Νέα

Κουκλες Drag Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostash
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostash

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές θα ήθελα τη βοήθεια σας σχετικα με το γνωστο μαγαζί του Φιξ με τις Τραβεστι που κάνουν Drag Show. Γνωρίζει κάποιος αν έχουν ξεκινήσει τα σαββατιάτικα Show? εχω φάει το δίκτυο να βρω τηλέφωνο αλλά έχει σταθεί αδύνατο!
 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
To Koυκλες Κλαμπ θα ξεκινησει να λειτουργει αμεσως μετα τις εκλογες. Καθημερινα (υπο)λειτουργει σαν μπαρακι, ενω τα Σαββατα θα μεταμορφωνεται σε λαιβ με ζωντανη ορχηστρα και τραγουδιστριες επωνυμες τρανσεξουαλ και ανερχομενους τραγουδιστες. Ενδιαμεσα χορευτικα και ντραγκ σωου απο την Ευα Κουμαριανου, την Πάκυ Στυλιανού και την όμορφη συντροφια τους. Προσφατα μου εγινε μια πολυ καλη προταση για συνεργασια και αν τελικα μεινω Αθηνα φετος, ισως τραγουδησω εκει.
 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Θα παρακαλεσω μονο τα παιδια που ειναι υπευθυνα να αλλαξουν τον τιτλο του θεματος σε Valentina's Koukles Transsexual Live Show.To drag show παραπεμπει αλλου. Ειμαι σε συζητησεις να νοικιασω την επιχειρηση για τα επομενα χρονια και φυσικα να συμμετεχω και στο προγραμμα μαζι με τις εκρηκτικες Ευα Κουμαριανου, Πακυ Στυλιανου και τη φωναρα μας τη Μανια.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Μέχρι να τη νοικιάσεις κι επισήμως, όμως, καλό θα είναι να μείνει ως έχει ο τίτλος. Σωστά;
 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Ο τιτλος αυτος δυσφημει την επιχειρηση μου. Το Valentina's Koukles Transsexual Live Show δεν ειναι χωρος ντραγκ σωου. Παρακαλω να διορθωθει.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Για μισό!
Μας λες ότι είσαι ακόμα σε συζητήσεις, δηλαδή ότι ΔΕΝ είναι ακόμα δικός σου ο χώρος.
Προς το παρόν, λοιπόν, δεν ισχύει αυτό που λες (και είναι εντελώς αυθαίρετο). Καπελώνεις την τωρινή ιδιοκτήτρια έτσι, δεν νομίζεις;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
περιμενουμε με αγωνια τις εξελιξεις
 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θα μπω σε λεπτομερειες της επιχειρησης ΜΟΥ.

Το ονομα του μαγαζιου ειναι VALENTINA'S TRANSSEXUAL LIVE SHOW.

Kαμια σχεση με ντραγκ. 
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Δεν θα μπω σε λεπτομερειες της επιχειρησης ΜΟΥ.

Το ονομα του μαγαζιου ειναι VALENTINA'S TRANSSEXUAL LIVE SHOW.

Kαμια σχεση με ντραγκ. 
παρε πρωτα το μαγαζι και μετα ειναι ευκολο να βαλεις την ταμπελα.
εσυ ακομα δεν το πηρες ταμπελα κρεμασες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Καλά, ούτε στα απλά δεν υπάρχει συνεννόηση εδώ μέσα.
 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
ΠΑΡΑΚΑΛΩ να αλλαξει ο τιτλος ρε ζουζουνια.

VALENTINA`S KOUKLES TRANSSEXUAL LIVE SHOW

Eva *  Valentina * Mania * Pakky Stylianou
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Θα μπορούσε να ανοίξει ένα δικό της θέμα και να το ονομάσει όπως προτιμάει...  :huh:
 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1

Γραφει η αγαπημενη πουτσοκυνηγος Αλιντισσα:

--------------------------------------------------------------------------------

Πριν 8-9 χρόνια είχα πάει κι εγώ εκεί μέσα με την παρέα μου.Πολυ υφάκι ρε γαμώτο..Ένα τουπέ,ένα ύφος άλλο πράγμα.


***

Μεταξυ μας ρε μπαγιατομουνο.. Πηγες και ποτε πουθενα να μη φας το κλασιμο του αιωνα; Ηθελες να ασχοληθουν με τη γαλοτσα οι αμαζονες????
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
γιατι τοση κακια ρε συ?
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
κουραστικο καταντησε να ανοιγονται διαφορα τοπικ για τον ιδιο λογο και να γραφοναι τα ιδια πραγματα και οι ιδιες βρησιες........μια απλη ερωτηση προς τους mod δεν γινετε να κλειδωνονται η και να διαγραφονται τα τοπικ που ειναι για τον ιδιο λογο ?υπαρχουν ιδη τρια ιδια τοπικ


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom