Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 311K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
741
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
Στην γωνια των δυο αυτων οδων στον 3ο οροφο πανω απο την ADIDAS ενας ομορφος φωτεινος και πεντακαθαρος χωρος με ευγενεστατη πορτα. Ατομικες γυαλινες ντουζιερες σε καθε δωματιο και με ομορφα ευγενικα κοριτσια , τι αλλο αληθεια ζητα ενας απαιτητικος μασαζιαρης ?
Πιστευω οτι με αυτο της Ζησιμοπουλου ειναι αδελφακια διοτι εχω δει μερικες απο τις κοπελες και στα δυο.Το απλο μασαζ  στα 60 ευρω , 80 ειναι ο καλαμωτος φραπε και 100 η μπριζολα.
Συνηθως το τημ αποτελειται απο 4-5 κοπελες που δεν ξερεις ποια να διαλεξεις.


 

tazmania81

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
ολα αυτα γινοντε με την πρωτη ή πρεπει να σε ξερουν και καλά?
η εισοδος απο βενιζελου ή απο αχιλλεως ειναι?
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
741
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
ολα αυτα γινοντε με την πρωτη ή πρεπει να σε ξερουν και καλά?
η εισοδος απο βενιζελου ή απο αχιλλεως ειναι?
Ναι πιστευω απο την πρωτη φορα ,σε εμενα τουλαχιστον ετσι εγινε , η εισοδος ειναι απο Αχιλλεως , ειναι πρασινη και γραφει "ΩΘΗΣΑΤΕ" .Γενικα τους αρεσουν οι ωθησεις....
 

loukaniko

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
104
Like
34
Πόντοι
1
ναι πολυ σωστα τα λεει ο φιλος.περασα χθες απο αχιλλεως και επεξε σπαλομπριζολα μπαμ με την πρωτη φορα.και μασαζακι οχι ασχημο.καλα ηταν.
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
ναι πολυ σωστα τα λεει ο φιλος.περασα χθες απο αχιλλεως και επεξε σπαλομπριζολα μπαμ με την πρωτη φορα.και μασαζακι οχι ασχημο.καλα ηταν.
μασαζάκι πόση ώρα; δεν ήταν ξεπέτα; άμα κάνουν καλό μασάζ αυτές εκεί τότε λέει...
 

loukaniko

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
104
Like
34
Πόντοι
1
ναι ρε φιλε.αυτη ηταν η γιαννα που δεν ξερει ουτε ελληνικα και αγγλικα παλι σκατα.δεν πειραζει ομως ηταν σουπερ!!
 

Επισκέπτης
Είναι ανοικτά Κυριακές; Τηλεφωνάκι υπάρχει;
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
γω πηρα την ειρηνη μια νταρντανα μιλφ,σκετος βυζουβιος
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
την ΕΙΡΗΝΗ την ρωσιδα με τα τεραστια βυζια απο κολωνου?
δε γνωριζω αμα δουλευε κει...
η γιαννα λενε οτι εφυγε και θα γυρισει μετα απο καμια βδομαδα.
την αλλη τη ξανθια με τα γαλανα ματια που μου διαφευγει το ονομα της την ειχα παρει ζησιμοπουλου και μονο μασαζ μου χε πει οτι κανει,και καλα παντρεμενη,τωρα δε ξερω αμα αλλαξε μυαλα
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.860
Like
29.991
Πόντοι
5.006
  Σταθερά πέντε γκόμενες.Τίποτα ιδιαίτερο μου ζήτησαν 100e για όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω πήραν βεβαίως βεβαίως τα αρχίδια μου.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.860
Like
29.991
Πόντοι
5.006
παλιά ηταν παντα κλειστο τις κυριακες...πιθανον να ισχυει και τωρα το ιδιο....
Μετά απο τις διακοπές τους (που ήταν κλειστό κάποιες μέρες τον αύγουστο) μου είπαν οτι τώρα θα είναι ανοικτά και σαβ.-κυρ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
η γιάννα έχει ωραίο προσωπάκι,ωραίο δερματάκι,αλλά απο σώμα γενικά είναι πολύ μέτρια για τα δικά μου οπτικά δεδομένα βέβαια.Βυζάκι ωραίο τριαροτεσσαράκι στητούλι,αλλά δε συνεννοείσαι μαζί της ούτε με αγγλικά,ούτε με ελληνικά,ούτε με γερμανικά ούτε με γαλλικά και τολμώ να πώ ούτε με ΛΕΤΤΟΝΙΚΑΑΑΑ! 2funnyΤα υπόλοιπα είναι μπάζα και έχει ένα μίλφ με βαμμένα κόκκινα αν δε κάνω λάθος μαλλιά που το έχω δεί σε άλλο ίδρυμα,αλλά δε θυμάμαι πού και πότε.Τελικά για μένα το μαγαζί δεν αξίζει και ουσιαστικά σε έμψυχο υλικό στερείται δυναμικής σε συγκριση με το παλιό ρόστερ(ειρήνη,μαρία,φωτεινή,ζωή ή αλλιώς τώρα σαρκουδήνου,ιλιάδα ως ντανιέλα,δε ξέρω,δε ξέρω)
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Μετά απο τις διακοπές τους (που ήταν κλειστό κάποιες μέρες τον αύγουστο) μου είπαν οτι τώρα θα είναι ανοικτά και σαβ.-κυρ.
Προσπάθησα χθες Κυριακή μεσημέρι αλλά ήταν κλειστό (δεν φαντάζομαι να μη μου άνοιξαν...).
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιζει κανα τηλ για πληροφοριες?
με pm :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ωρες λειτουργιας...? να παω σημερα τι λετε συναγονηστες? :bigdick: :tits2: :knockinb:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom