Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 216 217 218 219 220 221 [222] 223 224 225 226 227 228 ... 237   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax  (Αναγνώστηκε 230685 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Josex
Ειδήμων
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #3315 στις: 30/11/13, 11:11 »

και πολύ καλή στο δωμάτιο...εγώ πέρασα ΥΠΕΡΟΧΑ μαζί της προχθές... Headbaning! Headbaning!

Εσύ άμα βρεις καμία να μην κάνει σωστά την δουλειά της θα είναι είδηση για τα κεντρικά δελτία των media..  Cheesy
Καταγράφηκε

Το Μουνί και το Πριόνι όποιος δεν το ξέρει Ιδρώνει
lagonisian
ποδολάγνος λαγός
Τιμημένος

« Απάντηση #3316 στις: 30/11/13, 11:11 »

Εσύ άμα βρεις καμία να μην κάνει σωστά την δουλειά της θα είναι είδηση για τα κεντρικά δελτία των media..  Cheesy
και ποιος σου είπε ότι δεν έχω βρει??δε μελετάς τας γραφάς μου φαίνεται... Grin
Καταγράφηκε

Ντετέκτιβ παραστρατημενων κορασσιδων....
LEON13
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #3317 στις: 30/11/13, 11:11 »

Απο τα γραφομενα του n.smirni 76, πρεπει να περασαν ομορφα εχθες !!!

Ενα μπραβο στην ΟΛΓΑ και στα κοριτσια της !!!

Παντα τετοια !!!
Καταγράφηκε
Crazy Ivan
Τιμημένος

« Απάντηση #3318 στις: 30/11/13, 15:03 »

Λοιπόν,

Όσοι δεν ήρθαν στο χθεσινό πάρτυ, έχασαν. Κόσμος αρκετός, φαγητό καλό, το οποίο τίμησα για να αναπληρώσω τη χαμένη ενέργεια και πολλές κοπέλες διαθέσιμες για να περάσουμε καλά. Έμπειροι παίκτες παρόντες, όπως οι n.smirni76, andy51, sport200, mysterious, agianna (η σειρά τυχαία). Κάποιοι να ξαναξεκινήσουν να συμμετέχουν πιο ενεργά, αυτοί ξέρουν Wink Επίσης, κύριε Μυστήριε έχουμε να πάμε κάπου οι δυο μας Wink

Ρόστερ:

Λίζα: η Barbie των μασάζ. Pettite κοπελίτσα, ξανθιά, όμορφη, με κορυφαίες υπηρεσίες. Λίγο κουρασμένη δυστυχώς χθες, οπότε δεν ήθελα να ρισκάρω.

Ντόνα: άλλη petite κοπελίτσα, με συμπαθητικό πρόσωπο και πολύ σφιχτό σωματάκι. Το βυζί της κοιτάζει στον ουρανό και η ρώγα βγάζει μάτι μόλις τη γλύψεις. Καύλα στο δωμάτιο και λεπτομέρειες στην κριτική μου.

Ζωή: Ψηλή, όμορφη, με ωραίο σώμα, όπως διαγραφόταν από το μινάκι που φορούσε. Εντυπωσίασε φίλο που ήταν μαζί μου.

Γκαμπριέλα: Άλλη μια petite παρουσία. Είπε ότι κατάγεται από την Κρήτη ( ; ) και πέταγε κάποιες εκφράσεις από το νησί. Πολύ ωραίο σώμα το πιτσιρίκι.

Λόλα: Ψηλή, συμπαθητικό σώμα, δεν μου άρεσε πολύ στο πρόσωπο. Γούστα είναι αυτά...

Νάταλι: Το γνωστό milf που ήταν στη Δάφνη. Κοντό μαλλί, καυλωτικό πρόσωπο και σώμα με πιασήματα.

Η Όλγα ευγενέστατη, πραγματική οικοδέσποινα!

Άντε και τα Χριτούγεννα να το επανάλαβουν!

Headbaning!
Καταγράφηκε
geoMan
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #3319 στις: 30/11/13, 16:04 »

μπορεσατε να διασκεδασετε όταν ξερατε ότι τα κορίτσια ηταν από τις 11 το πρωι στη δουλεια ?  Hmmm....  Banging Head Against a Wall
Καταγράφηκε
guru13
CG GURU
Global Moderator

When Hell is Full,Dead Will Walk The Earth.

« Απάντηση #3320 στις: 30/11/13, 16:04 »

Λοιπόν,

Όσοι δεν ήρθαν στο χθεσινό πάρτυ, έχασαν. Κόσμος αρκετός, φαγητό καλό, το οποίο τίμησα για να αναπληρώσω τη χαμένη ενέργεια και πολλές κοπέλες διαθέσιμες για να περάσουμε καλά. Έμπειροι παίκτες παρόντες, όπως οι n.smirni76, andy51, sport200, mysterious, agianna (η σειρά τυχαία). Κάποιοι να ξαναξεκινήσουν να συμμετέχουν πιο ενεργά, αυτοί ξέρουν Wink Επίσης, κύριε Μυστήριε έχουμε να πάμε κάπου οι δυο μας Wink

Ρόστερ:

Λίζα: η Barbie των μασάζ. Pettite κοπελίτσα, ξανθιά, όμορφη, με κορυφαίες υπηρεσίες. Λίγο κουρασμένη δυστυχώς χθες, οπότε δεν ήθελα να ρισκάρω.

Ντόνα: άλλη petite κοπελίτσα, με συμπαθητικό πρόσωπο και πολύ σφιχτό σωματάκι. Το βυζί της κοιτάζει στον ουρανό και η ρώγα βγάζει μάτι μόλις τη γλύψεις. Καύλα στο δωμάτιο και λεπτομέρειες στην κριτική μου.

Ζωή: Ψηλή, όμορφη, με ωραίο σώμα, όπως διαγραφόταν από το μινάκι που φορούσε. Εντυπωσίασε φίλο που ήταν μαζί μου.

Γκαμπριέλα: Άλλη μια petite παρουσία. Είπε ότι κατάγεται από την Κρήτη ( ; ) και πέταγε κάποιες εκφράσεις από το νησί. Πολύ ωραίο σώμα το πιτσιρίκι.

Λόλα: Ψηλή, συμπαθητικό σώμα, δεν μου άρεσε πολύ στο πρόσωπο. Γούστα είναι αυτά...

Νάταλι: Το γνωστό milf που ήταν στη Δάφνη. Κοντό μαλλί, καυλωτικό πρόσωπο και σώμα με πιασήματα.

Η Όλγα ευγενέστατη, πραγματική οικοδέσποινα!

Άντε και τα Χριτούγεννα να το επανάλαβουν!

Headbaning!

ρωσε πηδηξες την ντονα..?...θα σε μαστιγωσω!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα,,,η ντονα ειναι σουπερ παιδι,χαμιγελαστο ,με δυνατο κρεββατι και ξερει να βαζει κατω,πολλες του χωρου,ψηλοτερες...
Καταγράφηκε

"Tu Fui, Ego Eris"
Crazy Ivan
Τιμημένος

« Απάντηση #3321 στις: 30/11/13, 16:04 »

ρωσε πηδηξες την ντονα..?...θα σε μαστιγωσω!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα,,,η ντονα ειναι σουπερ παιδι,χαμιγελαστο ,με δυνατο κρεββατι και ξερει να βαζει κατω,πολλες του χωρου,ψηλοτερες...

την έχω ξαναπάρει στο Θησέως 81 και ξέρω...πέρασα σούπερ

μπορεσατε να διασκεδασετε όταν ξερατε ότι τα κορίτσια ηταν από τις 11 το πρωι στη δουλεια ?  Hmmm....  Banging Head Against a Wall

και ναι, ενώ όλοι μου έλεγαν θα είναι κουρασμένη, η Ντόνα έδωσε ρέστα. Δεν το περίμενα να περάσω τόσο καλά!

Καταγράφηκε
Olga 555
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #3322 στις: 30/11/13, 16:04 »

Καλησπερα σε ολους τους φιλους μας!!! Smiley Smiley :)θα ιφελα να εβχαρεστισο αφτους που μας εκτιμησαν κει ιρταν χτες γιατο παρτι κει για τα καλα λογια που γραψατε ,ελπιζο κει υπολιποι περασανε  καλα κει τορα ετειμαζουμε αλο γιατα  Χριστουγινα  Wink Wink Dancing Smiley Dancing Smiley.σιμερα ειναι τα κορτσια η χριστινα, ναταλι, ντοννα  Wink Wink ;)φιλια πολα  Kiss Kiss Kiss
Καταγράφηκε
κωλο-γερος
Mεγας χορηγος αγοραιου ερωτα Μιλφολατρης κωλας
Μάλαμα

« Απάντηση #3323 στις: 30/11/13, 16:04 »

την έχω ξαναπάρει στο Θησέως 81 και ξέρω...πέρασα σούπερ

και ναι, ενώ όλοι μου έλεγαν θα είναι κουρασμένη, η Ντόνα έδωσε ρέστα. Δεν το περίμενα να περάσω τόσο καλά!

Ρε παιδια για τη Ντονα που ηταν παλια στη Φραντζη λετε; Λιγο "αρπακτικο" δεν
ειναι αυτη η κανω λαθος; Παντως στο σεξ καλουτσικη ηταν απο τοτε.
Καταγράφηκε

Γυναικες: Εμεις κερδιζουμε τις μαχες αλλα αυτες το πολεμο.
mysterious
Ο παλιός, είν' αλλιώς

χμμμ.....

« Απάντηση #3324 στις: 30/11/13, 17:05 »

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Όλγα και τα κορίτσια του χώρου. Μας χαρίσατε ένα όμορφο βράδυ με χαμόγελα, αστεία, όμορφες στιγμές. Λεπτομέρειες που φθίνουν στις μέρες μας. Όλες όμορφες και παρά την παρέλευση 12ώρου συνεχούς εργασίας και ετοιμασιών, δώσατε τον καλύτερό σας εαυτό. Μας  περιποιηθήκατε ως άξιες οικοδέσποινες. Δεν πιστεύω να υπήρξε καλεσμένος που να πέρασε βαρετά.
Λιζάκι έδωσες ρεσιτάλ. Ξέρεις εσύ..... Ήταν μεγάλη η βραδιά μιας και βρεθήκαμε με παλιούς καλούς φίλους και έγινε πολύς χαβαλές. Το είχαμε όλοι ανάγκη και είμαστε ευγνώμονες.
Αχ ρε Ζωίτσα... Wink
Καταγράφηκε

Αφου δεν καταλαβαίνεις τη σιωπή μου....θα καταλάβεις τα λόγια μου;
guru13
CG GURU
Global Moderator

When Hell is Full,Dead Will Walk The Earth.

« Απάντηση #3325 στις: 30/11/13, 18:06 »

Ρε παιδια για τη Ντονα που ηταν παλια στη Φραντζη λετε; Λιγο "αρπακτικο" δεν
ειναι αυτη η κανω λαθος; Παντως στο σεξ καλουτσικη ηταν απο τοτε.
...για καντο λιανα?....για παραπανω χαρτζιλικι λες?...
Καταγράφηκε

"Tu Fui, Ego Eris"
andy51
Μάλαμα

« Απάντηση #3326 στις: 30/11/13, 19:07 »

Πράγματι,το πάρτυ ήταν πολύ καλό,ο μπουφες πλούσιος και τα κορίτσια ευγενέστατα και πολύ εξυπηρετικά,παρά την κούρασή τους.....η Ολγα εξαιρετική οικοδέσποινα,διακριτική και πρόθυμη να καλωσορίσει και να περιποιηθεί όλους τους καλεσμένους....
Μιά μικρή διόρθωση για τον φίλο νεα σμύρνη.....οι καινούργιες κοπέλλες δεν ήρθαν ως καλεσμένες,είναι νέες μεταγραφές και ανηκουν πλεον στο προσωπικό του ιδρύματος.Εμένα τουλάχιστον έτσι μου ειπαν....
Ηταν πράγματι μεγάλη χαρά να ξαναδώ παλιούς φίλους και να γνωριστώ προσωπικά και με 1-2 ακόμα τους οποίους "μυστηριωδώς" δεν είχα συναντήσει μέχρι τώρα....
Καταγράφηκε
mysterious
Ο παλιός, είν' αλλιώς

χμμμ.....

« Απάντηση #3327 στις: 30/11/13, 20:08 »

Πράγματι,το πάρτυ ήταν πολύ καλό,ο μπουφες πλούσιος και τα κορίτσια ευγενέστατα και πολύ εξυπηρετικά,παρά την κούρασή τους.....η Ολγα εξαιρετική οικοδέσποινα,διακριτική και πρόθυμη να καλωσορίσει και να περιποιηθεί όλους τους καλεσμένους....
Μιά μικρή διόρθωση για τον φίλο νεα σμύρνη.....οι καινούργιες κοπέλλες δεν ήρθαν ως καλεσμένες,είναι νέες μεταγραφές και ανηκουν πλεον στο προσωπικό του ιδρύματος.Εμένα τουλάχιστον έτσι μου ειπαν....
Ηταν πράγματι μεγάλη χαρά να ξαναδώ παλιούς φίλους και να γνωριστώ προσωπικά και με 1-2 ακόμα τους οποίους "μυστηριωδώς" δεν είχα συναντήσει μέχρι τώρα....
Wink 2funny
Τά'ριξες πάντως τα δίχτυα σου με "τρόπο", όπως ταιριάζει σε έναν bon viveur (σόρρυ αν δεν τό'γραψα καλά).

Καταγράφηκε

Αφου δεν καταλαβαίνεις τη σιωπή μου....θα καταλάβεις τα λόγια μου;
andy51
Μάλαμα

« Απάντηση #3328 στις: 30/11/13, 21:09 »

Καλά το έγραψες..... 2funny εντάξει,τα εριξα για την τιμή των όπλων...ήξερα απο την αρχή ότι ο "στόχος" ήταν "κλειδωμένος"......δεν πειράζει όμως,κάναμε την πλάκα μας,γελάσαμε,πάντα μέσα σε αξιοπρεπή πλαίσια.....
Οταν έφυγες,κάποια έκλαιγε με μαυρο δάκρυ..... Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε
SPORT200
Ειδήμων

« Απάντηση #3329 στις: 30/11/13, 23:11 »

ημουν και εγω εκει... Grin Grin Grin Grin

και απο μερια μου να εκφρασω τα θετικα μου,και μονο σχολια,για το χθεσινο γεγονοσ.συναντησα συναγωνιστεσ,που "γουσταρω" την παρεα τουσ,καλαμπουρι τρελο,μπουφεσ,ποτα σε αφθονια...

μονο θετικεσ εντυπωσεισ και απο τα κοριτσια,που ηταν ευγενεστατα,χομογελαστα,εξυπηρετικα,παρολη την κουραση τουσ που προφανωσ ειχαν,αλλα πραγματικα,δεν το εδειξαν καθολου....πλακιτσα,κ πειραγματα με τουσ συναγωνιστεσ,διναν κ παιρναν....
ολεσ οι κοπελεσ,κατα την γνωμη μου ανω του μεσου ορου ,του χωρου πιστευω...

περασα ,παρα πολυ ωραια(πραγματικα δεν το λεω ευκολα{γνωστοσ γκρινιαρησ}),παρολο που ειχα την μεση μου ,κ με τσιμπουσε συνεχεια...

υγ..βρε παιδια πωσ την ειπατε την κοπελα(που σασ ζαλισα το ξερω),που σασ ελεγα οτι μοιαζει,με μια απο τισ πρωταγωνιστριεσ τουσ BREAKING BAD????δεν ευκαιρεσα να τησ το πω.....

Καταγράφηκε

Tο ΑποφασισαΘαΧωρισωΤηΓυναικαΜουΔεν EιναιΔυνατονΚαθεΒραδυΝαΠηγαινειΑπο ΜπαρακιΣεΜπαρακι,ΠαντρεμενηΓυναικαΔενΚρατιεταιΕτσιΕναςΓαμοςΕχωΒαρεθειΝαΜεΨαχνει
Σελίδες: 1 ... 216 217 218 219 220 221 [222] 223 224 225 226 227 228 ... 237   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: