Νέα

Ορεστιάδα φίκι-φίκι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AluCard
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AluCard

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ξέρει τπτ κανείς για ορεστιάδα ι διδυμότειχο ?
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Εκει δεν ειναι που γαματε την τρυπα στη γεωγραφια οπως λεει και ο εθνικος καλλιτεχνης?
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.683
Κριτικές
28
Like
2.352
Πόντοι
6.265
ορεστιαδα εχει 2 μπουρδελα λιγο εξω απο την πολη κοντα στο εργοστασιο ζαχαρης
οποιο ταξι και αν παρεις ξερει και θα σε παει εκει περα
το ενα λεγεται ερως και το αλλο κυρια ελενη
γενικα εχουν ξεφωρτοσει σε αυτα τα 2 ολα τα ελληνικα στρατα της γκατζολιας :cheesy:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ορεστιαδα εχει 2 μπουρδελα λιγο εξω απο την πολη κοντα στο εργοστασιο ζαχαρης
οποιο ταξι και αν παρεις ξερει και θα σε παει εκει περα
το ενα λεγεται ερως και το αλλο κυρια ελενη
γενικα εχουν ξεφωρτοσει σε αυτα τα 2 ολα τα ελληνικα στρατα της γκατζολιας :cheesy:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ωρε κατι στρατοκαβλοι
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
καλυτερα τραβα για την "ηρωικη" βουλγαρια.
διασυνοριακη πουτανια
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
294
Πόντοι
5.855
Το καλοκαιρι του 2003 σαν φανταρος στα ρυζια κ κατοπιν 17 ημερων μεσα χωρις εξοδο επισκεφτηκα στην 1η εξοδο το ενα σπιτακι που βρισκεται πολυ κοντα στο εργοστασιο ζαχαρεως. Η αληθεια ειναι οτι δεν κρατιομουν κ ειπα στον εαυτο μου οτι θα πηδηξω οπως κ να ειναι η κοπελα. Οταν εφτασα με το ταξι μου ειπε ο ταξιτζης " δεν αξιζει η κοπελα". Του ειπα δεν πειραζει κ κατεβηκα. Μπαινω κ η κοπελα ηταν 50+ κ με ατσουμπαλο σωμα. Ειπα πω πω την πατησαμε... Τελος παντων μπαινω κ δεν το ευχαριστηθηκα αλλα εκλεισα τα ματια κ ειπα δεν βαριεσαι αφου δεν εχει κατι καλυτερο τι να κανουμε. Οταν εφυγε η ιεροδουλος μπηκε η τσατσα κ αλλαξε σεντονια η οποια με καυλωσε διοτι ηταν κ σε εμφανιση κ σε σωμα λιγο καλυτερη. Επρεπε να πηδηξω αυτην τελικα... αν γινοταν...
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Το βρήκα στο ιντερνετ, αλλα δεν εχω τσεκαρει αν ισχύει.  Παλια η πάνω περιοχή του έβρου είχε πολύ πράμα, τώρα δεν φτάνω τόσο πάνω και έχασα την επικαιρότητα.

ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΕΒΡΟΣ

ODOS: ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ 2552 300640


ΣΕΡΒΙΣ ΣΤΑΝΤΑΡ: 30 €
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
Περνα απεναντι. Εχει κατι Τουρκαλαδες νταβραντισμενους, ετοιμους για ολα.
σωπα ρε  φιλε εξυπναδα ειπες...τα τουρκακια τα γαμουσαμε φιλε εμεις στο φυλακιο της γεφυρας,στα μαρασια αν πηγες κατα κει...σιγα τους αντρες...το παιδι ψαχνει να γαμησει γιατι ειναι φανταρος που ειναι το περιεργο;
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
τωρα που την κοπανησε  ο ΦΩΤΗΣ ,δυσκολα τα  πραγματα ,σαν φανταρος δεν μπορεις  να πας Βουλγαρια , να γαμησεις (απορω ποιος μαλακας το ειπε αυτο)
λοιπον Η μπουρδελο Η βρες καμια θειτσα εκει γκατζολα να σου πλενει και τα ρουχα. 
 

alex91

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
35
Like
63
Πόντοι
0
Το 2004 είχα επισκεφτεί και εγώ το σπίτι της κυρα Ελένης. Μας είχε πάει τσάρκα ένας ΕΠΟΠ ντόπιος, όπως είπε και ο φίλος πριν είναι ένα ροζ σπιτάκι κοντά στο εργοστάσιο ζάχαρης. Τότε είχε μια βουλγάρα γύρο στα 45 και μία μαυρούλα. Από μία παρέα 5 ατόμων μαζί με τον ΕΠΟΠ δεν … κανείς. Η τιμή τότε ήταν στο 50 Ε . Τιμή στούντιο δηλαδή. Μετά από 3 μήνες χωρίς άδεια το σκεφτόμουν έντονα να δοκιμάσω την τύχη μου αλλά ευτυχώς με λυπήθηκε ο Λοχαγός μου και κατέβηκα Αθήνα αδειούχος. Για το άλλο που λένε οι ποιο πάνω δεν ξέρω τίποτα. Πάντως το 04 με έναν Υπολοχαγό που το συζήταγα μου έλεγε ότι παίζει και μία ντόπια γενικά άκουγα συχνά για αυτήν αλλά ποτέ δεν κατάφερα να μάθω λεπτομέρειες. Οι ντόπιοι την κάνουν για Βουλγαρία πάντως, αυτή είναι η αλήθεια.
 

k8ou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
σωπα ρε  φιλε εξυπναδα ειπες...τα τουρκακια τα γαμουσαμε φιλε εμεις στο φυλακιο της γεφυρας,στα μαρασια αν πηγες κατα κει...σιγα τους αντρες...το παιδι ψαχνει να γαμησει γιατι ειναι φανταρος που ειναι το περιεργο;
re file!!!!hsoun sta marasia!!!ki egw!ti seira ????
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.179
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
96
Το καλοκαιρι του 2003 σαν φανταρος στα ρυζια κ κατοπιν 17 ημερων μεσα χωρις εξοδο επισκεφτηκα στην 1η εξοδο το ενα σπιτακι που βρισκεται πολυ κοντα στο εργοστασιο ζαχαρεως. Η αληθεια ειναι οτι δεν κρατιομουν κ ειπα στον εαυτο μου οτι θα πηδηξω οπως κ να ειναι η κοπελα. Οταν εφτασα με το ταξι μου ειπε ο ταξιτζης " δεν αξιζει η κοπελα". Του ειπα δεν πειραζει κ κατεβηκα. Μπαινω κ η κοπελα ηταν 50+ κ με ατσουμπαλο σωμα. Ειπα πω πω την πατησαμε... Τελος παντων μπαινω κ δεν το ευχαριστηθηκα αλλα εκλεισα τα ματια κ ειπα δεν βαριεσαι αφου δεν εχει κατι καλυτερο τι να κανουμε. Οταν εφυγε η ιεροδουλος μπηκε η τσατσα κ αλλαξε σεντονια η οποια με καυλωσε διοτι ηταν κ σε εμφανιση κ σε σωμα λιγο καλυτερη. Επρεπε να πηδηξω αυτην τελικα... αν γινοταν...
Ρε αρχηγε... πηδησες το μπαζο... και καυλωσες σε χρονο ντετε με το λιγοτερο μπαζο??!?  :2funny: παλι καλα που προλαβε να φυγει ο ταριφας!! :2funny: :zfuck:
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.179
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
96
Λιγα λόγια κοπρίτες για τον Εβρο....  :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:

οι ξένοι να γαμάτε την φούχτα σας  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Δηλαδη εσυ αμα κατεβεις καλαματα και βρεις καμια :boobies: να το πηγαινει το γραμμα θα αυτο:s&m_2:? Και θα το παιξεις  0:) ε?? δε θα βουτηξεις το δαχτυλακι σου στο μελι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom