Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Hρώων Πολυτεχνείου 37, Ηλιούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα silverdragon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
www.bourdela.tv/content/view/2506/224/]Το thread αναφέρεται στην καταχωρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

μαγκες καλησπερα, ενημερώθηκα πριν λιγο γι'αυτο το καινουργιο μαγαζι και καλο ειναι οι πρωτοι συναδελφοι που θα το επισκευθουν να καταθεσουν τις αποψεις τους.θα ημουν εγω ο πρωτος αλλα διακοπαρω λιγο.ελπιζω να ειναι καλο μαγαζι και να εξελιχθει σε καλυτερο γιατι θα εξυπηρετησει πολλους απο εμας των νοτιων προαστιων.
να ειστε ολοι καλα :rockon:
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
ειναι μαλλον παραρτημα της αλυσιδας συγγρου-τριγγετα-ισμηνης κτλ
 
OP
OP
S

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
ειναι μαλλον παραρτημα της αλυσιδας συγγρου-τριγγετα-ισμηνης κτλ
μακαρι γιατι αν μη τι αλλο ειναι μαγαζια με εμπειρια και με χρονια πορειας στο χωρο,με σκαμπανεβασματα βεβαια στην αποδοση τους,αλλα η εμπειρια παντα βοηθα.
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Πεφτει και κοντα.. για να περασω καμια βολτα.. ωραιος ο silver.  ;) :thumbsup:
 

7777

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
26
Like
10
Πόντοι
10
Παίδες καλησπέρα σας. Να σας πω πως πήγα χτες το βράδυ στο μαγαζί, στο οποίο δούλευε η Σύλβια από Πολωνία (ξανθιά, 27 ετών). Η κοπέλα πάρα πολύ καλή στο sex με θετική συμμετοχή σ' αυτό. Πήρα το πρόγραμμα με μασάζ με 60 € (να ξέρετε ότι εκτός από αυτό υπάρχει το απλό με 50 €, της στάσης 69 με 80 € και το full πρόγραμμα με 100 €, όπως μου είχε πει χτες η τσατσά). Αφού λοιπόν ξεκινήσαμε με μασάζ, και όντας πολύ σκληρό το πέος μου, μου πήρε μια καταπληκτική πίπα (αφού τον έπαιρνε σαν λυσσασμένη, σαν να το έκανε για πρώτη φορά) και γούσταρε πάρα πολύ (να επισημάνω ότι δεν γλείφει μπάλες η συγκεκριμένη). Μετά ήρθε από πάνω μου με επίσης πολύ καλή συμμετοχή και έπειτα από λίγα λεπτά μου πρότεινε να την πάρω στα τέσσερα, όπως και έγινε. Στην συνέχεια πήγα εγώ από πάνω της και την γάμαγα βγάζοντάς μου ηδονικές κραυγές (μου 'λεγε oh yes my baby) και σε λίγα λεπτά έχυσα μέσα της. Να πω ότι αξίξει να πάτε μαζί της, θα περάσετε καλά. Να ξέρετε πάντως ότι η Σύλβια δεν μιλάει σχεδόν καθόλου ελληνικά, άρα η συνεννόηση θα γίνεται στα αγγλικά. Απ' ότι μου είπε από ελληνικά ξέρει μόνο τις λέξεις γεια σου, ευχαριστώ και παρακαλώ. Η τσατσά του μαγαζιού ήταν ευγενέστατη και μου είπε ότι το studio φέρνει ωραίες κοπέλες, άλλες πιο μικρές σε ηλικία και άλλες πιο μεγάλες. Την ρώτησα αν έχει και ελληνίδες αλλά μου είπε ότι προς το παρόν έχει μόνο ξένες. Επίσης να πω ότι τα δωμάτια έχουν ντουζιέρες με καθαρές πετσέτες, νιπτήρα και κρεμοσάπουνα, αισθάνεσαι σαν να βρίσκεσαι σε δωμάτιο ξενοδοχείου...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Παίδες καλησπέρα σας. Να σας πω πως πήγα χτες το βράδυ στο μαγαζί, στο οποίο δούλευε η Σύλβια από Πολωνία (ξανθιά, 27 ετών). Η κοπέλα πάρα πολύ καλή στο sex με θετική συμμετοχή σ' αυτό. Πήρα το πρόγραμμα με μασάζ με 60 € (να ξέρετε ότι εκτός από αυτό υπάρχει το απλό με 50 €, της στάσης 69 με 80 € και το full πρόγραμμα με 100 €, όπως μου είχε πει χτες η τσατσά). Αφού λοιπόν ξεκινήσαμε με μασάζ, και όντας πολύ σκληρό το πέος μου, μου πήρε μια καταπληκτική πίπα (αφού τον έπαιρνε σαν λυσσασμένη, σαν να το έκανε για πρώτη φορά) και γούσταρε πάρα πολύ (να επισημάνω ότι δεν γλείφει μπάλες η συγκεκριμένη). Μετά ήρθε από πάνω μου με επίσης πολύ καλή συμμετοχή και έπειτα από λίγα λεπτά μου πρότεινε να την πάρω στα τέσσερα, όπως και έγινε. Στην συνέχεια πήγα εγώ από πάνω της και την γάμαγα βγάζοντάς μου ηδονικές κραυγές (μου 'λεγε oh yes my baby) και σε λίγα λεπτά έχυσα μέσα της. Να πω ότι αξίξει να πάτε μαζί της, θα περάσετε καλά. Να ξέρετε πάντως ότι η Σύλβια δεν μιλάει σχεδόν καθόλου ελληνικά, άρα η συνεννόηση θα γίνεται στα αγγλικά. Απ' ότι μου είπε από ελληνικά ξέρει μόνο τις λέξεις γεια σου, ευχαριστώ και παρακαλώ. Η τσατσά του μαγαζιού ήταν ευγενέστατη και μου είπε ότι το studio φέρνει ωραίες κοπέλες, άλλες πιο μικρές σε ηλικία και άλλες πιο μεγάλες. Την ρώτησα αν έχει και ελληνίδες αλλά μου είπε ότι προς το παρόν έχει μόνο ξένες. Επίσης να πω ότι τα δωμάτια έχουν ντουζιέρες με καθαρές πετσέτες, νιπτήρα και κρεμοσάπουνα, αισθάνεσαι σαν να βρίσκεσαι σε δωμάτιο ξενοδοχείου...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065

Συνημμένα

  • funny-and-sexy-photos8-13.jpg
    funny-and-sexy-photos8-13.jpg
    62,1 KB · Εμφανίσεις: 125

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Παίδες καλησπέρα σας. Να σας πω πως πήγα χτες το βράδυ στο μαγαζί, στο οποίο δούλευε η Σύλβια από Πολωνία (ξανθιά, 27 ετών). Η κοπέλα πάρα πολύ καλή στο sex με θετική συμμετοχή σ' αυτό. Πήρα το πρόγραμμα με μασάζ με 60 € (να ξέρετε ότι εκτός από αυτό υπάρχει το απλό με 50 €, της στάσης 69 με 80 € και το full πρόγραμμα με 100 €, όπως μου είχε πει χτες η τσατσά). Αφού λοιπόν ξεκινήσαμε με μασάζ, και όντας πολύ σκληρό το πέος μου, μου πήρε μια καταπληκτική πίπα (αφού τον έπαιρνε σαν λυσσασμένη, σαν να το έκανε για πρώτη φορά) και γούσταρε πάρα πολύ (να επισημάνω ότι δεν γλείφει μπάλες η συγκεκριμένη). Μετά ήρθε από πάνω μου με επίσης πολύ καλή συμμετοχή και έπειτα από λίγα λεπτά μου πρότεινε να την πάρω στα τέσσερα, όπως και έγινε. Στην συνέχεια πήγα εγώ από πάνω της και την γάμαγα βγάζοντάς μου ηδονικές κραυγές (μου 'λεγε oh yes my baby) και σε λίγα λεπτά έχυσα μέσα της. Να πω ότι αξίξει να πάτε μαζί της, θα περάσετε καλά. Να ξέρετε πάντως ότι η Σύλβια δεν μιλάει σχεδόν καθόλου ελληνικά, άρα η συνεννόηση θα γίνεται στα αγγλικά. Απ' ότι μου είπε από ελληνικά ξέρει μόνο τις λέξεις γεια σου, ευχαριστώ και παρακαλώ. Η τσατσά του μαγαζιού ήταν ευγενέστατη και μου είπε ότι το studio φέρνει ωραίες κοπέλες, άλλες πιο μικρές σε ηλικία και άλλες πιο μεγάλες. Την ρώτησα αν έχει και ελληνίδες αλλά μου είπε ότι προς το παρόν έχει μόνο ξένες. Επίσης να πω ότι τα δωμάτια έχουν ντουζιέρες με καθαρές πετσέτες, νιπτήρα και κρεμοσάπουνα, αισθάνεσαι σαν να βρίσκεσαι σε δωμάτιο ξενοδοχείου...
Όλα καλά φίλε αλλα το Αγγλικό εμένα μου τη σπάει.
:think: Πχ αν θες να της πείς τι σου κάνω μαναμμ, θα σου ξεσκίσω τα κολοφάρδουλα, Όΐ όΐ και τα αρχίντια μεσ΄ πως της θα το πεις για να το καταλάβει επακριβώς?  :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Περασμα πριν απο λιγο απο το ιδρυμα...πολυ ωραιος χωρος μεσα με ευρυχωρα δωματια με ντουζιερες κλπ!Ενα κλασσικα αψογο μαγαζι οπως ολα της αλυσιδας...εξαιρειται το δωματιο στο Συγγρου 144 που εχει μεσα μονο ενα ρολο χαρτι κουζινας!Σημερα ηταν η Σαρα η Σλοβενα..ομορφο καστανο με καμπυλες(στα θετικα της οτι ηταν στο δωματιο με συναγωνιστη κανα μισαωρο)!Αν φερουν και τιποτα καινουργιες κοπελες της προκοπης θα ειναι καλη καβαντζα γιατι δεν ειναι περασμα οπως τα αλλα
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Παίδες καλησπέρα σας. Να σας πω πως άνοιξα χτες το βράδυ το μαγαζί κατά τις 10 το πρωί και έφερα για πρώτη μέρα τη Σύλβια από Πολωνία (ξανθιά, 27 ετών). Η κοπέλα πάρα πολύ καλή στο sex με θετική συμμετοχή σ' αυτό. Τουλάχιστον, στο test drive που της έκανα, πήρε άριστα. Τη δοκίμασα στο πρόγραμμα με μασάζ (με 60 €) (επίσης, να ξέρετε ότι εκτός από αυτό προσφέρουμε το απλό με 50 €, της στάσης 69 με 80 € και το full πρόγραμμα με 100 €, όπως έχω ορμηνέψει από χτες την τσατσά να λέει). Αφού λοιπόν ξεκινήσαμε με μασάζ, και μιας και δεν μου σηκωνόταν με τίποτα το πέος μου, μου πήρε μια καταπληκτική πίπα (αφού τον έπαιρνε σαν λυσσασμένη, σαν να το έκανε για πρώτη φορά) και γούσταρε πάρα πολύ, κυρίως επειδή είμαι ο νταβάς της, φαντάζομαι (να επισημάνω ότι δεν γλείφει μπάλες η συγκεκριμένη, όταν είναι αρκουδίσιες -εκεί την πάτησα, γιατί ξέχασα να τις ξυρίσω ο μαλάκας). Μετά ήρθε από πίσω μου με επίσης πολύ καλή συμμετοχή και έπειτα από λίγα λεπτά μου πρότεινε να την πάρω στα τέσσερα, έχοντας τον κώλο μου κολλητά στον δικό της, όπως και έγινε. Στην συνέχεια πήγα εγώ από πάνω της και έκατσα στο strapon της, βγάζοντας ηδονικές κραυγές (μου 'λεγε oh yes my baby, suck my dick) και σε λίγα λεπτά έχυσα πάνω στο strapon και το έγλειψα μέχρι τελευταίας σταγόνας. Να πω ότι αξίξει να πάτε μαζί της, θα περάσετε καλά, ειδικά αν είστε φίλοι μου. Να ξέρετε πάντως ότι η Σύλβια δεν μιλάει σχεδόν καθόλου ελληνικά, άρα η συνεννόηση θα γίνεται στα αγγλικά. Απ' ό,τι της έχω πει να λέει, από ελληνικά θα ξέρει μόνο τις λέξεις άντε γαμήσου νταβατζή). Η τσατσά του μαγαζιού, η ξαδέλφη μου η Κρουστάλλω, είναι ευγενέστατη και έχει κανονίσει το studio να φέρνει ωραίες κοπέλες, άλλες πιο μικρές σε ηλικία και άλλες πιο μεγάλες. Της είπα να φέρνουμε και ελληνίδες αλλά μου είπε ότι προς το παρόν αυτές γράφουν όλη μέρα στο bourdela και είναι εντελώς αγάμητες. Επίσης να πω ότι τα δωμάτια έχουν ντουζιέρες με καθαρές πετσέτες, νιπτήρα και κρεμοσάπουνα, αισθάνεσαι σαν να βρίσκεσαι σε δωμάτιο ξενοδοχείου... Ελπίζω να μην πάει στράφι η επένδυσή μου! Σας περιμένω!  :birdman:
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
ειναι πραγματι της αλυσιδας και παιζει προς το παρον 12.00 με 00.00..Με μια κοπελα ανα βαρδια
 

mrbill

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Τελείως ολοφάνερο πως η πρώτη κριτική είναι στημένη.

Γέλαγα με το που διάβασα το post του Deicidious.

Τι διάολο? Νομίζουν πως τρώμε κουτόχορτο?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Παίδες καλησπέρα σας. Να σας πω πως άνοιξα χτες το βράδυ το μαγαζί κατά τις 10 το πρωί και έφερα για πρώτη μέρα τη Σύλβια από Πολωνία (ξανθιά, 27 ετών). Η κοπέλα πάρα πολύ καλή στο sex με θετική συμμετοχή σ' αυτό. Τουλάχιστον, στο test drive που της έκανα, πήρε άριστα.  Στην συνέχεια πήγα εγώ από πάνω της και έκατσα στο strapon της, βγάζοντας ηδονικές κραυγές (μου 'λεγε oh yes my baby, suck my dick) και σε λίγα λεπτά έχυσα πάνω στο strapon και το έγλειψα μέχρι τελευταίας σταγόνας. Να πω ότι αξίξει να πάτε μαζί της
Ανοιξα το μαγαζι το βραδυ κατα τις 10 το πρωι :think:
Πολυ καλη στο σεξ !!! τι για να μας  :knockinb:
:knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Παίδες καλησπέρα σας. Να σας πω πως άνοιξα χτες το βράδυ το μαγαζί κατά τις 10 το πρωί και έφερα για πρώτη μέρα τη Σύλβια από Πολωνία (ξανθιά, 27 ετών). Η κοπέλα πάρα πολύ καλή στο sex με θετική συμμετοχή σ' αυτό. Τουλάχιστον, στο test drive που της έκανα, πήρε άριστα. Τη δοκίμασα στο πρόγραμμα με μασάζ (με 60 €) (επίσης, να ξέρετε ότι εκτός από αυτό προσφέρουμε το απλό με 50 €, της στάσης 69 με 80 € και το full πρόγραμμα με 100 €, όπως έχω ορμηνέψει από χτες την τσατσά να λέει). Αφού λοιπόν ξεκινήσαμε με μασάζ, και μιας και δεν μου σηκωνόταν με τίποτα το πέος μου, μου πήρε μια καταπληκτική πίπα (αφού τον έπαιρνε σαν λυσσασμένη, σαν να το έκανε για πρώτη φορά) και γούσταρε πάρα πολύ, κυρίως επειδή είμαι ο νταβάς της, φαντάζομαι (να επισημάνω ότι δεν γλείφει μπάλες η συγκεκριμένη, όταν είναι αρκουδίσιες -εκεί την πάτησα, γιατί ξέχασα να τις ξυρίσω ο μαλάκας). Μετά ήρθε από πίσω μου με επίσης πολύ καλή συμμετοχή και έπειτα από λίγα λεπτά μου πρότεινε να την πάρω στα τέσσερα, έχοντας τον κώλο μου κολλητά στον δικό της, όπως και έγινε. Στην συνέχεια πήγα εγώ από πάνω της και έκατσα στο strapon της, βγάζοντας ηδονικές κραυγές (μου 'λεγε oh yes my baby, suck my dick) και σε λίγα λεπτά έχυσα πάνω στο strapon και το έγλειψα μέχρι τελευταίας σταγόνας. Να πω ότι αξίξει να πάτε μαζί της, θα περάσετε καλά, ειδικά αν είστε φίλοι μου. Να ξέρετε πάντως ότι η Σύλβια δεν μιλάει σχεδόν καθόλου ελληνικά, άρα η συνεννόηση θα γίνεται στα αγγλικά. Απ' ό,τι της έχω πει να λέει, από ελληνικά θα ξέρει μόνο τις λέξεις άντε γαμήσου νταβατζή). Η τσατσά του μαγαζιού, η ξαδέλφη μου η Κρουστάλλω, είναι ευγενέστατη και έχει κανονίσει το studio να φέρνει ωραίες κοπέλες, άλλες πιο μικρές σε ηλικία και άλλες πιο μεγάλες. Της είπα να φέρνουμε και ελληνίδες αλλά μου είπε ότι προς το παρόν αυτές γράφουν όλη μέρα στο bourdela και είναι εντελώς αγάμητες. Επίσης να πω ότι τα δωμάτια έχουν ντουζιέρες με καθαρές πετσέτες, νιπτήρα και κρεμοσάπουνα, αισθάνεσαι σαν να βρίσκεσαι σε δωμάτιο ξενοδοχείου... Ελπίζω να μην πάει στράφι η επένδυσή μου! Σας περιμένω!  :birdman:                   
:2funny: :2funny: :2funny: Βe a man dude,strap on a pair  :2funny: :2funny: :2funny:
 

STINGER

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
"Να πω ότι αξίξει να πάτε μαζί της, θα περάσετε καλά, ειδικά αν είστε φίλοι μου"
χαχαχα τι λες τωρα
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Δεν το 'πιασες, stinger, δεν το 'πιασες!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Ειναι αληθινο η μουφα????  το καταστημα εννοω????
να παμε η θα μαs ....δαγκωσει το τετραποδο???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom