Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 ... 67   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ωριμες κυρίες - πουρά (40-50+) μόνες, ψαχνουν... (!) (?)  (Αναγνώστηκε 239280 φορές)
0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
vasos
Master frap-adar
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ΦΡΑΠΕΣ=ΑΠΩΛΕΙΑ ΜΗΝΙΑΤΙΚΟΥ

« Απάντηση #75 στις: 21/02/07, 15:03 »

Το καστελλο δεν ειναι αυτο διπλα στο δον κιχωτη??
αν ειναι αυτο δεν παιζει με τπτ..κι αν επαιζε θα ταν τυχαιο..εχω παει παλιοτερα..η αληθεια ειναι οτι μαγαζια για ωριμες η μη τα τελευταια 5 χρονια δεν υπαρχουν..ειναι να σου κατσει..παλιοτερα δεν ηξερες που να πρωτοπας..τωρα γαμησε τα

και εγω στο καστελλο που πηγα ηταν ΚΨΜ!ετσι απλα....
Καταγράφηκε

ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ ΑΠΕΞΩ!ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΥΛΟΥΜΠΙΑΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ!
aarsenikos
Ανώτερος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #76 στις: 21/02/07, 16:04 »

ʼμα είναι φίλε μου να πληρώσω το χαβαλέ πίνοντας 1 ποτό των 20 Ευρώ τότε να το χέσω.
+1
Καταγράφηκε
zigolo20
Νέος
*

« Απάντηση #77 στις: 09/03/07, 17:05 »

Γεια σας παιδες.επιστρεφο δριμιτερος και ζιτο αν κανενας μπορεί να μου δοσει τα φοντα για το μαγαζι δον κιχοτις.που είναι,τι ιλικιες σιχναζουν κτλ κτλ.επισις ακουσα για 1 μαγαζι στο κολονακι και 1 κολπο με το πακετο τσιγαρον.εχει ακουσει κανείς τιποτα?τελος αν κσερει κανείς σε πια  καφε ξενοδοχειον πανε ζιγγολο για ψαρεμα και πος γίνεται το παιχνιδι .ευχαριστο
« Τελευταία τροποποίηση: 16/11/09, 15:03 από Duracell » Καταγράφηκε
liomas
Επισκέπτης
« Απάντηση #78 στις: 09/03/07, 17:05 »

Αν εννοείς το "Δον Κιχώτης" στον Πειραιά, άστο καλύτερα! Εγώ είχα καταλήξει εκεί κατά λάθος κι ενώ ουσιαστικά έψαχνα ένα άλλο μπαράκι με το ίδιο όνομα που βρισκόταν στην Καστέλα. Κωλόμπαρο είναι (αυτό του Πειραιά, όχι της Καστέλας) με κάτι τρίμπαζα 50+.
Καταγράφηκε
Gamaomanoules
Μάλαμα

« Απάντηση #79 στις: 09/03/07, 17:05 »

Oχι ρε φιλε γιατι χαλαστηκες??Το μαγαζακι δεν ειναι τοσο χαλια.Εχω παει πολλες φορες και το γουσταρω για τη παρειστικη μορφη του και τη μουσικη του(κοτσιρας,πυξλαξ κτλ).Το μονο ασχημο ειναι το ανυπαρκτο παρκιν.
Κατα ταλλα ειναι οκ.Για το δον κιχωτη..
Καταγράφηκε

PIERRE WOODMAN RULES!
Shibia
Νέος
*

« Απάντηση #80 στις: 09/03/07, 18:06 »

Oχι ρε φιλε γιατι χαλαστηκες??Το μαγαζακι δεν ειναι τοσο χαλια.Εχω παει πολλες φορες και το γουσταρω για τη παρειστικη μορφη του και τη μουσικη του(κοτσιρας,πυξλαξ κτλ).Το μονο ασχημο ειναι το ανυπαρκτο παρκιν.
Κατα ταλλα ειναι οκ.Για το δον κιχωτη..

Μηπως ο liomas εννοει το "Δον Κιχωτης" του Πειραια (λιμανι) κι εσυ της Καστελλας? Γιατι προκειται για τελειως διαφορετικες καταστασεις/στυλ.
Καταγράφηκε
Gamaomanoules
Μάλαμα

« Απάντηση #81 στις: 09/03/07, 18:06 »

Μηπως ο liomas εννοει το "Δον Κιχωτης" του Πειραια (λιμανι) κι εσυ της Καστελλας? Γιατι προκειται για τελειως διαφορετικες καταστασεις/στυλ.
της καστελλας εννοω εγω.
Καταγράφηκε

PIERRE WOODMAN RULES!
moynitsokinigos
Προχωρημένος
**

Δυστυχώς Τζίο δεν υπάρχει...πλέον.

« Απάντηση #82 στις: 09/03/07, 20:08 »

Να σηκωθείς φίλε μου ζιγκολό και να πας στην Γλυφάδα στην πλατεία εσπερίδων δίπλα από το κολυμβητήριο υπάρχει ένα μαγαζάκι που λέγεται Νιx....! Όποιος παλιός που πήγαινε εκεί θα το θυμάται. Εγώ είχα καιρό να παω και ψόνισα μια σαραντάρα... Πήγαμε για ποτάκι με έναν συνάδελφο μέσα και αφου ήπια δύο τεκίλες βλέπω να έρχεται ο μπαρμαν με ακόμη μία για να με κεράσει...Αλλά από που (σκέφτομαι)...Από την κυρία μου δείχνει και καθόταν απέναντι μία σαραντάρα πολύ καλή για την ηλικία της. Ε, λέω δίπλα μένω δεν γαμέται και ανταποδίδω με ένα χαμόγελο όταν και ήρθε και αφού ήπιαμε και 'ενα ποτάκι ακόμη (κερασμένο και αυτό), μου πρότεινε να πάμε σε μένα γιατί σε αυτήν κοιμόταν η αδέρφή της. με πήρε το αουντάκι της και αφού ο φίλος μου με είδε να φεύγω μαζί της, την κοπάνησε να πάει στην δικιά του. αυτό ήταν...Έκατσε έτσι η φάση και μετά αφού όλα έληξαν στο κρεββάτι μου, μου λέει "πρέπει να φύγω, χάρηκα, ελπίζω να τα ξαναπούμε"....Την άλλη μέρα στην εφημερίδα, λέω τον κολλητό μου τί μου συνέβη και άρχισε να γελάει.... Κάθε βράδυ τα ίδια και τα ίδια εκεί πέρα. Χρόνια ολόκληρα μαζεύονται "γριούλες" και κάνουν παιχνίδια με τους πιτσιρικάδες.... Για αυτό σου λέω ζιγκολό, άμα ψάχνεις αυτές είναι και φραγκάτες. Σκέψου το.
Καταγράφηκε

Γιατί όλες είσαστε ίδιες...Στην καρδιά στον πωπό, στις συνήθειες ... Και καμιά σας, μα καμιά σας δεν μοιάζει...Με εκείνη την φανταστική...
terrorist
Ανώτερος

« Απάντηση #83 στις: 15/03/07, 20:08 »

φίλε mounitsokinigos μπορείς να μαου πείς που ακριβώς είναι αυτό το μπαράκι σε παρακαλώ? και αν μαζεύει ωραίες γυναίκες. επίσης να μουδώσεις δωση σε παρακλώ πολυ ευχαριστώ
Καταγράφηκε
leon23
Μάλαμα

« Απάντηση #84 στις: 15/03/07, 20:08 »

Να σηκωθείς φίλε μου ζιγκολό και να πας στην Γλυφάδα στην πλατεία εσπερίδων δίπλα από το κολυμβητήριο υπάρχει ένα μαγαζάκι που λέγεται Νιx....! Όποιος παλιός που πήγαινε εκεί θα το θυμάται. Εγώ είχα καιρό να παω και ψόνισα μια σαραντάρα... Πήγαμε για ποτάκι με έναν συνάδελφο μέσα και αφου ήπια δύο τεκίλες βλέπω να έρχεται ο μπαρμαν με ακόμη μία για να με κεράσει...Αλλά από που (σκέφτομαι)...Από την κυρία μου δείχνει και καθόταν απέναντι μία σαραντάρα πολύ καλή για την ηλικία της. Ε, λέω δίπλα μένω δεν γαμέται και ανταποδίδω με ένα χαμόγελο όταν και ήρθε και αφού ήπιαμε και 'ενα ποτάκι ακόμη (κερασμένο και αυτό), μου πρότεινε να πάμε σε μένα γιατί σε αυτήν κοιμόταν η αδέρφή της. με πήρε το αουντάκι της και αφού ο φίλος μου με είδε να φεύγω μαζί της, την κοπάνησε να πάει στην δικιά του. αυτό ήταν...Έκατσε έτσι η φάση και μετά αφού όλα έληξαν στο κρεββάτι μου, μου λέει "πρέπει να φύγω, χάρηκα, ελπίζω να τα ξαναπούμε"....Την άλλη μέρα στην εφημερίδα, λέω τον κολλητό μου τί μου συνέβη και άρχισε να γελάει.... Κάθε βράδυ τα ίδια και τα ίδια εκεί πέρα. Χρόνια ολόκληρα μαζεύονται "γριούλες" και κάνουν παιχνίδια με τους πιτσιρικάδες.... Για αυτό σου λέω ζιγκολό, άμα ψάχνεις αυτές είναι και φραγκάτες. Σκέψου το.

ρε μεγαλε δεν ειναι η πλατεια εσπεριδων αυτη, αλλη πλατεια ειναι!!! δεν θυμαμαι πως λεγεται παντως ειναι οντως πισω απο το κολυμβητηριο!!! ειναι στην ιδια ευθεια μια πλατεια πριν!!! χεχεχε
Καταγράφηκε
PANAXIOS
Ειδήμων

όποιος συλογάται ελεύθερα συλογάται καλά Ρ.ΦΕΡΑΙΟΣ

« Απάντηση #85 στις: 15/03/07, 21:09 »

ρε μεγαλε δεν ειναι η πλατεια εσπεριδων αυτη, αλλη πλατεια ειναι!!! δεν θυμαμαι πως λεγεται παντως ειναι οντως πισω απο το κολυμβητηριο!!! ειναι στην ιδια ευθεια μια πλατεια πριν!!! χεχεχε

λεγεται   πλατεια    νυμφών
Καταγράφηκε

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ...ΠΑΡΑ ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΚΑΙ ΣΚΛΑΒΟΣ...(ΑΙΣΩΠΟΣ)
binopoylos
Νέος
*

« Απάντηση #86 στις: 11/05/07, 01:01 »

Ρε μάγκες ξέρει κανείς πού υπάρχουν πουράδικα στην Αθήνα;
« Τελευταία τροποποίηση: 11/05/07, 01:01 από savalas » Καταγράφηκε
Jules_Jordan
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

Εκτελό μεταφωρέσ μεταφέρο μπάζα καλέσ τιμέσ

« Απάντηση #87 στις: 11/05/07, 01:01 »

Δίπλα απο το Σύνταγμα, πλατεία Κολοκοτρώνη...ρώτα και θα σου πούνε εκεί.
Καταγράφηκε

Αδηάζο αποθίκεσ, παληά σπήτια, πέρνο παληιοσήδερα πλένο αμακσια μέσα εκσο
binopoylos
Νέος
*

« Απάντηση #88 στις: 11/05/07, 01:01 »

πουρά και όχι πούρα.κανείς;
Καταγράφηκε
Ryu
Ο παλιός, είν' αλλιώς