Νέα

Στριπτηζάδικο στις Σέρρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vonmakoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 19K
  • Ετικέτες
    σέρρες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Βορειοελλαδίτες συντροφοι.
Υπάρχει κανένα άξιο λόγου στιπτιζάδικο στην πόλη των Σερρών ?
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε και συμπατριωτη εγω ενα ξερω το Queen που ειναι εξω απο το Λευκωνα πηγαινοντας για Θεσσαλονικη.Μεγαλο μαγαζι με λιγες κοπελες αλλα σχετικα καλα κομματια...
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.006
Like
180
Πόντοι
16
Εχουμε και τις γνωριμίες μας εκεί..............
 

moulgio

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ... ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΣΕΡΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δεν χρειαζονται τετοια μαγαζια εκει ρε....αφου τολεει κ ο λαος,γωρισε σερρεα να χαρει ολη η παρεα
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
καταλαβα,απο τα σερρας εισαι κ σε πειραξε?λες κ δεν το εχεις ξαναακουσει
δεν εχει σημασια αν ειμαι απο εκει ή οχι!!!
Η ουσια ειναι οτι λεγοντας τετοιες μαλακιες ειναι το ιδιο ακριβως με το να βριζουμε τις μανες ή τις αδερφες καποιων... για σκεψου το!!!
Αλλωστε εχω κανει πολλες παρτουζες σε αλλες πολεις και με το ιδιο σκεπτικο θα μπορουσαμε να κανουμε το ιδιο σχολιο για τις πολεις αυτες.
Καλο ειναι να ειμαστε λιγο προσεκτικοι και να μην αναπαραγουμε χαζομαρες. Εμενα προσωπικα τουλαχιστον μου δειχνει ελλειψη πολιτισμου
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δεν εχει σημασια αν ειμαι απο εκει ή οχι!!!
Η ουσια ειναι οτι λεγοντας τετοιες μαλακιες ειναι το ιδιο ακριβως με το να βριζουμε τις μανες ή τις αδερφες καποιων... για σκεψου το!!!
Αλλωστε εχω κανει πολλες παρτουζες σε αλλες πολεις και με το ιδιο σκεπτικο θα μπορουσαμε να κανουμε το ιδιο σχολιο για τις πολεις αυτες.
Καλο ειναι να ειμαστε λιγο προσεκτικοι και να μην αναπαραγουμε χαζομαρες. Εμενα προσωπικα τουλαχιστον μου δειχνει ελλειψη πολιτισμου
εμενα φιλε μου μου δειχνεις οτι εισαι ατομο με ελλειψη του χιουμορ κ θα σε παρακαλουσα παρα πολυ να μη μου κανεις υποδειξεις....να κοιτας τι γραφεις εσυ κ στην τελικη χαλαρωσε μεγαλε κ διαβασε σε τι site εισαι.ολα τα θεματα με την λογικη σου θα εβριζαν αδερφες κ μανες.....οκ νεος?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
δεν εχει σημασια αν ειμαι απο εκει ή οχι!!!
Η ουσια ειναι οτι λεγοντας τετοιες μαλακιες ειναι το ιδιο ακριβως με το να βριζουμε τις μανες ή τις αδερφες καποιων... για σκεψου το!!!
Αλλωστε εχω κανει πολλες παρτουζες σε αλλες πολεις και με το ιδιο σκεπτικο θα μπορουσαμε να κανουμε το ιδιο σχολιο για τις πολεις αυτες.
Καλο ειναι να ειμαστε λιγο προσεκτικοι και να μην αναπαραγουμε χαζομαρες. Εμενα προσωπικα τουλαχιστον μου δειχνει ελλειψη πολιτισμου
τυπε ο λαος λεει οτι οι μεγαλυτερες ψωλες ειναι οι βολιωτισες παντως :2funny
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Ωραια τα καλα παιδακια...! Κανενα ροστερ απο κανενα ιδρυμα μπορειτε να δωσετε η ξερετε μονο να φλυαρειτε ? :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom