Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Σολωμού 32

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 835
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία

kadoo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
1
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις  για την  μονικα  ειναι  καλη  στο δωματιο  :knockinb: κανει  φουλ προγραμμα στις φωτο παντως  ειναι  μουναρος. αν εχει καποιος πληροφοριες  περιμενω.
:think:
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
οποιος δοκιμασει καρινα και μονικα ας στειλει προς ενημερωση ολων
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Αυτήνα δεν την ξέρω αλλα μια φορά που ήθελα Milf καταστάσεις δοκίμασα την Μπιάνκα και έμεινα ευχαριστημένος!
 

P0l0

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Κωνσταντίνα θα είναι σήμερα εκει? Ξερει κανείς?
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παιδιά, αυτή την εβδομάδα την Ειρήνη την έχουν ξεπατώσει... Εκτός από Δευτέρα και Παρασκευή, η διπλοβάρδια πάει σύννεφο! Πώς να μην είναι ξεπέτα μετά; Και μένα να με έβαζες (και με γυναικάρες για πελάτισσες), τόση διπλοβάρδια δε θα την άντεχα...
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
4
Like
147
Πόντοι
16
η Ειρήνη ειναι στο ισογειο
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Μαλακία link έχουν βάλει τότε και στο site τους και στο προφιλ τους εδώ πέρα (ακούς, Antisthenis?)... από link στο site τους ήρθα εδώ, γι αυτό και δεν πρόσεξα ότι αναφέρεται στου 1ου..
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μαλακία link έχουν βάλει τότε στο site τους... από εκεί ήρθα εδώ, γι αυτό και δεν πρόσεξα ότι αναφέρεται στου 1ου..
Η Ειρήνη στο κάτω βρίσκεται όντως... τώρα τι έχουν κάνει με το πρόγραμμα ποιος ξέρει? Φέρανε τα "πάνω-κάτω" μάλλον...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παιδιά, αυτή την εβδομάδα την Ειρήνη την έχουν ξεπατώσει... Εκτός από Δευτέρα και Παρασκευή, η διπλοβάρδια πάει σύννεφο! Πώς να μην είναι ξεπέτα μετά; Και μένα να με έβαζες (και με γυναικάρες για πελάτισσες), τόση διπλοβάρδια δε θα την άντεχα...

(επ' ευκαιρίας, διορθώστε και τα link, γιατί αλλού θέλουμε να σχολιάσουμε και αλλού σχολιάζουμε...)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ρε παιδιά, αυτή την εβδομάδα την Ειρήνη την έχουν ξεπατώσει... Εκτός από Δευτέρα και Παρασκευή, η διπλοβάρδια πάει σύννεφο! Πώς να μην είναι ξεπέτα μετά; Και μένα να με έβαζες (και με γυναικάρες για πελάτισσες), τόση διπλοβάρδια δε θα την άντεχα...

(επ' ευκαιρίας, διορθώστε και τα link, γιατί αλλού θέλουμε να σχολιάσουμε και αλλού σχολιάζουμε...)
πήγες και ήταν μάπα το καρπούζι?  :think: :think: :think:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Όχι pitsirikos, αλλά διάβασα σε άλλο thread κριτικές ότι ξεπετάει.. Τώρα που είδα και τις βάρδιες, καταλαβαίνω το γιατί..
εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα γι' αυτό ξαφνιάστηκα!!!! Τεςπα...
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα γι' αυτό ξαφνιάστηκα!!!! Τεςπα...

Δύο τελευταίες που διάβασα (η μία ήταν νομίζω στο thread "Βυζοπούλες σε μπουρδέλα") λένε για ξαπέτα... όχι βέβαια φανερή, αλλά άμα ο άλλος την καταλαβαίνει, τι να το κάνεις... τζάμπα η προσπάθεια...
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.390
Like
1.777
Ρε παιδιά, αυτή την εβδομάδα την Ειρήνη την έχουν ξεπατώσει... Εκτός από Δευτέρα και Παρασκευή, η διπλοβάρδια πάει σύννεφο! Πώς να μην είναι ξεπέτα μετά; Και μένα να με έβαζες (και με γυναικάρες για πελάτισσες), τόση διπλοβάρδια δε θα την άντεχα...

(επ' ευκαιρίας, διορθώστε και τα link, γιατί αλλού θέλουμε να σχολιάσουμε και αλλού σχολιάζουμε...)
Αστα να πανε!Τι να κανει το κοριτσι μας,τωρα ολες κοπελες λειπουν και Ειρηνη την πληρωνι.....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Στις φωτογραφιες φαινεται πολυ εντυπωσιακη....
 

hharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μην πλησιασετε..καμια σχεση με τις φωτο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom