Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 ... 20   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πιάτσες για ζιγκολό;  (Αναγνώστηκε 45142 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
baros
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #135 στις: 26/07/10, 18:06 »

ζιγκολο ε μεγαλο θεμα μου θυμισατε κατι πιτσιρικαδες που τριγυρνουσαν στο κολωνακι με παντοφλες και σορτσακι και ψαχνανε μεροι που ψαχνονται πουρα ρε τι γελιο εριξα,ακουν κατι καπου και πηγαινουν οπως να ναι 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
lopedelmozo
Νέος
*

« Απάντηση #136 στις: 27/07/10, 02:02 »

τυπε μου,το ζιγκολικι εχει καποιους κανονες,αν δεν τους ακολουθεις στην καλυτερη να βρεθεις με κανα πουτσο στην σουφρα σου 2funny
ποτε δεν ψαρευουμε φρικοπουρα στον δρομο,ειδικα αν ειναι πεζα
επισης ποτε δεν παμε την πρωτη φορα στο ...σπιτι...της
για χρησιμες συμβουλες σου προτεινω να δεις τις εκπαιδευτικες ταινιες
ο ζιγκολο της αθηνας
και το ρεμαλι της αθηνας

φιλε κανονι tv δεν πηγα σκεπτομενος την επικυνδιτοτητα πυθα ειχε κατι τετοιο, στο διαμερισμα μιας αγνωστης που ουτε καν ξερο τι θα συναντησω εκει περα, εκτος βεβαια οτυ οτι δεν ειμαι επαγγελματιας απλα αναφερω αυτα τα γεγονοτα για να συνδεσω τις περιπτωσεις των ομοφυλοφιλων που την πεφτουν κατ ακορον σε νεους που τους γιαλιζουν στο ματι στην περιοχη του μεταξι με το γεγονος οτι η τυπισσα με σταματησε με το αυτοκινητο της να ειναι σταματημενο επι της γερανιου.δεδομενου λοιπον οτι εχει ξανασυμβει γι αυτο υπεθεσα την υπαρξη ζιγκο πιατσας κει δεδομενου οτι ενας ζιγκο μπορει να εξυπηρετει γκει, τραβελια κ πουρα απο κει κ περα ο χρηατης παολυτο αρσενικο εχει παολυτο δικιο σοτ οτι δεν αξιζει παντα να ρισκαρεις
Καταγράφηκε
silva!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #137 στις: 27/07/10, 02:02 »

φιλε κανονι tv δεν πηγα σκεπτομενος την επικυνδιτοτητα πυθα ειχε κατι τετοιο, στο διαμερισμα μιας αγνωστης που ουτε καν ξερο τι θα συναντησω εκει περα, εκτος βεβαια οτυ οτι δεν ειμαι επαγγελματιας απλα αναφερω αυτα τα γεγονοτα για να συνδεσω τις περιπτωσεις των ομοφυλοφιλων που την πεφτουν κατ ακορον σε νεους που τους γιαλιζουν στο ματι στην περιοχη του μεταξι με το γεγονος οτι η τυπισσα με σταματησε με το αυτοκινητο της να ειναι σταματημενο επι της γερανιου.δεδομενου λοιπον οτι εχει ξανασυμβει γι αυτο υπεθεσα την υπαρξη ζιγκο πιατσας κει δεδομενου οτι ενας ζιγκο μπορει να εξυπηρετει γκει, τραβελια κ πουρα απο κει κ περα ο χρηατης παολυτο αρσενικο εχει παολυτο δικιο σοτ οτι δεν αξιζει παντα να ρισκαρεις
αυριο,νηφαλιος,ξαναγραψτο.
Καταγράφηκε
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #138 στις: 27/07/10, 18:06 »

αυριο,νηφαλιος,ξαναγραψτο.
ελα μωρε ενα προυσαλιο εκανε ο τυπος 2funny
Καταγράφηκε

nwdas
ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ
Muted
Μάλαμα

αντιο νωντακοοοοο!!!!!!!ησουν καυλα!!!!

« Απάντηση #139 στις: 27/07/10, 18:06 »

ρε παιδια ο σουγκλακος ειχε παιξει σε τσοντες?

απολυτε τυπε μηπως ξερεις εσυ?? Huh?
Καταγράφηκε

...2/9/2010...αναπαυεται εν ειρηνη...
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #140 στις: 27/07/10, 18:06 »

ρε παιδια ο σουγκλακος ειχε παιξει σε τσοντες?

απολυτε τυπε μηπως ξερεις εσυ?? Huh?
εδω εχει παιξει ο βεγγος ρε τυπε 2funny
ο αποστολος ειχε παιξει στο ρεμαλι της αθηνας,που ηταν και ζιγκολο
εκει εδειχναν κατι βυζακια,αλλα οχι κατι ιδιαιτερο
αν εννοεις αυτο τσοντα τυπε
Καταγράφηκε

nwdas
ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ
Muted
Μάλαμα

αντιο νωντακοοοοο!!!!!!!ησουν καυλα!!!!

« Απάντηση #141 στις: 27/07/10, 18:06 »

εδω εχει παιξει ο βεγγος ρε τυπε 2funny
ο αποστολος ειχε παιξει στο ρεμαλι της αθηνας,που ηταν και ζιγκολο
εκει εδειχναν κατι βυζακια,αλλα οχι κατι ιδιαιτερο
αν εννοεις αυτο τσοντα τυπε
οχι ρε τυπε

μου πε ενας φιλος μου οτι ειχε παιξει σε τσοντες και ηθελα να ακουσω και μια δευτερη μαρτυρια 2funny

αλλα παιζει να ναι και μουφα
Καταγράφηκε

...2/9/2010...αναπαυεται εν ειρηνη...
goystakias
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #142 στις: 27/08/10, 00:12 »

συναγωστες ειμαι απο θεσσαλονικη.μηπως ξερει κανεις σαλονικιος που εχει εδω ζιγκολο πιατσα?
στα γλενταδικα της γιαννιτσων ως γνωστα κεντρα γνωριμιων πεζει κατι?
ευχαριστω προκαταβολικα
Καταγράφηκε
goystakias
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #143 στις: 13/09/10, 15:03 »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΑΙΔΕΣ.δεν ειδα καμια απαντηση μεχρι στιγμης καποιος να συνησφερη εδω μεσα!τελος παντον!
με εναν γνωστο εκανα μια κουβεντα προχτες και με ειπε κανα 2 πραμματα πληροφοριακα.πιατσες σε αθηνα πεζουν ακομα στο κολωνακι,απεναντι απο την βουλη ωπος κοιταμε φατσα αριστερα εχει ενα κεντρικο καφε ακρβος απο πισω,στην πλατεια κοραη(που ειναι αυτη?)αυτα οποιος γνωριζει κατι ας συνησφερει.
Καταγράφηκε
helios747
Μάλαμα

« Απάντηση #144 στις: 13/09/10, 15:03 »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΑΙΔΕΣ.δεν ειδα καμια απαντηση μεχρι στιγμης καποιος να συνησφερη εδω μεσα!τελος παντον!
με εναν γνωστο εκανα μια κουβεντα προχτες και με ειπε κανα 2 πραμματα πληροφοριακα.πιατσες σε αθηνα πεζουν ακομα στο κολωνακι,απεναντι απο την βουλη ωπος κοιταμε φατσα αριστερα εχει ενα κεντρικο καφε ακρβος απο πισω,στην πλατεια κοραη(που ειναι αυτη?)αυτα οποιος γνωριζει κατι ας συνησφερει.
  η  πλατεια  κοραη  πισω  απ  τη  βουλη?   φιλε  τα  χεις  μπλεξει  (η  σε  εχουν  μπλεξει)  απεναντι  απ  τα  προπυλαια  ειναι (δεν  ειναι  κολωνακι  πλεον  εκει)    λοιπον  στησου  στη  πλατεια  στο  κολωνακι  ομως  (απογευματακι  καλυτερα)  οι  τζιπαρες  με  τις  πουρακλες  θα  κανουν  ουρα,  θα  σταματουν  να  σε  ρωτουν  ολες  ποσο  παει!  μην  πεσεις  κατω  απο  300 ευρα (και  τοσα  λογω  κρισης,  αλλιως  θα  ζητουσες  παραπανω)!    Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall  δε  πας  αγορι  μου  να  βρεις  καμια  δουλεια  οσο  ειναι  καιρος, (γιατι  σε λιγους  μηνες  δε  θα  βρισκεις   τιποτα)   το  πραγματικο   ζιγκολικι  ειναι   απιστευτα  κλειστο   κυκλωμα  στην  ελλαδα,  χωρια  που  θα  πρεπει  να  τρελαθεις  στα (χημικα-ναρκωτικα)  (filika)
Καταγράφηκε
trikardos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ BY PASS

« Απάντηση #145 στις: 13/09/10, 16:04 »

η  πλατεια  κοραη  πισω  απ  τη  βουλη?   φιλε  τα  χεις  μπλεξει  (η  σε  εχουν  μπλεξει)  απεναντι  απ  τα  προπυλαια  ειναι (δεν  ειναι  κολωνακι  πλεον  εκει)    λοιπον  στησου  στη  πλατεια  στο  κολωνακι  ομως  (απογευματακι  καλυτερα)  οι  τζιπαρες  με  τις  πουρακλες  θα  κανουν  ουρα,  θα  σταματουν  να  σε  ρωτουν  ολες  ποσο  παει!  μην  πεσεις  κατω  απο  300 ευρα (και  τοσα  λογω  κρισης,  αλλιως  θα  ζητουσες  παραπανω)!    Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall  δε  πας  αγορι  μου  να  βρεις  καμια  δουλεια  οσο  ειναι  καιρος, (γιατι  σε λιγους  μηνες  δε  θα  βρισκεις   τιποτα)   το  πραγματικο   ζιγκολικι  ειναι   απιστευτα  κλειστο   κυκλωμα  στην  ελλαδα,  χωρια  που  θα  πρεπει  να  τρελαθεις  στα (χημικα-ναρκωτικα)  (filika)

Ας το παιδί να κάνει την καριέρα του, που θα του κάψεις το μέλλον του.

Εχει να φάει λουτσο ως που να γαμίσει...................ο λωκος του θα γινει πηγάδα
Καταγράφηκε

ΕΔΩ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΦΑΣΙΣΜΟΣ
helios747
Μάλαμα

« Απάντηση #146 στις: 13/09/10, 16:04 »

pipa2

Εχει να φάει λουτσο ως που να γαμίσει...................ο λωκος του θα γινει πηγάδα
2funny 2funny 2funny   εγραψες
Καταγράφηκε
goystakias
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #147 στις: 15/09/10, 18:06 »

επαγγελματιας ζιγκολο δεν προκιται να γινω σε καμια περιπτωση!
ετσι και αλλιως την δουλεια μου την εχω και ειναι και καλη μαλιστα για τα δεδομενα της αθηνας!αλλα εδω που ειμαι εγω δεν ειναι αθηνα και ειναι τελιος διαφορετικα τα πραμματα απο οτι νομιζεται στην αθηνα!η αθηνα με την υπολοιπη ελλαδα δεν εχει καμια σχεση με το 90% απο αποψη επαγγελματων εστω.
εδω γυναικα βγαινει στην βιζιτα μονο και μονο να κρατηση της επηχηρηση της επιδι ειναι σε κεντρικο σημειο με υψυλο ενοικιο. zfuck
σιγα τι παω να κανω εγω(αν το κανω) kissass χα!!απλα ρωταο κανα 2πληροφοριες τι παιζει.εσεις το κανατε serial   
Καταγράφηκε
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #148 στις: 15/09/10, 18:06 »

επαγγελματιας ζιγκολο δεν προκιται να γινω σε καμια περιπτωση!
ετσι και αλλιως την δουλεια μου την εχω και ειναι και καλη μαλιστα για τα δεδομενα της αθηνας!αλλα εδω που ειμαι εγω δεν ειναι αθηνα και ειναι τελιος διαφορετικα τα πραμματα απο οτι νομιζεται στην αθηνα!η αθηνα με την υπολοιπη ελλαδα δεν εχει καμια σχεση με το 90% απο αποψη επαγγελματων εστω.
εδω γυναικα βγαινει στην βιζιτα μονο και μονο να κρατηση της επηχηρηση της επιδι ειναι σε κεντρικο σημειο με υψυλο ενοικιο. zfuck
σιγα τι παω να κανω εγω(αν το κανω) kissass χα!!απλα ρωταο κανα 2πληροφοριες τι παιζει.εσεις το κανατε serial   
τυπε μην μασας,μαγκια σου να γινεις,το θεμα ειναι οτι ειναι δυσκολο
πολλα ζιγκολο μπαρ τα κλεισανε και οι ζιγκολοπιατσες εξαφανιστηκαν
εδω πας να την πεσεις σε κανα φρικοπουρο και τελικα σου ζηταει αυτη λεφτα
χαλασε η κενονοια 2funny
Καταγράφηκε

apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #149 στις: 15/09/10, 18:06 »

το  πραγματικο   ζιγκολικι  ειναι   απιστευτα  κλειστο   κυκλωμα  στην  ελλαδα, 
τυπε τωρα με τον γιωργακη θα ανοιξουν αυτα τα κλειστα επαγγελματα 2funny
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 ... 20   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: