Νέα

Γνωριμίες από teletext

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα salzburg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
324
Κριτικές
5
Like
228
Πόντοι
21
Διαβαζω καιρο το site . Βλεπω οτι εχουμε ξετρυπωσει καθε μερος που μπορει να υπαρχουν πουτανες αλλα δεν γραφει κανεις τιποτα για τις αγγελιες στην σελιδα 821 του STAR Ενας φιλος μου ειπε πως πολλες ειναι βιζιτες και θα ξεκινησω το ψαξιμο για να δω τι παιζει.Οποιος εχει ασχοληθει με το θεμα αυτο ας μας δοσει τα φωτα του.
 

8anasis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
προσοχή γιατί παίζουν και πούστηδες εκεί, περιμένουμε αποτελέσματα, όχι μόνο από επαγγελματίες
 
OP
OP
S

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
324
Κριτικές
5
Like
228
Πόντοι
21
γιαυτο και παιρνεις κατευθειαν τηλεφωνο και οχι μηνυματα για να αποφυγεις τετοιες καταστασεις
 

8anasis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
ξέρω πούστη φίλο φίλης που το παίζει γκόμενα στο τηλ μέχρι να τον συναντήσεις, έχει γυναικεία φωνή
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
4
Like
147
Πόντοι
16
καμια σχέση με βίζιτες εμένα μου έχουν τύχει μόνο περιπτώσεις απάτες του στυλ να σου ζητάνε κάρτα για να μιλήσετε κλπ
 

jester(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
73
Like
1
Πόντοι
0
Λοιπόν Κύριοι,
το 99% των περιπτώσεων εκεί είναι ΑΠΑΤΗ.
Προσωπικά πήρα μια τύπισσα που είναι όντως Ελληνίδα, αλλά......
1. Δεν ήξερε ούτε πώς τον πιάνουν καλά καλά,
2. Ήθελε να τελειώσει μέσα σε 30 sec (ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ)
3. Ήταν και απαιτητική (δεν μπορώ να κάτσω πολύ ώρα από πάνω, πρωκτικό ούτε για κουβέντα και και και....)

ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Λοιπόν Κύριοι,
το 99% των περιπτώσεων εκεί είναι ΑΠΑΤΗ.
Προσωπικά πήρα μια τύπισσα που είναι όντως Ελληνίδα, αλλά......
1. Δεν ήξερε ούτε πώς τον πιάνουν καλά καλά,
2. Ήθελε να τελειώσει μέσα σε 30 sec (ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ)
3. Ήταν και απαιτητική (δεν μπορώ να κάτσω πολύ ώρα από πάνω, πρωκτικό ούτε για κουβέντα και και και....)

ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ

..ηταν ξανθια με σιλικονη στο βυζι ????
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Εγώ μέσω teletext έχω γνωρίσει μια ξανθιά 20άρα, με πολλά λεφτά, τζίπ δικό της, με μεγάλο στήθος, φοβερό κορμί και με πλήρωνε κιόλας, μου έκανε πολλά δωράκια :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγώ μέσω teletext έχω γνωρίσει μια ξανθιά 20άρα, με πολλά λεφτά, τζίπ δικό της, με μεγάλο στήθος, φοβερό κορμί και με πλήρωνε κιόλας, μου έκανε πολλά δωράκια :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

..μηπως θελεις τηλεφωνο και ονομα σε πμ για να πειστεις ??
 

alxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες κι εγω εχω παρει πολλα τηλ απο θεσσαλονικη αλλα ολα μουφα. 9 στις 10 δε το σηκωνουν. με τρεισ που μιλησα η μια ηταν πουτανα αλλα ακουγοταν τελειωμενη, η αλλη μαλλον ηταν αντρας και η τριτη δεν θελησε να γνωριστουμε γιατι λεει μενουμε μακρια (ενα τεταρτο με το αμαξι). χαλια η υποθεση εκει. μακριαααααα
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Εγώ μέσω teletext έχω γνωρίσει μια ξανθιά 20άρα, με πολλά λεφτά, τζίπ δικό της, με μεγάλο στήθος, φοβερό κορμί και με πλήρωνε κιόλας, μου έκανε πολλά δωράκια :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Και βρίσκεσαι ακόμα στο site; :boobies:
 

egw25

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Εγω στο teletext γνωρισα μια καθαριστρια.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
ένας γνωστός, φίλος ενός γνωστού μου που ήταν κουμπάρος ενός θείου του φίλου μου από το χωριό του πήρε τηλέφωνο και βγήκε ραντεβού με την τύπισσα που δημοσιεύει τις αγγελίες του τελετέξτ....!!!!
Σοβαρευτείτε...
 

sierra

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
41
Like
8
Πόντοι
0
Λοιπον , παιδια, επειδη ενα Σαββατοκυριακο καθε 2 μηνες καθομαι στην δουλεια ξεσκιστηκα ψαχνοντας ολα , ΜΑ ΟΛΑ , τα τηλεφωνα του STAR TELETEXT. Το 5% ειναι τραβεστι , τρανσεξουαλ και το αλλο 95% ειναι ΑΠΑΤΕΣ που η δεν απαντουν η απαντουν με μηνυμα ΤΥΠΟΥ "στειλε μου καρτα των 20 Euros  για να σου στειλω φωτο ,δεν μπορω τωρα , θα το κανω αργοτερα....."  και αλλες τετοιες αηδιες που απευθυνονται τουλαχιστον σε χαζους. Πολυ απατη μιλαμε.Μεχρις αηδιας.ΜΑΚΡΥΑ.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Τσάμπα κόπος δλδ ε?Ε...ρε παιδιά..το teletext μόνο για τα αποτελέσματα του στοιχήματος είναι.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
66
Μια κουβεντα για το θεμα ειδικα του Teletext του STAR...ΜΑΚΡΙΑΑΑ!!!Εκανα περσυ το λαθος να στειλω 4-5 μηνυματα σε "ενδιαφερουσες" περιπτωσεις.Οι 3 ηταν πουστηδες με γυναικεια ονοματα που ηθελαν να τους βγαλω φωτο τον πουτσο μου και να τους στειλω mms, η μια ηταν τραβεστι που εκανε βιζιτες, και η αλλη ηταν μια μαλακω 19 χρονων που ηθελε για να μου στειλει mms να της στειλω πρωτα 2 αριθμους ανανεωσης χρονου Cosmote...Μιλαμε για καταντια εκει μεσα.Μακρια κι αλαργα.Εκτος αν εχετε λεφτα και χρονο για πεταμα...
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα, ρε παιδιά έχει κανείς κάνει καμιά κατάσταση με το teletext του Starchannel στην σελίδα 821. Υπάρχουν hot μηνύματα και μάλιστα δίνουν και κινητό τηλέφωνο (και όχι 4ψήφιο με υψηλή χρέωση). Εγώ πάντως που έστειλα προχθές sms δεν έχω πάρει ακόμα απάντηση. Μούφα είναι??

Nas0s
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλε nasos το θρεντ σου συγχωνευτηκε καθως υπηρχε ηδη αλλο, με ακριβως ιδιο περιεχομενο..
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
...πως μου διέφυγε... ευχαριστώ πάτερ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom