Λουκέτο η ING;

(1/2) > >>

pathos gia ta temachia:
Κάτι πήρε το αυτί μου ότι η ing η τεραστια ασφαλιστικη εταιρεια εχει τραβηξει τον κατηφορο ωσαν ντομινο λογω της υφεσης και της LEXHMAN BROTHERS!Ισχύει αραγε κατι τετοιο?Θα κλεισει στην ελλαδα η εταιρεια?Τι γινεται για τους ασφαλισμενους?

Redy:
Δεν ξέρω αν θα κλείσει τελείως,πάντως έχει αρχίσε να απολύει εκτοντάδες εργαζόμενους στην ελλάδα.Αυτό τσεκαρισμένο από φίλο απολυμένο!πάρε τα μέτρα σου φίλε μου

xistis:
Για τους ασφαλισμενους μην ανυσηχεις και λουκετο να μπει οι ασφαλιστες τους πανε δωρεαν μεταφορα σε αλλες ασφαλιστικες, για το κοσμο που δουλευει εκει μεσα θα πρεπει να ανυσηχουμε ολοι μας...

ηδη η ασφαλιστικη εταιρεια EOS ειναι θεμα ημερων για το λουκετο και 2-3 ακομα που ακουγονται εδω και κατι χρονια ειναι σε πολυ δυσκολη κατασταση (απληρωτο προσωπικο, πληρωμες ζημιων 2 και 2.5 μηνες μετα) ....

δυστηχως....

pet1:
Καλημέρα,
σίγουρα κάτι συμβαίνει....το είχα ακούσει κανένα μήνα νωρίτερα από άνθρωπο που εργάζεται στον ιδιωτικό ιατρικό χώρο και σήμερα διαβάζοντας κι αυτό εδώ ,πήρα τηλέφωνο τον ασφαλιστή μου(ευτυχώς ή δυστυχώς κι εγώ ING έχω).Όντως και απολύσεις έχουν γίνει και άλλες θα γίνουν και γενικά περικοπές.Αν και καθησυχαστικός ,μου είπε ότι παίζονται διάφορα,γίνονται κάποιες ''ζυμώσεις'' και πολύ σύντομα  θα μου έχει νέα για κάποια θέματα...αναμένω λοιπόν..

nacho_70:
Ετοιμαστείτε για νέες φοροεπιδρομές!!!!!!!!!!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα