Νέα

Η αυθεντική Ελληνίδα Domina Lola

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Έχω γυρίσει πολλές Mistress στο εξωτερικό και σχεδόν όλες όσες λένε ότι κάνουν αυταρχικό στην Ελλάδα. Πραγματική Επαγγελματία Mistress εδώ δεν βρήκα καμία, αφού οι περισσότερες ή το κάνουν αγγαρεία και δεν τους βγαίνει, ή προσπαθούν να κάνουν ότι ξέρουν και είναι για γέλια, ή επαναλαμβάνουν τα παιχνίδια τους και τα λόγια που λένε και νομίζεις πως βάζουν κασέτα, ή είναι κακάσχημες και δεν βλέπονται.  :idiot:

Τελευταία έχω γνωρίσει την Domina Lola!!! :smitten:
Από την πρώτη επίσκεψη μου σε αυτήν ταράχτηκα αφού με μάγεψε, έφαγα κόλλημα και έγινα πιστός της φαν. Η ομορφιά της την κάνει να είναι μια πραγματική θεά, νέα, με υπέροχο πρόσωπο και σώμα και το σημαντικότερο είναι μια αυθεντική Mistress, αφού γνωρίζει καλά τι κάνει και πως το κάνει. 

Ρίξτε μια ματιά και θα καταλάβετε τι εννοώ!


Η κοπέλα είναι πειρασμός και μακράν η καλύτερη Professional Ελληνίδα Mistress!!

:think: Πώς να μην είναι αστέρι, αφού είχε σαν μέντορα την γνωστότερη στον χώρο από παλιά, Goddess Eva!!

Βρήκα και ιστοσελίδα της στο myspace:


Αν κάποιος γίνει φίλος της εκεί, μπορεί να δει και άλλες φωτογραφίες της.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.648
Like
1.244
Πόντοι
366
Ρε παιδια εγω για το αυταρχικο εχω ακουσει οτι τον τρως κιολας. Λάθος κάνω;  :think:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια,


θρεντ εκτος ενδιαφεροντος μας δεν τα διαβαζουμε αν δεν γουσταρουμε και κυριως ΔΕΝ τα γαμαμε.

βαζω στην πριζα τη σκουπα..
 
OP
OP
A

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Ρε παιδια εγω για το αυταρχικο εχω ακουσει οτι τον τρως κιολας. Λάθος κάνω;  :think:

Δεν είναι έτσι ακριβώς φίλε! Δεν είναι απαραίτητο να συμβεί, αν αυτό δεν σε εκφράζει.
Υπάρχουν πολλά άλλα που μπορείς να κάνεις.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
μια εικονα την έχει παρει απο το βιντεοπαιχνιδι dungeon lords
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
είναι μακράν η καλύτερη , ίσως και από έλλειψη ανταγωνισμού σε αυτό το επίπεδο
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
αυταρχικό = ζώνη με δονητή. Αυτό το λένε οι Ρωσίδες στα στουντιος  ;)
απλά είναι ένα από τα πολλά κόλπα σε sm καταστάσεις, όπου βέβαια γίνεται μόνο ό,τι θέλουν και οι 2 .


Ρε παιδια εγω για το αυταρχικο εχω ακουσει οτι τον τρως κιολας. Λάθος κάνω;  :think:
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Μα ειναι δυνατον να κανει καριερα ως Ντομινα Λολα; Λολα;;; Χαθηκε ενα Ντομινα Κλυταιμνηστρα; Ντομινα Μηδεια;
 

alsomas

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
223
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
11
Δεν με ενδιαφέρει προσωπικά αλλα ένας κουμπάρος από το κόμμα ειναι μαζόχας και θέλει νταντα. :bottom:

Πόσα παίρνει την ώρα ;;;;

Αν ειναι φθηνή να του την στείλω στο γραφείο ;)
 

demonis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
και αρθρακι σε γνωστο περιοδικο ε?αχα.η κυρια λολα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μεχρι να πεις "σας ικετευω αφεντρα κλυταιμνηστρα....σταματηστε....η λεξη κλειδι ειναι...." (γκουπ)

θα σε εχει αφησει με κρανιοεγκεφαλικο :P

το λολα ειναι σαν τα ονοματα για σκυλια....πολλα φωνηεντα, μικρο και ευηχο :2funny:
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Μεχρι να πεις "σας ικετευω αφεντρα κλυταιμνηστρα....σταματηστε....η λεξη κλειδι ειναι...." (γκουπ)

θα σε εχει αφησει με κρανιοεγκεφαλικο :P

το λολα ειναι σαν τα ονοματα για σκυλια....πολλα φωνηεντα, μικρο και ευηχο :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ορθονννννν!
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Μαγκες ειναι οτι καλυτερο αυτη την στιγμη εχει η Αθηνα ,η Λολα ειναι πραγματικη αφεντρα και θεα,εχω παει 2-3 φορες και θα ξαναπαω στο μελλον .Αξιζει τα λεφτα της.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.425
Κριτικές
61
Like
38.542
Πόντοι
21.555

Panic2

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Λόλα για... Λόλα

l_c8a1c5f72c40499691897014cfd81ae5.jpg


l_db9b5b15374e4a6099ef997d5bc4b33f.jpg



Ακολουθεί απόσπασμα συνέντευξης της εκρηκτικής Λόλας στο διαδικτυακό περιοδικο Panic

Τι είναι αυτό που κάνει την ομάδα σας, τους «Absolute Fetish» να ξεχωρίζει;
Η διαφορά μας με άλλους performers του είδους είναι ότι στα shows μας παρουσιάζουμε ο,τι ακριβώς κάνουμε και στην προσωπική μας ζωή. Δεν υποδυόμαστε απλά ένα ρόλο αλλά το ζούμε σαν ένα mini session. Αγαπάμε αυτό που κάνουμε και μας ενδιαφέρει να είναι αληθινό ακόμα και αν το παρουσιάζουμε με ένα πιο θεατρικό τρόπο.

Όταν είσαι οn stage παρατηρείς τις αντιδράσεις του κόσμου; Πες μου κάποιες που σου έχουν κάνει εντύπωση;
Όταν είμαι στη σκηνή ‘’χάνομαι’’ τόσο στο παιχνίδι που σχεδόν ξεχνώ ότι υπάρχει τόσος κόσμος που παρακολουθεί. Εκτός βέβαια από τις στιγμές που θέλω εγώ να παίξω με το κοινό και αυτό είναι κάτι μοναδικό γιατί μου αρέσει να βλέπω τις αντιδράσεις στα πρόσωπα τους: έκπληξη, αμηχανία, κάποιες φορές σοκ αλλά πάνω απ’ όλα ευχαρίστηση..

Περιέγραψε μου ένα αστείο περιστατικό που συνέβη πάνω στην σκηνή…

Δεν υπάρχουν οι κατάλληλες λέξεις για να αποτυπώσουν κάποιες καταστάσεις χωρίς να μας κόψει η λογοκρισία… (:P)

Για τα shows παίρνετε και ιδέες από ανάλογα του εξωτερικού;

Το πιο σημαντικό είναι να υπάρχει η απαραίτητη χημεία μεταξύ των παρτενέρ. Αν αυτό επιτευχτεί από ιδέες και φαντασιώσεις… υπάρχουν άπειρες.

Η συνέχεια στο
 
OP
OP
A

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Μαγκες ειναι οτι καλυτερο αυτη την στιγμη εχει η Αθηνα ,η Λολα ειναι πραγματικη αφεντρα και θεα,εχω παει 2-3 φορες και θα ξαναπαω στο μελλον .Αξιζει τα λεφτα της.

Ειδα την θεα Λολα στην εκθεση Erotica στο Absolute Fetish BDSM στον πρωτο οροφο.
Τεσσερεις μερες ημουν εκει. Ειναι πανεμορφη και καταπληκτικη ακομα και σαν show woman.
Η Ευα κουμανταριζε την ολη κατασταση.
Μπραβο τους!
:dancing:


To αλλο προφιλ της ακυρωθηκε.
Για να δει καποιος φωτογραφιες της πρεπει να γινει φιλος της και να κανει εγγραφη στο myspace.

Αχ Λολα Αχ!!1


:headbang:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μαγκες ειναι οτι καλυτερο αυτη την στιγμη εχει η Αθηνα ,η Λολα ειναι πραγματικη αφεντρα και θεα,εχω παει 2-3 φορες και θα ξαναπαω στο μελλον .Αξιζει τα λεφτα της.
Σου τονε σφύριξε χαλαρά? :s&m_1: :lheel: :zfuck:
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
606
Ειναι πραγματικη θεα και η μονη ισως ελληνιδα αφεντρα που ξερει να σε χειριζετε περισσοτερο ψυχολικα και λιγοτερο σωματικα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom