Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Η αυθεντική ελληνίδα Domina Lola  (Αναγνώστηκε 16135 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
fffanatic
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #15 στις: 26/05/09, 12:12 »

Αξιζει.-
Καταγράφηκε
pristine
Ο παλιός, είν' αλλιώς

You're sleeping with some hippie half-wit...

« Απάντηση #16 στις: 26/05/09, 13:01 »

Μαγκες ειναι οτι καλυτερο αυτη την στιγμη εχει η Αθηνα ,η Λολα ειναι πραγματικη αφεντρα και θεα,εχω παει 2-3 φορες και θα ξαναπαω στο μελλον .Αξιζει τα λεφτα της.
Σου τονε σφύριξε χαλαρά? s&m_1 lheel zfuck
Καταγράφηκε

But if the while I think on thee, dear friend, All losses are restored and sorrows end.

http://www.youtube.com/watch?v=qIF1o3sgoKE
sexybay
Ειδήμων

« Απάντηση #17 στις: 27/05/09, 12:12 »

Ειναι πραγματικη θεα και η μονη ισως ελληνιδα αφεντρα που ξερει να σε χειριζετε περισσοτερο ψυχολικα και λιγοτερο σωματικα!
Καταγράφηκε
atractive_man
Νέος
*

« Απάντηση #18 στις: 06/06/09, 15:03 »

Σου τονε σφύριξε χαλαρά? s&m_1 lheel zfuck
Ξέρω μόνο ότι σφυρίζει χαρούμενα.  Dancing Smiley
Καταγράφηκε
ring
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #19 στις: 01/11/09, 05:05 »

αθηνα ειναι η λολα...? μεσω της σελιδας της δλδ κανονιζεις...? ποσο παει...?αμ ξερει κανενας ας γραψει..ευχαριστω!
Καταγράφηκε

MOY AΡΕΣΕΙ ΤΟ STRAPON & ΤΟ ΔΑΚΤΥΛΟ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ !!!ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΒΕΣΤΙ...
periergos1
Ειδήμων

« Απάντηση #20 στις: 16/05/10, 12:12 »

εχθες ειδα την λολα σε δραση με την ηλεκτρα στην ερωτηκα μιλησαμε απο κοντα ειναι μια πολυ γλυκια κοπελα ωμορφη βλεπω εφετος κατι διαφωρετηκο επανω της ποιο καταδεχτικη ισως και ποιο συνεργασιμη μου αρεσε πολυ και θα την επισκεφθω συντομα.
Καταγράφηκε
atractive_man
Νέος
*

« Απάντηση #21 στις: 19/05/10, 16:04 »

εχθες ειδα την λολα σε δραση με την ηλεκτρα στην ερωτηκα μιλησαμε απο κοντα ειναι μια πολυ γλυκια κοπελα ωμορφη βλεπω εφετος κατι διαφωρετηκο επανω της ποιο καταδεχτικη ισως και ποιο συνεργασιμη μου αρεσε πολυ και θα την επισκεφθω συντομα.
Καλα θα κανεις να πας.
Τις ειδα και εγω συμπτωματικα και τις δυο στο περιπτερο της sirina. Επαθα την πλακα μου δικε μου. Η Ηλεκτρα εχει γυρισει τσοντα αν και ειναι καταπληκτικη Αφεντρα. Λετε να ποαιζει και τιποτε με sirina και Λολα; Αν γινει κατι τετοιο εκει να δεις μουνοπλακα που θα παθει το πανελληνιο. Πια Αλεξανδρατου και πια Ντουβλη μπροστα σε αυτο το πλασμα αυτες οι δυο ιναι κατσαρες μουνοτριχες.  Hmmm....
Καταγράφηκε
brad-pitt
Μάλαμα

« Απάντηση #22 στις: 19/05/10, 16:04 »

Καλα θα κανεις να πας.
Τις ειδα και εγω συμπτωματικα και τις δυο στο περιπτερο της sirina. Επαθα την πλακα μου δικε μου. Η Ηλεκτρα εχει γυρισει τσοντα αν και ειναι καταπληκτικη Αφεντρα. Λετε να ποαιζει και τιποτε με sirina και Λολα; Αν γινει κατι τετοιο εκει να δεις μουνοπλακα που θα παθει το πανελληνιο. Πια Αλεξανδρατου και πια Ντουβλη μπροστα σε αυτο το πλασμα αυτες οι δυο ιναι κατσαρες μουνοτριχες.  Hmmm....
η λολα ειναι που ηταν στην εκθεση με μια αλογοουρα πιασμενη ψηλα και ηταν ντυμενη στα μαυρα? νομιζω εχει και ενα σημαδακι σαν κοψιμο παλιο καπου στο προσωπο... στα χειλια αν θυμαμαι καλα. αυτη ειναι?ειχε μπει και σε ενα κλουβι σε μια φαση
Καταγράφηκε

curie29
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #23 στις: 20/05/10, 12:12 »

..domina lola και κουραφεξαλα.. Idiot Idiot Idiot κατσε να σφιξουν οι πεινες απο την οικονομικη κριση και θα δεις για ποτε το καθε μπαζακι που το παιζει και καλα αφεντρα Jerking Off Jerking Off θα αρχισει να στηνει το κωλαρακι της για ενα 20ευρω.. Uzi Firing Smiley Uzi Firing Smiley Uzi Firing Smiley Uzi Firing Smiley
Καταγράφηκε

Pray to god I can think of a nice thing to say
But I don't think I can so FUCK YOU anyway...

http://www.youtube.com/watch?v=VO8NMkwOSQ0
Bi-polar Bear
Προχωρημένος
**

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #24 στις: 20/05/10, 14:02 »

..domina lola και κουραφεξαλα.. Idiot Idiot Idiot κατσε να σφιξουν οι πεινες απο την οικονομικη κριση και θα δεις για ποτε το καθε μπαζακι που το παιζει και καλα αφεντρα Jerking Off Jerking Off θα αρχισει να στηνει το κωλαρακι της για ενα 20ευρω.. Uzi Firing Smiley Uzi Firing Smiley Uzi Firing Smiley Uzi Firing Smiley

Εγώ πάλι ήξερα ότι εσείς μας στήνετε κωλαράκι κι όχι εμείς!
Αν είναι έτσι μαύρα μεσάνυχτα έχεις καλό μου εσύ απο αφέντρες και domination τζάμπα στα παίρνουν τα λεφτα.
 s&m_1 s&m_2
Καταγράφηκε

So you can make me CUM, that doesn't make you Jesus (Precious things, Tori Amos)
curie29
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #25 στις: 20/05/10, 19:07 »

Εγώ πάλι ήξερα ότι εσείς μας στήνετε κωλαράκι κι όχι εμείς!
Αν είναι έτσι μαύρα μεσάνυχτα έχεις καλό μου εσύ απο αφέντρες και domination τζάμπα στα παίρνουν τα λεφτα.
 s&m_1 s&m_2

μπα ατυχησες κοριτσακι..σε λαθος ατομο απευθυνεσαι..αμα θες να σου περιποιηθω το κωλαρακι fuck2 και να φας και τα μπατσακια σου s&m_2 τοτε ευχαριστως τα βρισκουμε..τα περι αφεντρας αντε πουλα τα αλλου.. Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε

House of Fun
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

emotionally unavailable

« Απάντηση #26 στις: 20/05/10, 19:07 »

μπα ατυχησες κοριτσακι..σε λαθος ατομο απευθυνεσαι..αμα θες να σου περιποιηθω το κωλαρακι fuck2 και να φας και τα μπατσακια σου s&m_2 τοτε ευχαριστως τα βρισκουμε..τα περι αφεντρας αντε πουλα τα αλλου.. Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Παίχτη ξανασκέψου τι πας να κάνεις.Ξέρεις  η εν λόγω κυρία τα έχει λίγο τα πιασιματάκια της(για να το πω κομψά)

156 κιλά είναι παίχτη μου, την παλεύεις? Αν και είπε πως θα χάσει 20 κιλά,άρα στην καλύτερη 136,ξανασκέψου το Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall
http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,3116.msg1763429#msg1763429
Καταγράφηκε

Treat her like a princess, fuck her like a whore
Bi-polar Bear
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #27 στις: 20/05/10, 21:09 »

Εσύ απευθύνεσαι σε λάθος άτομο. Τα μπατσάκια, δώστα σ'αυτές που τα χρεώνουν για να στα πάρουν χοντρά. Αν νοιμίζεις ότι μόνο με μπατσάκια και κωλαράκι γίνεσαι άντρακλας μάλλον εσύ είσαι σε λάθος νήμα.
 lheel kissass

Αλήθεία εσύ "παίχτη" πυστεύεις ΟΤΙ και να γρπαψουν όλοι εδω μέσα?
Μπορεί να έχεις δίκιο, αλλά μπορεί και να μου έχεις σκάσει ήδη το 50ρίκο για ενα 10λεπτάκι και να μην έχεις πάρει πρέφα τι έγινε.  2funny
Καταγράφηκε

So you can make me CUM, that doesn't make you Jesus (Precious things, Tori Amos)
curie29
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #28 στις: 20/05/10, 21:09 »

Εσύ απευθύνεσαι σε λάθος άτομο. Τα μπατσάκια, δώστα σ'αυτές που τα χρεώνουν για να στα πάρουν χοντρά. Αν νοιμίζεις ότι μόνο με μπατσάκια και κωλαράκι γίνεσαι άντρακλας μάλλον εσύ είσαι σε λάθος νήμα.
 lheel kissass

Αλήθεία εσύ "παίχτη" πυστεύεις ΟΤΙ και να γρπαψουν όλοι εδω μέσα?
Μπορεί να έχεις δίκιο, αλλά μπορεί και να μου έχεις σκάσει ήδη το 50ρίκο για ενα 10λεπτάκι και να μην έχεις πάρει πρέφα τι έγινε.  2funny
προς τι ο τοσο ζηλος χοντρουλα?..ενοχλουν αυτα που γραφω?φοβασαι μην ελαττωθει η πελατεια σου?οπως εσυ μπορει να τη βρισκεις μαμωντας και δερνωντας αγορακια ετσι κι εγω τη βρισκω μαμωντας fuck1 και δερνωντας κοριτσακια s&m_2..ο καθενας τη βρισκει με τον τροπο του..τιποτα κατακριτεο..
Καταγράφηκε

Bi-polar Bear
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #29 στις: 20/05/10, 21:09 »

Το δεύτερο κομμάτι (απο παιχτη και πέρα) πήγενε στον house of fun λάθος μου αν παρέλειψα να το σημειώσω.

Αλλά δεν ανυσηχώ για την πελατία μου... όσο υπάρχουν ελλέηνες και μίντια, εγώ θά χω πελατεία.

Αλλά το ίδιο μάλλον θα πρέπει να πώ και σε σένα.

]"Αλήθεία εσύ "παίχτη" πυστεύεις ΟΤΙ και να γρπαψουν όλοι εδω μέσα?
Μπορεί να έχεις δίκιο, αλλά μπορεί και να μου έχεις σκάσει ήδη το 50ρίκο για ενα 10λεπτάκι και να μην έχεις πάρει πρέφα τι έγινε. "

Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: