Νέα

Γευγελή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 0ner0
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

0ner0

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια ξερει κανενας κατι για γευγελή....είται strip είται call girls....πηγαινω σκ για ποκερ κ θελω να το συνδιασω και με αλλα γουστα.....οποιος γνωριζει κατι ας απαντησει...οποιον σκοπιανο και αν ρωτησα με στραβοκοιταξε και ειπε δεν εχει!!!!
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Ρε παιδια ξερει κανενας κατι για γευγελή....είται strip είται call girls....πηγαινω σκ για ποκερ κ θελω να το συνδιασω και με αλλα γουστα.....οποιος γνωριζει κατι ας απαντησει...οποιον σκοπιανο και αν ρωτησα με στραβοκοιταξε και ειπε δεν εχει!!!!

Αν πηγαίνεις στο Φλαμίνγκο ρώτα κάποιον εκεί μέσα και σίγουρα θα βρεις άκρη.
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Εγω παντως που πηγα τον Δεκεμβριο και ρωτησα μου ειπαν οτι δεν παιζει τιποτα.....
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
όντως τα πράγματα εκεί φαίνονται πολύ "καθαρά" . Φαίνονται λέω γιατί είδα κάποια πράγματα που με ψυλλίασανε λίγο. Αλλά αυτά από ότι κατάλαβα είναι για τους καλούς παίκτες και τους γνωστής αξιοπιστίας, και όχι για τον καθένα που θα πάει εκεί. Μου έχει πει κάποιος που έχει σκάσει χοντρά φράγκα εκεί , σε μέρες που ήταν πολύ "άσχημες" του κανόνισαν παρτάκια στα ρετιρέ του ξενοδοχείου, μαζί με άλλα άτομα. Και εγώ έχω πετύχει πεντάδα από γκόμενες στο δεύτερο όροφο  , να πηγαίνουν από τις σκάλες υπηρεσίας πάνω  ( εγώ είχα χαθεί και βρέθηκα εκεί)και φορούσαν ότι πιο ξέκωλο . Υπηρέτριες δεν ήταν , και ούτε τις πέτυχα να χορεύουν κάτω στο μπαράκι
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Νομιζω οτι αξιζει και καμια βολτα μεσα στο χωριο, γιατι εχει φοβερα κορμια και βρωμαει το χνωτο τους και δεν πειραζουν ελληνες. Ειμαι απο κει κοντα (καταγωγη) και κατι μου εχουν πει...
Θα μαθω παραπανω πληροφοριες και θα σας πω.
Α! Υπ οψιν επειδη ειναι μικρη και αυστηρη κοινωνια λογικο ειναι να κρυβονται καλα
 

christos_32

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ξερει κανεις αν κυκλοφορει τελικα κατι καλο στο Φλαμιγκο, η στο Απολλονια, η γενικα στην Γευγελη; αν γνωριζει καποιος κατι παρακαλω ας στειλει πμ λεπτομερειες
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
εχω παει στο Καζινο εκει....ΔΕΝ έχει στανταρ αυτο που ψαχνεις...στα απολονια και Φλαμινγκο αναφερομαι...
αν χασεις πανω απο ενα μυριο....εννοειται πως και να μην εχει θα ΣΟΥ ΒΡΟΥΝ...αυτό που ψαχνεις....
Τα παντα ολα ! τι να λεμε τωρα?..............................
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
πριν απο 2 μηνες περιπου,εχω παει στο apolonia,εχω βγαλει καποια χρηματα γιατι ημουν σκατοκωλοφαρδος κ οτι επαιζα στη ρουλετα μου εβγαινε κ λεω με εναν φιλο να παμε απο flamengo για να δουμε τι παιζει κ να φαμε κιολας γιατι εχει καλυτερο φαγητο.παμε πανω στις ρουλετες κ τι να σας πω ρε παιδια,ηταν καπου στις 4.30 το βραδυ,ειχε 5-6 παπουδες,οταν λεω παπουδες εννοω 60φευγα κ ο καθενς ειχε απο μια κοπελιτσα διπλα του κ παιζανε μαζι.μαλιστα απ οτι καταλαβα οι 2 ηταν σιγουρα φιλοι γιατι μιλουσαν συνεχεια κ παιζανε κ σχεδον τα ιδια νουμερα.δεν καθησαμε πολυ,καθησαμε αρκετα ομως για να δουμε οτι οι τυπο εφευγαν με τα κοριτσια προς το δωματιο.ουτε κορες τους ηταν,ουτε γκομενες τους γιατι μου φερναν κ πολυ για Ελληνιδες οποτε τα συμπερασματα δικα σας.που κ πως τις βρηκαν δεν το ξερω αλλα πιστευω πως απο εκει μεσα στους καλους παιχτες φερνουν τα παντα
 

triodio

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
είχα παει γευγελη με ενα φιλο κατα το Μαιο

μεσα στην πολη ειναι πολυ φτωχική εχει 2 μπαρακια, αλλα εχει πολυ μικρα περισσοτερα κατω των 20. Μπορω να πω οτι ψιλοκοιτούσαν πολλες, αλλα δεν καταλαβα τι παιζει, δεν νομιζω ναχε πολλούς ελληνες οι περισσοτεροι ηταν στο καζινο

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ αν παιζει τιποτα, γιατι δεν μου φανηκαν για πουτανες που ψαχνοταν, κοριτσακια απλα , αλλα τι να κανεις να βγαλεις γκομενα απο σκοπια και να κανεις ταξιδι καθε φορα, δεν φαινοταν για γκομενες που θα γαμισεις με τη μια και ιδιως αν δεν εχεις αμαξι!

ΕΧΩ ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΕΥΓΕΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΣΙΔΙΚΟ η τουλαχιστον παιζει τετοια μουσικη,  ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?????
 

gtsam

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ενας ταξιτζής θα σας πει τα πάντα. Στα καζίνο μιλάνε όλοι ελληνικά και ίσως μάθετε λεπτομέρειες με ένα μικρό τιπ. Τα καλά ξενοδοχεία πάντως δεν έχουν στο κράξιμο τις γκόμενες. Γνωρίζω όμως ότι στην πόλη υπάρχει καφετέρια σε ξενοδοχείο, της πλάκας, που γίνεται το κονέ. Συγνώμη αλλά όνομα δεν θυμάμαι, κάτι "ελληνικό" ήταν. Ταρίφες μάγκες, η καλύτερη πηγή.
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
10
Like
33
Πόντοι
11
ειχα παει σκοπια τον περασμενο νοεμβριο γιατι ειχα μια γκομενα απο εκει.εμεινα στην πολη ΣΤΙΠ.ειναι μια απαρδεκτη πολη,τελος παντων,απο γκομενακια και πουτανες ακουτε τι μου ειπαν.μιας και ειχα παει με εναν φιλο μου,ειχαμε ολη την μερα να γυρναμε.μιας κ η κοπελα δουλευε το πρωι.ειχαμε πληρωσει εναν φιλο της,που ειχε αμαξι και μιλουσε αγγλικα,30 ευρω,για ολη μερα,και μας γυρνουσε.τον ρωτησα λοιπον αν υπαρχει κατι για τον φιλο μου,αυτος μου ειπε οτι παιζουν κατι μπουρδελα αλλα δεν λενε και πολλα.αυτο που εκανε αυτος ηταν να παει μετα να μιλησει σε 2 κοριτσια τυχαια στον δρομο και να της ρωτησει αν 8ελουν να ερ8ουν μαζι μας για τα λεφτα που δειναμε εμεις..τελικαο φιλος μου δεν ηθελε και δεν εγεινε τιποτα.αλλα σε γενικες γραμμεσ δεν ειδα και εγω κινησεις με βιζιτες και τετοια.αυτα.το μονο καλο ηταν οτι ηταν παρα πολυ φτηνα!!!
 

lifeg44

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Ημουνα χθες στο appolonia. Κάποια στιγμή έκανα χαβαλέ με έναν ντήλερ και μου πέταξε ότι οι γκόμενες που δουλεύουν μέσα κάνουν σεξ με 50 ευρώ. Δεν ξέρω αν μου έκανε πλάκα...του έδειξα ένα ξανθό και γαλανομάτικο που δούλευε στα μηχανάκια και του είπα να μου την κανονίσει...μου είπε πως δεν μπορέί να πει τίποτα, εγώ πρέπει να την γνωρίσω και να την προτείνω...θέλω να πιστεύω πως έκανε πλάκα γιατί φαντάζομαι θα είχε βγει μούφα! άσε που υπάρχει κίνδυνος να χάσει και την δουλειά της! πάντως αν κάποιος ξέρει αν παίζει σκηνικό ας ενημερώσει!
 

LoveSrbija

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
παίδες για Γεύγελη δεν παίζει σχεδόν τίποτα, αν όχι τίποτα απολύτως. πριν 2 χρόνια πήγαμε απολλώνια για χαβά και τελικά βγήκαμε στο χωριό τσάρκα. κοριτσάκια αρκετούτσικα στο κεντρικο πεζόδρομο αλλά και φάτσες ότι νάναι. πήραμε έναν ταρίφα και τον είπαμε τι ψάχνουμε. μας πήγε σε 2-3 μπαράκια-pubs-κωλόμπαρα. 2-3 γκόμενες στημένες στην μπάρα αλλά τίποτα αξιόλογο και με πολύ τουπέ. χάλια τόπος
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
παίδες για Γεύγελη δεν παίζει σχεδόν τίποτα, αν όχι τίποτα απολύτως. πριν 2 χρόνια πήγαμε απολλώνια για χαβά και τελικά βγήκαμε στο χωριό τσάρκα. κοριτσάκια αρκετούτσικα στο κεντρικο πεζόδρομο αλλά και φάτσες ότι νάναι. πήραμε έναν ταρίφα και τον είπαμε τι ψάχνουμε. μας πήγε σε 2-3 μπαράκια-pubs-κωλόμπαρα. 2-3 γκόμενες στημένες στην μπάρα αλλά τίποτα αξιόλογο και με πολύ τουπέ. χάλια τόπος

[/quote
ακριβως τι ιδιο ειχα κανει κι εγω πριν 3 χρονια
και ακριβως τα ιδια πραματα ειδα
μουνακια ναι στον κεντρικο αλλα δεν παιζανε,ηπια και κανα δυο ποτα στα μπαρακια τους αλλα τιποτα.Τα ιδια και στο μπιτολα-μοναστηρι.
Μονο κερδος τα αφορολογητα πουρακια ;)
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Ευτυχως, ειναι και το Καζινο απολλωνια, στο γευγελη.. Και τρωμε κανα 15 φορες σε μια μερα..
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Την πεμπτη παλι θα φαω 15 φορες.. Στο απολλωνια το καζινο.. να ειναι καλα τα παιδια οι σουηδοι..
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
8
Πόντοι
6
Παιδια, σε αυτα τα καζινο παιζει να ψωνισεις κανενα πουτανακι?
Γενικα, εκτος καζινο, στην Γευγελη, υπαρχει κανενα μπαρακι που μπορεις να παρεις κοπελες σε δωματια? οπως δηλαδη γινεται στην Βουλγαρια. Θυμαμαι ειχα γαμησει κατι σκοπιανες πουτανες στην Γερμανια και ηταν πολυ καλες στο γαμησι. 
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Παιδια, σε αυτα τα καζινο παιζει να ψωνισεις κανενα πουτανακι?
Γενικα, εκτος καζινο, στην Γευγελη, υπαρχει κανενα μπαρακι που μπορεις να παρεις κοπελες σε δωματια? οπως δηλαδη γινεται στην Βουλγαρια. Θυμαμαι ειχα γαμησει κατι σκοπιανες πουτανες στην Γερμανια και ηταν πολυ καλες στο γαμησι. 
Man εχω παει παρα πολλες φορες...Στο καζινο αυτο.. δεν ειδα να τρεχει κατι τετιο.. δηλαδη να γαμησεις..Καλυτερα να βγαλεις καμια γκομενα για να γαμησεις...Βασικα μαθε κανα τιπα που δουλευει εκει... να δεις πια ειναι ελευθερη.. και κανε κινηση...Εγω εχω βρει εναν τιπα.. του πηγαινω και τσιπουρο :)(παντα με γλικανισο)Αλλα επειδη για να βγαλω γκομενα εκει.. πρεπει να γινω λεωφορειο(απεχω 220 χιλιομετρα πανε ελα) η ταξι, η γαιδουρι.. Κανω χαβαλε με τους φιλους μου.. τα κουμαροσκυλα του κερατα... και τρωω και πινω σαν πουστης :)ΥΓ..Παντως ειναι ωραιες γκομενες οι σκοπιανες..
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Τι μου θυμίσατε , πήγαινα εκεί προ Φλαμίνγκο εποχή για ντίσκο. Απίστευτα μωρά (σλάβες γαρ). Αν είναι κανείς από κοντά , ξέρει λίγο τη γλώσσα , είναι προσεκτικός και νέος μπορεί να περάσει καλά (και φυσικά φτηνά). Για άλλα πράγματα (επί χρήμασι) δε θα το πρότεινα. Τώρα για όσους πηγαίνουν εκεί για να αφήσουν τα λεφτά τους στα "μακεδονικά" καζίνο τι να πω ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom