Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3  Όλοι   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γευγελή  (Αναγνώστηκε 15629 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
χρηστος10
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #15 στις: 09/12/10, 18:06 »

Ευτυχως, ειναι και το Καζινο απολλωνια, στο γευγελη.. Και τρωμε κανα 15 φορες σε μια μερα..
Καταγράφηκε
χρηστος10
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #16 στις: 14/12/10, 01:01 »

Την πεμπτη παλι θα φαω 15 φορες.. Στο απολλωνια το καζινο.. να ειναι καλα τα παιδια οι σουηδοι..
Καταγράφηκε
johngeorgie
Ειδήμων

« Απάντηση #17 στις: 09/02/11, 06:06 »

Παιδια, σε αυτα τα καζινο παιζει να ψωνισεις κανενα πουτανακι?
Γενικα, εκτος καζινο, στην Γευγελη, υπαρχει κανενα μπαρακι που μπορεις να παρεις κοπελες σε δωματια? οπως δηλαδη γινεται στην Βουλγαρια. Θυμαμαι ειχα γαμησει κατι σκοπιανες πουτανες στην Γερμανια και ηταν πολυ καλες στο γαμησι. 
Καταγράφηκε
χρηστος10
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #18 στις: 10/02/11, 01:01 »

Παιδια, σε αυτα τα καζινο παιζει να ψωνισεις κανενα πουτανακι?
Γενικα, εκτος καζινο, στην Γευγελη, υπαρχει κανενα μπαρακι που μπορεις να παρεις κοπελες σε δωματια? οπως δηλαδη γινεται στην Βουλγαρια. Θυμαμαι ειχα γαμησει κατι σκοπιανες πουτανες στην Γερμανια και ηταν πολυ καλες στο γαμησι. 
Man εχω παει παρα πολλες φορες...Στο καζινο αυτο.. δεν ειδα να τρεχει κατι τετιο.. δηλαδη να γαμησεις..Καλυτερα να βγαλεις καμια γκομενα για να γαμησεις...Βασικα μαθε κανα τιπα που δουλευει εκει... να δεις πια ειναι ελευθερη.. και κανε κινηση...Εγω εχω βρει εναν τιπα.. του πηγαινω και τσιπουρο Smiley(παντα με γλικανισο)Αλλα επειδη για να βγαλω γκομενα εκει.. πρεπει να γινω λεωφορειο(απεχω 220 χιλιομετρα πανε ελα) η ταξι, η γαιδουρι.. Κανω χαβαλε με τους φιλους μου.. τα κουμαροσκυλα του κερατα... και τρωω και πινω σαν πουστης :)ΥΓ..Παντως ειναι ωραιες γκομενες οι σκοπιανες..
Καταγράφηκε
Akis30
Ειδήμων

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #19 στις: 10/02/11, 11:11 »

Τι μου θυμίσατε , πήγαινα εκεί προ Φλαμίνγκο εποχή για ντίσκο. Απίστευτα μωρά (σλάβες γαρ). Αν είναι κανείς από κοντά , ξέρει λίγο τη γλώσσα , είναι προσεκτικός και νέος μπορεί να περάσει καλά (και φυσικά φτηνά). Για άλλα πράγματα (επί χρήμασι) δε θα το πρότεινα. Τώρα για όσους πηγαίνουν εκεί για να αφήσουν τα λεφτά τους στα "μακεδονικά" καζίνο τι να πω ...
Καταγράφηκε

"Αρετή η ηδονή , και δι' αυτήν αγαθόν" (Επίκουρος)
magoyras
Ανώτερος

Ασε πια τον μακρυμαλλη,για χατηρι φαλακρου.

« Απάντηση #20 στις: 19/02/11, 14:02 »

Αν ειστε απο κοντινα μερη και εχετε την δυνατοτητα να πηγαινετε συχνα,ωστε να εχετε επαφες με ντοπιους,τοτε σιγουρα θα βρειτε την κοπελιτσα που θα ειναι εκει για εσας σε μονιμη σχεση..και οποιος απο εδω μεσα ειναι απο μερη κοντινα..(κιλκις και συναφη)..και πηγαινοερχεται στην γευγελη αν οχι καθημερινβα τοτε σιγουρα 3 φορες την εβδομαδα..πει οτι δεν εχει κονε και δεν εχει γκομενα μεσα στο χωριο,τοτε ειτε ψευδεται ειτε δεν ξερει που του παν τα 4...οι μισες απο τις ενδιαφεροντες κοπελιτσες του χωριου,εχουν "δεσμο" με καποιον δικο μας...

Απο εκει και μετα οσο αφορα τα καζινο..8α πω για το φλαμινγκο που εχω προσωπικη εμπειρια.
Πηγαινω πολυ συχνα οταν ανεβαινω στον νομο κιλκις..
Στις αρχες ποτε δεν διανοηθηκα να μεινω εκει καθως ειχα σπιτι φιλου που με φιλοξενουσε σε ελληνικη κωμοπολη κοντα στους ευζωνους..οποτε μολις τελειωνα το παιξιμο γυρνγα ελλαδα.
Μια μερα,ή μαλλον μια νυχτα ομως..ειχαμε γινει λιωμα απο τα ποτα και ειπαμε με τα 2 φιλαρακια που ειμασταν μαζι,να διανυκτερευσουμε στο ξενοδοχειο..
Παμε στην ρεσεψιον,κλεινουμε μια "σουιτα"..ετσι την λεγανε αυτοι..μεγαλο και πιο πολυτελες δικλινο ηταν στην ουσια..και εκει που κανουμε τα διαδικαστικα με την Μαρια οπως ηθελε η σκοπιανη να την λενε στα Ελληνικα..μας λεει η τυπισσα οτι εχει ξεκινησει να λειτουργει και σπα στο ξενοδοχειο..με μασαζ και τα συναφη..
Την ρωταω..και τι μας το λες..?? μηπως 4 η ωρα το πρωι εχετε καμια να μας κανει μασαζ..?? και μου απανταει ΝΑΙ και με αφηνει αφωνο..
Κλειστην λεω..να χαβαλεδιασουμε..,(δεν περναει απο το μυαλο μου οτι μπορει να προχωρησει η φαση,λεω απλα βρηκαν εναν ακομα τροπο να μας τα παρουν,αλλα κοστιζε 40 ευρω το μασαζ για 40 λεπτα οποτε λεω παμε..),απανταει μονο σε εναν απο εσας ή τουλαχιστον αν 8ελετε και οι τρεις τοτε ενας ενας..
Συμφωνω και της λεω να της πει να ερ8ει στο δωματιο κατα τις 5...να προλαβουμε και κανουμε και κανα μπανακι..
Ερχεται η μασαζιαρα..εμφανισιμη αλλα οχι και κατι το ιδιαιτερο..
Ξεκιναει πρωτος το ενα φιλαρακι μου..και περιπου στο 20λεπτο με φωναζει..
Εχεις μου λεει αλλα 30 ευρο..?? γιατι του απανταω.. Γιατι με 30 ευρω την πηδαω μου λεει..ε πηδα την του λεω και φευγω..
Το ιδιο καναμε και εγω με το αλλο φιλαρακι..
Αποτελεσμα...ανα ατομο,20 ευρω η σουιτα..40 ευρω τα 40 λεπτα ταχα μου για μασαζ,30 ευρω η γκομενα..οποτε το ατομο με 90 ευρω εκανε μασαζ...γαμησε..κοιμηθηκε και τα συναφη..

Εχω να ανεβω περιπου 1 χρονο..ισως λιγο λιγοτερο αλλα πανω κατω τοσο ειναι..οσοι λοιπον πατε συχνα,ωστε να γνωριζεστε με το προσωπικο της ρεσεψιον,δοκιμαστε να μεινετε εκει..και προς 8εου..μην ειστε της ντροπης..αυτα τα πργματα δεν θελουν ντροπες..ομορφο θρασσος θελουν...εννοειται οτι δεν 8α πειτε ποτε στην ρεσεψιον για γαμησια και τα λοιπα,να ειστε ετοιμοι να πιανετε τα υπονοουμενα..και αν μερικες φορες νομιζετε (οπως εγω την πρωτη φορα) οτι ειναι μουφα..ρισκαρετε το...δεν κοστιζει και πολυ..
Α!! και ουτε να διανοηθειτε ποτε να αναφερετε εκει μεσα σε προσωπικο της επιχειρησης οτι γαμησατε την μασατζου ή οποια αλλη..την κατσατε και εσεις αλλα και η κοπελα..ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ πανω απο ολα παλικαρια.. Wink
Καταγράφηκε

Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ....ΟΣΟ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙΣ ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΕΦΑΛΙ...
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #21 στις: 19/02/11, 14:02 »

Α!! και ουτε να διανοηθειτε ποτε να αναφερετε εκει μεσα σε προσωπικο της επιχειρησης οτι γαμησατε την μασατζου ή οποια αλλη..την κατσατε και εσεις αλλα και η κοπελα..ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ πανω απο ολα παλικαρια.. Wink
σωστα τυπε που να παει το μυαλο στους υπολοιπους οτι η μασατζου γαμιεται 2funny
θα την παρεξηγησουν 2funny
Καταγράφηκε

magoyras
Ανώτερος

« Απάντηση #22 στις: 19/02/11, 14:02 »

σωστα τυπε που να παει το μυαλο στους υπολοιπους οτι η μασατζου γαμιεται 2funny
θα την παρεξηγησουν 2funny

Τυπε,εκει μεσα ο κοσμος το εχει τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι...το θεμα ειναι μονο οτι καποιος θα την καρφωσει και θα χασει την δουλεια της..και εσυ και εγω το σιγουρακι..Απο τους κανονες του καζινο ειναι να μην συναπτουν οποιουδηποτε ειδους σχσεις οι εργαζομενοι με τους πελατες..ειδικα χρηματικες..
Τεσπα...το νοημα το εχεις πιασει..αλλωστε εισαι τυπος!! Wink
Καταγράφηκε

apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #23 στις: 19/02/11, 14:02 »

Τυπε,εκει μεσα ο κοσμος το εχει τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι...το θεμα ειναι μονο οτι καποιος θα την καρφωσει και θα χασει την δουλεια της..και εσυ και εγω το σιγουρακι..Απο τους κανονες του καζινο ειναι να μην συναπτουν οποιουδηποτε ειδους σχσεις οι εργαζομενοι με τους πελατες..ειδικα χρηματικες..
Τεσπα...το νοημα το εχεις πιασει..αλλωστε εισαι τυπος!! Wink
τυπε τελικα αυτοι οι μακεδονες ειναι πολυ πουριτανοι 2funny 2funny 2funny
θελουν και Ε.Ε μετα 2funny
Καταγράφηκε

magoyras
Ανώτερος

« Απάντηση #24 στις: 19/02/11, 14:02 »

Πέστα!! χαχαχαχαχα

Και επειδη καλη η πλακα και ο χαβαλες αλλα και η ενημερωση παντως ειδους ειναι σημαντικη,το "μακεδονες" σε εισαγωγικα τυπε..αυτοι ειναι μακεδονες οσο εγω ειμαι ολλανδος..δεν παιζει δλδ με τπτ..με το 40% του πληθυσμου τους να μιλαει βουλγαρικες διαλεχτους,ενα 20% σλαβικα,ενα αλλο 20% αλβανικα και μολις το 10% τοπικες διαλεκτους αλλα και ελληνικα..μονο μακεδονες δεν μπορεις να του πεις..

Τεσπα..σε αφηνω τωρα..παω να περιλαβω κατι σουτζουκακια που ειναι ανυπομονα και θελουν σαν τρελλα να τα φαωωωωω!!
Καταγράφηκε

johngeorgie
Ειδήμων

« Απάντηση #25 στις: 19/03/11, 13:01 »

Οι σκοπιανοι ηταν εξυπνοι στο να κανουν καζινο και να τα παιρνουν απο τους Ελληνες, στο να εχουν πολλες, φθηνες και ωραιες πουτανες για να τα παιρνουν παλι απο τους Ελληνες εκει δεν προχωρησαν τοσο! 
Καταγράφηκε
johngeorgie
Ειδήμων

« Απάντηση #26 στις: 01/04/11, 22:10 »

Οι κοπελες που δουλευουν ως σερβιτορες, κρουπιερισες κτλ ειναι πολυ ωραια μουνακια. Θα βγαζαν πολυ χρημα απο τους πειναλες τους Ελληνες αν ανοιγαν τα μπουτια τους!
Καταγράφηκε
KAVALARIS THESSALONIKI
Ανώτερος

ΓΙΝΕ ΑΡΗΣ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ!!!

« Απάντηση #27 στις: 26/04/11, 11:11 »

στο φλαμινκο ειμουν μετα την ανασταση μαγεσ φαγαμε,ηπιαμε τουσ τα πηραμε και χοντρα και στο τελοσ μετα απο 8 ωρεσ στο μπλακ τζακ την ωρα που εφευγα μαζι με ενα φιλο μου λεω δεν κανω και καποια ερωτηση για το τι παιζει με κανενα ξεκωλο.ρωταω τον τυπο στη υποδοχη,αλλα ολοι τουσ χεσμενη ειναι.δεν μου ειπε τιποτα.δεν ξερω και μαλακιεσ.αυτοι φοβουντε και την σκια τουσ εκει μεσα. στα παπαρια μου λεω.εσεισ χανετε ρε μαλακεσ σκοπιανοι!!ετσι την καναμε κυριακη πρωι και πηγαμε μια βολτα απο σαντανσκι.φαγητο στα χαπι και μετα παω απο παουταλια οσοι γνωριζουν ειναι ενα χοτελακι με αρκετα θεματα.πρωσοπικα εχω παει εκει 5-6 φορεσ.λεω στον χοντρο ντρανκο τον λενε τον τυπο φερε μασ καμοια πιτσιρικα να δουμε και μου φερνει στισ 6 το απογευμα 8 να διαλεξω.τρεια τεσσερα ηταν φωτια σε λεω.πηρα ενα 17 χρονω σαν πιπινολατρησ που ειμαι και το σακατεπσα.πολλοι καλη φατσα με ωραιο σωματακι μελαχρινο.μετα κατα τησ 12 πριν παω απο καζινο φινιχ περνω και μια κσανθια με 4 βυζο αλλο πραμα σασ λεω.γενικα περασα σουπερ!!χρονια πολλα και καλα γαμισια σε ολουσ!!
Καταγράφηκε
alfistas
Ειδήμων

« Απάντηση #28 στις: 26/04/11, 12:12 »

στο φλαμινκο ειμουν μετα την ανασταση μαγεσ φαγαμε,ηπιαμε τουσ τα πηραμε και χοντρα και στο τελοσ μετα απο 8 ωρεσ στο μπλακ τζακ την ωρα που εφευγα μαζι με ενα φιλο μου λεω δεν κανω και καποια ερωτηση για το τι παιζει με κανενα ξεκωλο.ρωταω τον τυπο στη υποδοχη,αλλα ολοι τουσ χεσμενη ειναι.δεν μου ειπε τιποτα.δεν ξερω και μαλακιεσ.αυτοι φοβουντε και την σκια τουσ εκει μεσα. στα παπαρια μου λεω.εσεισ χανετε ρε μαλακεσ σκοπιανοι!!ετσι την καναμε κυριακη πρωι και πηγαμε μια βολτα απο σαντανσκι.φαγητο στα χαπι και μετα παω απο παουταλια οσοι γνωριζουν ειναι ενα χοτελακι με αρκετα θεματα.πρωσοπικα εχω παει εκει 5-6 φορεσ.λεω στον χοντρο ντρανκο τον λενε τον τυπο φερε μασ καμοια πιτσιρικα να δουμε και μου φερνει στισ 6 το απογευμα 8 να διαλεξω.τρεια τεσσερα ηταν φωτια σε λεω.πηρα ενα 17 χρονω σαν πιπινολατρησ που ειμαι και το σακατεπσα.πολλοι καλη φατσα με ωραιο σωματακι μελαχρινο.μετα κατα τησ 12 πριν παω απο καζινο φινιχ περνω και μια κσανθια με 4 βυζο αλλο πραμα σασ λεω.γενικα περασα σουπερ!!χρονια πολλα και καλα γαμισια σε ολουσ!!
offtopic,αλλα υποστηριζεις οτι το σαντανσκι ζει και βασιλευει? πες τα και στο αλλο θρεντ. ποσο σου βγηκε αν επιτρεπεται η φαση στην βουλγαρια?
Καταγράφηκε
lamrpos
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #29 στις: 04/05/11, 16:04 »

ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΙΖΙΤΑΚΙΑ ΣΤΑ ΚΑΖΙΝΟ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΗ!!ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΠΗΓΕΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΖΙΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΠΟΛΛΟΝΙΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ.ΠΣΚ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ!!

στο απολλονια παίζει ενα μιλφοειδες ξανθό το οποίο πάντα κάθεται κάτω πίσω απο το τραπέζι του ποκερ μόνη της με ποτό, ξέρει καλά ελληνικά και θέλει προσεκτική προσέγγιση, δεν παίζει ξεπέτα με αυτήν τουλάχιστον. κατα τ άλλα το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να γνωριστείς με τα κορίτσια και να αναγνωρίσεις τι παίζει με αυτές. ο κολλητός μου έχει βρεί μια μαυρομαλούσα που με 50 κάνει πράγματα και θάματα αλλά εκτός ξενοδοχείου στο σπίτη της. βεβαια πήγαμε καμια 20 αρια φορές μέχρι να κάνει το κονε.
για τους πιο τολμηρούς μιλήστε στον υπεύθυνο ασφαλέιας δικτύου που είναι έλληνας και ενδεχομένως να σας κατατοπίσει, εμείς το γνωρίσαμε το παλληκάρι είναι και γαμώ τα άτομα αλλά για κάποιο ανεξήγητο λόγο δεν έχουμε τολμήσει ακόμα να τον ρωτήσουμε. Για τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω αλλά σιγά σιγά θα πάμε και στον τούρκο και θα δούμε τι παίζει
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3  Όλοι   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: