Νέα

Πετρίτσι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thanasis72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanasis72

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανει τι παιζει απο κοριτσια (που τα κανουν ολα)  κανενα τηλεφωνο τιμες και οτι πρεπει να ξερει καποιος που θελει να παει στο πετριτσι..... ευχαριστω
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
αδελφε αστο ειναι αισχος,μην ασχολισε καθολου.τζαμπα ανοιξες και το θρεντ.πανε σαντασκι διπλα που και εκει ειναι αισχος πλεον.αν σε παιρνει ανεβα σοφια για να περασεις καλα.εκτος το οτι το πετριτσι ειναι και γυφτοχωρι να ξερεις.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
το πετριτσι ειναι φουλ στη γυφτια αλλα εχει κ μεμονομενα καλα κομματια τα ποια δυσκολα θα βρεις.το σαντανσκι που ειναι σε λιγο καλυτερη μοιρα δεν ειναι μακρυα,εχει δικιο ο arcans,επισης η σοφια ειναι ακομα καλυτερα αλλα ειναι λιγο πιο μακρυα.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ντεκερ τι εγινε? πηγες πετριτσι?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ντεκερ τι εγινε? πηγες πετριτσι?
φιλε ειχα παει πριν κανα δυο χρονια με τον ταριφα μου.με πηγε για βολτα κ ειχε μια κοπελιτσα η οποια δουλευει σε μια αποθηκη κ ειναι αστερι....ειναι ολα τα λεφτα η κοπελα.το θεμα ειναι οτι αρχιζει κ ανεβαινει σαν πολη γιατι μεγαλωνει κ η αγορα της αλλα αν οι γυφτοι παρουν τα κουμαντα ολα τοτε θα γινει κατι σαν σαντανσκι.γενικα δεν ειναι χαλια αλλα δεν ειναι κ οτι καλυτερο
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
δεν πιστευω να ανεβει ντεκερ το πετριτσι αλλο.ενταξει δεν εχει και τοσο κοσμο για να κανει παιχνιδι οσο το σαντασκι.εκτος αν πλακωσουν ολα τα καλα μουνια εκει και το σβησουν το σαντανσκι,αλλα παλι πολυ δυσκολα.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δεν πιστευω να ανεβει ντεκερ το πετριτσι αλλο.ενταξει δεν εχει και τοσο κοσμο για να κανει παιχνιδι οσο το σαντασκι.εκτος αν πλακωσουν ολα τα καλα μουνια εκει και το σβησουν το σαντανσκι,αλλα παλι πολυ δυσκολα.
δεν νομιζω οτι θα πλακωσουν ολα τα καλα μουνια εκει γιατι ειναι ανοιχτα τα συνορα.οποτε αντι να κατσουν εκει πανω κ να περιμενουν τους ελληνες οι πιο πολλες ερχονται στην χωρα μας κ βγαζουν κ περισσοτερα.εσυ δεν εχεις παει τωρα τελευταια?ειχες παει παλιοτερα?
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ντεκερ εχω να παω πετριτσι πανω απο 1 χρονο.ουτε ξερω τη παιζει καν.
 

turboboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
αδελφε αστο ειναι αισχος,μην ασχολισε καθολου.τζαμπα ανοιξες και το θρεντ.πανε σαντασκι διπλα που και εκει ειναι αισχος πλεον.αν σε παιρνει ανεβα σοφια για να περασεις καλα.εκτος το οτι το πετριτσι ειναι και γυφτοχωρι να ξερεις.

Ρε πατριώτες, είμαι από Θήβα και θα ανέβω Βουλγαρία Πετρίτσι και Σαντάσκι για κάποιες δουλείες για μια εβδομάδα. Χρειάζομαι κάποιον που να ξέρει Βουλγάρικα για μεταφραστή και να με βοηθήσει και για γούστα. Έχετε κανέναν υπόψη σας?
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
ξερει κανει τι παιζει απο κοριτσια (που τα κανουν ολα)  κανενα τηλεφωνο τιμες και οτι πρεπει να ξερει καποιος που θελει να παει στο πετριτσι..... ευχαριστω

μόλις φτάσεις στην πλατεία που είναι το Lidl στα αριστερα εχει πιατσα . Πιασε εναν ταρίφα κατα προτιμηση νεο και ζητα οτι θελεις . Ολοι τους καταλαβαίνουν και μιλάνε , άλλοι λιγότερο ,άλλοι περισσότερο ελληνικά
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μόλις φτάσεις στην πλατεία που είναι το Lidl στα αριστερα εχει πιατσα . Πιασε εναν ταρίφα κατα προτιμηση νεο και ζητα οτι θελεις . Ολοι τους καταλαβαίνουν και μιλάνε , άλλοι λιγότερο ,άλλοι περισσότερο ελληνικά

τελικα μια γειτονια γιναμε μιλαμε για την βουλγαρια λες και του λες του αλλου για το συνταγμα η για την πλατεια του χωριου !!!!!!!!!!!
 

turboboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
μόλις φτάσεις στην πλατεία που είναι το Lidl στα αριστερα εχει πιατσα . Πιασε εναν ταρίφα κατα προτιμηση νεο και ζητα οτι θελεις . Ολοι τους καταλαβαίνουν και μιλάνε , άλλοι λιγότερο ,άλλοι περισσότερο ελληνικά

Εντάξει αλλά τους Βούλγαρους δεν τους εμπιστεύομαι τους κερατάδες, έλεγα μήπως βρω κανένα δικό μας παιδί από εκεί κοντά! Πάντως ευχαριστώ αδέρφια!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
και που εισαι ακομη παίχτη... και ενταξει το πετριτσι και σαντανσκι ειναι μπροστα , μολις περασεις τα συνορα , σε λιγο θα μιλαμε το ιδιο ανετα και για σοφια , βουκουρεστι , βαρνα κλπ
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.496
Κριτικές
9
Like
1.314
Πόντοι
216
μόλις φτάσεις στην πλατεία που είναι το Lidl στα αριστερα εχει πιατσα . Πιασε εναν ταρίφα κατα προτιμηση νεο και ζητα οτι θελεις . Ολοι τους καταλαβαίνουν και μιλάνε , άλλοι λιγότερο ,άλλοι περισσότερο ελληνικά

αυτη ειναι περιγραφη!!μια γειτονια!!
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Εντάξει αλλά τους Βούλγαρους δεν τους εμπιστεύομαι τους κερατάδες, έλεγα μήπως βρω κανένα δικό μας παιδί από εκεί κοντά! Πάντως ευχαριστώ αδέρφια!
Φιλε τι να σου κανω το Πετριτσι μου πεφτει μακρια! Παντως στην πλατεια του χωριου εχει ενα καφε ζαχαροπλαστειο που ειναι ολη μερα γεματο απο Ελληνες συνταξιουχους που μενουν μονιμα εκει καποιοι μιλανε και Βουλγαρικα!Αν ανεβεις Σοφια τα λεμε!
 

Επισκέπτης
καθοτι εχω επιχειρηση στο πετριτσι...με βεβαιοτητα μπορω να πω οτι εχει τις ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΕΣ γυναικες που εχω δει στη ζωη μου
για βιζιτες μιλαω...ενα 50αρικο ζητανε και ειναι κακασχημες του κερατα
Παιχνιδι με ψιλοκαλες γκομενες παιζει μονο στο ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ (το καφε στην πλατεια τις κωμοπολης) αλλα μονο σαν γκομενοκατασταση οχι ξεπετα,  και λιγα πραγματα στο καζινο απεναντι απο το lidl
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
καθοτι εχω επιχειρηση στο πετριτσι...με βεβαιοτητα μπορω να πω οτι εχει τις ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΕΣ γυναικες που εχω δει στη ζωη μου
για βιζιτες μιλαω...ενα 50αρικο ζητανε και ειναι κακασχημες του κερατα
Παιχνιδι με ψιλοκαλες γκομενες παιζει μονο στο ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ (το καφε στην πλατεια τις κωμοπολης) αλλα μονο σαν γκομενοκατασταση οχι ξεπετα,  και λιγα πραγματα στο καζινο απεναντι απο το lidl
συμφωνω και επαυξανω  :thumbsup: :cool2: :rockon:
Χαλασε και η Βουλγαρια με το θεμα Βυζιτας ολες ειναι για τον Μπουλενκο  :2funny: :S
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Πηγα Βουλγαρια χτες να παιξω στο καζινο στο Grand .
Μου ειπαν εχει στο ξενοδοχειο Λορα μουνια ,... τι να δω δεν βλεποντουσαν ασε ζητουσαν οσο τα φωτομοντελα 50 και 80 ευρα.  :S
Αι στο διαλα Κυριακατικα μου χαλασε η διαθεση για  :knockinb:. Μονο  τυχερος  στο καζινο ημουν  πηραμε την κληρωση , βγαλαμε και 70 ευρω απο τον Γκοριλα ( φρουτακι-μηχανακι ) και την καναμε λουις...αφου φαγαμεν και ηπιαμεν απο το εστιατοριο του καζινου  :rockon:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Νεα απο το Πετριτσι Καζινο Γκραντ εχουν και μπουζουκια και στριπ τιζ σοβ αυτο το Σαββατο 28.09.2013

Μεχρι και στα καζινα συχναζουν βυζιτες παντου βρωμα παντρεμενες ανυπαντρες ολες στο σεξ
 

Συνημμένα

  • IMG_0001.jpg
    IMG_0001.jpg
    101,1 KB · Εμφανίσεις: 86
  • 2.jpg
    2.jpg
    87,2 KB · Εμφανίσεις: 80

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom