Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 289 290 291 292 293 294 [295] 296 297 298 299 300 301 ... 307   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Σόφια & μόνον SOFIA  (Αναγνώστηκε 252995 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
allantalon
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΔΥΟ ΔΥΟ - ΤΡΕΙΣ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ

« Απάντηση #4410 στις: 10/11/12, 15:03 »

довиждане προς διόρθωση!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RcuY9CtYPKs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RcuY9CtYPKs</a>

2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
greekelite
Νέος
*

« Απάντηση #4411 στις: 25/11/12, 10:10 »

Λοιπον τελευταια επισκεψη Σοφια κοστολογιο............. 4 ημ΄. - 3 βραδυα

1) βενζινες Θεσσαλονικη _ Σοφια _ Θεσσαλονικη κλπ =     100 ευρω.
2) Ηοτελ  3 χ 105 λεβα =315 λεβα                   ...    =     160 ευρω.
3) Συτιση 4 χ 20 ευρα............................  ..    .=      80 ευρω.
4) Ποτα -διασκεδαση -μπαρακια κλπ  3Χ40 ευρα......=     120 ευρω.
                                                  -------------------------
                  Συνολον............................   460,00  ευρω

Τα παραπανω ειναι χωρις εξοδα εσκορτσ μασσαζ κλπ αξιοπρεπη επισκεψη και διαμονη ....
 για να δω λοιπον ποιος μπορει να κανει και τι εκει χωρις χρηματα;;;;;;;
ή να το θεσω καλύτερα  Οικονομικοτερη λυση ποιος εχει;;;;;;;

βενζινη απο θεσσαλονικη μεχρι συνορα 10 εβρω 5 εβρω βινετα(διοδεια)βαζεις με τη μια βενζινη 30 εβρω και συμπληρομα επιστροφη απο σοφια 10 10+30+10=50 χοτελ πλανα πολι καλο πανο στον δρομο κεντρο σοφια 18 εβρω.. γυρο γυρο εστιατορεια και σουπερ μαρκετ δηλαδη να πουμε περιπου 20 εβρω την ημερα?αστερι βιζιτα επισκεψη  στο   χενοδοχειο  50 1 ωρα 70 2 ωρες το εχω κανει το δρομολογειο πανω απο 10 φορες και περασα τελεια..τωρα αν εσυ θελεις και αλα γουστα αλαζει το πραμα..εκει πεζουμε σε αλο ταμπλω δηλαδη μαιαμι κυανη ακτη και τετοια..εσυ αποφασιζεις
Καταγράφηκε
sex volcano
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

burn or alive

« Απάντηση #4412 στις: 25/11/12, 11:11 »

δυο δεκαετιες ζω στη βουλγαρια και πηγαινοερχομαι ελλαδα καθε εβδομαδα και οταν ειμαι βουλγ ταξιδευω σε ολες της πολεις σοφια σταρα ζαγορα φιλιππουπολη μπουργκας χασκοβο απο εσκορτσ γκερλ οπως εχω προαναφερει σε αλλα θρενετακαι εχουν πεσει οι τιμες και περισσοτερο στην επαρχια ακομη και με 25 ευρω βρηκα τις τρεις τελευταιες φορες αξιομαχα κοριτσακια η αξιομαχες μιλφες και με ακαποτο αλλα στην επαρχια +5 ευρω ξενοδοχειο αλλα θελει απο την αρχη παζαρι και ξεκαθαρισμα με τον νταβα η την κοπολε αν ειναι ανεξαρτητη οτι αν δεν εισαι ωραια 3 ευρω σου δινω και πισω στο ταξι!!αν ειναι νταβας και του ο πεις ετσι χυμα(καλο να ξερεις βουλγαικα)σιγουρα αν του διωξεις την πωτη κοπελα η δευτερη που θα σου φερει θα ειναι πολυ καλη
  οσο για τις υπηρεσιες ξεκαθαριζεις και την πιανεις στην κουβεντα την κοπελα λεγοντας αερολογιες οτι αν με περιποιηθεις σπεσιαλ καθε φορα που ερχομαι εσενα θα παιρνω και οτι θα ερχομαι συχνα για δουλεις νρεμεκ βουλγαρια οποτε θελω μια μονιμη κολ γκερλ ετσι υπαρχοτν πιθανοτητες να σε περιποιηθει ιδιαιτερως        στην πουτανα θελει πουτανια!!ποσο μαλλον σε αυτες που το κανουν απο πιν οι περισσοτερες
  αυτα το ολιγα και οτι αλλο θελετε στην διαθεση σας
Καταγράφηκε
allantalon
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4413 στις: 25/11/12, 18:06 »

βενζινη απο θεσσαλονικη μεχρι συνορα 10 εβρω 5 εβρω βινετα(διοδεια)βαζεις με τη μια βενζινη 30 εβρω και συμπληρομα επιστροφη απο σοφια 10 10+30+10=50 χοτελ πλανα πολι καλο πανο στον δρομο κεντρο σοφια 18 εβρω.. γυρο γυρο εστιατορεια και σουπερ μαρκετ δηλαδη να πουμε περιπου 20 εβρω την ημερα?αστερι βιζιτα επισκεψη  στο   χενοδοχειο  50 1 ωρα 70 2 ωρες το εχω κανει το δρομολογειο πανω απο 10 φορες και περασα τελεια..τωρα αν εσυ θελεις και αλα γουστα αλαζει το πραμα..εκει πεζουμε σε αλο ταμπλω δηλαδη μαιαμι κυανη ακτη και τετοια..εσυ αποφασιζεις

Με 50 ευρω βαζεις 30 λιτρα ε λοιπον με 30 λιτρα το δικο μου αυτοκινητο δεν βγαζει πανω απο 300-330 χικιομετρα (θελω 600 χιλιομετρα +εσωτερικες μετακινησεις).και εγω κυκλοφορω με το αυτοκινητο και μεσα στην πολι οποτε αστο δεν λεει εκτος κι αν εχεις κανενα σμαρτακι,
Ξενοδοχειο εγω δεν παω σε μπουρδελοξενοδοχεια  θελω τα γουστα μου τα σερβις μου τα μασσαζ μου και τα σπα.

Φαγητο απο Σουπερμαρκετ και οχι σε εστιατωριο;;;;;;;   ασε ρε φιλε αυτα ειναι για κακομοιριδες οχι για μενα...........τοσα ξοδευω παντος την ημερα χωρις να παω σουπερ μαρκετ.
Εχεις δικιο μονο στο οτι ειναι θεμα γουστου και διαθεσης και ναι εγω μαλον παιζω σε ΄΄αλλο ταμπλο.

Τουλαχιστον δωσε σωστα τις προτασεις σου για το ξενδοχεδιο  Ποιο ειναι αυτο το ξενοδοχειο που θα χρεωση 18 ευρω το  δικλινο;;;;;
Ποιο ειναι το call girl  αστερατο που θα ερθει με 70 ευρω το διωρο;;;  οχι οτι δεν υπαρχουν αυτες οι τιμες το αστερατο με ξυνιζει λιγο .
Ναι υπαρχουν ανθρωποι ποθ δεν μπορουν να διαθεσουν αυτα που διαθετω εγω οποτε βοηθα την κατασταση με τις  οικονομικες γνωσεις σου

Καταγράφηκε
allantalon
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4414 στις: 25/11/12, 18:06 »

δυο δεκαετιες ζω στη βουλγαρια και πηγαινοερχομαι ελλαδα καθε εβδομαδα και οταν ειμαι βουλγ ταξιδευω σε ολες της πολεις σοφια σταρα ζαγορα φιλιππουπολη μπουργκας χασκοβο απο εσκορτσ γκερλ οπως εχω προαναφερει σε αλλα θρενετακαι εχουν πεσει οι τιμες και περισσοτερο στην επαρχια ακομη και με 25 ευρω βρηκα τις τρεις τελευταιες φορες αξιομαχα κοριτσακια η αξιομαχες μιλφες και με ακαποτο αλλα στην επαρχια +5 ευρω ξενοδοχειο αλλα θελει απο την αρχη παζαρι και ξεκαθαρισμα με τον νταβα η την κοπολε αν ειναι ανεξαρτητη οτι αν δεν εισαι ωραια 3 ευρω σου δινω και πισω στο ταξι!!αν ειναι νταβας και του ο πεις ετσι χυμα(καλο να ξερεις βουλγαικα)σιγουρα αν του διωξεις την πωτη κοπελα η δευτερη που θα σου φερει θα ειναι πολυ καλη
  οσο για τις υπηρεσιες ξεκαθαριζεις και την πιανεις στην κουβεντα την κοπελα λεγοντας αερολογιες οτι αν με περιποιηθεις σπεσιαλ καθε φορα που ερχομαι εσενα θα παιρνω και οτι θα ερχομαι συχνα για δουλεις νρεμεκ βουλγαρια οποτε θελω μια μονιμη κολ γκερλ ετσι υπαρχοτν πιθανοτητες να σε περιποιηθει ιδιαιτερως        στην πουτανα θελει πουτανια!!ποσο μαλλον σε αυτες που το κανουν απο πιν οι περισσοτερες

Φιλε μου μην μπερδευης Επαρχια με πρωτευουσα αλλα και την δικη σου δυνατοτητα επικοινωνιας (Βουλγαρικα ενοω) με τον καθε εναν σεξοτουριστα επισκεπτη στην Σοφια ΄΄η ακομα και στην επαρχια  εδω μοιραζωμαστε τις εμπειριες μας και την δυνατοτητα να περασουμε καλα και οικονομικα.
Λοιπον  Σοφια δωσε μας προτασεις ονομαστικα που και πως αξιαγαμητες κοπελλες οικονομικα μεγεθη και οσο για το θεμα περιποιησης ξερεις οτι παιζουν πολλα στο να δεση η διαθεση και η χημεια στην πουτανα οχι μονο αν θα την ξαναπαρης ( Για Σοφια μιλαω οχι επαρχια).
Καταγράφηκε
greekelite
Νέος
*

« Απάντηση #4415 στις: 27/11/12, 22:10 »

Με 50 ευρω βαζεις 30 λιτρα ε λοιπον με 30 λιτρα το δικο μου αυτοκινητο δεν βγαζει πανω απο 300-330 χικιομετρα (θελω 600 χιλιομετρα +εσωτερικες μετακινησεις).και εγω κυκλοφορω με το αυτοκινητο και μεσα στην πολι οποτε αστο δεν λεει εκτος κι αν εχεις κανενα σμαρτακι,
Ξενοδοχειο εγω δεν παω σε μπουρδελοξενοδοχεια  θελω τα γουστα μου τα σερβις μου τα μασσαζ μου και τα σπα.

Φαγητο απο Σουπερμαρκετ και οχι σε εστιατωριο;;;;;;;   ασε ρε φιλε αυτα ειναι για κακομοιριδες οχι για μενα...........τοσα ξοδευω παντος την ημερα χωρις να παω σουπερ μαρκετ.
Εχεις δικιο μονο στο οτι ειναι θεμα γουστου και διαθεσης και ναι εγω μαλον παιζω σε ΄΄αλλο ταμπλο.

Τουλαχιστον δωσε σωστα τις προτασεις σου για το ξενδοχεδιο  Ποιο ειναι αυτο το ξενοδοχειο που θα χρεωση 18 ευρω το  δικλινο;;;;;
Ποιο ειναι το call girl  αστερατο που θα ερθει με 70 ευρω το διωρο;;;  οχι οτι δεν υπαρχουν αυτες οι τιμες το αστερατο με ξυνιζει λιγο .
Ναι υπαρχουν ανθρωποι ποθ δεν μπορουν να διαθεσουν αυτα που διαθετω εγω οποτε βοηθα την κατασταση με τις  οικονομικες γνωσεις σου

opel astra εχω 1400..καποια στιγμη κρατουσα και αποδειξεις..ναι αμα πας βουλγαρια  για να το παιχεις ωραιος ξοδευεις και 1000 και 2000 και 3000 (κοκες μοκες και τα συναφη καταλαβες νομιζω)   εγω γραφω για καποιον που θελει να περασει καλα και φθηνα οκ? και περναω καλα και γαμαω μωρα αστερια ..παω μονο για αυτο τον λογο.HOTEL PLANA ψαξε ιντερνετ ..θελεις να σου στειλω και τηλ απο γραφεια?γιατι εγω φιλε δεν παω σε strip show παραγελνω πιτσα(ΒΙΖΙΤΑ) και ερχετε στο ξενοδοχειο..καπως ετσι περναω ΣΟΦΙΑ..τελος παντον γουστα ειναι αυτα..σε ολη τη φαση ειναι οτι περνας καλα και με πολλα και με λιγα..για μενα δεν υπαρχει λογος να ξοδευω πολλα ..δεν υπαρχει λογος να κουραζω τον εγκεφαλο μου σε club και se cabaret ..αραχτος στο ξενοδοχειο αγοραζω τα κρασια μου τις μπυρες μου και γενικα ..διαφορα. και βγαζω βραδυ σουπερ.παντως οι τιμες ειναι αυτες..αν χρειαζεσε κατι αλο στειλε πμ
Καταγράφηκε
megalos71
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #4416 στις: 11/12/12, 08:08 »

Αν έχεις καλό γραφείο στείλε τηλέφωνο.

εγώ ανεβαίνω συχνά.

τελευταία βολεύομαι με lady's travel αλλά θα ήθελα να δω και εναλλακτικες.
Καταγράφηκε
greekelite
Νέος
*

« Απάντηση #4417 στις: 11/12/12, 09:09 »

Αν έχεις καλό γραφείο στείλε τηλέφωνο.

εγώ ανεβαίνω συχνά.

τελευταία βολεύομαι με lady's travel αλλά θα ήθελα να δω και εναλλακτικες.
σου εστειλα μυνημα
Καταγράφηκε
allantalon
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4418 στις: 11/12/12, 11:11 »

opel astra εχω 1400..καποια στιγμη κρατουσα και αποδειξεις..ναι αμα πας βουλγαρια  για να το παιχεις ωραιος ξοδευεις και 1000 και 2000 και 3000 (κοκες μοκες και τα συναφη καταλαβες νομιζω)   εγω γραφω για καποιον που θελει να περασει καλα και φθηνα οκ? και περναω καλα και γαμαω μωρα αστερια ..παω μονο για αυτο τον λογο.HOTEL PLANA ψαξε ιντερνετ ..θελεις να σου στειλω και τηλ απο γραφεια?γιατι εγω φιλε δεν παω σε strip show παραγελνω πιτσα(ΒΙΖΙΤΑ) και ερχετε στο ξενοδοχειο..καπως ετσι περναω ΣΟΦΙΑ..τελος παντον γουστα ειναι αυτα..σε ολη τη φαση ειναι οτι περνας καλα και με πολλα και με λιγα..για μενα δεν υπαρχει λογος να ξοδευω πολλα ..δεν υπαρχει λογος να κουραζω τον εγκεφαλο μου σε club και se cabaret ..αραχτος στο ξενοδοχειο αγοραζω τα κρασια μου τις μπυρες μου και γενικα ..διαφορα. και βγαζω βραδυ σουπερ.παντως οι τιμες ειναι αυτες..αν χρειαζεσε κατι αλο στειλε πμ

σορρυ αδερφε τωρα ειδα την απαντηση σου ,
Συμφωνω σε ολλα μαζί σου απλα τα εξοδα τα δικα μου ειναι αυτα και δεν μπορω να τα αλάξω ως προς τα εξοδα αυτοκινητου
ολα τα άλλα ομως μπορω να το δοκιμάσω οποτε στειλε μου  με πμ οτι μπορεις τηλ. απο τις Βιζιτες και τιμες αν εχεις καθως και τα στοιχεια απο το Ηοτελ
μια δοκιμη θα μας πειση και οτι άλλο τιπ εχεις καλοδεχούμενο.

Θα ενημερωσω σχετικα ως συνήθως οσο ποιο αντικειμενικα μπορώ.
Καταγράφηκε
stefan00
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4419 στις: 12/12/12, 16:04 »

opel astra εχω 1400..καποια στιγμη κρατουσα και αποδειξεις..ναι αμα πας βουλγαρια  για να το παιχεις ωραιος ξοδευεις και 1000 και 2000 και 3000 (κοκες μοκες και τα συναφη καταλαβες νομιζω)   εγω γραφω για καποιον που θελει να περασει καλα και φθηνα οκ? και περναω καλα και γαμαω μωρα αστερια ..παω μονο για αυτο τον λογο.HOTEL PLANA ψαξε ιντερνετ ..θελεις να σου στειλω και τηλ απο γραφεια?γιατι εγω φιλε δεν παω σε strip show παραγελνω πιτσα(ΒΙΖΙΤΑ) και ερχετε στο ξενοδοχειο..καπως ετσι περναω ΣΟΦΙΑ..τελος παντον γουστα ειναι αυτα..σε ολη τη φαση ειναι οτι περνας καλα και με πολλα και με λιγα..για μενα δεν υπαρχει λογος να ξοδευω πολλα ..δεν υπαρχει λογος να κουραζω τον εγκεφαλο μου σε club και se cabaret ..αραχτος στο ξενοδοχειο αγοραζω τα κρασια μου τις μπυρες μου και γενικα ..διαφορα. και βγαζω βραδυ σουπερ.παντως οι τιμες ειναι αυτες..αν χρειαζεσε κατι αλο στειλε πμ
καλα τι αστρα ειναι αυτο θεσνικη βουλγαρια 10 ευρω
ουτε με παπι δεν φτανει με τις τιμες που εχουμε
Καταγράφηκε
thanoss
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4420 στις: 12/12/12, 16:04 »

καλα τι αστρα ειναι αυτο θεσνικη βουλγαρια 10 ευρω
ουτε με παπι δεν φτανει με τις τιμες που εχουμε
με τιποτα!
μονο αν εχει υγραεριο! (και παλι δεν βγαινουν Cheesy υγραεριο σε παπακι 50αρι μπορει Cheesy)
10Ε=5,5 λιτρα περιπου Βενζινης !!
Θεσ/νικη-Προμαχων ειναι 100 χλμ περιπου και αλλα 185  η Σοφια....οποτε....
Καταγράφηκε

Αν ηταν το μουνι βιολι θα το παιζε ολη η Γη...!!!
allantalon
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4421 στις: 22/12/12, 15:03 »

ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ  ΒΡΩ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΕΝΔΡΟ
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ  ΞΕΧΑΣΑ
ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ
ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

ΣΑΣ  ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ   ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΛΕΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny

* xrmasrtee.jpg (32.28 KB, 450x675 - εμφανίστηκε 26 φορές.)

* aivasilis& ssa.jpg (34.06 KB, 480x313 - εμφανίστηκε 8 φορές.)
Καταγράφηκε
redduck
Ανώτερος

« Απάντηση #4422 στις: 25/12/12, 15:03 »

Καλημέρα και Χρονια Πολλα
προκειται να ανεβω Βουλγαρια -Μπανσκο-Σοφια την αλλη εβδομαδα και θα ηθελανα μοπορεις να με κατευθυνεις για να μην αναλωνομαι σε αδικες αναζητησεις μιας και προφανως εισαι αρκετα ενημερως και θα μπορουσες να βοηθησεις.
Θα ανεβουμε 2-3 καρντασια.. και θα θελαμε να περασουμε -3-4 ημερες χαλαρα και ομορφα..
καλο φαι.. καθαρα ποτα.. και φυσικα ομορφη ζεστη συντροφια για τις κρυες νυχτε΄ς Smiley
ευχαριστω για την βοηθεια σου προκαταβολικα

Καταγράφηκε
sex volcano
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

burn or alive

« Απάντηση #4423 στις: 25/12/12, 16:04 »

για μπανσκο τπτ τζιφοσ μονο ενα στριπτιτζαδικο εχει στον κεντρικο δρομο που δεν αξιζει ειδικα τετοια εποχη γιατι εχει αγγλους οσο για ντανες συνηθως φερνουν κατι γυφτισσεσ απο μια κοντινη πολη το ραζλογκ
δεν το συστηνω για σεξοτουρισμο καθολου και το φαι ειναι πανακριβο για στανταρ βουλγαριας εχει κατι μεχανες σαν τις δικες μας ταβερνες και εκει προτιμηστε τα μεγαλα σουβλακια αναμεικτα χοιρινα μοσχαρισια κοτοπουλισια οσο για κλαμπινγκ εχει το κεντρικο κατω εκει που ενωνονται οι δρομοι τους διπλα στο μεγαλο καζινι εχει καλα πιπινια και ενα αλλο στην   -γκλαβνα=πλακοστρωτος κατω στο υπογειο και εχει και το βριλιαντιν κλαμπ για ντανες τωρα εγω θα σας ελεγα να πατε κατευθειαν στο στριπτιτζαδικο και οτι σας αρεσει να το πρετε κανοντας παζαρι και οχι τρελλα νουμερα που ζηταν 100 λεωβα την ωρα ειναι καλα
το στριπτιτζαδικο εχει το καλο οτι βλεπεις τι ψωνιζεις ενω απο τηλεφωνα μαλλον γυφτισσα θα σου ερθει εκει
απο τηλ μπανσκο ειχα αυτην   00359877 224 821    καλο αλλα ακριβο νομιζω 120 λεβα αλλα δεν ξερω αν αλλαξε απο τον οκτωβριο νομιζω ντεσι λεγοταν
για σοφια ειναι χαος και εκει αλλαζουν ολο τα κοριτσια σαν τα πουκαμισα εγω πηγαινω καθε μηνα και ολο αλλαζουν το εμπορευμα
επαναλμαβανω οτι πρωτα θ ακανετε συννενοηση με τον νταβα οτι ειστε 3 θα παρετε τρια καλα κοριτσια το πολυ 100 λεβανα δωσετε οτι θελετε ακαποτο μεσα στην τιμη και οτι θα μεινουν ακριβως 1 ωρα και οχι λιγοτερο επισης θα πειτε εξαρχης οτι αν δεν σας αρεσει θα τις στειλετε πισω δινοντας το πολυ 5 λεβα για το ταξι
σελιδες με κοπελες ειναι το           555.bg                 alo.bg
        bezplatno.bg               topobiavi.bg
kai striptease to kama sutra
Καταγράφηκε
nukteros
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4424 στις: 25/12/12, 16:04 »

πριν δυο χρονια ειχαμε παρει κοπελες απο αυτο το ξενοδοχειο  хотел БЛАГОВЕЦ
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 289 290 291 292 293 294 [295] 296 297 298 299 300 301 ... 307   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: