Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 439K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Πιστευω ότι πρέπει να ανοίξουμε  αύτη την κατηγορία διότι δικαίως στήν Βουλγαρία στην κατηγορία ενας επίγειος παράδεισος αναφερόμαστε σε γενικές πληροφορίες γιά όλλα τα σημεία της Βουλγαρίας  άν και υπερτερούν τα θέματα για Σόφια.
Τώρα άν ο admin μπορεί να μεταφέρει εδώ τα θέματα της Σόφιας καλό θα ήταν άν όχι ας γράφουμε πλέον εδώ ότι ποιό πρόσφατη εμπειρία έχουμε.
Δεν μπορεί το Σαντάνσκι να έχει δικό του θέμα και η Σόφια να είναι στα γενικά.
Ελπίζω σε θετική αποδοχή της προτασης μου.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
καλησπερα παιδες.θελω με την σειρα μου να μοιραστω τις εμπειριες μου απο την σοφια που ειχα στο διημερο 16-17/1/09. θεμα 1ο.βγηκαμε για τσαρκα κατα τις 8+ το βραδυ και περασαμε απο το amur.h monh που αξιζε ηταν η τσατσα,οι κοπελες ηταν γυφτισσες.την κανουμε και πηγαινουμε στο aida λιγο παρακατω.δεν το βρηκαμε.ενα ονομα που εμοιαζε δεν ηταν σπιτι!.την κανουμε ξανα και παμε στο βονιτα.εδω πρεπει να παραδεχτω τον elf24,οντως ειχε καλες κοπελες,αλλα μονο 2.αποφασιζουμε να παμε στο ξενοδοχειο και να παραγγειλουμε απο εκει.πηρα την silvana 100 ευρω/3 ωρες . επομενη ημερα-απο αυτην την κοπελα , πηρα μια φιλη της πουρο-γκαβλα ονοματι τερρυ. οι φωτο ειναι επαγγελματικες,φτιαγμενες με επιμελεια.μην τις πολυ πιστευετε.δειτε την κοπελα και αν σας αρεσει προχωρηστε.αλλιως στειλτε την για τσιγαρα.και οι δυο ειχαν συμμετοχη,χουφτωνες,εγλυφες βυζια,εβαζες δαχτυλο,οσο ηθελες,τιμωντας την ωρα εως και το τελευταιο λεπτο.(πειτε κανα βουλγαρικο,τις κολακευει,παρολο που ξερανε αγγλικα) θεμα 2ο διαμονη προτημηστε κεντρικα ξενοδοχεια των 45-60 ευρω,παρα πιο μακρινα των 20-30ευρω.μειναμε στο χοτελ ορλναντο 3χλμ απο τον σταθμο των τραινων και τα λεφτα που δωσαμε για τα πηγαινε-ελα στο κεντρο δεν αξιζαν.εξτρα αναμονη 25-30 λεπτα για ταξι στην ρεσεπσιον!!s.o.s. τα ταχι στην σοφια τα εχουν εταιρειες.προσεξτε οταν ανεβαινετε η ταριφα πρεπει να γραφει 0.60 λεβα+0.60/κμ την ημερα η 0.70 νυχτα.δειτε την . α π ο φ υ γ ε τ ε την εταιρεια "οκ". θεμα 3ο μεταβαση με το λεωφορειο του οσε απο θεσσαλονικη αναχωρηση πρωι 07-30,με σταση στα ελληνικα αφορολογητα,αφιξη στον σταθμο λεωφορειων της σοφιας στις 12-50.προσοχη-ο σταθμος λεωφορειων ειναι διπλα απο τον σιδηροδρομικο σταθμο. αυτο για να μην μπερδευτειτε αν σας αφησει ο ταριφας στον σιδηροδρομικο σταθμο. θεμα 4ο φαγητο κλπ. ειδαμε 2 εμπορικα κεντρα.απεναντι απο το σερατον,παραδοσιακο κτιριο,με οτι θες,καφε,τραπεζα,εστιατοριο,κλπ.το αλλο ηταν το the sofia mall.4 oροφο καινουριο γυαλινο κτιριο-κοσμημα.εδω θα βρειτε ολες τις μεγαλες φιρμες σε ενδυση,φαγητο,κτλ. αυτα τα λιγα παιδια.χαρα μου αν βοηθησω καποιον να αποφυγει κατι που δεν θα του αρεσει.ευχαριστω σε ολους τους χρηστες που κανανε λινκ.
΄


Δέιτε και αυτό απο έναν συναγωνιστη - Πολύ καλη ενημέρωση κατ εμέ.
 

JJJKK

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Σωστη η ιδεα σου για ενοτητα μονο για Σοφια.Ενω υπαρχει ξεχωριστη ενοτητα για το σαντανσκι, δεν ρωτουσαν εκει,με αποτελεσμα να γινεται μπαχαλο.Εχεις εμπειρια απο το Rodina?
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Den exo elliniko pliktrologio eimai ektos . Rota oti thes tha sou apantiso tin triti3/3/09.
 

Mimis75

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
για εκει ειμαστε !!!  λολ
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
εγω οταν παω σοφια μενω στο hilton.(130ευρω ενα απλο δωματιο δικλινο).ειναι στο ετεκα.(για οσους ξερουν απο σοφια)απεναντι απο τα mc donaltds.το ξενοδοχειο αφηνει να φερεις μεσα πουτανες,αρκει να εχουν αυτες ταυτοτητα μαζι τους,πραγμα που το ξερουν και αυτες και συνηθως εχουν μαζι τους.συνηθος επερνα γκομενες απο εξω και τις κουβαλουσα στο ξενοδοχειο.τις τελευταιες 2 φορες μου εβγαλε ακρη ο σεκιουριτας απο το χιλτον,(για οσους πανε, ειναι στην κεντρικη εισοδο ο τυπος με ενα ασυρματο στο χερι,και τον λενε ταμελο,εχει ξυρισμενο κεφαλι για να τον καταλαβετε, γιατι εχει και αλλους σεκιουριταδες).αφου τον ρωτησα τι παιζει, μου ειπε οτι ενας φιλος του εχει κοπελες και μαλιστα καλες,του ειπα να φερει να τις δουμε  αλλα αν ειναι μπαζα θα φυγουν οπως ηρθαν,και μου λεει ενταξει.του λεω να φερει δυο κομματια και παμε στην καφετερια του ξενοδοχειου και περιμενουμε με τον φιλο μου.υστερα απο κανενα 40λεπτο μας φωναζει και αφου βγαινουμε εξω παμε σε ενα ταξι που ηταν σταματημενο και βλεπουμε μεσα ενα μουναρο,και ενα μπαζο.του λεω οτι ο μουναρος θα μεινει το μπαζο θα φυγει,και θα μας στειλεις ακομα ενα τετοιο μουναρο,αν και τσινισε λιγο μας ειπε οκ.σε κανενα 30λεπτο εχει σκασει ακομα ενας μουναρος και εχουμε παθει ζημια με τον φιλο μου.μαγκες περνουμε τις γκομενες και παμε σφαιρα στο δωματιο,110 για ενα 3ωρο ηθελαν τα κοριτσια.τα κοριτσια εκτος του οτι ηταν πεντακαθαρες,τα εκαναν και ολα στο σεξ,εννοειτε με προφυλακτικο.(επισης ειναι καλο να δωσετε κανενα 5ευρω στο σεκιουριτα ετσι για το ευχαριστω).
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Καλά ρε θηρία 830 επισκέψεις σε τρείς ημέρες αργίας και εκδρομών και μόνο ο arcans
έγραψε????
οι υπόλοιποι είναι μόνο παθητικοι αναγνώστες????

Ωραία παρουσίαση απο τον  παραπάνω συναγωνιστή και εύστοχη επί του θέματος,
αυτά θέλουμε να ξέρουμε λητά και αναλυτικά 100% επιτυχής αναφορά.

αλλος κανείς ????? 
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Σωστη η ιδεα σου για ενοτητα μονο για Σοφια.Ενω υπαρχει ξεχωριστη ενοτητα για το σαντανσκι, δεν ρωτουσαν εκει,με αποτελεσμα να γινεται μπαχαλο.Εχεις εμπειρια απο το Rodina?
τι θές να μάθεις απο  RODINA ???? δέν νομίζω ότι προσφέρει τίποτα το ιδιαίτερο σε σχέση με το κόστος διαμονής - γυναίκες και περιοχή.  Το μόνο καλό είναι κοντά στό  VELVET το
οποίο είναι πανακριβο για να πάρεις κοπέλα απο εκεί σε σχέση με το να καλέσεις απο έξω κάποια άλλη.
ΑΑΑΑ!!!!!!!! και το Πανάκριβο εστιατοριο ψαρικών CAPTAIN COOK Δίπλα απο το VELVET.
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
187
Like
52
Πόντοι
1
Πιστευω ότι πρέπει να ανοίξουμε  αύτη την κατηγορία διότι δικαίως
στήν Βουλγαρία στην κατηγορία ενας επίγειος παράδεισος αναφερόμαστε σε γενικές πληροφορίες γιά όλλα τα σημεία της Βουλγαρίας
άν και υπερτερούν τα θέματα για Σόφια.
Τώρα άν ο admin μπορεί να μεταφέρει εδώ τα θέματα της Σόφιας καλό θα ήταν άν όχι
ας γράφουμε πλέον εδώ ότι ποιό πρόσφατη εμπειρία έχουμε.
δεν μπορεί το Σαντάνσκι να έχει δικό του θέμα και η Σόφια να είναι στα γενικά.
ελπίζω σε θετική αποδοχή της προτασης μου.

Τωρα δλδ φιλε allantalon...εχουμε και εμεις το δικο μας σπιτι....
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
187
Like
52
Πόντοι
1
Καλά ρε θηρία 830 επισκέψεις σε τρείς ημέρες αργίας και εκδρομών και μόνο ο arcans
έγραψε????
οι υπόλοιποι είναι μόνο παθητικοι αναγνώστες????

Ωραία παρουσίαση απο τον  παραπάνω συναγωνιστή και εύστοχη επί του θέματος,
αυτά θέλουμε να ξέρουμε λητά και αναλυτικά 100% επιτυχής αναφορά.

αλλος κανείς ????? 

...εγω μπορω να σου περιγραψω οτι θες σχετικο με φαι...απο το αλλο τιποτα στο ειπα...φαγαμε ΗΤΤΑ
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Τωρα δλδ φιλε allantalon...εχουμε και εμεις το δικο μας σπιτι....

ναι ναι  :knockinb: :knockinb:
λοιπόν άσε τις ήττες ώρα για  δουλειά ενημέρωσε μας για ότι νομίζεις χρήσιμο  κατα την παραμονή μας Σόφια βεβαίως και για φαγητό διότι ώς γνωστόν νηστικό αρκούδι δέν χορεύει.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
εχω μεινει στη σοφια σε επισκεψη μου και στο σερατον το ξενοδοχειο.(το οποιο ειναι ακριβο 160ευρω δυκλινο).το καλο με αυτο το ξενοδοχειο ειναι οτι ειναι στο κεντρο τις σοφιας και δεν χρειαζετε μετακινησεις με ταξι πολλες.επισης να πω οτι μεσα στο  ξενοδοχειο υπαρχει καζινο για οσους τους ενδιαφερει,αλλα και στριπτ κλαμπ(πλειμποι το λενε).το οποιο εχει πολυ καλες γυναικες αλλα ειναι πανακριβο.αν ανοιξης καμια σαμπανια,και τους πεις οτι μενεις στο ξενοδοχειο υπαρχει περιπτωσει να σε δωσουν και βιζιτα,αλλα ξεφευγεις στα νουμερα για τα δεδομενα της σοφιας,αλλα περνεις πολυ καλο πραγμα.επισης απεναντι υπαρχει κσι εμπορικο κεντρο απο το ξενοδοχειο.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
TO ίδιο συμβαίνει και με το κεμπινσκι αστα να πάνε δέν ήξερα απο που να φύγω.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
εγω οταν ξανανεβω Βουλγαρια θελω να γαμησω αυτη:
την εχω δει live στο Planeta(για οσους ξερουν) και οταν τραγουδαγε διπλα μου μου κοβοταν η ανασα :jerking:

να μην ξεχνιώμαστε  VASILIAS τι έγινε βρήκες καμμιά ακρή με το εν λόγο θέμα??? είμαι στην αναμονή και περιμένω νέα σου.
 

TSM

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας Συναγωνιστες........Ηθελα να καποιος μπορει να μου στειλει καμια πληροφορια για Σοφια......Θα παω μονος μου 1η φορα εκει κατα τελη του μηνος και να πω την αληθεια το σκεφτομαι......οσο να'ναι μονος σε μια ξενη χωρα και ειδκα Βουλγαρια ειναι λιγο επικινδυνα(η δεν ειναι???)Βασικως αυτο που ζηταω ειναι καποιο τηλεφωνο απο Ταξιτζη εμπιστοσυνης για να με γυρισει οσο καιρο ειμαι στην Σοφια........Υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει??και μετα να εχει τιποτα "σιγουρο" απο καμια κοπελλα που να αξιζει,θα μου ηταν πολυ χρησιμο..........πιο πολυ με νοιαζει η συμμετοχη στο σεξ οχι τοσο η εμφανιση.......Ευχαριστω εκ των προτερων
 

TSM

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες........κανενας απ'τους συναγωνιστες θα ειναι στην ΣΟΦΙΑ απο 31-3 ως 2/4??
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
MHN BIAZESE THA MILISOUME SYNTOMA - EIMAI ATHINA.
SORRY NO GREEK LETERS
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom