Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 671K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Ανοίγω αύτο το thread για να μπορεί ο κάθένας μας, να σχολιάσει τις κριτικές των συναγωνιστών που βλέπουμε στην αρχική σελίδα του site για οίκους ανοχής, στούντιο, ct, στριπτιτζάδικα και ξενοδοχεία.
Θεωρώ πως όλοι μας κάποτε, διαβάζοντας μια  κριτική θέλαμε να κάνουμε ένα σχόλιο, είτε θετικό, είτε αρνητικό.
Νομίζω ότι από αυτό το βήμα θα έχουμε την δυνατότητα να το κάνουμε.

Εγώ προσωπικά έχω μια απορία, από τις κριτικές μου σε οίκους ανοχής. Πως γίνεται, όποτε περιέγραφα αρνητικά μια κοπέλα, οι περισσότεροι συναγωνιστές να επιλέγουν πως τους βοήθησε θετικά η κριτικη μου, και όταν έκανα θετικά σχόλια για την κοπέλα, οι συναγωνιστές ψήφιζαν πως δεν τους βοήθησε η κριτική μου.

Αυτό είναι εδω και καιρό απορία μου.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Ανοίγω αύτο το thread για να μπορεί ο κάθένας μας, να σχολιάσει τις κριτικές των συναγωνιστών που βλέπουμε στην αρχική σελίδα του site για οίκους ανοχής, στούντιο, ct, στριπτιτζάδικα και ξενοδοχεία.
Θεωρώ πως όλοι μας κάποτε, διαβάζοντας μια  κριτική θέλαμε να κάνουμε ένα σχόλιο, είτε θετικό, είτε αρνητικό.
Νομίζω ότι από αυτό το βήμα θα έχουμε την δυνατότητα να το κάνουμε.

Εγώ προσωπικά έχω μια απορία, από τις κριτικές μου σε οίκους ανοχής. Πως γίνεται, όποτε περιέγραφα αρνητικά μια κοπέλα, οι περισσότεροι συναγωνιστές να επιλέγουν πως τους βοήθησε θετικά η κριτικη μου, και όταν έκανα θετικά σχόλια για την κοπέλα, οι συναγωνιστές ψήφιζαν πως δεν τους βοήθησε η κριτική μου.

Αυτό είναι εδω και καιρό απορία μου.
Χρησιμοτατο το θρεντακι αυτο bazaas  :thumbsup: :thumbsup:
Παντα οι αρνητικες κριτικες αποτρεπουν καποιους απο τις κακοτοπιες...ενω με τις θετικες απλα κλεινουν το pc και τρεχουν να γαμησουν!!!Ουτε να πατησουν το τικ δεν προλαβαινουν  :grin:
Παιζουν επισης πολλες κριτικες μαιμου...απο αγνωστα μελη ετσι ωστε να παραπλανουν τους τιμιους συναγωνιστες...κι οι οποιες θα αρχισουν να βγαινουν στην φορα σιγα σιγα μεσω του θρεντ!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Παμε στην πρωτη κοπελα που μου ερχεται στο μυαλο εν ονοματι ΡΩΞΑΝΗ οπου υπηρξε μελος-μαιμου που ενω η συγκεκριμενη κοπελα εχει δυο αρνητικες κριτικες απο εμενα κι απο αλλους δυο συναγωνιστες ξαφνικα μπαινει καποιο λαμογιο και γραφει τα εξης...


''ΗΛΙΑ ΗΛΙΟΥ82
5 στους 9 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Σεξουαλική φαντασία, Τρίτη 10 Φεβ 2009, στις 22:05
Γράφτηκε από τον alkapone.mr   -  Δες όλες τις κριτικές μου



Συνολική βαθμολογία  8.5
Εμφάνιση κοπέλας  9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  9.0
Πρόσβαση/Parking  7.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  8.0

Με την πρωτη ματια μου φανικε καυκλα και ειπα ναι σε ολααα!!!Η κοπελα ειναι ψηλη,με μεγαλα βυζια και στρογγυλο κωλαρακι..Πρωτα μου εκανε μια πιπα κατα την οποια με κοιταζε λαγνα στα ματια ολη την ωρα..Αμεσως μετα στο πισωκολλητο,οπου η κοπελα πηρε τα πανω της, ειδα 2 χαριτωμενα γραμματακια ΜΔ στο σβερκο)))...Θα κσαναερθω σιγουρα και οχι 1 φορα!! BRB in 5 days :cheesy:
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69
Όνομα κοπέλας: Ρωξάνη
Ημερ/νια επίσκεψης: 10.02.2009''



Υπηρξαν μαλιστα 5 ατομα που τους βοηθησε η κριτικη αυτη  :think:
Η κοπελα ειναι βια 1,65 με πεσμενα 2,5αρια βυζια και καλο κωλαρακι αλλα δεν το λες ολοστρογγυλο....

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Πολυ καλο θρεντ.
Προσωπικα εμπιστευομαι κριτικες μονο απο νικ που συμμετεχουν στο φορουμ,χωρις απαραιτητα να ειναι σωστο αυτο.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Παραθετω την κριτικη μου που ειχε προηγηθει....


ΗΛΙΑ ΗΛΙΟΥ82
Γιατί βιάζεσαι καλή μου;, Σάββατο 31 Ιαν 2009, στις 13:02
Γράφτηκε από τον PIATSAS  

Συνολική βαθμολογία  6.5
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  9.0
Πρόσβαση/Parking  9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  3.0

Ρωξανη το κοριτσι της βιασυνης...μελαχρινο ομορφο κοριτσι με αλογοουρα και κορμι σπαθι αλλα αυτα ηταν και τα μονα θετικα της μιας και στο κρεβατι η κοπελα δεν το εχει και δεν προσπαθει να το αποκτησει κιολας!!Με το που μπηκε μου ανεβηκε στο κρεβατι κι αρχισε να ψευτολικνιζεται λες κι ηταν συγκαμενη..τεσπα λεω ελα εδω μωρο μου να σου γλυψω λιγο τα πεσμενα οπως αποδειχτηκε στηθακια!Μια δυο γλειψιες στο καθενα και να σου η κοπελα πιανει την καποτα!!Ωπα της λεω περιμενε λιγο να σηκωθει ο πιατσακος και μετα...αυτα τα κανουν στην Φυλης κουκλα μου ηθελα να της πω αλλα δεν ηθελα να γκρινιαξω...νταξει μου λεει και μου φερνει τα στηθακια της παλι κοντα μου αλλα σε τετοιο σημειο που επρεπε να σπασω τον αυχενα μου για να τα φτασω..μιας κι αυτη καθοταν κοντα στην Φραντζη κι εγω ημουν Ηλια Ηλιου!!Ξανα το χερι στην καποτα...αντε λεω να μην μιλησω ας κανει οτι νομιζει...ξεκιναει την πιπα που φαγωθηκε λοιπον!!Αν αυτο λεγεται πιπα εγω ειμαι αστροναυτης και δεν το ξερω!!Στο δια ταυτα δεν μου σηκωθηκε ποτε απο την πιπα της οποτε της λεω..ασε με να γλειψω τα στηθακια σου γιατι δουλεια ετσι δεν θα κανουμε..Κατι ηξερα μιας και μονο ετσι σηκωθηκε για τα καλα...κι αυτο σκεφτομενος την πρωην μου που ειχε σχεδον το ιδιο στηθος!Στησου της λεω τωρα συγκαμενη μου να σε παρω απο πισω...κι οντως στηθηκε αλλα σαν να ηταν αγαλμα!!Αγαλματακια ακουνητα αμιλητα κι ολα τα συναφη...αμιλητα ειπα εε??Οχι το κοριτσι μιλησε στο λεπτο και μου ειπε τελειωνεις μουρο μου??Οχι βεβαια μωρο μου δεν θα τελειωνα ουτε αν σε γαμαγα δυο μερες ολοκληρες πηγα να της πω...κι αρχιζω να τον παιζω ενω αυτη κουνιοταν σε ορθια θεση με τα γονατα στο κρεβατι λες και την ειχε πιασει κατουρημα!!Δεν λεω παλι καλα που τα καταφερα και τελειωσα...τι παραπονιεμαι μωρε?!Η κοπελα με λιγα λογια δεν ξερει να γαμιεται δεν θελει δεν με νοιαζει κιολας ας αλλαξει επαγγελμα η ας παει σε κανα talent show να ψαξει τα καλα κρυμμενα ταλεντα που δεν εχει!Συνολικος χρονος πραξης με το ρολοι....8 ολακερα λεπτα..δηλαδη..6γιουρια το λεπτο μου στοιχισε για να τον παιξω ουσιαστικα και να τελειωσω σκεφτομενος αλλες...μιας και η συγκεκριμενη μονο για γελια ηταν αυτα που εκανε!!!Για τους ενδιαφερομενους...η εν λογω αγωνιζεται και στο Αριστοτελους 6 Σαββατο πρωι και Κυριακη απογευμα!!
Υ.Γ...Αλλος πελατης που να περιμενε σε δωματιο η στο σαλονι εννοειται πως δεν υπηρχε!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ρωξάνη
Ημερ/νια επίσκεψης: 30.01.2009
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Αριστοτελους 6
1 στους 2 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Μέτρια, Κυριακή 08 Φεβ 2009, στις 13:39
Γράφτηκε από τον dimi4u  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές



Συνολική βαθμολογία  6.3
Εμφάνιση κοπέλας  7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  6.0
Πρόσβαση/Parking  9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  6.0

Ο χώρος καθαρός αλλά τα δωμάτια μυρίζανε, ασε που τα σεντόνια ήτανε ιδρωμενα. Η Ρωξάνη ειναι μια όμορφη κοπελα (την έπαιρνα πρώτη φορά) αλλά ξενέρα μεγάλη. μετά τα προκαταρκτικά, χωρίς πιασίματα, έκανε δήθεν πίσω και κάτι τέτοια, την πήρα στα 4 και μετά τελίωσα στο ιεραποστολικό. η κοπέλα έβαζε φρένο με το χέρι της, και έσφιγε το μόριο για να τελειώνουμε γρήγορα. δεν θα την συστήσω!!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ρωξάνη
Αυτη ηταν η δευτερη κριτικη που ακολουθησε την δικια μου προτου ο Alcapone γραψει τις λαμογιες του!!

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Πιστευω οτι καποιες κρητικες γινονται εκ του πονηρου,για να πρωμοταρουν καποιες κοπέλες,

Αφετερου ισως ορισμενοι να μην εχουν περασει και τοσο καλα στις επισκεψεις τους, και να θεωρουν το "μαυρο" που ριχνουν ορισμενοι, σαν καλη περιπτωση.

Προσωπικα, ευτυχως, οσες κρητικες εχω "ακολουθησει" συναντησα αυτο που περιγραφουν οι συναγωνιστες.

Ειναι κατι υποκειμενικο, οσον αφορα το πως περασε καποιος με την κοπέλα, αλλα σιγουρα δεν μπορουμε να βγαζουμε "Σκλεναρικοβα" καποια που ειναι 1 μετρο και 1 μιλκο.

Εκει βρωμαει λιγο........
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Κι εδω ειναι τα σοφα λογια του Γεροντα Τακιου 3 μερες πριν...
Γειά σας παιδιά,μια πληροφορία για κάποιους μην την πατήσουν:Στο ΗΛΙΑ ΗΛΙΟΥ 82 η κοπέλα που εμφανίζεται ως Ρωξάνη δεν είναι άλλη απο την γνωστή Ειρήνη του Παιωνίου 10 και το άλλο το 72 που δεν  θυμάμαι οδό.Το τσογλάνι την πήρε πρέφα ότι την κράζουνε όλοι για την απαράδεκτη συμπεριφορά στο κρεββάτι και έχει αδυνατίσει,άλλαξε look στο μαλλί και όνομα μπάς και το σώσει.Μαύρο σε μια απο τις πιο απαράδεκτες πουτάνες στο χώρο των stydio.Απο εμφάνιση είναι αρκετά καλή για να μην λεεί οτι είμαι και εμπαθής.Το νου σας μάγκες......
Τα συμπερασματα δικα σας!!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ρε παιδες να πω και εγω κατι που μου κανει εντυπωση, τωρα τελευταια διαβαζω κριτικες για μπουρδελα, και βλεπω οτι συναγωνιστες τολμουν και γλυφουν τα κοριτσια "παντου"!! ειναι ποτε δυνατον?????
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
ρε παιδες να πω και εγω κατι που μου κανει εντυπωση, τωρα τελευταια διαβαζω κριτικες για μπουρδελα, και βλεπω οτι συναγωνιστες τολμουν και γλυφουν τα κοριτσια "παντου"!! ειναι ποτε δυνατον?????
Aδερφε δεν τωρα αυτο που συμβαινει ανεκαθεν γραφαν οτι γλυφανε οταν εγω ανοιξα ενα thread με το ποιες απο studio οι μπουρδελα εχεται γλυψει ολοι κανανε τα παγωνια
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
βρε εγω το λεω μονο και μονο διοτι για να το κανεις αυτο πρεπει να εισαι κομαντο και να μην λογαριαζεις καθολου την υγεια σου...
πραγματικα μου κανει μεγαλη εντυπωση
τι να πω?
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
βρε εγω το λεω μονο και μονο διοτι για να το κανεις αυτο πρεπει να εισαι κομαντο και να μην λογαριαζεις καθολου την υγεια σου...
πραγματικα μου κανει μεγαλη εντυπωση
τι να πω?
Εχεις απολυτο δικιο αλλα μερικες φορες ειναι αυτο που λεμε η κακια στιγμη
 
OP
OP
B

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Κριτική συναγωνιστή...

Τί το ήθελα;, Παρασκευή 20 Φεβ 2009, στις 09:09
Γράφτηκε από τον Πουτανγαμών 

Συνολική βαθμολογία  7.2
Εμφάνιση κοπέλας  7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Χθες βράδυ τσικνοπέμπτη πήγα στην Ντενίζα . Τί το ήθελα ... το μετάνιωσα και πλέον θεωρώ ότι ήταν η τελευταία φορά που την τίμησα. Το έχω ξαναπεί βέβαια αλλά τώρα νομίζω είναι οριστικό. Πολλά αρνητικά .
Πρώτα , αν σε γνωρίζει την πιάνει μια λογοδιάρροια , άλλο πράγμα. Αναγκάστηκα να της πω και ξεκαρδίστηκε , "Πρώτα σεξ μετά μπλα μπλα"
Επίσης, έχει κόψει τα εξτρά. Μου την έδωσε αυτό και δεδομένου ότι έχει δουλέψει και στην Καρέα με τη Σάρα , της πέταξα ένα "Η Σάρα καλύτερη από σένα..." Χεχεχεχε
Τρίτον, μύριζε αλκοόλ. Η ίδια μου είπε ότι είναι καραμέλα και σοκολατάκι με γεύση τσέρι... Ας την πιστέψουμε, μιας και δεν έδειχνε μεθυσμένη. Είχε διαύγεια πνεύματος.
Τέταρτον και το κυριότερο, όταν κάνει πίπα με πονάει, δεν καταλαβαίνω τί συμβαίνει...δεν βάζει καλά το προφυλακτικό , τί να πω... Πάντως ποναγα αφόρητα. Η κοπέλα οφείλω να πω ότι ήταν πάρα πολύ φιλότιμη, αλλά όσο πέρναγε η ώρα τόσο έπεφτε η...τάση από τον πόνο. Αφού είχε περάσει αρκετή ώρα, έβγαλα το προφυλακτικό να κάνω με το χέρι πάνω της. Βγάζοντας το προφυλακτικό , έβγαλα ένα "Αουτς" που πρέπει να ακούστηκε 3 οικοδομικά τετράγωνα παραπέρα...
Δεν έγινε τίποτα στο τέλος, έφυγα άπραγος. Μου είπε ένα , "Σιγκνόμι ντεν καταλαβα" και τότε της έριξα μια ματιά ...δολοφονική. Και της είπα "Φύγε" δείχνοντας την πόρτα . Παίζει και να έβαλε τα κλάμματα . Χαχαχα
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69
Όνομα κοπέλας: Ντενίζα
Ημερ/νια επίσκεψης: 19.02.2009


Συντροφε και συναγωνιστή Πουταγαμών δεν μου κολλάει πως έχεις βάλει τόσο υψηλή βαθμολογία στη Ντενίζα, αλλά λες οτι δεν θα ξαναπάς. Εγώ με τέτοιες βαθμολογίες είμαι φαν.
Και επίσης, αφου σε πονούσε η κοπέλα, γιατί δεν της είπες να σταματήσει; Έπρεπε να φτάσει στο απροχώρητο για να την βρίσεις;
Είμαι κατά της άσχημης συμπεριφοράς προς την κοπέλα. Ειδικά για την Ντενίζα που θεωρώ από τις πιο φιλότιμες παρουσίες. Με όσα αρνητικά και αν έχει που και εγώ έχω σχολιάσει. Μην ξαναπάς. Τέλος.
Δεν σε τιμά να γελάς με ένα άνθρωπο που έκλαιγε, επειδή, του μίλησες απαξιωτικα.
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
5
Πόντοι
6
φιλε PIATSAS τι εννοεις οταν λες κριτικες απο αγνωστα μελη που παραπλανουν;
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
φιλε PIATSAS τι εννοεις οταν λες κριτικες απο αγνωστα μελη που παραπλανουν;
εννοει ψευτικες κριτικες απο ανθρωπους που εχουν συμφερον να ανεβασουν καποιο μαγαζι.
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
5
Πόντοι
6
οι οποιοι μπορει να ειναι και νταβαντζηδες;
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
5
Πόντοι
6
τοτε πρεπει να αρχιζουμε να τους ξεσκεπαζουμε
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
5
Πόντοι
6
το ζητημα βεβαια ειναι και να τους καταλαβαινουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom