Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

robbyjumps

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0

Χαίρετε συνάδελφοι, είναι το πρώτο μου θέμα στο Forum, αν και το διαβάζω μερικούς μήνες τώρα.
Ξέρω πως το θέμα του φραπέ έχει συζητηθεί πολύ. Σκοπός δεν είναι μόνο να μάθουμε πού και ποιές σερβίρουν φραπέ. Τεχνικά θέματα είναι χρήσιμα επίσης.
Στο Baby Gold λοιπόν βρέθηκα ξημέρωμα μετά από ξενύχτι στα μπουζούκια. Το μαγαζί έχει κόσμο αλλά όχι full. Παίρνω το μωρό για χορό και προκύπτει φραπέ χωρίς να το επιδιώξω με 3 χορούς. Το αποτέλεσμα ήταν να γίνω εγώ και η γκόμενα χάλια, μες τα γάλατα και η όλη φάση να γίνεται με άλλους δυο τυπάδες, τις γκόμενες και το γκαρσόνι δίπλα και γω ξεβράκωτος.
Εννοείται πως δεν περιμένω να γίνει τόσο πριβέ η φράπα (σε μαγαζί είμαι) αλλά διαβάζω στο forum για τυπάδες που πάνε και χτυπάνε δυο τρία φραπεδάκια και μετά πάνε και για ποτάκι με τη γκόμενα. Δηλαδή παίρνουν και αλλαξιά μαζί τους? Κι έπειτα αν είναι ΠΣΚ που γίνεται ΤΗΣ ΠΟΠΗΣ μέσα στο μαγαζί πέφτει η φράπα αέρα πατέρα όλοι μαζί και προσπαθούμε να αποφύγουμε τα σκάγια?
Ίσως να έτυχε η δική μου φάση και να ήταν τόσο χύμα. Μπορεί κάποιος με προσωπική εμπειρία να πει τι παίζει? ???

PS Νο1: Δεν το παίζω μάγκας, ειρωνικός κλπ. Απλά θέλω να σχολιαστεί η φάση γιατί αν και η φράπα ήταν σχετικά καλή το αποτέλεσμα ήταν να φύγω από το μαγαζί ενώ ήθελα να το "κλείσω", και από τότε λέω στη γκόμενα μην κάνει καμιά μ@λ@κί@ και λουστούμε...
PS No2: Δέν είμαι κάνας πυροσβεστήρας αλλά και μετά από μπουζούκια στην παραλιακή καταλαβαίνετε τι παίζει από κ@ύλ@.
Thanks guys   :cheesy:
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Υπάρχουν στρίπερς που δεν προσέχουν στο σερβίρισμα και ο φραπές λερώνει. Πράγματι είναι πρόβλημα. Ποια ήταν η απρόσεκτη?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
re αρχηγε ποια στον επαιξε με 3 χορους?αυτο συνηθως γινεται με 50 ευρω,ημουν και εγω χθες αλλα εφυγα νωρις και εγω γιατι εγινα μουνι καπελο με τα φλοκια που κολλησαν πανω μου!εγω πηρα μια ξανθια μουναρα απιστευτη την μαρινα που σου λεει στο τελος:δωστα ολα,μεχρι τελευταια σταγονα!αν μπορεις περιεγραψε την ή πες μας το ονομα της!
 
OP
OP
R

robbyjumps

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν παιδιά ήταν μελαχρινή. Μινιον γκόμενα. Δεν τη διάλεξα. Ήρθε και με τράβηξε από το χέρι. Εγώ ήμουν πιωμένος και δεν αντιστάθηκα καθόλου. Ούτε καν που την πρόσεξα. Με πήγε στον καναπέ και 'γω όρμησα λες και ήταν γκόμενά μου (συνήθως δεν τις χουφτώνω τις lap dancers) και έκανα διάφορα. Μην μου πείτε πως δεν έχετε πάει λιώμα για χωρούς... Ίσως να είχα πλάκα και να με γούσταρε και να μου την έκανε τη φάση. Γι'αυτό και είπα πως μάλλον ήμουν τυχερός. Όπως καταλαβαίνετε ούτε όνομα δεν ρώτησα στην αρχή με τη κ@ύλ@ που χα, ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ μετά πάλι δεν ρώτησα αφού εκνευρίστηκα και ξενέρωσα και έφυγα...

Οι προσεκτικές φραπεδιέρες πώς είναι προσεκτικές?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Εμένα με έχει κάνει χάλια κατ'επανάληψη στο παρελθόν το κορίτσι με την τσίχλα (Όλγα) και πήγαινα στο Afrodite τότε με πακέτο χαρτομάντηλα στην τσέπη! Κανόνας: όχι ανοιχτόχρωμο παντελόνι! Λερώνει και το κραγιόν (τόπαθα κι αυτό)!!! Σε μερικές απλά δεν μπορείς να αντισταθείς όπως κάποτε με μια Ρωσίδα (πάλι Afrodite) που έβαλε το χέρι στο παντελόνι και χτύπαγε το φραπόγαλο και δεν μπορούσα να το τραβήξω έξω με τίποτα! Η ατάκα της: "έλα μια ζωή την έχουμε"!!!
 

Επισκέπτης
O vassos απο τις 5/8/2006 ειχα γραψει (και τον ευχαριστω) αναλυτικη λιστα με τις κοπελλες που κανουν φραπε στο ΒΑΒΥ GOLD.Προτεινω οσοι γνωριζουν κοπελλες απο αλλα clubs να ανοιξουν καινουργια posts.
π.χ. ΦΠΑΠΕ στο AFRODITE, ΦΡΑΠΕ στο LOLITA κ.λ.π. Πιστευω οτι ετσι τα πραγματα θα ειναι πιο οργανωμενα.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Πολύ καλό φραπέ σέρβιρε στο Dolls η Άντζελα και μια άλλη που δε θυμάμαι, αλλά το ίδρυμα αυτό έκλεισε. Αν την ξέρει κάποιος και την πετύχει κάπου αλλού είναι εγγύηση, σε προτρέπει κιόλας:"βάλε κωλοδάχτυλο, μη φοβάσαι!!!"
 
OP
OP
R

robbyjumps

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
sorry για τα κεφαλαία στον τίτλο mods, ξεχάστηκα...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Μάστορα με σημειωματάριο πας στο Gold?  ;)
Που θυμάσαι τόσα ονόματα; Μπράβο... Πολύτιμες οι πληροφορίες... Ελένη είναι ένα πουρό που τριγυρνάει με τα βυζιά έξω και μεγάλες ρώγες;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
καπως ετσι captain UAE!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Τελικα μεχρι τωρα ο μονος "διαβασμενος" σχετικα με τα στριπτηζαδικα και τις κοπελλες τους ειναι ο VASOS. Ολοι οι αλλοι ειναι..."θυμαμαι παλια...μια μελαχρινη..αλλα δεν θυμαμαι ακριβως πως ηταν..."
Αμα δεν ξερετε ονομα, εμφανηση και service απορω γιατι γραφετε ?
 
OP
OP
R

robbyjumps

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Φιλάρα papazoglou διάβασε πρώτα όλο το thread και μετά μίλα. Το θέμα μας δεν είναι σε ποιά μαγαζιά στην παίζουνε αλλά τί γίνεται όταν στην παίζουνε.

Δεν τα βάζω προσωπικά μαζί σου αλλά τα περισσότερα σχόλια είναι άσχετα με το θέμα. Υπάρχει thread για να βρεις ακριβώς πού και πόσο όσον αφορά φραπεδιές και έμπειρους που ξέρουν τι λένε.

ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΡΕΕΕ!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Φιλάρα papazoglou διάβασε πρώτα όλο το thread και μετά μίλα. Το θέμα μας δεν είναι σε ποιά μαγαζιά στην παίζουνε αλλά τί γίνεται όταν στην παίζουνε.

Δεν τα βάζω προσωπικά μαζί σου αλλά τα περισσότερα σχόλια είναι άσχετα με το θέμα. Υπάρχει thread για να βρεις ακριβώς πού και πόσο όσον αφορά φραπεδιές και έμπειρους που ξέρουν τι λένε.

ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΡΕΕΕ!!!

file το θεμα μας δεν ειναι τι γινεται οταν στον παιζουνε(χυνεις τι αλλο!)αλλα ποιες το προσφερουν αυτο!μην κουφαθουμε τελειως γιατι τα τυμπανα μας ακουνε διαφορα τελευταια.....ακου ερωτηση!τι γινεται οταν στην παιζουνε!ημαρτον!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ρε συ Vasos, απορώ γιατί χρειαζόμαστε τόση ακρίβεια δεδομένων για κάτι που προσφέρεται παράνομα αλλά άνετα σε δημόσιο χώρο. Εγώ ούτε που δίνω βάση στα ονόματα τους τις περισσότερες φορές. Άν είναι χρόνιες φυσιογνωμίες τις θυμάμαι. Κακό είναι η ακρίβεια εδώ, την ώρα που μας έχουν ζητήσει οι admins να προσέχουμε. Δηλαδή να πάει κανα βλαχάκι που πέρασε μία φορά και να πεί ο τύπος που βγαίνει με την Ch....e, είπε ότι εσύ τον σερβίρεις τον φραπέ κυρία τάδε στο τάδε φόρουμ? Λοιπόν τον απαιτώ! Παράνομα είναι αυτά. Και να φας καμμιά καραμελίτσα απο κανα θηρίο?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ρε συ Vasos, απορώ γιατί χρειαζόμαστε τόση ακρίβεια δεδομένων για κάτι που προσφέρεται παράνομα αλλά άνετα σε δημόσιο χώρο. Εγώ ούτε που δίνω βάση στα ονόματα τους τις περισσότερες φορές. Άν είναι χρόνιες φυσιογνωμίες τις θυμάμαι. Κακό είναι η ακρίβεια εδώ, την ώρα που μας έχουν ζητήσει οι admins να προσέχουμε. Δηλαδή να πάει κανα βλαχάκι που πέρασε μία φορά και να πεί ο τύπος που βγαίνει με την Ch....e, είπε ότι εσύ τον σερβίρεις τον φραπέ κυρία τάδε στο τάδε φόρουμ? Λοιπόν τον απαιτώ! Παράνομα είναι αυτά. Και να φας καμμιά καραμελίτσα απο κανα θηρίο?

η ακριβεια των δεδομενων χρειαζεται απλα για οικονομικους λογους φιλε μου αλλα και για ολους γουστου και ενδιαφεροντος!για ποιο λογο αν καποιος ζητα τον φραπε του να μην ξερει που να απευθυνθει?γιατι να μην ξερει ποια θα παρει για να επιτυχει τον σκοπο του?νομιζω οτι ειναι θεμιτο να μαθει.Σε οτι αφορα το τελευταιο που ειπες εχεις την εντυπωση οτι και να συμβει αυτο(που δεν το θεωρω και απιθανο με την βλακεια που δερνει τον κοσμο) υπαρχει καποιο προβλημα?δηλ.τι θα κανουν?θα παρακολουθησουν την οποιαδηποτε κοπελα που βγαινει με καποιον για να του πουν σταματα να δημοσιευεις ονοματα γιατι θα σε σκοτωσουμε?ελα,μην τρελαθουμε τελειως!
 
OP
OP
R

robbyjumps

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλαρα vaso διάβασε το πρώτο post του thread ρε. Δες το θέμα. Πρέπει να καταλάβεις πως δουλεύουν τα forum νομίζω. Άλλα λέω, άλλα λες.

Το θέμα είναι θέμα: Σου τραβάνε μαλακία και γίνεσαι μουνί μέσα στο φλόκι και ξενερώνεις. Υπάρχει κανείς που να τον περιποιηθήκανε ωραία και καλά σε πιο κλειστό χώρο και με καθαρότερο αποτέλεσμα?

Είναι απλά τα πράματα. Αυτό ήταν το θέμα. Όχι ποια τον παίζει και ποια όχι. Εάν το θεωρείς μαλακία το θέμα δική σου υπόθεση. Υπάρχουν άτομα που σχολιάσανε ωραία.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ρε φιλαρα vaso διάβασε το πρώτο post του thread ρε. Δες το θέμα. Πρέπει να καταλάβεις πως δουλεύουν τα forum νομίζω. Άλλα λέω, άλλα λες.

Το θέμα είναι θέμα: Σου τραβάνε μαλακία και γίνεσαι μουνί μέσα στο φλόκι και ξενερώνεις. Υπάρχει κανείς που να τον περιποιηθήκανε ωραία και καλά σε πιο κλειστό χώρο και με καθαρότερο αποτέλεσμα?

Είναι απλά τα πράματα. Αυτό ήταν το θέμα. Όχι ποια τον παίζει και ποια όχι. Εάν το θεωρείς μαλακία το θέμα δική σου υπόθεση. Υπάρχουν άτομα που σχολιάσανε ωραία.

γιατι να ξενερωσεις που θα γινεις χαλια?μηπως δεν εχεις μπανιο σπιτι σου ή δεν κανεις συχνα μπανιο οποτε το σκεφτεσαι?ελεος!!!!!!!!!1
 

Επισκέπτης
Η αληθεια ειναι οτι δν ειμαι φαν του φραπε κ γενικα του καφε σε οποιοδηποτε απ'αυτα τα μαγαζια....Ομως η εμπειρια μου κ ειδικα αυτον τον χρονο που ειμαι φοιτητης κ εχω απλετο χρονο στη διαθεση μου..μου απεδειξε οτι το συγκεκριμενο μαγαζι εχει αλλαξει παααρα πολυ!!!!
Εχει μετατραπει σε ενα κυριλλε (εξωτερικα) κ (διαδιδεται οτι ειναι) μαγαζι που η αληθεια ειναι εκ διαμμετρου αντιθετη...Οποιαδηποτε μερα κ να πας δν υπαρχει περιπτωση να μην στην πεσει κοπελα που να σου προτεινει μια καφεδια!!!!(συνηθως ειναι οι πιο πατσαβουρο-γκομενες του μαγαζιου που δν μπορουν να παρουν αλλιως πελατες)...
Νομιζω οτι δν χρειαζονται σημειωματαρια με ονοματα απ τις κοπελες-καφετζουδες απλα υπομονη οταν πατε στο μαγαζι γιατι καποια στιγμη θα εμφανιστει η καταλληλη κοπελα!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Η αληθεια ειναι οτι δν ειμαι φαν του φραπε κ γενικα του καφε σε οποιοδηποτε απ'αυτα τα μαγαζια....Ομως η εμπειρια μου κ ειδικα αυτον τον χρονο που ειμαι φοιτητης κ εχω απλετο χρονο στη διαθεση μου..μου απεδειξε οτι το συγκεκριμενο μαγαζι εχει αλλαξει παααρα πολυ!!!!
Εχει μετατραπει σε ενα κυριλλε (εξωτερικα) κ (διαδιδεται οτι ειναι) μαγαζι που η αληθεια ειναι εκ διαμμετρου αντιθετη...Οποιαδηποτε μερα κ να πας δν υπαρχει περιπτωση να μην στην πεσει κοπελα που να σου προτεινει μια καφεδια!!!!(συνηθως ειναι οι πιο πατσαβουρο-γκομενες του μαγαζιου που δν μπορουν να παρουν αλλιως πελατες)...
Νομιζω οτι δν χρειαζονται σημειωματαρια με ονοματα απ τις κοπελες-καφετζουδες απλα υπομονη οταν πατε στο μαγαζι γιατι καποια στιγμη θα εμφανιστει η καταλληλη κοπελα!!!

δηλαδη ρε mclein(φοιτητη μου εσυ) η μαρινα ειναι πατσαβουρα? η angel ειναι πατσαβουρα?μηπως γραφεις χωρις να σκεφτεσαι?ρε παιδια να σοβαρευτουμε λιγο γιατι μαλλον στραβα αρμενιζουμε....δεν ξερω μπορει να φταιει ο αερας,το νερο,τα σκατα που τρωμε αλλα και παλι,ακου η μαρινα πατσαβουρα........Που να μην ειχες και χρονο απλετο,εκει να δεις τι ενημερωση θα εκανες στον κοσμο!!!!!!!!!1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom