Νέα

Ξυλοκαΐνη και αν κάνει καλό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kroif
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kroif

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
συγνωμη αλλα διαβασα σε περιοδικο οτι για πρωκτικο σεξ μπορεις να χρησιμοποιησεις ξυλοκαινη και η γκομενα δε πονα καθολου. ξερει κανεις τιποτα επι αυτου?
 

jazz1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι αλήθεια
Πολλές κοπέλες την χρησιμοποιούν
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Το πρόβλημα είναι οτι μαζί με την γκόμενα ούτε και εσύ θα αισθάνεσαι τίποτα γιατί η πούτσα σου θα γίνει κούτσουρο (γι'αυτό άραγε την ονομάσανε έτσι ?  :grin:) Εξάλλου η ξυλοκαϊνη χρησιμοποιείται και κατά της πρόωρης εκσπερμάτωσης
 

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον κακό μου ακούγεται
1) Δεν θα καταλαβαίνει τίποτα η γκόμενα. Αρα δεν το γουστάρει.
2) Αν δεν καταλαβαίνει τίποτα, τότε μπορεί να γίνει ζημιά και να μην το καταλάβει μέχρι να περάσει το μούδιασμα.
 

Butman

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
H ξυλοκαινη για να δρασει θελει τουλαχιστον 5 λεπτα. Αρα, πριν ..σκισεις, βαλε στο δακτυλο και βαλτο μεσα περιστρεφοντας. Βεβαιωσου οτι πηγε παντου. Μετα απο 5 λεπτα... κανε την διατρηση

Δεν θα εχεις προβλημα στον πουτσο σου κανενα. εσυ θα νιωθεις τα παντα.
Εγγυημενα, εκ πειρας. Η ξυλοκαινη θα εχει ηδη απορροφηθει απο τα τοιχωματα

Αυτο δεν σημαινει οτι η αλλη δεν θα νιωθει, απλα δεν θα ποναει επιφανειακα. Αποτομες αλλαγες..πορειας.. τις νιωθει

Η ξυλοκαινη ειναι πολυ καλη λυση, οποιος θελει να γαμαει απο κωλο και ακολουθει αυτη την παραπανω τακτικη.. μια χαρα θα περναει.

Επισης, καλο ειναι για τετοια θεματα να μιλαει κανεις οταν ξερει, και οχι απο οτι ακουσε
 

GeorgeNorth

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον ακουστε τι μου ειπε φιλος μου χειρουργος. Η ξυλοκαινη ειναι αναισθητικο το οποιο ομως λειτουργει και ως λιπαντικο. Εχει χαμηλη τοξικοτητα, δηλαδη για να παθεις τοξικο σοκ απο αυτο πρεπει να αδειασεις 2 σωληναρια μαζι και να τα αλοιψεις στο ιδιο σημειο! Επομενως ειναι ακινδυνη...

Ειναι οτι καλυτερο για πρωκτικο σεξ.
 
OP
OP
K

kroif

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
μηπως μπορει να χρησιμοποιηθεί και σ ενα παρθενακι που ποναει απο μπροστα και δεν μπορω να το παρω  με τιποτα?
 

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
και πως την αγοράζεις?  την δίνουν ελεύθερα στα φαρμακεία?
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
ειπαμε καλη ΑΛΛΑ
δεν καταλαβαινεις τιποτα. Ειναι σα να πας στον οδοντιατρο να σου κανει ενεση και μετα να φας. Καταλαβαινεις τι τρως και αν τρως? αμασητο παει κατω το φαγητο.
Δηλαδη γαμας χωρις να νοιωθεις τιποτα. Υπαρχουν τοσα λιπαντικα με κυριοτερο την προεργασια.
 

GeorgeNorth

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
πωλειται στα φαρμακεια οπως πωλειται και η ασπιρινη! Μην ξεχνατε οτι η ξυλοκαινη ειναι κατα κυριο λογο χειρουργικο προιον. Ειναι αναισθητικο... Οποιον χειρουργο και να ρωτησεις, 2 πραματα εχει επανω του με το κιλο. Xylocaine & Betadine! Και τα δυο χρησιμα για τον καθενα μας.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
XYLOCAINE, XYLOPROCT και GLYVENOL είναι τα ονόματα απο τα προιόντα που έχω δοκιμάσει εγώ.

Επιμένω πάντως, αντίθετα με όσα υποστηρίζουν κάποιοι, οτι με την ξυλοκαινη χάνεις μεγάλο μέρος απο τις αισθήσεις του εργαλείου...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Αν φοράς προφυλακτικό λογικά δεν χάνεις.
 

GeorgeNorth

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
αν ειναι να χρησιμοποιησεις ξυλοκαινη, τοτε καλυτερα να βαλεις και προφυλακτικο
 

Επισκέπτης
προσωπικη μου αποψη ειναι να μην χρησιμοποιησετε ξυλοκαινη!!πρωτον γιατι ουτε εσυ θα αισθανεσαι το εργαλειο σου και ουτε η γκομενα θα νιωθει πολλα!!αρα ευχαριστηση μηδεν !!!
 

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
Ρε παιδιά η αξία του κωλογαμησιού είναι να βλέπεις την γκόμενα να ζορίζεται κιόλας λίγο, τουλάχιστον στην αρχή. Αν είναι να τον πέρνει αέρα πατέρα, εσύ να της αλλάζεις τον αδόξαστο κι αυτή σου χαμογελάει επειδή νομίζει οτι την γαργαλάς δεν έχει νόημα! Σάλιο και πάλι σάλιο! :grin:
 

Butman

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη καποιοι ΔΕΝ καταλαβαινουν, η κανουν λαθος χρηση, η δεν ξερουν και οπως γινεται εδω μεσα συχνα μιλανε απο .. hearsay, να πουμε οτι:

1. ΔΕΝ  ξεκιναμε να γαμισουμε αν δεν περασουν 5 λεπτα απο την εφαρμογη. Αν περασουν, μετα νιωθεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ, διοτι η ξυλοκαινη εχει ΗΔΗ  δρασει στα τοιχωματα του πρωκτου και δεν δρα στον πουτσο σου
Αρα δεν ειναι θεμα του τι κανεις με την ξυλοκαινη, δηλαδη με τις ιδιοτητες της, αλλα ΠΩΣ το κανεις. θελει τροπο, οχι κοπο...

2. Το λαθος που κανουμε εμεις οι αντρες με το γαμησει απο κωλο ειναι οτι, γουσταρουμε να ζοριζονται/πονανε/υποφερουν γιατι ετσι μας καβλωνει αλλα δεν καταλαβαινουμε οτι σαν τους δημιουργηθει καλη εντυπωση μετα θα γαμαμε συνεχεια. Εγω π.χ. ξεκιναω με ξυλοκαινη τις πρωτες 5-6 φορες, να ανοιξει λιγο, να συνηθισει.. και μετα βαζω καλο λιπαντικο(pjur). Στην περιπτωση που η γκομενα εχει πολλα υγρα, τοτε ειμαστε ακομα πιο καλα, χρησιμοποιω αυτα. Αλλα αν υποφερουν οι γκομενες , πως περιμενετε να καθονται μετα?
 

Επισκέπτης
υπαρχει κινδυνως να παρασυρθεις και εσυ και αυτη και να παθει ζημια!ενα αυτο!δευτερον για να καταλαβετε,αν βαλω αρκετη ποσοτητα ξυλοκαινης,τοτε η γκομενα δεν καταλαβαινει τη βελονα που κανω τατουαζ,που την τρυπαει χιλιαδες φορες το δευτερολεπτο!αρα το καλυτερο ειναι ειτε αλοιφη,ειτε υγρα απο το μουνι της και σιγα σιγα στην αρχη!
 

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
Επειδη καποιοι ΔΕΝ καταλαβαινουν, η κανουν λαθος χρηση, η δεν ξερουν και οπως γινεται εδω μεσα συχνα μιλανε απο .. hearsay, να πουμε οτι:

1. ΔΕΝ  ξεκιναμε να γαμισουμε αν δεν περασουν 5 λεπτα απο την εφαρμογη. Αν περασουν, μετα νιωθεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ, διοτι η ξυλοκαινη εχει ΗΔΗ  δρασει στα τοιχωματα του πρωκτου και δεν δρα στον πουτσο σου
Αρα δεν ειναι θεμα του τι κανεις με την ξυλοκαινη, δηλαδη με τις ιδιοτητες της, αλλα ΠΩΣ το κανεις. θελει τροπο, οχι κοπο...

2. Το λαθος που κανουμε εμεις οι αντρες με το γαμησει απο κωλο ειναι οτι, γουσταρουμε να ζοριζονται/πονανε/υποφερουν γιατι ετσι μας καβλωνει αλλα δεν καταλαβαινουμε οτι σαν τους δημιουργηθει καλη εντυπωση μετα θα γαμαμε συνεχεια. Εγω π.χ. ξεκιναω με ξυλοκαινη τις πρωτες 5-6 φορες, να ανοιξει λιγο, να συνηθισει.. και μετα βαζω καλο λιπαντικο(pjur). Στην περιπτωση που η γκομενα εχει πολλα υγρα, τοτε ειμαστε ακομα πιο καλα, χρησιμοποιω αυτα. Αλλα αν υποφερουν οι γκομενες , πως περιμενετε να καθονται μετα?

Μαζί σου φίλε, εγώ πιο πολύ πλάκα έκανα. Αν όντως καταλαβαίνει η γκόμενα τότε κυριλέ. Απλά εγώ έχω την εικόνα από τις τσόντες όπου η γκόμενα πέρνει την βοϊδόπουτσα στον κώλο και είναι με το χαμόγελο και ξενερώνω!
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Άν έκλαιγε θα σ'άρεσε?  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom