Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ξυλοκαΐνη και αν κάνει καλό  (Αναγνώστηκε 17191 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Gamolas
Προχωρημένος
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #15 στις: 04/09/06, 15:03 »

Ρε παιδιά η αξία του κωλογαμησιού είναι να βλέπεις την γκόμενα να ζορίζεται κιόλας λίγο, τουλάχιστον στην αρχή. Αν είναι να τον πέρνει αέρα πατέρα, εσύ να της αλλάζεις τον αδόξαστο κι αυτή σου χαμογελάει επειδή νομίζει οτι την γαργαλάς δεν έχει νόημα! Σάλιο και πάλι σάλιο! Grin
Καταγράφηκε

Δοκιμάστε τα νέα προφυλακτικά "ΤΡΥΠΑ ΝΑ'ΝΑΙ ΚΙ Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"
Butman
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #16 στις: 04/09/06, 15:03 »

Επειδη καποιοι ΔΕΝ καταλαβαινουν, η κανουν λαθος χρηση, η δεν ξερουν και οπως γινεται εδω μεσα συχνα μιλανε απο .. hearsay, να πουμε οτι:

1. ΔΕΝ  ξεκιναμε να γαμισουμε αν δεν περασουν 5 λεπτα απο την εφαρμογη. Αν περασουν, μετα νιωθεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ, διοτι η ξυλοκαινη εχει ΗΔΗ  δρασει στα τοιχωματα του πρωκτου και δεν δρα στον πουτσο σου
Αρα δεν ειναι θεμα του τι κανεις με την ξυλοκαινη, δηλαδη με τις ιδιοτητες της, αλλα ΠΩΣ το κανεις. θελει τροπο, οχι κοπο...

2. Το λαθος που κανουμε εμεις οι αντρες με το γαμησει απο κωλο ειναι οτι, γουσταρουμε να ζοριζονται/πονανε/υποφερουν γιατι ετσι μας καβλωνει αλλα δεν καταλαβαινουμε οτι σαν τους δημιουργηθει καλη εντυπωση μετα θα γαμαμε συνεχεια. Εγω π.χ. ξεκιναω με ξυλοκαινη τις πρωτες 5-6 φορες, να ανοιξει λιγο, να συνηθισει.. και μετα βαζω καλο λιπαντικο(pjur). Στην περιπτωση που η γκομενα εχει πολλα υγρα, τοτε ειμαστε ακομα πιο καλα, χρησιμοποιω αυτα. Αλλα αν υποφερουν οι γκομενες , πως περιμενετε να καθονται μετα?
Καταγράφηκε
warhol
Επισκέπτης
« Απάντηση #17 στις: 04/09/06, 15:03 »

υπαρχει κινδυνως να παρασυρθεις και εσυ και αυτη και να παθει ζημια!ενα αυτο!δευτερον για να καταλαβετε,αν βαλω αρκετη ποσοτητα ξυλοκαινης,τοτε η γκομενα δεν καταλαβαινει τη βελονα που κανω τατουαζ,που την τρυπαει χιλιαδες φορες το δευτερολεπτο!αρα το καλυτερο ειναι ειτε αλοιφη,ειτε υγρα απο το μουνι της και σιγα σιγα στην αρχη!
Καταγράφηκε
Gamolas
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #18 στις: 04/09/06, 15:03 »

Επειδη καποιοι ΔΕΝ καταλαβαινουν, η κανουν λαθος χρηση, η δεν ξερουν και οπως γινεται εδω μεσα συχνα μιλανε απο .. hearsay, να πουμε οτι:

1. ΔΕΝ  ξεκιναμε να γαμισουμε αν δεν περασουν 5 λεπτα απο την εφαρμογη. Αν περασουν, μετα νιωθεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ, διοτι η ξυλοκαινη εχει ΗΔΗ  δρασει στα τοιχωματα του πρωκτου και δεν δρα στον πουτσο σου
Αρα δεν ειναι θεμα του τι κανεις με την ξυλοκαινη, δηλαδη με τις ιδιοτητες της, αλλα ΠΩΣ το κανεις. θελει τροπο, οχι κοπο...

2. Το λαθος που κανουμε εμεις οι αντρες με το γαμησει απο κωλο ειναι οτι, γουσταρουμε να ζοριζονται/πονανε/υποφερουν γιατι ετσι μας καβλωνει αλλα δεν καταλαβαινουμε οτι σαν τους δημιουργηθει καλη εντυπωση μετα θα γαμαμε συνεχεια. Εγω π.χ. ξεκιναω με ξυλοκαινη τις πρωτες 5-6 φορες, να ανοιξει λιγο, να συνηθισει.. και μετα βαζω καλο λιπαντικο(pjur). Στην περιπτωση που η γκομενα εχει πολλα υγρα, τοτε ειμαστε ακομα πιο καλα, χρησιμοποιω αυτα. Αλλα αν υποφερουν οι γκομενες , πως περιμενετε να καθονται μετα?

Μαζί σου φίλε, εγώ πιο πολύ πλάκα έκανα. Αν όντως καταλαβαίνει η γκόμενα τότε κυριλέ. Απλά εγώ έχω την εικόνα από τις τσόντες όπου η γκόμενα πέρνει την βοϊδόπουτσα στον κώλο και είναι με το χαμόγελο και ξενερώνω!
Καταγράφηκε

JK69
Ανώτερος

Pervert

« Απάντηση #19 στις: 04/09/06, 15:03 »

Άν έκλαιγε θα σ'άρεσε?  Grin Grin
Καταγράφηκε
Gamolas
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #20 στις: 04/09/06, 16:04 »

Κοίτα δεν γουστάρω να υποφέρουν τα κορίτσια. Το πολύ πολύ να συνοφριωθούν λίγο, να βογκήξουν λίγο παραπάνω, να δείξουν ένα ζόρι βρε αδερφέ!
Καταγράφηκε

astrofisikos
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #21 στις: 04/09/06, 16:04 »

Εχεις κάνει μεταπτυχιακά βλέπω στην επιστήμη gamola e? Σωστά?

Κοίτα δεν γουστάρω να υποφέρουν τα κορίτσια. Το πολύ πολύ να συνοφριωθούν λίγο, να βογκήξουν λίγο παραπάνω, να δείξουν ένα ζόρι βρε αδερφέ!
Καταγράφηκε
Gamolas
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #22 στις: 04/09/06, 16:04 »

Κοίτα σε τσόντες ομολογουμένως ένα μαστεράκι το έχω! Τσόντα χωρίς κωλογαμήσι για μένα δεν είναι τσόντα. Αλλά δυστυχώς οι εμπειρίες μου πάνω στο θέμα δεν είναι πάρα πολλές (ακόμα είμαι σε προπτυχιακό επίπεδο!).
Καταγράφηκε

SalonikiosPsaxnei
Επισκέπτης
« Απάντηση #23 στις: 04/09/06, 18:06 »

Πολύ χρήσιμα όλα αυτά, ρε παιδιά! Έριξα μια ματικά στο τόπικ κ ξαφνικά βρήκα λύση σε ένα πρόβλημα που με απασχολούσε επί καιρό!

Αλλά έχω μια απορία. Είπαμε ότι αγοράζεται ελεύθερα από τα φαρμακεία, αλλά σε τι μορφή την ζητάς? Σε σωληνάριο είναι? Και τι λες? "θα ήθελα ένα σωληνάριο ξυλοκαΐνη"?
Την ζητάει ο κόσμος για κανέναν άλλο λόγο? Ή είναι σίγουρο ότι ο φαρμακοποιός στην καλύτερη περίπτωση θα καταλάβει γιατί την θέλεις και στην χειρότερη θα υποθέσει ότι είσαι πουστάρα του κερατά και θέλεις να την δοκιμάσεις επάνω σου?
Καταγράφηκε
Butman
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #24 στις: 04/09/06, 18:06 »

Πολύ χρήσιμα όλα αυτά, ρε παιδιά! Έριξα μια ματικά στο τόπικ κ ξαφνικά βρήκα λύση σε ένα πρόβλημα που με απασχολούσε επί καιρό!

Αλλά έχω μια απορία. Είπαμε ότι αγοράζεται ελεύθερα από τα φαρμακεία, αλλά σε τι μορφή την ζητάς? Σε σωληνάριο είναι? Και τι λες? "θα ήθελα ένα σωληνάριο ξυλοκαΐνη"?
Την ζητάει ο κόσμος για κανέναν άλλο λόγο? Ή είναι σίγουρο ότι ο φαρμακοποιός στην καλύτερη περίπτωση θα καταλάβει γιατί την θέλεις και στην χειρότερη θα υποθέσει ότι είσαι πουστάρα του κερατά και θέλεις να την δοκιμάσεις επάνω σου?

Εσυ κανε αιτηση στον φαρμακοποιο και δωσε και 2 σελιδες αναλυση για τον σκοπο που τη θες.  Grin Grin Grin Grin

Οταν λες ξυλοκαινη να λες οτι τη θελεις σε τζελ για εξωτερικη χρηση
Καταγράφηκε
SalonikiosPsaxnei
Επισκέπτης
« Απάντηση #25 στις: 04/09/06, 18:06 »

Ευχαριστώ! Δεν τις γουστάρω αυτές τις αμήχανες φάσεις που δημιουργούνται σε τέτοιες περιπτώσεις, γι' αυτό ρωτάω! Δεν θα μου άρεζε να με κοιτάει περίεργα ο φαρμακοποιός...
Καταγράφηκε
GeorgeNorth
Νέος
*

« Απάντηση #26 στις: 04/09/06, 19:07 »

Kανενας φαρμακοποιος δεν θα σε κοιταξει περιεργα.... ενα σωληναριο ξυλοκαινη ζητας παει και τελειωσε. Ασε που δεν ειναι μονο για σεξ αυτο το προιον! Εχει πολλες αλλες χρησεις... Δεν υπαρχει κανενα αλλο προβλημα
Καταγράφηκε
ljsilver
Ειδήμων

Ό,τι μοιάζει με ψέμα, είναι!

« Απάντηση #27 στις: 04/09/06, 20:08 »

Για να μην πας στο φαρμακείο και καρφωθείς  Wink, πες ότι η κοπέλα σου είτε έχει τριχοφυία στο άνω χείλος είτε έχει μεγάλα φρύδια και θέλει την ξυλοκαϊνη για να μην πονάει όταν τραβάει τις τρίχες με το τσιμπιδάκι. Wink Άσε που μπορείς να'χεις και τα τυχερά σου: εγώ είχα διακοπές Πάρο με παρέα, και με είχε στείλει στο φαρμακείο ξημερώματα η κοπέλα ενός φίλου μου να πάρω ξυλοκαϊνη για αυτό ακριβώς το λόγο (να βγάλει τα φρύδια). Η φαρμακοποιός (φοιτήτρια που έκανε την πρακτική της) μου έδειξε, επ' ευκαιρία, και την 'άλλη' χρήση...  8)
Καταγράφηκε

Enjoy when you can, and endure when you must...
monimo sex
Ειδήμων

« Απάντηση #28 στις: 13/09/06, 16:04 »

Καλο χα χα !
Καταγράφηκε

Π.Α.Ο. 1908 - 488  ΤΙΤΛΟΙ
Π.Α.Ο. ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13
Π.Α.Ο. ΠΑΝΤΟΥ - ΠΑΝΤΑ
Π.Α.Ο. ΝΤΟΥ - ΞΥΛΟ
anomalos
Νέος
*

« Απάντηση #29 στις: 21/09/07, 13:01 »

θα ηθελα την γνωμη σας.

edit AssFiller :Διόρθωση τίτλου

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
« Τελευταία τροποποίηση: 21/09/07, 13:01 από antisthenis » Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: