Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ. Καραγιάννη 35 & Δροσοπούλου 95 - infos

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sarris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία

sarris

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
46
Like
2
Πόντοι
0
Ερχόμενος από διακοπές έλεγα να καταθέσω στα εν λόγω μαγαζιά καθώς τα σχόλια ήταν κολακευτικά.
Τώρα όμως δε βλέπω καμιά καινούργια εμπειρία να κατατείθεται στο forum και το ψιλοσκέφτομαι....

Κανάς πρόσφατος "καταθέτης" έχει άποψη για κοπέλες, τιμές, τσάτσους, χώρο?

Thanks!
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
να πας να δεις μονος σου..και να μαθεις οτι αυτο το θεμα εχει ανοικτει και δεν χρειαζετε να ανοιγετε συνεχεια......ψαξε και λιγο...
 
OP
OP
S

sarris

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
46
Like
2
Πόντοι
0
να πας να δεις μονος σου..και να μαθεις οτι αυτο το θεμα εχει ανοικτει και δεν χρειαζετε να ανοιγετε συνεχεια......ψαξε και λιγο...


Άλλος ένα έξυπνος...
Δάβασε σε παρακαλώ πρώτα τι γράφω και μετά πετάξου να πεις το δικό σου!

α.  "τα σχόλια ήταν κολακευτικά"  Άρα παρακολουθούσα το θέμα.
β.  "δε βλέπω καμιά καινούργια εμπειρία να κατατείθετα ι στο forum"
Άρα Συνεχίζω να παρακολουθώ

Συμπέρασμα: Μη ρωτάει κανείς αν δεν ψάξει βαθιά στα άδυτα του forum....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....ακριβως...και θα ειναι εκει για πολυ καιρο ακομη.....
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
898
Πόντοι
6.810
Προφανός δεν άκουσες τίποτα γιατι το αστέρι των 2 σπιτιών η Σόνια έφυγε για το σπίτι της Πιπίνου
Ξέρουμε η κουκλάρα μας τι ώρες παίζει? Έχω να την επισκευτω από τέλη Μαϊου!!!!!
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
6
Like
387
Πόντοι
316
Παιδιά η Σόνια παίζει Πιπίνου από τις 12-17. Εξακριβωμένο!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Διαβασα στις κριτικες των σπιτιων οτι στη Λελας Καραγιαννη εχει ερθει καινουρια κοπελα απο Ισπανια. Ο φιλος λεει οτι ειναι πολυ καλη. Οποιος αλλος εχει παει ας μας πει τις εμπειριες του. . Αρα στη Λελας τωρα εχουμε Λιντα και την Σπανιόλα. Το διδυμο Σονια-Νταρια δηλαδη τί απεγινε? Θυμιζω οτι η Σονια εχει φυγει και απο Πιπινου!!
 

Καυλίαρις

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Λιντα και η Σπανιόλα είναι καλές?τι ώρες παίζουν αυτές?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
διαβασα για την σπανιολα..ειναι και βυζαρου ακουσα...ξερουμε ωρες?....
 

Επισκέπτης
Κυριακή 22-10 κατά τις 12:30 ήταν εκεί. δεν με ενθουσίασε εμφανισιακά και δεν κατάθεσα.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Τελικα αυτη η Λιντα ειναι τρανσεξουαλ ή απλώς φερνει? Δεν την εχει παρει κανεις κανονικά(αυτη ανασκελα με τα πόδια ανοιχτά,για να δεις τη μορφή εχει το μουνί της)? Για 69 στηνεται?Ετσι θα μπορεσεις να κανεις καλυτερη...διαγνωση.
 

surf7

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Αν μιλάμε για την Λίντα που είτανε Βριλισσού 57, την έχω πάρει. Δεν μπορώ να πω με βεβαιότητα, αλλά μου φάνηκε για trans, φοβερό γαμήσι.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Αν μιλάμε για την Λίντα που είτανε Βριλισσού 57, την έχω πάρει. Δεν μπορώ να πω με βεβαιότητα, αλλά μου φάνηκε για trans, φοβερό γαμήσι.



Tελικα  αυτο  τεινει  να  εξελιχθει  σε  ενα απο  τα  αινιγματα  του  site . Και    εγω  που  την  πηρα  εμεινα  με  αυτη  την  απορια . Το  μουνι  της  μου  φανηκε  κανονικο  χωρις  να  πω  με  βεβαιοτητα  αφου  δεν  εχω  παει  με  τρανς .  Αν  ειναι  εγχειρησμενη  ,  τοτε  ο  χειρουργος  ειναι  μεγαλος  καλλιτεχνης . Και  επισης  θα  επιβεβαιωσω  το  φοβερο  γαμησι . Αν  αυτη  τελικα  αποδειχτει  τραβελι , εγω  αλλαζω  προτιμησεις.......
 

_van_

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αυτον τον καιρο στο μαγαζι παιζει Γιουλη το πρωι (12-17 δηλαδη),και μετα Νταρια μεχρι τις 12.Και οι 2 κοπελες ειναι πολυ ψηλα!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Οταν λες "ψηλά" διευκρινισε το. Πόσο "ψηλά" ,στα πόσα ποδια?
Καλό,ε? :dancing: :dancing:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Επισκεψη στη Λελας Καραγιαννη πρωι με ενα φιλο μου. Πουτάνα ήταν η Γιούλη. Αν και την εψαχνα συνεχως τελικα δεν μπηκα :jerking: , δεν ξερω ρε γαμωτο , μου φανηκε ασχημη... Μπηκε ο φιλος μου...Ικανοποιημενος φανηκε,(αν και συμφωνησε για την εμφανιση της οτι ..δε θα κερδιζε και καλλιστεια...) μου ειπε οτι ηταν καλη, προθυμη και προσχαρη και πολύ καλο κοριτσι :huh: :o(δεν το κατάλαβα παντως το τελευταίο, απλως μεταφέρω λόγια του φίλου μου)
. Μου ειπε οτι το μονο μειονεκτημα της ειναι μια ουλη στην κοιλια απο εγχειρηση κοιλης  . Πλάκα ειναι οτι πριν μπει ο φιλος μου στο δωματιο του ειπα να ρωτησει τη Γιουλη αν η Λιντα ειναι τρανσεξουαλ...Οντως τη ρωτησε και το αποτελεσμα ηταν η Γιουλη να γελαει κανενα τεταρτο και να του λεει οτι δεν υπαρχει τετοιο θεμα ...Η Λιντα ειναι γυναικα... Του ειπε επισης οτι αν καποια κοπελα εχει καποιο αφροδισιο αυτοματως σταματαει τη δουλεια σε αυτο το σπιτι. Αρα μαγκες βουρ   . (Οσο πιστευτα μπορει να ειναι τα λογια μιας ιεροδουλου σε αυτό το θεμα...)
Επίσης, ξαναλεω, ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΕΓΩ ,ΑΛΛΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ. Απλά μεταφερω τις εντυπωσεις του. Μην παει κανεις σας, δεν του αρεσει και μπινελικώνει εμένα...
Υ.Γ. Ετσι για πλάκα ,οσοι απο εσας παρετε τη Γιούλη ρωτηστε την κι εσεις για τη Λίντα.  :grin:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Α,ξεχασα να πω οτι οσο ημουνα στο σαλονι περιμενοντας το φιλο μου μπηκε ενας πελάτης και ρωτησε την τσατσα πού ειναι η Σόνια για να λαβει την ...εκπληκτικη απαντηση, "Η Γιούλη ειναι καλύτερη στο δωμάτιο απο την Σόνια". :2funny: :2funny: :2funny:
Καλα αυτη η πρωινή τσατσα στη Λέλας (η κοντη με τα καφεκοκκινα κατσαρα μαλλια) στις 10 λεξεις της, οι 9 ειναι παραμυθια που ουτε οι πολιτικοι παραμονες εκλογών δεν λενε...
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
......Του ειπε επισης οτι αν καποια κοπελα εχει καποιο αφροδισιο αυτοματως σταματαει τη δουλεια σε αυτο το σπιτι.......




ρε λετε να ειχε τιποτα η Σονια για αυτό χαθηκε?

:o
 

THE JOKER

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα...Καινουριος στο σαιτ. Χθες μου ειπε ο αδερφος μου οτι υπαρχει και πριν κλεισουν 24 ωρες...να'μαι. Ειμαι φαν των μπουρδελων και κυριως του σπιτιου στη Λελας Καραγιαννη. Ειμαι οπαδος της φρασης "το μοναστηρι να΄ναι καλα ..." ,και το σπιτι στη Λελας ειναι το δικο μου "μοναστηρι". Ποτε δεν εχω φυγει δυσαρεστημενος. Κυριως με την απολυτη καβλα Σονια, που οπως βλεπω εχει ατελειωτες σελιδες με υμνους και τραγουδια αφιερωμενα γιάυτην. Το αξιζει. Τωρα εκει ειναι η Γιουλη τα πρωινα και η Νταρια τα απογευματα . Η Γιουλη ειναι μετριας εμφανισης αλλα στο δωματιο ειναι καλη. Δεν γλειφει τα αρχιδια δυστυχως,αλλα το κανει η Νταρια... :cheesy: :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom