Νέα

Πιπιλιές..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dark_eyes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Σας αρέσει να κάνετε/να σας κάνουν?Τι σκέφτεστε άμα δείτε κάποιον με πιπιλιές στο λαιμό?
Το θεωρείτε ξεφτίλα να κυκλοφορείτε εσείς με τα σημαδάκια αυτά?
ακούω απόψεις.. :dancing:
 

funat

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Όσον αφορά τις δικές μου εμπειρίες, όλες μα όλες δεν ήθελαν πιπιλιές και σπάγαν αρχίδια,"πρόσεχε' και "πρόσεχε". Γενικα εμενα δε μου αρεσει να εχω πιπιλιές και να φαίνονται, ειναι σαν να εισαι απεγνωσμένος να δειξεις στον κόσμο ότι γαμάς. Ειχα ενα γνωστο ο οποιος όοοοοοοοταν επιτέλους καταφερε να γαμησει, ειχε ερθει στον καφε με τον λαιμο γεματο πιπιλιές και όλο τον τέντωνε και κοιταζε γυρω γυρω μπας και δεν τις είχαμε δει.  :rolleyes:
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
να ρωτήσω οι πιπιλιές γίνονται απο τα φιλιά η υποδηλώνουν κάτι?
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Μου ειχε κανει μια πιπιλια η Αλινα.........
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
το θεωρω παιδιαστικο κ κομπλεξικο.μπορει να ειμαι σκληρος αλλα δεν τα μπορω κατι τετοιο.προτιμω οτι κανω στο κρεβατι μου να μενει εκει
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Μία φορά στο Φ67 δεν θυμάμαι ποιά - δεν ήταν από τις σταθερές - με το που μπαίνω να δω αγκαλιά σφιχτή, τρίψιμο και ρουφηχτό φιλί στον λαιμό σε δευτερόλεπτα. Τρομοκρατήθηκα ότι θα με σημαδέψει και έφυγα τρέχοντας μια και είχα πρόσφατο "χουνέρι" με την γνωστή Κλάρα της Φωκαίας και το ανεξίτηλο κραγιον της (το τριβα 1/2 ώρα να φύγει)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εμενα πειτε με ανωμαλη πειτε με βλαμμενη.....αλλα μαρεσουν οι πιπιλιες :cheesy: :cheesy: αρκει να μη φαινονται....δηλαδη το χειμωνα ή σε σημεια εκτος λαιμου ;)
οτι αφορα πιπιλια και δοντια μαρεσει παρα πολυ!!!! ειναι σχεση κηνυγου και θηραματος.....ειχα ενα γκομενο μαλιστα που οποτε με εβλεπε ηθελε να μου αφησει το σημαδι του οτι ειμαι δικια του (οχι στο λαιμο συνηθως) και ελεγε διαφορα τετοια ομορφα ζουζουνιαρικα  και ρομαντικα :2funny: (ειρωνια/mode on)
παντως ειμαι πιο πολυ υπερ των παρατεταμενων δαγκωματιων....και δε μαρεσει καθολου οταν φαινονται οι πιπιλιες.....
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
θα δωσω μια συμβουλη για "ατυχηματα" απο πιπιλιες και ρουφηγματα
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
πηγαινετε σε φαρμακειο και ζητηστε LASONIL. αλοιφη ειναι και κανει θαυματα!! σε ωρες εξαφανιζονται!!
 

kolara

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο αντιαισθητικο να βλεπει ο αλλος τις πιπελιες σου γιατι δεν ξερει γιατι κ πως εγινε κ η φαντασια του οργιαζει.σε μενα εχει τυχει να μου κανουν μια το πολυ δυο φορες αλλα δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που το εδιχνε κ καμαρωνε σαν γυφτικο σκεπαρνι.δεν λεω μη μου κανεις γιατι πως θα κυκλοφορησω υπαρχουν τροποι αμα θες να το κρυψεις οταν ειναι ο αλλος στην καυλα να σε δαγκωσει να σε ρουφηξει το θεωρω μεγαλη ξενερα κ ξεφτιλα να γυρισεις να πεις την κλασικη μαλακισμενη ατακα μη μου κανεις πιπιλια πως θα βγω τι θα πω αστο να γινει αφου αρεσει στον αλλον κ μετα αν δεν γουσταρεις κρυψε τη.
το θεμα για μενα ξερετε ποιο ειναι γιατι το κανουν μερικοι ανθρωποι αυτο....
μερικοι το κανουν πανω στην καυλα,αλλοι το κανουν για να δειξουν οτι γαμησαν,αλλες κ αλλοι παλι γιατι θελουν να δειξουν την πινακιδα απαγορευεται μακρια ανηκει σε αλλον....
η γνωμη μου ειναι οτι το καλυτερο ειναι να γινεται επειδη γουσταρουμε να γινεται....
θα ηθελα παρεπιπτοντως να πω οτι υπαρχει κ μια μεριδα ανθρωπων αρρωστων κατα την ταπεινη μου αποψη που μολις δουν πιπιλια που υποδουλωνει οτι ισως υπαρχει σχεση εκει που ισως υπο αλλες συνθηκες να μην εκαναν κατι την πεφτουν στον αλλον ειδικα οι γυναικες γιατι θεωρουν κατορθωμα το να σου δινεται καποιος που ανηκει σε αλλη...τους ξυταρει κατα καποιο τροπο την φαντασιωση τους οι πιπιλιες....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Συγγνωμη αυτο το τελευταιο το λες αλλη μια γιατι μπερδευτηκα? δηλαδη βλεπουν την πιπιλια και φτιαχνονται και του την πεφτουν?
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο αντιαισθητικο να βλεπει ο αλλος τις πιπελιες σου γιατι δεν ξερει γιατι κ πως εγινε κ η φαντασια του οργιαζει.σε μενα εχει τυχει να μου κανουν μια το πολυ δυο φορες αλλα δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που το εδιχνε κ καμαρωνε σαν γυφτικο σκεπαρνι.δεν λεω μη μου κανεις γιατι πως θα κυκλοφορησω υπαρχουν τροποι αμα θες να το κρυψεις οταν ειναι ο αλλος στην καυλα να σε δαγκωσει να σε ρουφηξει το θεωρω μεγαλη ξενερα κ ξεφτιλα να γυρισεις να πεις την κλασικη μαλακισμενη ατακα μη μου κανεις πιπιλια πως θα βγω τι θα πω αστο να γινει αφου αρεσει στον αλλον κ μετα αν δεν γουσταρεις κρυψε τη.
το θεμα για μενα ξερετε ποιο ειναι γιατι το κανουν μερικοι ανθρωποι αυτο....
μερικοι το κανουν πανω στην καυλα,αλλοι το κανουν για να δειξουν οτι γαμησαν,αλλες κ αλλοι παλι γιατι θελουν να δειξουν την πινακιδα απαγορευεται μακρια ανηκει σε αλλον....
η γνωμη μου ειναι οτι το καλυτερο ειναι να γινεται επειδη γουσταρουμε να γινεται....
θα ηθελα παρεπιπτοντως να πω οτι υπαρχει κ μια μεριδα ανθρωπων αρρωστων κατα την ταπεινη μου αποψη που μολις δουν πιπιλια που υποδουλωνει οτι ισως υπαρχει σχεση εκει που ισως υπο αλλες συνθηκες να μην εκαναν κατι την πεφτουν στον αλλον ειδικα οι γυναικες γιατι θεωρουν κατορθωμα το να σου δινεται καποιος που ανηκει σε αλλη...τους ξυταρει κατα καποιο τροπο την φαντασιωση τους οι πιπιλιες....
Πολυ καλη σκεψη
 

kaligoul

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
17.108
Like
9
Πόντοι
166
Συγγνωμη αυτο το τελευταιο το λες αλλη μια γιατι μπερδευτηκα? δηλαδη βλεπουν την πιπιλια και φτιαχνονται και του την πεφτουν?
Σε αυτον τον πλανητη που ζουμε τα παντα ειναι δυνατα.
Εμενα δεν μου κανουν πιπιλιες αλλα ποναει το κεφαλι μου συνεχεια.(με ματιαζουν μαλλον)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ξεματιασμα? εχω εδω διπλα ενα πιρουνι :cheesy:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
το κεφαλι σου ποναει μαλλον απο την υπερπροσπαθεια..... :P
"Μη χυσεις, μη χυσεις, κρατησου, μη χυσεις, περιμενε την, μη χυσεις, οπα, ηρθε η ωρα, τωρα, χυσε, χυσε λεμε, τι θα πει δε μπορεις τωρα, χυσε σου λεω θα χυσει και κεινη, χυνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω" :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom