Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Έχετε κολλήσει κάποιο αφροδίσιο απ' τον κόσμο του αγοραίου έρωτα;  (Αναγνώστηκε 29648 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
alan
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #300 στις: 20/11/09, 00:12 »

γιατι αν ειναι καινουριο τι αλλάζει?
δεν φαινεται και υγιεινο δειτε τι περιεχει:
http://en.wikipedia.org/wiki/K-Y_Jelly
Καταγράφηκε
pdorison
Μάλαμα

« Απάντηση #301 στις: 20/11/09, 00:12 »

να ρωτησω κατι ασχετο με τις πουτανες αλλα σχετικο με "κοληματικες" ασθαινειες μιας και μπορει να μπει καποιος ενημερωμενος στο θεμα.

1)εχω πιει απειρες φορες απο μπουκαλια - ποτηρια που εχει πιει αρκετος αλλος κοσμος,
2)εχω καπνισει απειρες φορες τσιγαρα που τα εχει καπνισει αλλος κοσμος και
3)εχω δωσει απειρα φιλια σε γκομενες που δε μπορω να ξερω τι ειχαν στο στομα τους προηγουμενως.

ειναι επικινδυνη τακτικη αυτο? υπαρχει κατι που κολαει ετσι? γενικα μικροτερος οταν ημουν κυκλοφορουσε η "φημη" η και οχι τοσο φημη οτι το σαλιο ειναι αντισηπτικο και ετσι δεν υπαρχει προβλημα. αν ξερει καποιος ασ απαντησει!
Καταγράφηκε
BlackHawk
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #302 στις: 20/11/09, 00:12 »

Τσιγάρα ή "τσιγαριλίκια Sleeping Smiley Sleeping Smiley Sleeping Smiley Sleeping Smiley Sleeping Smiley " ????
Καταγράφηκε
Lucent51
Τιμημένος

What are you doing? Come and fuck me again

« Απάντηση #303 στις: 20/11/09, 00:12 »

να ρωτησω κατι ασχετο με τις πουτανες αλλα σχετικο με "κοληματικες" ασθαινειες μιας και μπορει να μπει καποιος ενημερωμενος στο θεμα.

1)εχω πιει απειρες φορες απο μπουκαλια - ποτηρια που εχει πιει αρκετος αλλος κοσμος,
3)εχω δωσει απειρα φιλια σε γκομενες που δε μπορω να ξερω τι ειχαν στο στομα τους προηγουμενως.

ειναι επικινδυνη τακτικη αυτο? υπαρχει κατι που κολαει ετσι? γενικα μικροτερος οταν ημουν κυκλοφορουσε η "φημη" η και οχι τοσο φημη οτι το σαλιο ειναι αντισηπτικο και ετσι δεν υπαρχει προβλημα. αν ξερει καποιος ασ απαντησει!

Γιατρος δεν ειμαι, αλλα το σαλιο Αντισηπτικο????????????????? Δεν νομιζω! Οσο για το οταν πινεις απο αλλο ποτηρι, το κανουμε συχνα οταν παμε εκκλησια!!!  
Καταγράφηκε
Duracell
Τιμημένος

ΣΕΞΟΜΑΝΗΣ εργένης ;)

« Απάντηση #304 στις: 20/11/09, 00:12 »

Ειναι επικινδυνη τακτικη αυτο? υπαρχει κατι που κολαει ετσι?

Ενα σωρό ασθένειες... π.χ. λοιμώδης μονοπυρήνωση, στοματικός έρπητας, ηπατίτιδα κ.α.! ΠΡΟΣΕΧΕ !

Σχετική συζήτηση κι εδώ
http://sxeseis.gr/viewthread.php?tid=11922
Καταγράφηκε

το μουνί θέλει παιχνίδια με τον πούτσο και τ' αρχίδια Grin
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Aυτός ο κόσμος είναι κόλαση κάποιου άλλου πλανητη!

« Απάντηση #305 στις: 20/11/09, 00:12 »

To στομα ειναι αν οχι πρωτο τοτε απο τα πρωτα μερη του σωματος σε μικροβια.

Μονο τα σκυλια εχουν παραπανω ανοσια αλλα δεν εισαι σκυλος.
Καταγράφηκε

Σε ένα πράγμα συμφώνουν άντρες και γυναίκες.Και οι δύο δεν εμπιστεύονται τις γυναίκες.
pdorison
Μάλαμα

« Απάντηση #306 στις: 20/11/09, 00:12 »

δεν εχω ανυσηχησει μεχρι τωρα γιατι δεν εχω καποιο εμφανες σημαδι, απλα ειμαι συχνα αρωστος, σα γριπομενος με συναχι κλπ ποτε βαρια ομως. λετε να το ψαξω το θεμα?

κατα βαση ναι ειναι σαν το να μεταλαμβανεις στην εκκλησια... καθημερινα... η λοιμωδης μονοπυρηνωση ενταξει δνε ειναι τιποτα ιδιεταιρο μπορει να εχω περασει κιολας και να μη το ξερω. αναφερομαι περισσοτερο σε αρωστιες - παρασημα.. αυτες που σου μενουν δηλαδη

BlackHawk το χω κοψει το τσιγαρο Wink
Καταγράφηκε
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Aυτός ο κόσμος είναι κόλαση κάποιου άλλου πλανητη!

« Απάντηση #307 στις: 20/11/09, 00:12 »

δεν εχω ανυσηχησει μεχρι τωρα γιατι δεν εχω καποιο εμφανες σημαδι, απλα ειμαι συχνα αρωστος, σα γριπομενος με συναχι κλπ ποτε βαρια ομως. λετε να το ψαξω το θεμα?

κατα βαση ναι ειναι σαν το να μεταλαμβανεις στην εκκλησια... καθημερινα... η λοιμωδης μονοπυρηνωση ενταξει δνε ειναι τιποτα ιδιεταιρο μπορει να εχω περασει κιολας και να μη το ξερω. αναφερομαι περισσοτερο σε αρωστιες - παρασημα.. αυτες που σου μενουν δηλαδη

BlackHawk το χω κοψει το τσιγαρο Wink

H λοιμωδης μονοπυρηνωση εχει πυρετο, πρηξιμο και πολλα αλλα δυσαρεστα και δεν περναει χωρις φαρμακευτικη αγωγη. Οποτε προσοχη.
Καταγράφηκε

Σε ένα πράγμα συμφώνουν άντρες και γυναίκες.Και οι δύο δεν εμπιστεύονται τις γυναίκες.
pdorison
Μάλαμα

« Απάντηση #308 στις: 20/11/09, 00:12 »

μολις βρηκα σχετικα:

Στόμα

Βαθμός επικινδυνότητας: Μέτριος προς χαμηλός

Τα γαστρικά υγρά και το σάλιο είναι από τη φύση τους αντισηπτικά, καθώς ένας από τους ρόλους τους είναι να σκοτώνουν τα μικρόβια-εισβολείς. Υπάρχουν όμως φορές που η άμυνά τους δεν είναι αρκετά αποτελεσματική, γι' αυτό δεν θα πρέπει να επαναπαύεστε όσον αφορά τις προφυλάξεις που χρειάζεται να παίρνετε.

περισσοτερα:
http://www.alexandroupoli.gr/print.php?plugin:forum.11378
Καταγράφηκε
Carlos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #309 στις: 20/11/09, 18:06 »

Να ρωτησω κατι ρε μαγκες. Οι ηπατιτιδες θεραπευονται ? Ρωταω γιατι την περιοδο που ζουσα Αθηνα (δεκαετια '90) ειχα φιλους που ειχαν μπλεξει με την πρεζα και ειχαν κολησει ηπατιτιδα Β και C.

.....για  την   Β   υπαρχει   εμβολιο ,  για  την   C   οχι.......η   πλακα   ξερεις  ποια  ειναι  ? Οτι  μας  εχουν   πρηξει    με     το   AIDS  ,  αλλα  για  τις   ηπατιτιδες   δεν  λενε  τιποτα   σε   χαζοκουτι , ημεριδες κλπ.................καλα   για  το  σχολειο  δεν  συζητω , τι  να  περιμενεις   απο  το   μπουρδελο  που  ειναι  το  Υπουργειο  Παιδειας ??
Καταγράφηκε

Στην  Πολη θα’ναι ωραια
Με  το   7ο    παρεα  !!!!!!!
pdorison
Μάλαμα

« Απάντηση #310 στις: 20/11/09, 18:06 »

οι υπατιτιδες μεταδιδονται με τον τροπο που μεταδιδεται και το αιδσ μονο?
Καταγράφηκε
asia_fun
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Freedom is what you do with what’s been done to yo

« Απάντηση #311 στις: 20/11/09, 18:06 »

H λοιμωδης μονοπυρηνωση εχει πυρετο, πρηξιμο και πολλα αλλα δυσαρεστα και δεν περναει χωρις φαρμακευτικη αγωγη. Οποτε προσοχη.
 εγω τη περασα στα 25 με πονους στη κοιλια (διογκωση συκωτιου) και χαμηλο πυρετο! χωρις φαρμακα και με σουπιτσες! αν εισαι δυνατος οργανισμος, ολα καλα, στις αιματολογικες θα εχετε πολυ ανεβασμενα λευκα αιμοσφαιρια! δε θελει πανικο! σε λιγες μερες θα πεσουν, βρισκετε με ειδικο τεστ epstein bar λεγετε, ακριβης ορισμος, νοσος του φιλιου η αδενικος πυρετος! αυτο δε σημαινει οτι το κολησατε απο φιλι! ειναι στο σαλιο, αλλα μαλλον ζει για μικρο χρονικο διαστημα και εκτος ανθρωπινου οργανισμου, αρα μπορει απο φαγητο, ποτηρι, πιρουνι
Καταγράφηκε

“If you are lonely when you're alone, you are in bad company”
gusmx5
Ειμαι μες στην καύλα
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Δυνατος πεοφορος...

« Απάντηση #312 στις: 20/11/09, 18:06 »

Αν δεν κανω λαθος απο τη C πεθαινεις κιολας ενω απο τη B οχι,απλα δεν φευγει απο μεσα σου ποτε.Οπως με τον HPV,τον ιο των κονδυλωματων,μενει μεσα σου ες αει...Απλα καποια στιγμη κοιμαται κ μπορει να ξυπνησει ανα πασα στιγμη κ να εχεις συμπτωματα.
Τα κονδυλωματα ειναι απ τα χειροτερα παιδια...πολυ ενοχλητικα και επικινδυνα για τις γυναικες,προκαλουν καρκινο της μητρας αλλα υποθετω πως το ξερετε αυτο...
Εγω ως παθων(δυστυχως) δεν τα αρπαξα απο μπουρδελο,αλλα απο γκομενακι που ειχα και ηταν παρθενα πριν την αναλαβω και καυλωσε και πηδηχτηκε με αλλον ακαποτα.Μετα κατηγοραγε εμενα οτι την κολλησα εγω το ξεκωλιαρακι...
Ευτυχως εχουν περασει 7 χρονια απο τοτε και δεν εχω κανενα συμπτωμα πλεον...
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!
Καταγράφηκε

Σας γαμάω όλους
Interceptor
Μάλαμα

« Απάντηση #313 στις: 20/11/09, 19:07 »

εγω..εχω κολλησει..απο τοτε που  πρωτοεπισκεφτηκα σιτιτουρ, εγινα αθεραπευτα εθισμενος σιτιτουρακιας δεν μπορω να μην γαμαω θεομουνα σε συχνη βαση και να απαταω η μαλακισμενη γκομενα μου για τα ουκρανολιθουανακια...ειμαι εθισμενος μασαζοσιτυτουρακιας δυστηχως...

Άμα θεωρείς μαλακισμένη τη γκόμενά σου χώρισέ τη φίλε...έτσι θα χεις ελεύθερο το πεδίο  να γαμάς τα ουκρανολιθουανακια όπως λες. Απλά δε φταίει και σε τπτ να κολλήσει κάτι απο δαύτες  Wink
Καταγράφηκε
gusmx5
Ειμαι μες στην καύλα
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Δυνατος πεοφορος...

« Απάντηση #314 στις: 20/11/09, 20:08 »

Τωωωρα.εχουμε χωρισει εδω κ 7 χρονια.Αυτο ηταν η αιτια...να παει να γαμηθει.
Καταγράφηκε

Σας γαμάω όλους
Σελίδες: 1 ... 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: