Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 137K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ELOXIM

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.tv/content/view/2182/224/]Το thread αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

τη δευτερα πηγα μια βολτουλα μεσα σθηνα κεντρο και καθως περναγα απο μια κεντρικη οδο στο ν.κοσμο, την η.ηλιου, παρατηρησα ενα σπιτακι απο τα γνωστα και ειπα δεν σταματαω να ριξω μια ματια ? μπηκα μεσα και εμεινα μαλακας. τετοια χλιδα δεν εχω ξαναδει σε στουντιο. πολυ ομορφο και καθαρο. ηρθε μια ******* και αρχισε να μου λεει τα προγραμματα τους. μετα βγηκε η κοπελα και μετα χαρας διαπιστωσα πως ηταν η αννα πο το αριστοτελους 6. εκει παιδια τα ειδα ολα. μου ειπε οτι δουλευει και στα δυο, τριτη και παρασκευη μου ειπε ειναι στην αριστοτελους 6 και δευτερα στο η.ηλιου 2. παιδια πηγαινετε στην αννα, ειναι ολα τα λεφτα.



edit giorgospapa: τροποποιηση greeklish και συμπληρωσης σημειων στιξης..  :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Mαλλον θα εννοεις το Νο 82!
Ειναι συνεργατης με το Αριστοτελους 6
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
τη δευτερα πηγα μια βολτουλα μεσα σθηνα κεντρο και καθως περναγα απο μια κεντρικη οδο στο ν.κοσμο, την η.ηλιου, παρατηρησα ενα σπιτακι απο τα γνωστα και ειπα δεν σταματαω να ριξω μια ματια ? μπηκα μεσα και εμεινα μαλακας. τετοια χλιδα δεν εχω ξαναδει σε στουντιο. πολυ ομορφο και καθαρο. ηρθε μια ******* και αρχισε να μου λεει τα προγραμματα τους. μετα βγηκε η κοπελα και μετα χαρας διαπιστωσα πως ηταν η αννα πο το αριστοτελους 6. εκει παιδια τα ειδα ολα. μου ειπε οτι δουλευει και στα δυο, τριτη και παρασκευη μου ειπε ειναι στην αριστοτελους 6 και δευτερα στο η.ηλιου 2. παιδια πηγαινετε στην αννα, ειναι ολα τα λεφτα.
Kαλησπερα ΑnnaXIM  :boobies: :boobies:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αν θυμαμαι καλα η ανακαλυψη του μαγαζιου οφειλεται στον PIATSA!
Εγω παντως απο εκεινον το εμαθα! :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
τη δευτερα πηγα μια βολτουλα μεσα σθηνα κεντρο και καθως περναγα απο μια κεντρικη οδο στο ν.κοσμο, την η.ηλιου, παρατηρησα ενα σπιτακι απο τα γνωστα και ειπα δεν σταματαω να ριξω μια ματια ? μπηκα μεσα και εμεινα μαλακας. τετοια χλιδα δεν εχω ξαναδει σε στουντιο. πολυ ομορφο και καθαρο. ηρθε μια ******* και αρχισε να μου λεει τα προγραμματα τους. μετα βγηκε η κοπελα και μετα χαρας διαπιστωσα πως ηταν η αννα πο το αριστοτελους 6. εκει παιδια τα ειδα ολα. μου ειπε οτι δουλευει και στα δυο, τριτη και παρασκευη μου ειπε ειναι στην αριστοτελους 6 και δευτερα στο η.ηλιου 2. παιδια πηγαινετε στην αννα, ειναι ολα τα λεφτα.
γνωστό εδώ και δυο μήνες περίπου
 

VALVERDE

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λόρι, ψηλό, κοκκινομάλλικο θεόμουνο εκ Γερμανίας κατά πάσα πιθανότητα.

Διάλεξα το πρόγραμμα των 80 που περιλαμβάνει 69 (αδυναμίες είναι αυτές) και έφυγα με το χαμόγελο της απόλυτης ικανοποίησης. Και μετά ήρθε και το 0-0 του Παναθηναϊκού με την ΑΕΚ και η μέρα τελείωσε όπως ακριβώς έπρεπε.   :grin:

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

~ioannis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
0
Κύριοι, έκανα επίσκεψη στο στουντιάκι χθες. Ο χώρος εξαιρετικός και καθαρός, η υπηρεσία ευγενική. Κοπέλα η Νικόλ, μελαχρινή Γερμανίδα με πολύ ωραίο κορμί και πρόσωπο και μπλε ματάρες θά-να-τος. Στο δωμάτιο πολύ χαμογελαστή και εξαιρετικά ευγενική, με καλή γνώση στα στησίματα. Γενικά, μια εμπειρία άξια επαναλήψεως! Μία επισήμανση μόνο: Το μαγαζί βρίσκεται στο νούμερο 82 και όχι στο 84 όπως αναφέρει ο τίτλος του thread.
 

MANTZIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν.... Το συγκεκριμένο στούντιο βρίσκεται όντως στο νούμερο 82 και όχι 84 της Ηλία Ηλιού, όπως λανθασμένα αναγράφεται στον τίτλο του τόπικ. Εγώ το τίμησα ήδη και τις (πολύ καλές) εντυπώσεις μου για τη Ρωξάνη με το κοντό μαύρο μαλλί θα τις αναλύσω όταν μπει στον κατάλογο με τις κριτικές των στούντιο. Χλιδάτος καινούριος χώρος, και εύκολα προσβάσιμος και με το μετρό... Και είναι και στη γειτονιά μου! :2funny: :2funny: :2funny:
 

stegiann

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
λοιπόν παιδιά και γω  πήγα στο συγκεκριμένο μετά από τα σχόλια σας κι επειδή μένω εδώ τριγύρω τα λόγια για να περιγράψω τη χλίδα και την ωραία ατμόσφαιρα που υπάρχει στο συγκεκριμένο studio η υπηρεσία μια ευγενέστατη 50αρα προφανώς αλλοδαπή  κι όταν βγήκε κι η Μπιάνκα έπαθα την πλάκα μου τη γυναικάρα είναι αυτή , μάλλον Γερμανίδα η τέλωσ πάντων κάτι τέτοιο λίγο που μ' ένοιζε πήρα το φούλ πρόγραμμα και για πρώτη φορά έκανα γλυφομούνι στα μπουρδέλα τόσο καθαρό και περιποιμένο είναι το μουνάκι της έφυγα απ' το studio μ' ένα τεράστιο χαμόγελο και πλήρως ικανοποιημένος σας το συστήνω ανεπιφύλακτα
 

stegiann

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
είχα πάλι καύλες και ξαναπήγα σήμερα πρίν λίγο στο συγκεκριμένο studio μια και ήμουν ευχαριστημένος την προηγούμενη φορά μπαίνω μέσα η ίδια ευγενική υπηρεσία αλλά τι να δω μια ξανθιά γυμνασμένη μουνάρα με τον που την είδα μου έγινε κάγκελο δε χρειάστηκαν παραπάνω από 2 δευτερόλεπτα έβγαλα τα λεφτά πλήρωσα και κατευθείαν στο δωμάτιο η κοπέλα είναι άπαιχτη το κορμί της σκαλιστό και πέτρα το δέρμα της ευωδίαζε κι είναι τόσο μα τόσο απαλό αυτό το μωρό είναι όλα τα λεφτά τ' όνομα της Αννούλα κι απ' ότι μου 'πε δουλεύει Δευτέρα και Πέμπτη από τώρα περιμένω να έρθει η ερχόμενη Δευτέρα για να ξαναεπισκευθώ την Αννούλα αν κι από τι κατάλαβα όλα τα μωρά σ'αυτό το studio είναι άπαιχτα  μήπως θα 'πρεπε να τα δοκιμάσω όλα ; :dancing:
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτο το μαγαζακι??
 

Επισκέπτης
Κύριοι, έκανα επίσκεψη στο στουντιάκι χθες. Ο χώρος εξαιρετικός και καθαρός, η υπηρεσία ευγενική. Κοπέλα η Νικόλ, μελαχρινή Γερμανίδα με πολύ ωραίο κορμί και πρόσωπο και μπλε ματάρες θά-να-τος. Στο δωμάτιο πολύ χαμογελαστή και εξαιρετικά ευγενική, με καλή γνώση στα στησίματα. Γενικά, μια εμπειρία άξια επαναλήψεως! Μία επισήμανση μόνο: Το μαγαζί βρίσκεται στο νούμερο 82 και όχι στο 84 όπως αναφέρει ο τίτλος του thread.
ioannis,σου έκανε ελεύθερο στοματικό η Νικόλ; Γιατί αυτό γράφεις στο πλαίσιο-παρατηρήσεις της κριτικής,αλλά δεν αναφέρεις τίποτα στην κριτική.
 

stegiann

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες μου φένεται ότι θα γίνω μόνιμος πελάτης στο συγκεκριμένο studio κάθε φορά που πάω και μια έκπληξη πριν μιά ω΄ρα περνούσα και είπα ν' ανέβω να δω τι γίνετε ανέβηκα  και τι να δω καταρχήν 4 με 5 άτομα περίμεναν λεώ από μέσα μου τι γίνετε καρβέλια μοιράζουν αλλά όταν βγήκε η Θεά αυτή κατάλαβα προς τι η κοσμοσυρροή τη λένε Λώρη ρωσίδα μάλλον δεν πρέπει να είναι παραπάνω από 22 23 χρονών ψηλή κοκινομάλλα σκέτη φωτιά 'οπως και το μαλλί της όπως έφευγα ρω΄τησα την υπηρεσία κάθε πότε δουλευέι γιατί έχω μπερδευτεί και κάθε φορά που πάω βρίσκω κι άλλο εργαλείο αλλά αυτή η Λώρη είναι το κάτι άλλο θέλω να την ξαναεπισκευθώ δουλευέι Τετάρτη και Παρασκευή πρωί και Κυριακή βράδυ σας τη συστήνω ανεπιφύλακτα μάγκες
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.394
Κριτικές
107
Like
7.839
Πόντοι
6.585
.... παίδες ... όλα καλά κ όλα ωραία ...

Αλλά μέχρι τώρα το 90% των εντυπώσεων ( κ μάλιστα των θετικών) είναι από μέλη που έχουν 2-3 μνμ στο site ..

Λέω εγώ τώρα ...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
.... παίδες ... όλα καλά κ όλα ωραία ...

Αλλά μέχρι τώρα το 90% των εντυπώσεων ( κ μάλιστα των θετικών) είναι από μέλη που έχουν 2-3 μνμ στο site ..

Λέω εγώ τώρα ...
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οχι μωρε προς Θεου  :tooth: :tooth:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Μάγκες μου φένεται ότι θα γίνω μόνιμος πελάτης στο συγκεκριμένο studio κάθε φορά που πάω και μια έκπληξη πριν μιά ω΄ρα περνούσα και είπα ν' ανέβω να δω τι γίνετε ανέβηκα  και τι να δω καταρχήν 4 με 5 άτομα περίμεναν λεώ από μέσα μου τι γίνετε καρβέλια μοιράζουν αλλά όταν βγήκε η Θεά αυτή κατάλαβα προς τι η κοσμοσυρροή τη λένε Λώρη ρωσίδα μάλλον δεν πρέπει να είναι παραπάνω από 22 23 χρονών ψηλή κοκινομάλλα σκέτη φωτιά 'οπως και το μαλλί της όπως έφευγα ρω΄τησα την υπηρεσία κάθε πότε δουλευέι γιατί έχω μπερδευτεί και κάθε φορά που πάω βρίσκω κι άλλο εργαλείο αλλά αυτή η Λώρη είναι το κάτι άλλο θέλω να την ξαναεπισκευθώ δουλευέι Τετάρτη και Παρασκευή πρωί και Κυριακή βράδυ σας τη συστήνω ανεπιφύλακτα μάγκες
φιλε μαλλον την ιδια λορι λεμε,ο πιατσασ ξερει καλυτερα νομιζω για να επιβεβαιωση.χτεσ βραδυ ωρα 9-10 ηταν στο στουντιο τησ αχαρνων,οχι το νο 85,το αλλο νομιζω νο 104 ,διπλα στης προεδρου.ψιλη κοκκινομαλα με κολαρα.εκει ειναι με 30 ευρω νομιζω.στη παιωνου που την ειχα δοκιμασει μου ειχε πει ρουμανα,αλλα οκ σιγα τα αυγα η καταγωγη.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
.χτεσ βραδυ ωρα 9-10 ηταν στο στουντιο τησ αχαρνων,οχι το νο 85,το αλλο νομιζω νο 104 ,διπλα στης προεδρου.ψιλη κοκκινομαλα με κολαρα.εκει ειναι με 30 ευρω νομιζω.στη παιωνου που την ειχα δοκιμασει μου ειχε πει ρουμανα,αλλα οκ σιγα τα αυγα η καταγωγη.
Καλη ειναι η Λορι εμφανισιακα...οχι μουναρα μην τρελαθουμε..απλα καλη!!
Για 30ευρω στο Αχαρνων106 ειναι μια χαρα..οχι και για παραπανω!!
 

perpetouas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
10
το μαγαζί το ανακάλυψα τυχαία την προηγούμενη εβδομάδα καθως γύριζα απο μια αποτυχημένη επίσκεψη σε κοντινο μασατζίδικο, ημουν φτιαχμένος είπα να μπώ.Καθως δεν έχω εμπειρία απο τέτοια ιδρύματα δεν μπορώ να εκφράσω αντικειμενική κριτκή.Προσωπικα μου φάνηκε ωραίος ο χώρος και καθαρός.ΔΕν είχε καθόλου κόσμο ( 5 το απογευμα) και είχε μια ξανθιά (δεν θυμάμαι όνομα) καλο σώμα, σιλικονάτο βυζί,γενικά περασα καλά.Ισως ξαναπάω μιας και του πήρα τον αερα
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
παιδες νομιζω ειναι 82 και οχι 84
(ο τελειομανης)!..  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :jerking:  :rockon: 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom