Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 225K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
Επειδη κανενας δε το εχει κανει μεχρι τωρα απο τους παλιους,παιρνω τη πρωτοβουλια να δημιουργησω αυτο το θεμα για τα μπαρ με γυναικες (Κωλομπαρα)..
Εννοω μαγαζια που δεν εχει στριπ,αλλα μονο κονσομασιον..
Κλασικο παραδειγμα "Ο καβος",το "Ritorno" ,"Booker" κλπ της Μιχαλακοπουλου..
Υπαρχουν εκατονταδες στην Αθηνα και ενιοτε τα πιο "αγρια" εκτος απο κουβεντα-χουφτωμα,σερβιρουν και καφε...
Οσοι συχναζουν σε τετοια μαγαζια η εχουν πληροφοριες..κοπιαστε για να μοιραστουμε τις πληροφοριες μας...
Η πρωτη πληροφορια απο μενα.."Bar Κατερινα" στη οδο Τροιας αναμεσα σε Πατησιων και 3ης Σεπτεμβριου..Καφε δε σερβιρει,αλλα το χουφτωμα-εκατερωθεν-παει συννεφο... :dancing:
 

guider

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
το καβος στην Μιχαλακοπουλου, που ακριβώς βρίσκεται ? ξέρει κανείς??
 

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Τι παιζει στα κωλομπαρα?
Συνηθως ποσα λεφτα σου τρωνε για νακατσουν μαζι σου και να χαμουρευτειτε? Πιανεις οτι θες ετσι? Επιτρεπονται κ φιλια στο στομα? (δεν ειναι λιγο επικινδυνο?) Παιζει μετα να πληρωσεις καμια και να την παρεις σπιτι σου η σε ξενοδοχειο?
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά ηρεμίστε, το 90% των κωλόμπαρων στην Αθήνα, εκτώς απο μπλα μπλα και κανα χούφτωμα πάνω από τα ρούχα, δεν προσφέρουν τίποτα άλλο. Είναι κρίμα όταν έχουμε καύλες να πηγαίνουμε σε κωλόμπαρο. Από 'κει και πέρα τα κωλόμπαρα είναι τα ιδανικότερα μαγαζία για να σκάσει κανείς με τον κολιτό του, να κάνει χαβαλέ με τις κοπέλες, να πιει τα ποτάκια του, και να την κάνει. Εγώ προσωπικά έχω πάει πολλές φορές σε κωλόμπαρο, με την διαφορά όμως οτι όποτε πάω, σκοπός μου είναι απλά ο χαβαλές, και όχι το ξεκαύλωμα. Το τελευταίο που πήγα και μου άρεσε πού ήταν στη πλατεία Αμερικής το τσάο.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Είναι το ιδιο με τις γκομενες μας στα πρωτα ραντεβου...
σου ζαλιζουν τα αρχιδια με τις μαλακιες τους, σου τρωνε τα λεφτα και  μενεις με το πουλι στο χερι...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
παιδια σαν ποιο παλιος μακρια απο μπαρ με κονσομασιον ...πεφτει χοντρο δουλεμα οι δουλεια τους ειναι να σας ψησουν και να σας τα παρουν και να μεινετε με το παπαρι στο χερι για να γαμησεις σε κολομπαρο στην αθηνα η στην καλυτερη περιπτωση να βγαλεις γκομενα πολυ ιδρωτας.. καντε καλυτερα καμακι στο δρομο η στην καφετερια οι πλειψηφια των θαμωνων απο 35 εως 60 ρηδες χαμηλο επιπεδο ...νταληκιερηδες , ταξιτζηδες τσιλιαδοροι μπαρμπουτερων και λεσχων χαρτοπαικτικων αποτυχημενοι εραστες της δεκαετιας του 70 γενικα παρακμιακο περιβαλλον υπαρχουν φυσικα και νορμαλ ατομα που πανε απο περιεργεια... οι γκομενες  κατα κανονα ειναι κατω του μετριου χωρισμενες με παιδια οι περισσοτερες αλλοδαπες και αρκετες ελληνιδες μεσος ορος 30 με 40 διοτι τα μεροκαματα ειναι πολυ χαμηλα κανενα 80 το μεσο για δουλεια 11 με 5 το πρωι παλια πριν ανοιξουν τα στριπτητζηδικα δουλευαν πολυ καλυτερα και στα περισσοτερα εαν δεν κανουν ποτα δεν τις πληρωνουν δουλευουν μονο με ποσοστα γι αυτο στα πριζουν για ποτο...προς θεου μακρια ..εαν κανετε την μαλακια και πατε και σας αρεσει καμμια γκομενα κεραστε την μεχρι 2 ποτα ..και μετα πηγεντε αλλες 2 φορες κεραστε την καθε φορα μεχρι 2 ποτα την τριτη φορα που θα πατε ζητηστε τηλεφωνο και ραντεβου για καφε η φαι εξω απο το μαγαζι εαν αρνηθει μακρια μακρια μην ξαναπατησετε συνολο  3 φορες απο 2 ποτα ισον 6 ποτα επι 10 ευρω ισον 60 ευρω και το πολυ αλλα 40 τα δικα σας που θα πιειτε συνολο  100 ευρω και 99 τοις εκατο δεν θα γινει τιποτα επισης ζητατε μπυρα διοτι τα περισσοτερα σερβιρουν μπομπες κακης ποιοτητας στην επαρχια νομιζω ειναι καλυτερα διοτι ειναι μερικα που γαμας..αν και για να ειμαι ειλικρινης στην επαρχια δεν εχω παει αλλα εχω ακουσει παρακαλω να διαψευστω εαν δεν ειναι οπως τα γραφω
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Επειδη εγω σε κωλομπαρα δε συχναζω της αθηνας με βολευει λογω αποστασης ο Πειραιας.Ειχα γαμησει πριν 2 χρονια στον Ανεμο 1 αραπακι με κερασμενα 3 ποτα μονο!Φυγαμε 3 το πρωι και πηγαμε στα καπακια ξενοδοχειο.2κολλητοι μου χαμουρευτηκαν με 2 αλλες μονο.Επισης στο Μαυρο-Ασπρο με κερασμενα 2 ποτα και 20 ευρω πιπα και πισωκολλητο(ελληνιδα) στην τουαλετα τη γυναικεια αλλα πολυ στο αρπα κολα.Αποτι καταλαβα ειναι το πως θα σε γουσταρει η γκομενα και μετο τι παρεα πας.Συνηθως παμε με το μινιμουμ 3 ατομα και ανοιγουμε ενα μπουκαλι,αυτο ειναι και ο κραχτης για να τσιμπησουν απο κει και περα ειναι θεμα εμφανισης και τροπου.Βασικα ταχω ελλατωσει λογω δεσμευσης ωραριου αλλα ειναι καλη φαση για παρεα.Τελος τρουμπα μερια διπλα απο ενα καμπαρε!?! δε θυμαμαι το ονομα ειχα παρει ενα φιλιπινι σε ξενοδοχειο αλλα την επομενη μερα το πρωι με ραντεβου δημοτικο.Η γκομενα δεν ελεγε πολλα στο κρεβατι αλλα εκανε σα τρελη για σχεση.Το ποιντ ειναι να πας εκει που δε παει το μπουγιο κατ εμε και να πλασαριστεις σωστα.Κατι αλλο επισης ειναι οτι το 70% τετοιων μαγαζιων ειναι κατι 40-50 αρηδες με κατι κοιλιες γαματα.Οταν λοιπον σε βλεπει να μετρας απο ηλικια και εμφανιση νομιζεις οτι δε γουσταρει να φλερταρει η καθε πουτανα?Ασχετο δεν εχω καμια σχεση εμφανισιακα με τον πιερ στη φωτο απλα ειναι ο εξπερ του πηδηματος κατ εμε! :grin:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.266
Κριτικές
1
Like
679
Πόντοι
96
  To ritorno κανει και σοου τωρα εβγαλέ αφισες με χορο-μπαλετα-μαγους (το μόνο μαγικό που θα κάνουν ειναι να σου εξαφανίζουν τα ευρω απο το πορτοφόλι).
Στη λ.μαραθωνος στο γερακα υπαρχει ενα παρακμιακο "μπαρ" φαντομ εχει πάει κανένας???
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
φιλοι μου
Επειδη εγω σε κωλομπαρα δε συχναζω της αθηνας με βολευει λογω αποστασης ο Πειραιας.Ειχα γαμησει πριν 2 χρονια στον Ανεμο 1 αραπακι με κερασμενα 3 ποτα μονο!Φυγαμε 3 το πρωι και πηγαμε στα καπακια ξενοδοχειο.2κολλητοι μου χαμουρευτηκαν με 2 αλλες μονο.Επισης στο Μαυρο-Ασπρο με κερασμενα 2 ποτα και 20 ευρω πιπα και πισωκολλητο(ελληνιδα) στην τουαλετα τη γυναικεια αλλα πολυ στο αρπα κολα.Αποτι καταλαβα ειναι το πως θα σε γουσταρει η γκομενα και μετο τι παρεα πας.Συνηθως παμε με το μινιμουμ 3 ατομα και ανοιγουμε ενα μπουκαλι,αυτο ειναι και ο κραχτης για να τσιμπησουν απο κει και περα ειναι θεμα εμφανισης και τροπου.Βασικα ταχω ελλατωσει λογω δεσμευσης ωραριου αλλα ειναι καλη φαση για παρεα.Τελος τρουμπα μερια διπλα απο ενα καμπαρε!?! δε θυμαμαι το ονομα ειχα παρει ενα φιλιπινι σε ξενοδοχειο αλλα την επομενη μερα το πρωι με ραντεβου δημοτικο.Η γκομενα δεν ελεγε πολλα στο κρεβατι αλλα εκανε σα τρελη για σχεση.Το ποιντ ειναι να πας εκει που δε παει το μπουγιο κατ εμε και να πλασαριστεις σωστα.Κατι αλλο επισης ειναι οτι το 70% τετοιων μαγαζιων ειναι κατι 40-50 αρηδες με κατι κοιλιες γαματα.Οταν λοιπον σε βλεπει να μετρας απο ηλικια και εμφανιση νομιζεις οτι δε γουσταρει να φλερταρει η καθε πουτανα?Ασχετο δεν εχω καμια σχεση εμφανισιακα με τον πιερ στη φωτο απλα ειναι ο εξπερ του πηδηματος κατ εμε! :grin:

φιλε αυτα που αναφερεις ειναι μεγαλη εξαιρεση.. πηγαινε με την παρεα σου σε κανενα κανονικο μπαρακι και αν δεις γυναικοπαρεα κερνα κανενα σφινακι..η πηγενε σε κανενα στριπτιτζιδικο για βιζοσκαμπιλο η γραμμη που εχουν ολες οι γυναικες που δουλευουν στα μπαρακια ειναι απο εργοδοσια για πολυ ψεμα και παραμυθι  αλλιως περνουν τον μπουλο ασε που οι περισσοτερες εχουν γκομενο και ισχυει αλλοι γαμανε και αλλοι τα ακουμπανε..
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
φιλοι μου
φιλε αυτα που αναφερεις ειναι μεγαλη εξαιρεση.. πηγαινε με την παρεα σου σε κανενα κανονικο μπαρακι και αν δεις γυναικοπαρεα κερνα κανενα σφινακι..η πηγενε σε κανενα στριπτιτζιδικο για βιζοσκαμπιλο η γραμμη που εχουν ολες οι γυναικες που δουλευουν στα μπαρακια ειναι απο εργοδοσια για πολυ ψεμα και παραμυθι  αλλιως περνουν τον μπουλο ασε που οι περισσοτερες εχουν γκομενο και ισχυει αλλοι γαμανε και αλλοι τα ακουμπανε..

συμφωνω απολυτα με τον φιλο οτι ισχυει στο ριτορνο ισχυει και σχεδον σε ολα τα αλλα πολυπολυ κοροιδια μην πετατε τα λεφτα σας ερχοντε πολυ δυσκολες μερες..
 

joonx

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
μαγκεs  ετσι ειναι στα μπαρακια οι γυναικεs θελουν να σου παρουν οσο περισοτερα ποτα,σε καποια μπορει να πιασειs κολαρακι αλλα θα τα εχειs ακουμπισει χοντρα,η αλλη περιπτωσει οπωs ειπε εναs φιλοs πιο πανω ειναι να μετραs και τοτε μπορει,αλλα αν μετραs σε μπαρ θα παs. :thumbsup:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
μαγκεs  ετσι ειναι στα μπαρακια οι γυναικεs θελουν να σου παρουν οσο περισοτερα ποτα,σε καποια μπορει να πιασειs κολαρακι αλλα θα τα εχειs ακουμπισει χοντρα,η αλλη περιπτωσει οπωs ειπε εναs φιλοs πιο πανω ειναι να μετραs και τοτε μπορει,αλλα αν μετραs σε μπαρ θα παs. :thumbsup:

απο τις ποιο σωστες κουβεντες  φιλε που εχω ακουσει απο τοτε που γραφτικα σε αυτο το σαιτ σωστος
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
το καβος στην Μιχαλακοπουλου, που ακριβώς βρίσκεται ? ξέρει κανείς??

ο καβος ειναι αρχες μηχαλακοπουλου κοντα στο χιλτον θεωρειτε απο τα καλυτερα στο ειδος πολλες γυναικες λιγο ποιο καλες απο τα αλλα αλλα πολυ δουλεμα φιλε και κοροιδια..μην πας θα χασεις λεφτα
 
OP
OP
P

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
Κατ'αρχας σε αυτα τα μαγαζια οντως συχναζουν αποτυχημενοι εραστες του 70,ταριφες,νταλικερηδες κλπ..
Αρα εμεις οι πιο νεοι 20-35,εχουμε ενα συγκριτικο πλεονεκτημα...Γιατι οπως και να το κανουμε,αλλο ειναι να τις χουφτωνει ενας 60αρης κοιλαρας και αλλο ενας 25-30 χρονων,εστω και ψιλοεμφανισημος..
Οι γκομενες που δουλευουν εκει,ειναι κατα 80%,χωρισμενες 30-45 χρονων με ενα-δυο κουτσουβελα να θρεψουν..Και επειδη "δεν τις περνει" να δουλεψουν σε κανα στριπ η μπουρδελο,πανε εκει για το μεροκαματο...
Το αλλο 20% χωριζεται σε μαυρες (που συνηθως ειναι πιο επιθετικες-τα κανουν ολα) και που και που,βρισκεται και κανενα φιντανι ρωσιδο-ρουμανο-πολονεζακι πιτσιρικι μεχρι 22-23 που μολις εχει ερθει Ελλαδα και επειδη ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΑΡΤΙΑ,δε μπορει να δουλεψει αλλου...
Αυτες οι πιτσιρικες επειδη δε ξερουν τη δουλεια,δε ρουφανε πολυ ποτο κι επειδη ειναι "ξεκαρφωτες" στην Ελλαδα και ψαχνουν καποιον να τις βοηθησει,με λιγο μπουρ-μπουρ και λιγη παραμυθα (θα σε βοηθησω..κλπ κλπ),ειναι μια σχετικα ευκολη λεια για αυτους που κατεχουν το αθλημα του μπλα-μπλα...
Τελος,πρεπει να αναφερουμε οτι,τα μαγαζια αυτα χωριζονται σε δυο κατηγοριες..
α)Τα κυριλε μαγαζια τυπου Ριτορνο-Καβος και λοιπα,που εχουν καλυτερο μεσο ορο σε ποιοτητα και ποσοτητα αλλα δε γινεται τιποτα μεσα-εκτος και αν κανεις "κονε" με καμμια εκει μεσα (πραγμα εξαιρετικα σπανιο και δυσκολο) και
β)Τα παρακμιακα που απο το πρωτο ποτο του 10ευρου που κερνας-με τη
"συμφωνη γνωμη" της διευθυνσης του καταστηματος-αρχιζει το χοντρο χουφτωμα,βαζεις το χερι σου παντου και η γκομενα βεβαια κανει το ιδιο..Και η φραπεδια παει συννεφο...
Και σε μια ωρα με 70-80 ευρω,εχεις πιει 2 ποτακια,εχεις κερασει αυτα που πρεπει για να κατσει η γκομενα και εχεις "πιει και το φραπεδακι σου"..
Και ερωτω..Σε ποιο στριπ,με τα ιδια λεφτα εχεις τη γκομενα μια ωρα στο τραπεζι,να αλληλοχουφτωνεστε?
Και βεβαια δε μιλαμε να εχεις τη 40αρα νοικοκυρα διλπλα σου αλλα κανενα πιτσιρικι..
Αυτος λοιπον ειναι ο σκοπος του θεματος που ανοιξα..
Πληροφοριες για τα παρακμιακα μαγαζια,που φερνει ΚΑΙ πιτσιρικες και επιτρεπεται το αγριο χουφτωμα..
 

Επισκέπτης
-Προς gamaomanoules : το "ασπρο-μαυρο" και το "ανεμος" που ειναι ?

-Προς pipinomaniac : Ποια "παρακμιακα" μαγαζια Αθηνων/Πειραιως γνωριζεις για να προτεινεις ?
 

Επισκέπτης
Μεινε μακρια φιλε papazoglou.....δν υπαρχει λογος να παιξεις σε μαγαζια-κονσομασιον....απ ολες τις πλευρες ειναι χαμενος χρονος...γιατι ειναι πολυ σπανιες οι περιπτωσεις μαγαζιων που εχουν στην καλυτερη 1-2 καλες/ομορφες κοπελες....οι περισσοτερες ειναι παντρεμενες/παντρεμενες-χωρισμενες...μεγαλοκοπελες...ανω των 28....πολλες ειναι πρωην στριπερ απο χωρια κ κωμοπολεις....πολλες δν εχουν ουτε χαρτια....
Γενικα δν υπαρχει λογος να μπλεξεις...εκτος κ αν θες να συντηρησεις κανενα παιδι...λες κ το υιοθετησες...:):):):):)!!!!!

Y/Γ---> (η λυδια δν προσφερει καφε....εκτος επο εξαιρεσεις κ ειδικες περιπτωσεις...)!!!!
 

Επισκέπτης
Nα'σαι καλα φιλε mclein...Xαμενος ειμαι απο την νυκτα ετσι και αλλιως...Με παιζει με μεγαλη γκανιοτα και δεν θα ρεφαρω ποτε...

Υ.Γ. - σχετικα με Λυδια, ριξε ενα πμ εαν δε ειναι κοπος..
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Ρε παιδιά έχω μια χαζή απορία: Αν έρθει η πατσαβούρα δίπλα σου για να την κεράσεις ποτό κτλ. και της πείς εσύ "Κοίταξε να δείς μανδάμ, εγώ ήρθα εδώ να σε γαμήσω. ʼσε λοιπόν τα κεράσματα και τις μαλακίες και πές μου πόσα θές να στα ακουμπήσω να τελειώνουμε..." τι θα συμβεί ????
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά έχω μια χαζή απορία: Αν έρθει η πατσαβούρα δίπλα σου για να την κεράσεις ποτό κτλ. και της πείς εσύ "Κοίταξε να δείς μανδάμ, εγώ ήρθα εδώ να σε γαμήσω. ʼσε λοιπόν τα κεράσματα και τις μαλακίες και πές μου πόσα θές να στα ακουμπήσω να τελειώνουμε..." τι θα συμβεί ????
Εχω δει απ το να φτυνουν μεχρι να χαστουκιζουν πελατη...οι περισσοτερες ομως απλα την κανουν με ελαφρα πηδηματακια...
Αν δν εχεις προβλημα μη γινεις ρεζιλι....δοκιμασε το....
Παρομοια σκηνικα εχω δει κ σε στριπ-σοου....εκει εσκασα στα γελια....μεχρι δακρυων....γιατι καταλαβα κατ'ευθειαν τι ειπε στην κοπελα ο εκαστοτε βλακας....
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Ανεμος ειναι τρουμπα,ασπρο μαυρο λεωφ σαλαμινος στο ρευμα για σχιστο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom