Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 ... 55   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)  (Αναγνώστηκε 96846 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
jerry5
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #585 στις: 07/09/11, 20:08 »

Jerry δεν είπα ό,τι είναι δύσκολο..και φυσικά εξαρτάται τί εννοείς με τον όρο γκόμενα..ποτέ δε θα έκανα σχέση με κοπέλα από κωλόμπαρο..το να της τηλεφωνήσω και να της πω να βγούμε, με το αζημίωτο και για τους δύο, δεν το θεωρώ σχέση..για παράδειγμα δε θα πήγαινα την κοπέλα από το κωλόμπαρο σπίτι μου,να μένει μαζί μου, και το βράδυ να τη χαιδεύει ο καθένας.αν μου αρέσει δύο επισκέψεις στο μαγαζί και ξενοδοχείο (αν θέλει)..αν δε θέλει έχει και παρακάτω..απλά λέω ό,τι αν είναι να κάθομαι να φλερτάρω την κάθε μια που δουλεύει σε κωλόμπαρο-για να κερδίσω τί?να κάνω σχέση μαζί της?ηλίθιος είμαι?- προτιμώ να εξηγούμαι από την αρχή..
Γενικά για άτομα κάτω των 55 ετών τα κωλόμπαρα είναι για χαλαρό ποτάκι και πλακίτσα..βέβαια όλα αυτά είναι απλά για να κάνουμε κουβέντα, γιατί οι τελευταίες μου επισκέψεις σε τέτοιου είδους μαγαζιά ήταν φιάσκο.Κανονικά έπρεπε να με πληρώνουν που έμπαινα μέσα και έβλεπα τα τερατόμορφα θηλυκά ,που μου παρουσιάζονταν ως γκόμενες.
   οκ.   σεβαστο.   ο καθεναs εχει την αποψη του.   οταν αναφερομαστε για σχεση δεν μιλαμε  για συναντηση με το αζημιωτο.     αλλα για συναντησειs ειτε για μια βολτα με το αυτοκινητο , μια ταβερνα,  καφετερια, και hotel.    απλα πραγματα και καθημερινα.      παντωs εγω δεν κυνηγουσα οποια ναναι και οτι ναναι.  αυτο δεν θα το εκανα ποτε μου μα ποτε μου.   κυνηγουσα κατι ξεχωριστο και απο εμφανιση και να μην καθεται να το χαιδολογαει kai ο καθεναs.   και οσο δυσκολο και αν ακουγεται, υπαρχει και τετοια κατηγορια γυναικων σε  ΚΑΠΟΙΑ  μπαρακια.   τετοια περιπτωση εψαχνα και τετοια βρηκα.  ισωs η τυχη του πρωταρη οπωs λενε.   
Καταγράφηκε
jerry5
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #586 στις: 07/09/11, 21:09 »

Φυλάξτε τα ευρώ σας κ θα με θυμηθείτε...

Να είστε καλά κ να προσέχετε πάντοτε τους κινδύνους γύρω σας....
  ευχαριστουμε  πολυ για τιs συμβουλεs.  να εισαι καλα .    να φυλαξουμε τα ευρω ?   Tooth   που ομωs ?  κατω απο το μαξιλαρι ?  Grin    αν ειναι να καταληξουμε σε αυτο το σημειο, και απο εκει θα τα παρουν.             
Καταγράφηκε
jerry5
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #587 στις: 07/09/11, 21:09 »

βρισκόμαστε και για την ανικανότητα των πολιτικών μας να διαχειριστουν τον φαύλο κύκλο της κρίσης και υπερχρέωσης που οι ίδιοι δημιούργησαν.

ανικανοι οχι.    διεφθαρμενοι και πουλημενοι ναι.
Καταγράφηκε
giannos69
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #588 στις: 07/09/11, 21:09 »

Συναγωνιστή Kritwn99 παρασύρθηκες...εδώ δεν είναι οικονομική εφημερίδα! Μπορεί να είναι ενδιαφέροντα αυτά που γράφεις (αν και δεν συμφωνώ σε όλα), αλλά ο σκοπός εδώ είναι διαφορετικός.
Καταγράφηκε
koproni65
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #589 στις: 08/09/11, 10:10 »

ευχαριστουμε  πολυ για τιs συμβουλεs.  να εισαι καλα .    να φυλαξουμε τα ευρω ?   Tooth   που ομωs ?  κατω απο το μαξιλαρι ?  Grin    αν ειναι να καταληξουμε σε αυτο το σημειο, και απο εκει θα τα παρουν.             
νά φυλάξουμε τά ευρώ γιά εναλακτικές λύσεις εννοέι μπουμπουνα μου
πχ ταξιδάκι στήν ταιλάνδη,σέ κανένα γερμανικό παράδεισο τύπου αρτεμης κλπ κανένα στουντιάκι..
διάβασε τί έχουμε γράψει τόσα χρόνια...
ξοδεύεις πολυ λιγότερα από τά κολομπαρα καί μέ άμεσο αποτέλεσμα
στά κολόμπαρα χαλάς τά λεφτά σου  κανενα 1500 ρι τόν χρόνο στήν καλύτερη.. καί μένεις μέ τό παπάρι στό χέρι ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων...
Καταγράφηκε
jerry5
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #590 στις: 08/09/11, 20:08 »

πχ ταξιδάκι στήν ταιλάνδη,σέ κανένα γερμανικό παράδεισο τύπου αρτεμης κλπ κανένα στουντιάκι..
στά κολόμπαρα χαλάς τά λεφτά σου  κανενα 1500 ρι τόν χρόνο στήν καλύτερη.. καί μένεις μέ τό παπάρι στό χέρι ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων...
  εγω φιλε μου καταλαβα τι εννοουσε.     αυτο που εννοουσα εγω ομωs ,και μαλλον δεν εγινε αντιληπτο,  ηταν  οτι σε λιγο καιρο  οπωs τα  κατευθυνουν τα πραγματα ,  μπορει να μην μεινει ουτε ευρω που να μπορει να φυλαχτει καπου,  οχι για εναλακτικεs μονο λυσειs, αλλα και για οτιδηποτε αλλο.
« Τελευταία τροποποίηση: 08/09/11, 21:09 από jerry5 » Καταγράφηκε
giannos69
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #591 στις: 09/09/11, 01:01 »

στά κολόμπαρα χαλάς τά λεφτά σου  κανενα 1500 ρι τόν χρόνο στήν καλύτερη.. καί μένεις μέ τό παπάρι στό χέρι ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων...
Είναι αλήθεια αυτό: αν αθροίσεις αυτά που ξοδεύεις στα κωλόμπαρα, σε ετήσια βάση, βγαίνουν πάνω από 1500 ευρά, δηλαδή 30 τουλάχιστον επισκέψεις σε στούντιο για το απλό πρόγραμμα. Και οι κοπέλες στα στούντιο δεν συγκρίνονται με τα κωλάδικα...εξάλλου, μετά τα κωλάδικα, πάλι σε στούντιο καταλήγουμε...οπότε πρόσθετα έξοδα.
Καταγράφηκε
vlados
Νέος
*

« Απάντηση #592 στις: 28/10/11, 23:11 »

Η αληθεια ειναι οτι τωρα με τι κριση πολλα στριπ τιζ δεν εχουν πολυ δουλεια και πολλες ομορφες κορασιδες εχου παει προς κολομπαρα μερια.Αλλα μη περιμενετε ερωτες και τετοιες  pipa2
Καταγράφηκε
kostakis27
ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ
Μάλαμα

SWINGING,Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΔΟΝΗ

« Απάντηση #593 στις: 11/11/11, 02:02 »

Μάγκες ένας συνάδελφος μου είπε για ένα μπαρ ''ΝΕΦΕΛΗ'' κοντά στα ΤΕΙ ΑΙΓΑΛΕΩ.Έχει λέει τσιμπήσει πολλές φορές γκομενάκια για έξω,αλλά έχει καιρό να πάει.Λέω να περάσω καμιά βόλτα το κρύο ΣΚ που έρχεται 2funny 2funny
Καταγράφηκε

ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ,ΣΤΗ ΦΥΛΗΣ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ
leonidas
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #594 στις: 13/11/11, 21:09 »

ειναι ευκολο να μου πειτε που ειναι το λ αμουρ ?
Καταγράφηκε
bigpipis7
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #595 στις: 13/11/11, 21:09 »

5 επισκεψεις μου σε μαγαζακι χ 65 τη φορα......επισκεψη στο σπιτι της κορασιδας με γλυκα,κρασι λουλουδια 40,00 ευρα.....πληρωμη κινητου της 56 ευρα....αυτα μου στοιχισαν 3 γαμησια που εριξα στο ρουμανακι.....
Καταγράφηκε

πατρις-θρησκεια-οικογενεια-ροκ-πιοτο-μουνι-ολυμπιακος
jerry5
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #596 στις: 13/11/11, 21:09 »

5 επισκεψεις μου σε μαγαζακι χ 65 τη φορα......επισκεψη στο σπιτι της κορασιδας με γλυκα,κρασι λουλουδια 40,00 ευρα.....πληρωμη κινητου της 56 ευρα....αυτα μου στοιχισαν 3 γαμησια που εριξα στο ρουμανακι.....
   πιο πολυ μετραει ,  αν  ευχαριστηθηκεs ,  αν το απολαυσεs και σου εμεινε κατι.
Καταγράφηκε
dimis74
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #597 στις: 13/11/11, 22:10 »

πολλά έδωσες...
Καταγράφηκε
milfs/gilfs wanted
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #598 στις: 14/11/11, 10:10 »

ειναι ευκολο να μου πειτε που ειναι το λ αμουρ ?
Πηγαίνοντας την Πατησίων προς Πατήσια, μερικά τετράγωνα μετά την Πλατεία Αμερικής,δεξιά στην οδό Λέσβου.....περίπου 20 μέτρα από Πατησίων....ελπίζω να βοήθησα.
Καταγράφηκε

OVER 40 ONLY
agiana
I DON'T NEED SEX! The Government fucks me every day!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

....είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα!

« Απάντηση #599 στις: 14/11/11, 10:10 »

140 έκαστο...... Πολλά είναι, εκτός αν έκανε αυτά που ήθελες και δεν ήταν διεκπεραιωτική.
Καταγράφηκε

"Είναι ευκολότερο να πεθάνεις για μια γυναίκα παρά να ζήσεις μαζί της."
Λόρδος Βύρων, 1788-1824.
Σελίδες: 1 ... 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 ... 55   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: