Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 568 569 570 571 572 573 [574] 575 576 577 578 579 580 ... 1033   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες  (Αναγνώστηκε 632158 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
master21
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #8595 στις: 01/06/11, 04:04 »

Με τι πήγες? Με τα καράβια ?   2funny 2funny 2funny

Αδερφέ και στη Γαλλία και τη Σουηδία και την Ισπανία αγαπάνε την Ελλάδα. Μάλιστα διδάσκονται και αρχαία ελληνικά. Είναι και στην Ε.Ε. και δε θέλουν βίζα  Tongue Άντε φέρε τέτοιες τότε. 
Αυτες δεν ερχονται τυπε,το ξερεις και εσυ.αλλη ποιοτητα ζωης,αλλη νοοτροπια....
Καταγράφηκε

Χριστιδης για μοντ και λευτερια στον Βλακαρχο
Ιωσήφ Μπλάσκος
Τιμημένος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #8596 στις: 01/06/11, 15:03 »

Με τι πήγες? Με τα καράβια ?   2funny 2funny 2funny

Αδερφέ και στη Γαλλία και τη Σουηδία και την Ισπανία αγαπάνε την Ελλάδα. Μάλιστα διδάσκονται και αρχαία ελληνικά. Είναι και στην Ε.Ε. και δε θέλουν βίζα  Tongue Άντε φέρε τέτοιες τότε.  

Ε λοιπον οταν ημουνα στην ηλικια σας έρχονταν. Γαλλίδες λιγες και τι να τις κανεις τις εχετε δει πως ειναι στην πραγματικοτητα, ισπανιδες όχι Σουηδίδες και φινλανδίδες ενα σωρό!
Καθε καλοκαιρι από τον Απριλιο μεχρι τα τελη Οκτωβρίου.
Και μαλιστα πολλες έρχονταν και μονες σε παρεες μεταξυ των μονον γυναικες διοτι ητο και η μοδα του φεμινισμου. Εννοειται αυτες τα πλερώνανε, τωρα πως κατι κουτσοδουλευανε, κατι επιδοτουντο απο το κρατος, κατι οι γονεις (οχι πολλα εκει δεν ειναι μπαλκανια δεν εχει τετοια) κι ερχονταν. Παρα πολλοι γνωστοι παντρευτηκαν τετοιες. ¨οχι ενας και δυο πολλοι. άλλοι μεινανε μαζί άλλοι χωρίσανε. Μην φανταστειτε ότι ερχοντουσαν οι εγγονες του Ωνασση, κατι φτηνοδιακοπες ήτανε. Δεν πηγαίνανε σε σπιτια ιδιωτών αλλα σε πολυ μεγαλα ξενοδοχεια, 500/1000 δωματια, σε πακετα με τσαρτερ, με φουλ πανσιον. Δεν τρωγανε εξω αυτοι και τετοια. Οικονομια. Αυτοι εχουνε ενα συστημα σε αυτες τις χωρες. Σε γαμανε στον φορο οπως στο Γκρετσικισταν αλλα μετα έχεις ως πολιτης καποια μπονους. Ετσι ηταν και οι καλοκαιρινες διακοπες...
Γι αυτό και οταν άρχισε να γαμαει το συστημα με τις επιβαρύνσεις ΙΚΑ, ΦΠΑ, δημοτικα τελη, ο φοβερός σουλτανος Σταυροπουλος Β με ελαφρα πηδηματακια την κανανε όλοι απεναντι στην φίλη γειτονα χωρα. Μεχρι το 1980 δεν υπηρχαν ξενοδοχεια στην Τουρκία ουτε και βιομηχανιες ξυπνατε. Ήτανε σε κατασταση γκα/γκα οι μωαμεθανοι τοτε. Υπηρχε και το εργο ¨"το Εξπρες του Μεσονυκτιου¨" ακουγανε Τουρκια και κλαιγανε μεντες οι υποψηφιοι τουρισται. Ξεκινησανε μ αυτους για σερμαγια και μετα απο καμια δεκαρια χρόνια που ανοιξε το και το μπλοκ τους πηρανε όλους. Παραλληλως ανοιξανε και κατι μερη που δεν υπηρχανε ή τα εισητηρια μεχρι το 90 ήτανε πανακριβα κατι Ταυλάνδες, κατι μαλδιβες κατι Μπαλια που δουλευανε όλο το χρονο γι αυτο και πεθανε ο τουρισμος στην χωρα μας.
Τωρα το μονον αν καποιος επιθυμει να παει στο ισλαμαμπαντ σου λεει ειναι 6000 χμ μακρυα, ακριβα τα εισητηρια, δεν πάω μεχρι την αφηδνα το ιδιο ειναι...
Καταγράφηκε
arcans80
Banned
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #8597 στις: 01/06/11, 16:04 »

Ε λοιπον οταν ημουνα στην ηλικια σας έρχονταν. Γαλλίδες λιγες και τι να τις κανεις τις εχετε δει πως ειναι στην πραγματικοτητα, ισπανιδες όχι Σουηδίδες και φινλανδίδες ενα σωρό!
Καθε καλοκαιρι από τον Απριλιο μεχρι τα τελη Οκτωβρίου.
Και μαλιστα πολλες έρχονταν και μονες σε παρεες μεταξυ των μονον γυναικες διοτι ητο και η μοδα του φεμινισμου. Εννοειται αυτες τα πλερώνανε, τωρα πως κατι κουτσοδουλευανε, κατι επιδοτουντο απο το κρατος, κατι οι γονεις (οχι πολλα εκει δεν ειναι μπαλκανια δεν εχει τετοια) κι ερχονταν. Παρα πολλοι γνωστοι παντρευτηκαν τετοιες. ¨οχι ενας και δυο πολλοι. άλλοι μεινανε μαζί άλλοι χωρίσανε. Μην φανταστειτε ότι ερχοντουσαν οι εγγονες του Ωνασση, κατι φτηνοδιακοπες ήτανε. Δεν πηγαίνανε σε σπιτια ιδιωτών αλλα σε πολυ μεγαλα ξενοδοχεια, 500/1000 δωματια, σε πακετα με τσαρτερ, με φουλ πανσιον. Δεν τρωγανε εξω αυτοι και τετοια. Οικονομια. Αυτοι εχουνε ενα συστημα σε αυτες τις χωρες. Σε γαμανε στον φορο οπως στο Γκρετσικισταν αλλα μετα έχεις ως πολιτης καποια μπονους. Ετσι ηταν και οι καλοκαιρινες διακοπες...
Γι αυτό και οταν άρχισε να γαμαει το συστημα με τις επιβαρύνσεις ΙΚΑ, ΦΠΑ, δημοτικα τελη, ο φοβερός σουλτανος Σταυροπουλος Β με ελαφρα πηδηματακια την κανανε όλοι απεναντι στην φίλη γειτονα χωρα. Μεχρι το 1980 δεν υπηρχαν ξενοδοχεια στην Τουρκία ουτε και βιομηχανιες ξυπνατε. Ήτανε σε κατασταση γκα/γκα οι μωαμεθανοι τοτε. Υπηρχε και το εργο ¨"το Εξπρες του Μεσονυκτιου¨" ακουγανε Τουρκια και κλαιγανε μεντες οι υποψηφιοι τουρισται. Ξεκινησανε μ αυτους για σερμαγια και μετα απο καμια δεκαρια χρόνια που ανοιξε το και το μπλοκ τους πηρανε όλους. Παραλληλως ανοιξανε και κατι μερη που δεν υπηρχανε ή τα εισητηρια μεχρι το 90 ήτανε πανακριβα κατι Ταυλάνδες, κατι μαλδιβες κατι Μπαλια που δουλευανε όλο το χρονο γι αυτο και πεθανε ο τουρισμος στην χωρα μας.
Τωρα το μονον αν καποιος επιθυμει να παει στο ισλαμαμπαντ σου λεει ειναι 6000 χμ μακρυα, ακριβα τα εισητηρια, δεν πάω μεχρι την αφηδνα το ιδιο ειναι...
και μετα δασκαλε η ελλαδα μαζεψε ολο τον αφρο για τουριστες.οτι σαβουρα εχει στα βαλκανια σκοπια-ουγγροι μουγκροι και αρχιδια,ερχοντε στην ελλαδα διακοπες με 100 ευρω για 10 μερες και ολα πληρωμενα.μεχρι και αναψυκτικα και ζαρζαβατια κουβαλανε απο τις χωρες τους.μονο τις παραλιες που βρωμιζουν φτανει κιολας.αλλα ετσι ειναι,η κυρα κατινα επειδη ειχε μεγαλο μπαξε στο σπιτι τις,εβαλε 3 αλβανους και τις εχτισαν δωματια για να τα νοικιαζει στους τουριστες,και εγινε ξενοδοχα,ενω μεχρι χ8ες τσαπιζε φασολικια.να χεσω μεσα τετοιο τουρισμο,αλλα ετσι ειναι οτι σπερνεις αυτο θεριζεις.
Καταγράφηκε
Ιωσήφ Μπλάσκος
Τιμημένος

« Απάντηση #8598 στις: 01/06/11, 16:04 »

Και για να μαθαινετε κατι ο τουρισμος στο ημισφαιριο που ζουμε ειναι κατα το κυριο καλοκαιρινος. Αλλα οι εγκαταστασεις δεν συμφερει να ναι κλειστες το χειμωνα. Προ 30 ετων η τουριστικη περιοδος αρχιζε τον Μαρτιο φτανανε πρωτα οι γεροι γιατι ητανε οι πιο φτηνες τιμες και τελειωνε τον Νοέμβριο με τους ιαπωνες που χαν ανωμαλια να ρχονται τετοια εποχη και να (ξανα)παντρευονται. Αλλα ολα ηταν κυριλέ. ¨οπως εγω βγαινω εξω στο ελσινκι, στην Ζυριχη κι ο δρομος λαμπει ετσι ητανε τοτε. Επίσης υπάρχει μια αλλη κατηγορια οι μονιμοι τουρισται , αυτοι δηλαδη που χουνε σπιτια και οι οποιοι κρατανε τον τουρισμο στις νεκρες περιοδους κι αυτους γαμησαν οι καταπληκτικοι ανθρωποι που μα ςκυβερνουνε, διοτι οταν βαζουν τον φορο του φορο στα ακινητα και σκαφη σηκωθηκανε και πηγανε στους μωαμεθανους.
Καταγράφηκε
arcans80
Banned
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #8599 στις: 01/06/11, 16:04 »

Και για να μαθαινετε κατι ο τουρισμος στο ημισφαιριο που ζουμε ειναι κατα το κυριο καλοκαιρινος. Αλλα οι εγκαταστασεις δεν συμφερει να ναι κλειστες το χειμωνα. Προ 30 ετων η τουριστικη περιοδος αρχιζε τον Μαρτιο φτανανε πρωτα οι γεροι γιατι ητανε οι πιο φτηνες τιμες και τελειωνε τον Νοέμβριο με τους ιαπωνες που χαν ανωμαλια να ρχονται τετοια εποχη και να (ξανα)παντρευονται. Αλλα ολα ηταν κυριλέ. ¨οπως εγω βγαινω εξω στο ελσινκι, στην Ζυριχη κι ο δρομος λαμπει ετσι ητανε τοτε. Επίσης υπάρχει μια αλλη κατηγορια οι μονιμοι τουρισται , αυτοι δηλαδη που χουνε σπιτια και οι οποιοι κρατανε τον τουρισμο στις νεκρες περιοδους κι αυτους γαμησαν οι καταπληκτικοι ανθρωποι που μα ςκυβερνουνε, διοτι οταν βαζουν τον φορο του φορο στα ακινητα και σκαφη σηκωθηκανε και πηγανε στους μωαμεθανους.
δασκαλε εκτος απο το κρατος μην ξεχνας και τα εξης.τον μαλακα τον περιπτερα που πουλουσε 2 ευρω μπουκαλακι νερο,τον  βρωμιαρη ταβερνιαρη που τους ταιζε με σκυλοκρεατα,τον ταξιτζη που τους εγδερνε,και τον μαλακα τον καφετζη που τους πουλουσε 5 ευρω καφε,και αυτοι γαμησανε τον τουρισμο,ας ψοφησουν τωρα να βαλουν μυαλο.
Καταγράφηκε
Ιωσήφ Μπλάσκος
Τιμημένος

« Απάντηση #8600 στις: 01/06/11, 16:04 »

και μετα δασκαλε η ελλαδα μαζεψε ολο τον αφρο για τουριστες.οτι σαβουρα εχει στα βαλκανια σκοπια-ουγγροι μουγκροι και αρχιδια,ερχοντε στην ελλαδα διακοπες με 100 ευρω για 10 μερες και ολα πληρωμενα.μεχρι και αναψυκτικα και ζαρζαβατια κουβαλανε απο τις χωρες τους.μονο τις παραλιες που βρωμιζουν φτανει κιολας.αλλα ετσι ειναι,η κυρα κατινα επειδη ειχε μεγαλο μπαξε στο σπιτι τις,εβαλε 3 αλβανους και τις εχτισαν δωματια για να τα νοικιαζει στους τουριστες,και εγινε ξενοδοχα,ενω μεχρι χ8ες τσαπιζε φασολικια.να χεσω μεσα τετοιο τουρισμο,αλλα ετσι ειναι οτι σπερνεις αυτο θεριζεις.

Μα τωρα ποιος τουριστας να ρθει, να κανει τι, από το αγαλμα του κολωκοτρωνη, εκει που πανε οι παρακρατικο κομμονισται και γραφουνε υβρεις, και περα ειναι απαγορευμενη ζωνη. Που να κυκλοφορησεις εαν δεν οπλοφορεις ειναι αδυνατον. Μου θυμιζει το 1983 ειχα παει στο μπρονξ της Νεας Υορκης, λεω πω ρε πουστη μου τι ηρθα να κανω εδω περα τρελαθηκα δε κανω πλακα εκανα μια βολτα γυρω γυρω για μια ωρα κι επεσα σε τεσσερις διαφορετικες περιπτωσεις που ταν ενασ τεζα. Δεν ειναι υπερβολη τον εναν τον ειχανε πυροβολησει σ ενα νταινο, τον αλλο τον ειδα τεζα πανω στο πεζοδρομιο, ενας ηταν μαχαιρωμενος κι αλλος τα χε κακαρωσει απο την μαστουρα. Λεω γαμω τους νομους σας , σ ολη την αμερικη πουλαγανε πιστολια στα πεζοδρομια, εκει που το ειχες αναγκη δε σ αφηναν να αγορασεις. Περασα τρεις μερες και νυχτες μεχρι να κανω τη δουλεια μου εφιαλτικες. οι σειρηνες και παλι δε κανω πλακα δε σταματησανε για τρεις μερες. Ακομη και τωρα ριχνω γαμωσταυριδια στο πουστη τον αμερικανο τον τουριστικο πρακτορα που μου κλεισε εκει ξενοδοχειο
Καταγράφηκε
Ιωσήφ Μπλάσκος
Τιμημένος

« Απάντηση #8601 στις: 01/06/11, 16:04 »

δασκαλε εκτος απο το κρατος μην ξεχνας και τα εξης.τον μαλακα τον περιπτερα που πουλουσε 2 ευρω μπουκαλακι νερο,τον  βρωμιαρη ταβερνιαρη που τους ταιζε με σκυλοκρεατα,τον ταξιτζη που τους εγδερνε,και τον μαλακα τον καφετζη που τους πουλουσε 5 ευρω καφε,και αυτοι γαμησανε τον τουρισμο,ας ψοφησουν τωρα να βαλουν μυαλο.

εχεις απολυτως δικαιο απλως οι συγκεκριμενοι Φινλανδοι , σουηδοι ηταν με ολα πληρωμενα το μονο που θυμαμαι που πληρωναν απο την τσεπη τους ηταν τα ποτα τα βραδυα στα μπαρ που τα ξεσκιζανε διοτι σ αυτους ητανε πανακριβα. Πρεπει ν ακοστιζανε το 1/10 τοτε. Σημειωσις: πηγαινετε τωρα να πιειτε ενα ποτο στο ελσινκι κι ενα στην Αφηδνα και θα δειτε οτι η μονη διαφορα στο ελσινκι θα χει κατι μουνια παραδιπλα στην Αφηδνα κατι γεροδεμενους πατακιστανους που θα κατουρανε στον δρομο η θα κανουνε μπαλακι με την μυτη τους.
Καταγράφηκε
Ιωσήφ Μπλάσκος
Τιμημένος

« Απάντηση #8602 στις: 01/06/11, 16:04 »

εδω ρε συ βγηκε το αλλο το καθυστερημενο ανδρεικελο και είπε "Να παρουμε τους βρωμά, αλλες χωρες τους διωχνουν εμεις τους παιρνουμε!" κι αντι να βγουνε οι ψηφοφοροι/μισθοφοροι του να του πουνε ¨" τι λε ρε μαλακα αμα τους θες να τους παρεις εσυ στο σπιτι σου και μακρυα απο τον δρομο διοτι εμεις πληρωνουμε φορους και δημοτικα τελη(αλλους φορους) και δε γουσταρουμε ουτε να τους βλεπουμε" τουμπεκι ψιλοκομμενο...
Καταγράφηκε
ektor lopez
μπολντοτυπος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #8603 στις: 01/06/11, 16:04 »

εδω ρε συ βγηκε το αλλο το καθυστερημενο ανδρεικελο και είπε "Να παρουμε τους βρωμά, αλλες χωρες τους διωχνουν εμεις τους παιρνουμε!" κι αντι να βγουνε οι ψηφοφοροι/μισθοφοροι του να του πουνε ¨" τι λε ρε μαλακα αμα τους θες να τους παρεις εσυ στο σπιτι σου και μακρυα απο τον δρομο διοτι εμεις πληρωνουμε φορους και δημοτικα τελη(αλλους φορους) και δε γουσταρουμε ουτε να τους βλεπουμε" τουμπεκι ψιλοκομμενο...

τυπε γυρισες  Headbaning!
Καταγράφηκε

χρηστιδης για μοντ και ας μη παρω πρωταθλημα ποτε
Ιωσήφ Μπλάσκος
Τιμημένος

« Απάντηση #8604 στις: 01/06/11, 17:05 »

Δε μας φτανανε οι "δικοι" μας οι βρωμα να παρουμε και των αλλονων. Το αστειον της υποθεσεως το οποιον το αποκρυπτουν φυσικα ειναι οτι η πλειονοτης αυτων ηρθε μετα την ανταλαγη, εθνοκαθαρση θα το λεγανε τα αμερικανακια σημερα κι οι υπαλληλοι τους, όχι ως ελληνες αλλα ως ρουμ χριστιανοι ορθοδοξοι διοτι η οθωμανοι δεν ανεγνωριζαν εθνη αλλα μονον θρησκευματα. ειναι το λεγόμενο Μιλιετ, το οποιον ακουσατε, ακουσατε ειναι νομος του Γκρετσικανικου κρατους! Αλλο που κρυβουνε...Γιατι νομιζετε οτι το κρατος θελει να διοριζει μουφτη στους γκρετσικανους πολιτες, μουσουλμανους το θρησκευμα; διοτι ετσι λεει το Μιλιετ. Εγω ειμαι ο μεγας Δαλαι Λαμα της λασα, ιερευς του Διός, γιατι δε μπορω να λειτουργω ελευθερα στο γκρετσικισταν; διοτι το μιλιετ αναγνωριζει τρια μονο θρησκευμαυα, μουσουλμανους, χριστιανους και ιουδαιους. Ολοι οι αλλοι ειναι ανυπαρκτοι, δεν υφιστανται ως ατομα, ως προσωπικοτητες ειναι ζα.
Τους φορτωθηκαμε και για 70 χρονια οι νομοι του κρατους δεν ισχυαν γι αυτους. Και γω γουσταρω να γαμαω ενα δωδεκαχρονο. Να οδηγαω χωρις αδεια οδηγησεως. να κατασκηνωνω και να αφοδευω οπου γουσταρω. Μου αρεσει ο μυθος: πανε λεει φανταροι και πληρωνουν φορους. Εγω ρε παιδια όταν ημουν φανταρος ειχα συνομήρους από την Γερμανία, Βέλγιο, Αμερική μεχρι και μαυρους κατραμι απο την αφρικη βρωμα δεν θυμαμαι ουτε  ενα. Ερχόντουσαν την πρωτη μερα της καταταξεως και παιρνανε ολοι Ι5 ως χασικληδες. Και φορους τι πληρωνανε δηλαδη τον ΦΠΑ στην Κοκα κολα; Γιατι εγω δεν τον πληρωνω; Λοιπον δεν μας εφτανε που οι νομοι του κρατους δεν ισχυανε για αυτους μας φερανε κι αλλα 3/4 εκκατομμυρια παρομοιου υφης για να δεσουμε ως κρατος και πληρωνετε οι μαλακες και καθιστε να σας σφαζουνε...και για να εξηγουμε και να μην παρεξηγουμε επειδη εχω κατσει αρκετα χρονια στην Santa Barbara σαφως και υπαρχουν οι εξαιρεσεις ατυχως ομως οι νομοι γινονται για να τηρουνται απο την πλειονοτητα και οχι απο τις εξαιρεσεις. Ή οι νομοι και οι φοροι (αναλογικως οι φοροι βεβαιως,βεβαιως) ισχυουν για ολους γκρετσικανους, βρωμα, πατακιστανους, αυνανους δε ξερω τι η δεν ισχυουν για κανεναν. Εδω ισχυουν για τους μαλακες κι ολοι οι αλλοι κανουν οτι γουσταρουν...
Καταγράφηκε
jimminy
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Never forget, Never forgive.

« Απάντηση #8605 στις: 01/06/11, 17:05 »

εχεις απολυτως δικαιο απλως οι συγκεκριμενοι Φινλανδοι , σουηδοι ηταν με ολα πληρωμενα το μονο που θυμαμαι που πληρωναν απο την τσεπη τους ηταν τα ποτα τα βραδυα στα μπαρ που τα ξεσκιζανε διοτι σ αυτους ητανε πανακριβα. Πρεπει ν ακοστιζανε το 1/10 τοτε. Σημειωσις: πηγαινετε τωρα να πιειτε ενα ποτο στο ελσινκι κι ενα στην Αφηδνα και θα δειτε οτι η μονη διαφορα στο ελσινκι θα χει κατι μουνια παραδιπλα στην Αφηδνα κατι γεροδεμενους πατακιστανους που θα κατουρανε στον δρομο η θα κανουνε μπαλακι με την μυτη τους.

θεος  2funny 2funny 2funny

μπορεις να μου πεις σε παρακαλω καμια σεξουλιαρα φραση να πω σε μια φιλη μου ουκρανιδα? Ειναι απο το Τερνοπιλ, πολυ ωραια γυναικα  Boobies

Αλλα θα ηθελα να σε ρωτησω και κατι αλλο, ολοι εκει περα ζουνε σε σπιτια τρυπες με επιπλα απο την εποχη του Νωε?
Γιατι μου ειχε δειξει κατι φωτογραφιες απο παρτυ που κανανε σε σπιτια κ ηταν ολα μεσα στη μαυριλα και την καταθλιψη.
Λιγο χρωμα δεν μπορουν να βαλουν στη ζωη τους?

Παντως εγω τις γουσταρω γιατι ειναι λαος που εχει μυαλο και μπορει να μην εχουν στον ηλιο μοιρα, αλλα το μυαλο τους κοβει και μπορουν να μας δουλευουν ψιλο γαζι για πλακα.

Και κατι αλλο, απο τη μια δεν εχουνε λεφτα, αλλα πως στο καλο γινονται λιαρδα στο ποτο και μετα γαμιουνται ασυστολα?

Με την κοπελα που σου ανεφερα ειμαστε απλοι φιλοι, ξερεις, απο τους φιλους που γαμιουνται οταν βρισκονται :p

εκεινη μενει μονιμα ουκραινα, αλλα ερχεται οταν μπορει ελλαδα. Γενικα ειναι απο τις εξαιρεσεις, εκεινη εχει αρκετα λεφτα και δεν ψαχνεται να βρει μαλακα να την πληρωνει. Οχι οτι αμα τον εβρισκε θα την χαλαγε, αλλα ξερει οτι απο μενα δεν εχει τιποτα να παρει, οποτε αρκειται στο κορμι μου :p

Πριν αρκετα χρονια ειχα γνωρισει κατι μολδαβες, ηταν μια παρεα. Τις ειχαμε γνωρισει στο χωριο μου, με εναν ξαδερφο μου κ ειπαμε να συναντηθουμε αθηνα. Εκεινες ειχαν ερθει για διακοπες, ετσι ελεγαν. Ηταν 5-6 γκομενες.
Τελικα βγηκαμε αθηνα, τις πηγαμε σε ενα κλαμπ, εκεινες πινανε σα νεροφιδα, εμεις δεν ειχαμε ακουμπησει ουτε το χερι τους. Οταν πηγαμε να τις μπαλαμουτιασουμε, εκεινες ειπαν οτι ηταν αργα κ επρεπε να γυρισουν σπιτι. Κ οχι μονο αυτο, αλλα ειπαν οτι δεν ειχανε λεφτα!!! Και πληρωσαμε σα μαλακες τα κερατα μας, παιδακια ημασταν 16-17, ολο το χαρτζιλικι μου εφυγε εκει για τις καριολες. Η πλακα ξερεις ποια ειναι? Τις γυρισαμε σπιτι συνοδεια με τα ποδια, μιλαμε για ποδαροδρομο χιλιομετρα ολοκληρα. Μενανε καπου στο Ρεντη, κοντα στο αθλητικο του Ολυμπιακου. Νομιζω ηταν κατι σα βιομηχανικη ζωνη. Κ οχι μονο δεν ειπαν ουτε ευχαριστω, αλλα ουτε ξανασηκωσαν τηλεφωνο!!! Τελικα, τωρα που περασανε τα χρονια, σκεφτομαι μηπως ηταν ακομα και πουτανιτσες που τις ειχαν φερει για δουλεια. Ισως ειναι η μεγαλυτερη ηττα που εχω φαει στη ζωη μου, αν και ο αξα ευθυνεται περισσοτερο γι' αυτο, εκεινος ειχε φαει σκαλωμα να γαμησει. Τεσπα.

Επισης, αλλη μια απορια που εχω ειναι αν οι ουκρανοι γαμανε γενικα. Γιατι εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι του αθληματος οι τυποι, γι' αυτο και τα κοριτσια ψαχνονται τοσο πολυ και το εχουν κανει τοσο μεγαλο θεμα. Για παραδειγμα, ειχα παει σκανδιναβια διακοπες με ενα φιλο, καθοτι κ οι δυο ημαστε λατρεις του σκανδιναβικου προτυπου, κ εκει ειχα δει παρεες αντρων να πινουν, να μεθανε, να γινονται λιαρδα και μετα να γυρνανε για υπνο σπιτι. Η καθημερινοτητα τους ηταν τζοκινγκ το πρωι, μετα δουλεια, μετα ποτο, μετα φαι στο σπιτι και μετα υπνος. Αυτο.

Και μετα εβλεπα τις γυναικες που μονο που τις κοιταζες, τους εκανε εντυπωση!!! Δε θα πω την κλασικη μαλακια που λενε ολοι, οτι πηγαμε και γαμουσαμε ασυστολα καθε μερα. Η αληθεια ειναι οτι τις πρωτες μερες ειχαμε παθει τετοια μουνοπλακα που ουτε να μιλησουμε δεν μπορουσαμε. Μονο λιγο πριν φυγουμε, τοτε που ειπαμε θα τα γαμησουμε ολα, ειχαμε κ εμεις τα τυχερα μας.

Τρομερη εντυπωση ομως μου εκανε οτι ηταν τοσο ευγενικοι ανθρωποι και τοσο χαρουμενοι, δεν τους απασχολουσε τιποτα, δεν ειχανε προβληματα! Ερχονταν οι κοπελες και μας μιλουσαν κ εμεις μεναμε μαλακες, τα παιζαμε τελειως. Να βλεπεις τωρα τη μουναρα την 1,85 ξανθια γαλανοματα, με τα βυζια της και τους κωλους της, να ερχεται να σου λεει "παω στοιχημα οτι εισαι ελληνας, ενω η φιλη μου λεει οτι ειστε ιταλοι".
Κ εκει εμεις να χανουμε τα λογια μας. Τι lowe kai proficiency, εγω και το αλφαβητο ειχα ξεχασει.
Τεσπα, για να επανελθω στο θεμα, οι ουκρανοι γαμανε? Ή οι ουκρανιδες ειναι τοσο αχορταγες?

p.s. αν εχεις καμια συμβουλη για να προσεχω, πες την...

Καταγράφηκε
Ιωσήφ Μπλάσκος
Τιμημένος

« Απάντηση #8606 στις: 01/06/11, 17:05 »

θεος  2funny 2funny 2funny

μπορεις να μου πεις σε παρακαλω καμια σεξουλιαρα φραση να πω σε μια φιλη μου ουκρανιδα? Ειναι απο το Τερνοπιλ, πολυ ωραια γυναικα  Boobies

Αλλα θα ηθελα να σε ρωτησω και κατι αλλο, ολοι εκει περα ζουνε σε σπιτια τρυπες με επιπλα απο την εποχη του Νωε?
Γιατι μου ειχε δειξει κατι φωτογραφιες απο παρτυ που κανανε σε σπιτια κ ηταν ολα μεσα στη μαυριλα και την καταθλιψη.
Λιγο χρωμα δεν μπορουν να βαλουν στη ζωη τους?

Παντως εγω τις γουσταρω γιατι ειναι λαος που εχει μυαλο και μπορει να μην εχουν στον ηλιο μοιρα, αλλα το μυαλο τους κοβει και μπορουν να μας δουλευουν ψιλο γαζι για πλακα.

Και κατι αλλο, απο τη μια δεν εχουνε λεφτα, αλλα πως στο καλο γινονται λιαρδα στο ποτο και μετα γαμιουνται ασυστολα?

Με την κοπελα που σου ανεφερα ειμαστε απλοι φιλοι, ξερεις, απο τους φιλους που γαμιουνται οταν βρισκονται :p

εκεινη μενει μονιμα ουκραινα, αλλα ερχεται οταν μπορει ελλαδα. Γενικα ειναι απο τις εξαιρεσεις, εκεινη εχει αρκετα λεφτα και δεν ψαχνεται να βρει μαλακα να την πληρωνει. Οχι οτι αμα τον εβρισκε θα την χαλαγε, αλλα ξερει οτι απο μενα δεν εχει τιποτα να παρει, οποτε αρκειται στο κορμι μου :p

Πριν αρκετα χρονια ειχα γνωρισει κατι μολδαβες, ηταν μια παρεα. Τις ειχαμε γνωρισει στο χωριο μου, με εναν ξαδερφο μου κ ειπαμε να συναντηθουμε αθηνα. Εκεινες ειχαν ερθει για διακοπες, ετσι ελεγαν. Ηταν 5-6 γκομενες.
Τελικα βγηκαμε αθηνα, τις πηγαμε σε ενα κλαμπ, εκεινες πινανε σα νεροφιδα, εμεις δεν ειχαμε ακουμπησει ουτε το χερι τους. Οταν πηγαμε να τις μπαλαμουτιασουμε, εκεινες ειπαν οτι ηταν αργα κ επρεπε να γυρισουν σπιτι. Κ οχι μονο αυτο, αλλα ειπαν οτι δεν ειχανε λεφτα!!! Και πληρωσαμε σα μαλακες τα κερατα μας, παιδακια ημασταν 16-17, ολο το χαρτζιλικι μου εφυγε εκει για τις καριολες. Η πλακα ξερεις ποια ειναι? Τις γυρισαμε σπιτι συνοδεια με τα ποδια, μιλαμε για ποδαροδρομο χιλιομετρα ολοκληρα. Μενανε καπου στο Ρεντη, κοντα στο αθλητικο του Ολυμπιακου. Νομιζω ηταν κατι σα βιομηχανικη ζωνη. Κ οχι μονο δεν ειπαν ουτε ευχαριστω, αλλα ουτε ξανασηκωσαν τηλεφωνο!!! Τελικα, τωρα που περασανε τα χρονια, σκεφτομαι μηπως ηταν ακομα και πουτανιτσες που τις ειχαν φερει για δουλεια. Ισως ειναι η μεγαλυτερη ηττα που εχω φαει στη ζωη μου, αν και ο αξα ευθυνεται περισσοτερο γι' αυτο, εκεινος ειχε φαει σκαλωμα να γαμησει. Τεσπα.

Επισης, αλλη μια απορια που εχω ειναι αν οι ουκρανοι γαμανε γενικα. Γιατι εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι του αθληματος οι τυποι, γι' αυτο και τα κοριτσια ψαχνονται τοσο πολυ και το εχουν κανει τοσο μεγαλο θεμα. Για παραδειγμα, ειχα παει σκανδιναβια διακοπες με ενα φιλο, καθοτι κ οι δυο ημαστε λατρεις του σκανδιναβικου προτυπου, κ εκει ειχα δει παρεες αντρων να πινουν, να μεθανε, να γινονται λιαρδα και μετα να γυρνανε για υπνο σπιτι. Η καθημερινοτητα τους ηταν τζοκινγκ το πρωι, μετα δουλεια, μετα ποτο, μετα φαι στο σπιτι και μετα υπνος. Αυτο.

Και μετα εβλεπα τις γυναικες που μονο που τις κοιταζες, τους εκανε εντυπωση!!! Δε θα πω την κλασικη μαλακια που λενε ολοι, οτι πηγαμε και γαμουσαμε ασυστολα καθε μερα. Η αληθεια ειναι οτι τις πρωτες μερες ειχαμε παθει τετοια μουνοπλακα που ουτε να μιλησουμε δεν μπορουσαμε. Μονο λιγο πριν φυγουμε, τοτε που ειπαμε θα τα γαμησουμε ολα, ειχαμε κ εμεις τα τυχερα μας.

Τρομερη εντυπωση ομως μου εκανε οτι ηταν τοσο ευγενικοι ανθρωποι και τοσο χαρουμενοι, δεν τους απασχολουσε τιποτα, δεν ειχανε προβληματα! Ερχονταν οι κοπελες και μας μιλουσαν κ εμεις μεναμε μαλακες, τα παιζαμε τελειως. Να βλεπεις τωρα τη μουναρα την 1,85 ξανθια γαλανοματα, με τα βυζια της και τους κωλους της, να ερχεται να σου λεει "παω στοιχημα οτι εισαι ελληνας, ενω η φιλη μου λεει οτι ειστε ιταλοι".
Κ εκει εμεις να χανουμε τα λογια μας. Τι lowe kai proficiency, εγω και το αλφαβητο ειχα ξεχασει.
Τεσπα, για να επανελθω στο θεμα, οι ουκρανοι γαμανε? Ή οι ουκρανιδες ειναι τοσο αχορταγες?

p.s. αν εχεις καμια συμβουλη για να προσεχω, πες την...

"μπορεις να μου πεις σε παρακαλω καμια σεξουλιαρα φραση να πω σε μια φιλη μου ουκρανιδα? Ειναι απο το Τερνοπιλ, πολυ ωραια γυναικα  Boobies"

Παμαγκου ματεριάλνα. Η φρασις αυτη θα σ ανοιξει πολλες πορτες.

"Αλλα θα ηθελα να σε ρωτησω και κατι αλλο, ολοι εκει περα ζουνε σε σπιτια τρυπες με επιπλα απο την εποχη του Νωε?
Λιγο χρωμα δεν μπορουν να βαλουν στη ζωη τους?"

Κατα 90 τοις εκατο. Γενικως ειναι μουτζουφληδες δεν εχουν αισθηση του χιουμορ και του ωραιου περαν απο τους κωλους που οι γκομενες τον κουνανε ωραια εδω περα. που να δεις καινουργιο διαμερισμα με επιπλα που θεωρουν αυτοι ωραια. Η αποθεωσις του κιτσ...

"Παντως εγω τις γουσταρω γιατι ειναι λαος που εχει μυαλο και μπορει να μην εχουν στον ηλιο μοιρα, αλλα το μυαλο τους κοβει και μπορουν να μας δουλευουν ψιλο γαζι για πλακα."

Αμα το μυαλο τους κοβει εγω ειμαι ο Οπενχαιμερ και τωρα πα στη κουζινα μου να σιαξω ατομικες βομβες. Μην μπερδευεις τα πραματα. ειναι απλως ασυνήδητοι και ασυστολοι. πραματα που εμεις θα ντρεπομασταν να κανουμε εστω και μια φορα χωρις κανεις να μας ξερει, γι αυτους ειναι ψωμοτυρι.

"εκεινη μενει μονιμα ουκραινα, αλλα ερχεται οταν μπορει ελλαδα. Γενικα ειναι απο τις εξαιρεσεις, εκεινη εχει αρκετα λεφτα και δεν ψαχνεται να βρει μαλακα να την πληρωνει. Οχι οτι αμα τον εβρισκε θα την χαλαγε, αλλα ξερει οτι απο μενα δεν εχει τιποτα να παρει, οποτε αρκειται στο κορμι μου :p"

Ναι ειναι ο πατερας της ιδιοκτητς της ναφτογκαζ και εγω ειμαι ο Μονασσης. Αχ παιδί μου ο μηλιωκας αν δε κανω λαθος ειχε ενα τραγουδι αλλου τρως πινεις αλλου πας και τον δινεις. Υπαρχει αιμοδωτης. αιμοδωται.

"Πριν αρκετα χρονια ειχα γνωρισει κατι μολδαβες, ηταν μια παρεα. Τις ειχαμε γνωρισει στο χωριο μου, με εναν ξαδερφο μου κ ειπαμε να συναντηθουμε αθηνα. Εκεινες ειχαν ερθει για διακοπες, ετσι ελεγαν. Ηταν 5-6 γκομενες.
Τελικα βγηκαμε αθηνα, τις πηγαμε σε ενα κλαμπ, εκεινες πινανε σα νεροφιδα, εμεις δεν ειχαμε ακουμπησει ουτε το χερι τους. Οταν πηγαμε να τις μπαλαμουτιασουμε, εκεινες ειπαν οτι ηταν αργα κ επρεπε να γυρισουν σπιτι. Κ οχι μονο αυτο, αλλα ειπαν οτι δεν ειχανε λεφτα!!! Και πληρωσαμε σα μαλακες τα κερατα μας, παιδακια ημασταν 16-17, ολο το χαρτζιλικι μου εφυγε εκει για τις καριολες. Η πλακα ξερεις ποια ειναι? Τις γυρισαμε σπιτι συνοδεια με τα ποδια, μιλαμε για ποδαροδρομο χιλιομετρα ολοκληρα. Μενανε καπου στο Ρεντη, κοντα στο αθλητικο του Ολυμπιακου. Νομιζω ηταν κατι σα βιομηχανικη ζωνη. Κ οχι μονο δεν ειπαν ουτε ευχαριστω, αλλα ουτε ξανασηκωσαν τηλεφωνο!!! Τελικα, τωρα που περασανε τα χρονια, σκεφτομαι μηπως ηταν ακομα και πουτανιτσες που τις ειχαν φερει για δουλεια. Ισως ειναι η μεγαλυτερη ηττα που εχω φαει στη ζωη μου, αν και ο αξα ευθυνεται περισσοτερο γι' αυτο, εκεινος ειχε φαει σκαλωμα να γαμησει. Τεσπα."

Ελπιζω τα επομενα ετη της ζωης σου να σε κανουν ακομα σοφωτερο. οντως αυτο ηταν απλα με τους μαλακες το παιζουν μυξοπαρθενες.

"Επισης, αλλη μια απορια που εχω ειναι αν οι ουκρανοι γαμανε γενικα. Γιατι εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι του αθληματος οι τυποι, γι' αυτο και τα κοριτσια ψαχνονται τοσο πολυ και το εχουν κανει τοσο μεγαλο θεμα. Για παραδειγμα, ειχα παει σκανδιναβια διακοπες με ενα φιλο, καθοτι κ οι δυο ημαστε λατρεις του σκανδιναβικου προτυπου, κ εκει ειχα δει παρεες αντρων να πινουν, να μεθανε, να γινονται λιαρδα και μετα να γυρνανε για υπνο σπιτι. Η καθημερινοτητα τους ηταν τζοκινγκ το πρωι, μετα δουλεια, μετα ποτο, μετα φαι στο σπιτι και μετα υπνος. Αυτο."

Η μοναδικη σχεση μεταξυ των ουκρανων σκανδιναυων ειναι οτι ειναι λιγο πολυ μουτζουφληδες. Εδω οι ομοιωτητες σταματουν. Οι Σκανδιναυοι στις συναλλαγε ςτους ειναι τερατα ευγενειας οι αλλοι ειναι απο το παχνι.

"Τεσπα, για να επανελθω στο θεμα, οι ουκρανοι γαμανε? Ή οι ουκρανιδες ειναι τοσο αχορταγες?"

Γαμανε την χουφτα τους. Κοιταξε παιδι μου αυτοι πινουν , ριχνουν και μια κλανια γαμανε τη γκομενα για 5 λεπτα και πεφτουν για τουφες. Οι γκομενες κατα 90 τοις εκατο ψαχνουν ενα μαλακα να τον κλεισουν σ ενα διαμερισμα και μετα να τον εχουν φυλακισμενο ως οικοσιτο ζωο για ολη του την ζωη. Το υπολοιπο ψαχνει το χοντρο το πορτοφολι φορ εβερ.

Η συμβουλή μου
Όπως ελεγε ο μεγας Πιπης της πλατειας Θεος σχωρεστον " αι γυναικαι θελουν γαμησι και ξυλο" χυδαιον διδαγμα μα αληθινον...Στην ζωην σου εσυ να γαμας τις γυναικες οχι αυτες να σε γαμανε.
Καταγράφηκε
voltaire45
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Σάβρα του Διαδιχτύου

« Απάντηση #8607 στις: 01/06/11, 18:06 »

Όπως ελεγε ο μεγαλος Πιπης της πλατειας Θεος σχωρεστον " αι γυναικαι θελουν γαμησι και ξυλο" χυδαιον διδαγμα μα αληθινον...

Αυτό το κρατάμε.
Καταγράφηκε

«Θα έλεγε τις ότι η χώρα αύτη ηλευθερώθη επίτηδες, δια να αποδειχθή ότι δεν ήτο ικανή προς αυτοδιοίκησιν» (Αλέξανδρος Παπαδιαμάντης)
vonmakoulis
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Dura sex, sed sex

« Απάντηση #8608 στις: 01/06/11, 20:08 »

Αμα το μυαλο τους κοβει εγω ειμαι ο Οπενχαιμερ και τωρα πα στη κουζινα μου να σιαξω ατομικες βομβες.
2funny 2funny 2funny 2funny Приветствие товарищу !!
Καταγράφηκε

Dura sex, sed sex
ektor lopez
μπολντοτυπος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #8609 στις: 01/06/11, 20:08 »

Αυτό το κρατάμε.

Headbaning!
Καταγράφηκε

χρηστιδης για μοντ και ας μη παρω πρωταθλημα ποτε
Σελίδες: 1 ... 568 569 570 571 572 573 [574] 575 576 577 578 579 580 ... 1033   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: