Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 972 973 974 975 976 977 [978] 979 980 981 982 983 984 ... 1016   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες  (Αναγνώστηκε 601083 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ntentiboy
Ειδήμων
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #14655 στις: 03/03/14, 02:02 »

τογραψα και στο αλλο θρεντ

την ουσια την εχει πει ο δημητρ29
ΕΙΝΑΙ 2 ΧΩΡΕς,,,απλα κ ξαστερα
εγω λεω 2μιση,λογω οτι το κρημ ειναι ειδικη εριπτωση,,
τ αλλα ειναι βρουβες
καθεις να κατσει στην μερια του κ να κλεβει τους δικους του,οπως γινεται κ στην ευρωπη,,ο καθεις με τα προβατα τα δικα του  Grin Grin Grin
υγ οπως γινοταν Ευρωπη,,τωρα τους κλεβει ολους η ντοιτσε μπανκ..
Καταγράφηκε
rdhd
Νέος
*

Nothing really ends...

« Απάντηση #14656 στις: 03/03/14, 20:08 »

Έδω μιλαγανε για 20.000 ατομα που κατεβασαν την Ουκρανικη σημαια αλλα δεν ανεβασαν Ρωσσικη.Στη θεση της Ουκρανικης βαλανε την σημαια της πολης της Οδησσου.
   Και ο Κυπριος μου ειπε οτι δεν εχει Γκριβνα :think:Περιεργο πραγμα!Πηγε λεει σε μια τραπεζα να αλλαξει με 14,7 και δεν ειχανε Γκριβνα να του δωσουνε!Αλλαξε σε αλλη με 13,6 που ειχε Γκριβνα.
   Αυτο ειναι πολυ περιεργο.Συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις δεν υπαρχουν Ευρω ή $.Το τοπικο νομισμα γινεται κωλοχαρτο.Η εισοτημια δεν αλλαξε γιατι ηταν σαββατοκυριακο.Αυριο δευτερα φυσιολογικα το Γκριβνα πρεπει να καταποντιστει.Αν και κανονικα πρεπει να χασει καθε αξια γιατι η κεντρικη κυβερνιση δεν ελεγχει πια τιποτα.Οι ανατολικες επαρχιες ειναι υπο καταληψη απο τους Ρωσσοφωνους,οι δυτικες και αυτες δεν ακουνε το Κιεβο αλλα τους ντοπιους ηγετες.Οποτε δεν ελεγχει τιποτα πια η κεντρικη κυβερνιση.Χρονια τωρα το ελεγα οτι η Ουκρανια αργα ή γρηγορα θα εφτανε σε αυτο το σημειο.
  Οσο για το στρατο της  2funny το 60-70% των αξιοματικων ειναι Ρωσσοφωνοι οποτε δεν προκειται να υπακουσουν σε καμια εντολη!

Γιατί δε λες και πόσο έπεσε το ρούβλι;  Κακά τα ψέματα ο πόλεμος δε συμφέρει κανέναν.  Τα δε ελληνικά μέσα ως συνήθως μπουρδολογούν και υπερβάλλουν.
Καταγράφηκε
lefteris38
Ειδήμων

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #14657 στις: 03/03/14, 22:10 »

Γιατί δε λες και πόσο έπεσε το ρούβλι;  Κακά τα ψέματα ο πόλεμος δε συμφέρει κανέναν.  Τα δε ελληνικά μέσα ως συνήθως μπουρδολογούν και υπερβάλλουν.

Επί τη ευκαιρεία είδα την ισοτιμία.... κοντα 51 έφτασε το γιουρο.... πω πω πω... ειχα μεινει και πισω... τελευταια φορα που πηγα ήτανε καπου 36.
Δημητρακη τα σαλουν εχουν κρατησει τις τιμές, ή εξαρτούνται από το σκαμπανευασμα του ευρω;
Καταγράφηκε

Ωτοι οιχα να πο τω οιπα. Αναγνοσει κε γραφει γνορειζο
dimitrakis29
Τιμημένος

ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗς! http://ethnikogamismos.cu.cc/

« Απάντηση #14658 στις: 04/03/14, 01:01 »

Το ρουβλι πηγε απο 49,58 στο 50,15 το χρηματιστηριο επεσε 10,8%.Ή Ρωσσια εχασε σε μια μερα 72 Δις $ 62 απωλειες του χρηματηστηριου και αλλα 10 για να στηριξει το ρουβλι.Η κεντρικη τραπεζα ανεβασε τα επιτοκια κατα 1,5% και εριξε τη δευτερα το πρω'ι' 7-8 Δις συναλλαγμα (Ευρω και $) στην αγορα το μεσημερι μεχρι το κλεισιμο του χρηματηστηριου συνεχιζε να στηριζει το ρουβλι ξοδεψε συνολικα τη δευτερα για να στηριξει το Ρουβλι 10 Δις $  Headbaning!  οποτε το ρουβλι δεν κατερευσε.Τα σαλον εχουν ακριβυνει λιγακι κοστιζουν 2500-3000 ρουβλια την ωρα η ποιοτητα εχει πεσει λιγακι.Αλλα τωρα στο amurspb.ru ειμαι ходок εχω εκπτωση σχεδον παντου και με καλουνε σε ολα σχεδον τα εγκαινια και της γιορτες τους  2funny.Αν και δεν πολυ πηγαινω συχνα μια φορα στις 10 μερες να παω.Ελλαδα καθε μερα ειμαι Φυλης ή Μεταξουργειο για να  Knockin' Boots.
   Τωρα σχετικα με την Ουκρανια εκανα αυτο το βιντεακι με μια αναλυση για τα πραγματικα αιτια του προβληματος γιατι ολο ασχετα πραγματα ακουω εδω μεσα  :headbang3:Καθως και με εικονες απο το ταξηδι μου στην Οδησσό.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RVezeREEEcc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RVezeREEEcc</a>
Καταγράφηκε

davarits
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ενα εκατομμυριο χλμ στο ανατολικο μπλοκ PIRATE!!!!

« Απάντηση #14659 στις: 04/03/14, 03:03 »

χαιβαν αλλαν δοσε στιγμαααααααα Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! τι γινεται εισαι οκ η να σφιριξο στα παπουδοκομαντα του κισηνεουυυ να ρθουν για διασοση???????????? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? δοσε στιγμα οβερ!!!!!!!!
Καταγράφηκε

Я хочу киску русский    Я хочу киску русский  Я хочу киску русский  Я хочу киску русский  Я хочу киску русский
davarits
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ενα εκατομμυριο χλμ στο ανατολικο μπλοκ PIRATE!!!!

« Απάντηση #14660 στις: 04/03/14, 03:03 »

Το ρουβλι πηγε απο 49,58 στο 50,15 το χρηματιστηριο επεσε 10,8%.Ή Ρωσσια εχασε σε μια μερα 72 Δις $ 62 απωλειες του χρηματηστηριου και αλλα 10 για να στηριξει το ρουβλι.Η κεντρικη τραπεζα ανεβασε τα επιτοκια κατα 1,5% και εριξε τη δευτερα το πρω'ι' 7-8 Δις συναλλαγμα (Ευρω και $) στην αγορα το μεσημερι μεχρι το κλεισιμο του χρηματηστηριου συνεχιζε να στηριζει το ρουβλι ξοδεψε συνολικα τη δευτερα για να στηριξει το Ρουβλι 10 Δις $  Headbaning!  οποτε το ρουβλι δεν κατερευσε.Τα σαλον εχουν ακριβυνει λιγακι κοστιζουν 2500-3000 ρουβλια την ωρα η ποιοτητα εχει πεσει λιγακι.Αλλα τωρα στο amurspb.ru ειμαι ходок εχω εκπτωση σχεδον παντου και με καλουνε σε ολα σχεδον τα εγκαινια και της γιορτες τους  2funny.Αν και δεν πολυ πηγαινω συχνα μια φορα στις 10 μερες να παω.Ελλαδα καθε μερα ειμαι Φυλης ή Μεταξουργειο για να  Knockin' Boots.
   Τωρα σχετικα με την Ουκρανια εκανα αυτο το βιντεακι με μια αναλυση για τα πραγματικα αιτια του προβληματος γιατι ολο ασχετα πραγματα ακουω εδω μεσα  :headbang3:Καθως και με εικονες απο το ταξηδι μου στην Οδησσό.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RVezeREEEcc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RVezeREEEcc</a>
φτου φτου πασα μουυυυ ομορφηνεςςςς Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink και μπυφανακι σενιοοοο  Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!  θα παρουμε ματι απο στριπτιζακι γερμανικο??????????????
Καταγράφηκε

Я хочу киску русский    Я хочу киску русский  Я хочу киску русский  Я хочу киску русский  Я хочу киску русский
Glock Perfection
Ρολογάς
Μάλαμα

« Απάντηση #14661 στις: 04/03/14, 03:03 »

Headbaning! Headbaning! Headbaning!

Τα πράγματα στη σωστή τους βάση!!!Πιστεύεις πως αν τελικά η Ρωσσία βγει μεγαλύτερη εδαφικά απο όλη την ιστορία και σχετικά ανώδυνα χωρίς πυροβολισμό τότε το Ρούβλι θα εκτοξευτεί και θα γίνει πάλι πανίσχυρο;

Περιμένω με ανυπομονησία Davarits Niuζ
Καταγράφηκε
ntany223
Ειδήμων

« Απάντηση #14662 στις: 04/03/14, 07:07 »

Λοιπόν σε έξι μήνες δεν θα εχει μείνει ουκρανέζα για ουκρανέζα κάτω από 40 χρονών στην Ουκρανία. Όλες θα βγουν στην Ευρώπη να ρουφάνε σπέρμα και ευρώ.
Καταγράφηκε
dimitrakis29
Τιμημένος

ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗς! http://ethnikogamismos.cu.cc/

« Απάντηση #14663 στις: 04/03/14, 12:12 »

Headbaning! Headbaning! Headbaning!

Τα πράγματα στη σωστή τους βάση!!!Πιστεύεις πως αν τελικά η Ρωσσία βγει μεγαλύτερη εδαφικά απο όλη την ιστορία και σχετικά ανώδυνα χωρίς πυροβολισμό τότε το Ρούβλι θα εκτοξευτεί και θα γίνει πάλι πανίσχυρο;

Περιμένω με ανυπομονησία Davarits Niuζ

Καλα το τι μπουρδες εχω ακουσει στο αλλο Thread δεν λεγεται! 2funny 2funny 2funny 2funny :2funny:Μιλαμε για εντελως ασχετους.Τα χρηματα που θα ξοδεψει η Ρωσσια θα ειναι εξωπραγματικα και δεν ξερω αν θα της φτασουνε!Η Ρωσσικη οικονομια ειναι πολυ στενα συνδεδεμενη με τη διεθνη οικονομια οποτε θα εχει τρομερες επιπτωσεις.
   Και να γινουν αυτα θα πρεπει να περασουν πολλα χρονια (αυτονομιες,δημοψυφισματα και μετα ενωση με τη Ρωσσια).
   Εμενα με συμφερει παρα πολυ που παιφτει το ρουβλι και συρικνωνεται η οικονομια της Ρωσσιας.Το μεγαλητερο θειο δωρο για μενα θα ειναι αν κανουν αυτο που ειπανε δυσκολεψουν της βιζες για τους Ευρωπαιους πολιτες σαν αντιμετρο για το οτι η Ευρωπα'ι'κη ενωση θα σταματισει να δινει βιζες στους Ρωσσους  2funny!Ακομα και οι λιγοι φουκαραδες Πιρφοροι που ερχονταν και μας ρεζιλευαν θα σταματισουν να ερχονται:2funny:.
   Αν δε η Κριμαια ,η ανατολικη Ουκρανια και η Οδησσο ενωθει με τη Ρωσσια παλι τα ζωα θα θελουνε Ρωσσικη βιζα οποτε ακομα και αυτοι που εχουν καποια λιγα λεφτα και μπορουνε να πανε θα θελουνε βιζα που θα τους ειναι δυσκολο να της παρουνε 2funny Οσες μερες κλεισουνε ξενοδοχειο τοσες μερες θα παιρνουνε βιζα!Βαλε και οτι ολη η βρωμια (Τουρκοι,Αραβες) θα φυγουν απο'κει και οτι θα πεσουνε Ρωσσικα λεφτα και  καποια μερη οπως η Οδησσος θα γινουν πολυ καλητερα.Στα χωρια και στις μικρες πολεις μην περιμενεις να αλλαξουν και πολλα απλος θα πληρωνουνε πολυ λιγοτερα λεφτα για το γκαζι και θα ανεβουνε λιγακι οι μισθοι τους.Βεβαια αυτα ειναι σεναρια που δεν ειναι σιγουρο οτι θα γινουνε πραγματικοτητα.
   Σημερα το ρουβλι σταθεροποιηθηκε βοηθισε το οτι ανεβασαν τα επιτοκια απο 5,5% σε 7% και οτι ριξαν στην αγορα χτες συνολικα 10,5 Δις $!Σημερα δεν εχω ενημερωθει ακομα και δεν ξερω πόσο συναλαγμα ριξανε στην αγορα για την στηριξη του Ρουβλιου?
   Σχετικα με την Οδησσο δεν ξερω τι γινεται  χτες πλακωσαν στο ξυλο τον εισαγγελεα και του σπασανε τ'αμαξι.Δεν μπορω ομως να βρω πληροφοριες η φιλη μου χτες μου ειπε οτι ειχε καποια επισοδια ολοι λενε οτι αυτοι που καναν τα επισοδια ειναι σταλμενοι απο το Κιεβο  :think:Αλλα αυτο δεν εχει επιβεβαιωθει ακομα ειναι κουτσομπολια.Αν μαθω θα σας ενημερωσω σχετικα Smiley
Καταγράφηκε

George G
Μάλαμα

« Απάντηση #14664 στις: 04/03/14, 12:12 »

Δημητράκη μιά χαρά ανταποκριτής έγινες! Wink
Καταγράφηκε

Ψεύτες, κλέφτες και μακρυχέριδες...ήρθε η ώρα σας!!!
Glock Perfection
Ρολογάς
Μάλαμα

« Απάντηση #14665 στις: 07/03/14, 17:05 »

Λοιπόν σε έξι μήνες δεν θα εχει μείνει ουκρανέζα για ουκρανέζα κάτω από 40 χρονών στην Ουκρανία. Όλες θα βγουν στην Ευρώπη να ρουφάνε σπέρμα και ευρώ.
Μετά τα γεγονότα στη πλατεία ανεξαρτησίας του Κιέβου και ότι μετέδωσαν και μεταδίδουν τα μέσα ενημέρωσης, υπάρχει στην περιρρέουσα ατμόσφαιρα του εγχώριου ανδρικού πληθυςμού πολύ αυτή η άποψη...Οτι δηλαδή οι Ουκρανίδες θα ξανά γεμίσουν τους οίκους ανοχής θα έρχονται και θα πηδιούνται για ψίχουλα , θα ψάχνουν άντρες να πιαστούν!Το έχω ακούσει πολύ τελευταία!!
Δυστηχώς όμως τα πράγματα δεν είναι έτσι  όπως νομίζετε !Η ζωή στο Κίεβο και στις υπόλοιπες πόλεις είναι όπως ήταν και πριν!Δεν υπάρχουν ενδείξεις ότι θα γίνει κάτι σε περισσότερο βαθμό απ'οτι γινόταν και πιο πριν!Όλα αυτά τα χρόνια οι Ουκρανοί χορτάσαν και πλούτο και ...πούτςα!Σε καμιά δεν έληψε μια δουλίτσα και ένας μαυριδερός....
Αλλά ας πάρουμε και το αισιόδοξο σενάριο ότι οι κάποιες δίμετρες Μουνάρες θα πάρουν το δρόμο της ξενιτιάς...Δεν βρίσκω ούτε μια αιτία να έρθουν Ευρώπη...Αραβία ,Τουρκία  και Ασία έχει πιο πολλά κίνητρα!
Αλλά αν και πάλι αν κάποιες ψαρώσουν και κυνηγήσουν το Ευρωπαϊκό όνειρο δεν βρίσκω λόγο να το κάνουν στη χώρα μας....Προς βορρά θα στραφούν!Αν πάλι κάποιες έρθουν εδώ, είναι τόσο άσχημα δομημένο το όλο σύστημα που θα είναι εκ των πραγμάτων ακριβές και δύσκολές!Ενώ στη βόρεια Ευρώπη τις έχουν στη ξεφτίλα και τους δίνουν ένα ξεροκόμματο και γι' αυτό πρέπει να ιδρώσουν (στο κρεβάτι ) για να το πάρουν εδώ το σπόρ θα είναι πάλι γι' αυτούς που έχουν...Και όσοι έχουν δεν περιμένουν την κρίση στην Ουκρανία για να  Knockin' Boots!!!
Δυστηχώς όπως και στη πολιτική είμαστε ανίκανοι να εκμεταλλευτούμε γεωπολιτικές ευκαιρίες έτσι και στο θέμα του μουνιού είμαστε τελείως απροετοίμαστοι  να εκμεταλλευτούμε πιθανή έλευση ωραίων γυναικών  εξ Ουκρανίας...
Καταγράφηκε
GSAKKI
Ειδήμων

« Απάντηση #14666 στις: 07/03/14, 18:06 »

Πότε αναμένεται να ανοίξουν οι βίζες για Ευρώπη ?
Καταγράφηκε
Glock Perfection
Ρολογάς
Μάλαμα

« Απάντηση #14667 στις: 07/03/14, 18:06 »

Πότε αναμένεται να ανοίξουν οι βίζες για Ευρώπη ?
Χλωμό το βλέπω για τα επόμενα χρόνια απο την Ε.Ε. Με τη μορφή που έχει ως Ένωση τώρα..Κάτι σαν τη σχέση που υπάρχει με τη Τουρκία το πάνε οι Ευρωπαίοι...Δηλαδή ειδική σχέση με ζώνη ελεύθερου εμπορίου διακίνησης κεφαλαίων εταιριών αλλά όχι ατόμων....!Μοναδική ελπίδα (επιστημονικής φαντασίας για την παρούσα Κυβέρνηση) είναι να πράξει μονομερώς η Ελλάδα και για λόγους εθνικού συμφέροντος(Τουριςμός)και να επιτρέψει την ελεύθερη διακίνηση προσώπων με τη Ρωσία και Ουκρανία όπως η Κύπρος...!
Καταγράφηκε
GSAKKI
Ειδήμων

« Απάντηση #14668 στις: 07/03/14, 18:06 »

..δε λέω  για να καταργηθεί τελείως η βιζα- αλλά μόνο για ταξίδια εως 90 ημέρες.

Ήταν και ένας λόγος που βγήκε ο κόσμος στους δρόμους.

Χύθηκε -στην κυριολεξία- αίμα για αυτό...

Επίσης και ο Γιανούκοβιτς από το 2010 είχε υποσχεθεί ότι θα το κάνει,όμως αισθάνθηκαν
οτι -ακόμη και για αυτό -τους κορόιδεψε..

υ.γ Από Ουκρανία για Κύπρο δεν χρειάζεται βίζα?
Καταγράφηκε
Glock Perfection
Ρολογάς
Μάλαμα

« Απάντηση #14669 στις: 07/03/14, 19:07 »

Ήταν και ένας λόγος που βγήκε ο κόσμος στους δρόμους.

Χύθηκε -στην κυριολεξία- αίμα για αυτό...

Επίσης και ο Γιανούκοβιτς από το 2010 είχε υποσχεθεί ότι θα το κάνει,όμως αισθάνθηκαν
οτι -ακόμη και για αυτό -τους κορόιδεψε..

υ.γ Από Ουκρανία για Κύπρο δεν χρειάζεται βίζα?
Το θέμα δεν είναι τι θέλουν οι Ουκρανοί για το θέμα της Βίζας αλλά τι θέλει η Ευρώπη...
Και η Ευρώπη για λόγους που έχουν χιλιοαναληθεί εδώ δεν προτίθεται να κάνει κάτι διαφορετικό απ'οτι συμβαίνει τώρα!
Όσο για τη Κύπρο η είσοδος των Ρώσσων είναι ελεύθερη χωρίς περιορισμούς!Νομίζω πως το ίδιο θα συμβαίνει και για τους Ουκρανούς!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 972 973 974 975 976 977 [978] 979 980 981 982 983 984 ... 1016   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: