Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 915 916 917 918 919 920 [921] 922 923 924 925 926 927 ... 1065   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες  (Αναγνώστηκε 657351 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Shinoharas
Επισκέπτης
« Απάντηση #13800 στις: 26/11/13, 12:12 »

Αντικαπνιστικος στην Ουκρανια; Ποτε εγινε; γαμω το φελεκι μου γαμω. Ηξερα για Αμερικη, αν και εκει βρισεις κατι 3στερα μοτελ, και για Αγγλια, Ολλανδια... Αντε και στην Ελλαδα με το καλο. χα χα χα
γαμησε τα Λευτερη...στην αρχη καπνιζα στο Τοπ Σαντουιτς οσπου μια μερα κι εκει μου ειπαν οτι απαγορευετε κι εκει...τελικα βρηκα διπλα στο λουκουματζιδικο σε μια πιτσαρια...το χειροτερο ηταν οτι μου την ελεγαν στο ξενοδοχειο
Καταγράφηκε
dimitrakis29
Τιμημένος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗς! http://ethnikogamismos.cu.cc/

« Απάντηση #13801 στις: 26/11/13, 13:01 »

γαμησε τα Λευτερη...στην αρχη καπνιζα στο Τοπ Σαντουιτς οσπου μια μερα κι εκει μου ειπαν οτι απαγορευετε κι εκει...τελικα βρηκα διπλα στο λουκουματζιδικο σε μια πιτσαρια...το χειροτερο ηταν οτι μου την ελεγαν στο ξενοδοχειο
Πρεπει να υπαρχει τετοιος νομος γιατι θυμαμαι παντου στην Οδησσο ο κοσμος εβγαινε εξω για να καπνισει,στο Ελληνικο,στα διαφορα εστιατορια,ακομα και στα Κλαμπ :)ΣΤΟ YO ειχε ενα μερος σαν φωταγωγο ανοικτο απο πανω που βγαιναν για να καπνισουν.Μεσα στην ντισκο δεν καπνιζε κανενας!Στο True Man εβγαιναν στην βεραντα και καπνιζαν.Στη Ρωσσια εχει μερος για καπνιστες και μερος για μη καπνιστες σε ολα τα μερη αν και τωρα ολο και λιγοτεροι καπνιζουν στη Ρωσσια.Στη Μολδαβια παντου καπνιζαν στο El Greco επειδη ειναι μεγαλο δεν υπηρχε προβλημα αλλα στο ΟΠΑ η ατμοσφαιρα ηταν αποπνυκτικη!Δεν μπορουσες να αναπνευσεις.
Καταγράφηκε

dimitrakis29
Τιμημένος

ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗς! http://ethnikogamismos.cu.cc/

« Απάντηση #13802 στις: 26/11/13, 13:01 »

Τωρα σχετικα με την οικονομια της Ουκρανιας ο προθυπουργος της Ουκρανιας ειπε οτι η Газпром υποσχεθηκα να διαπραγματευθει ξανα την τιμη του γκαζιου με την Ουκρανια.Η Газпром ομως απαντησε οτι η τιμη του γκαζιου με την Ουκρανια δεν προκειται να γινει http://www.utro.ru/news/2013/11/25/1159113.shtml
Καταγράφηκε

GSAKKI
Ειδήμων

« Απάντηση #13803 στις: 27/11/13, 13:01 »

Αλλάζω τη κουβέντα, αλλά αν ξέρει κάποιος ελληνικο εστιατόριο στο ΚΙΕΒΟ??
Καταγράφηκε
Glock Perfection
Ρολογάς
Μάλαμα
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #13804 στις: 27/11/13, 16:04 »

ΥΓ 4 του Μηνος πεταω για Μοσχα εκτος αν κατσει στραβη στη δουλεια για 5 μερες
Hallo everybody....

Πολύ βροχή στα μέρη μου μέχρι χτες και καιρός πλέον να πούμε καμιά κουβέντα να περνάει η ώρα!Η χρονιά φέτος πήγε καλά απο γυναίκες και το σώσαμε στο τέλος!

Shino, παραλίγο να είμασταν στη ίδια πτήση(08.20-13.50 αν είσαι σε αυτή) για Μόσχα! Τελικά το άλλαξα με Λονδίνο λόγω δουλειάς και θα δω τι παίζει με Ρωσο-Ουκρανίδες τουρίστριες στο Soho!

Όσο για πληροφορίες για τις γνωριμίες μέσω ίντερνετ ανατρέξτε στις αρχικές σελίδες που εκεί αναγραφόταν ο "επαγγελματισμός" των Ουκρανίδων να τσιμπάνε ξένους απο το ιντερνετ και μετά να τους κάνουν την ζωή δύσκολη! Κάποια παιδιά γράψαν ιστορίες για γκομενάκια που γνώρισαν μέσω ίντερνετ και πάνω ήταν τελείως διαφορετικές απ'οτι φαίνονται να είναι μέσω ιντερνετ! Προσωπικώς έχω κόψει όλες τις επαφές με τις παλιότερες ουκρανίδες μου και με μια φετινή του Οκτωβρίου ούτε που της έστειλα μύνημα! Τέλος όλα μιας και μόνο ψυχολογική φθορά είναι μετά το  Knockin' Boots

Φίλε GSAKKI όπωτε βλέπω ποσταρισμά σου για τα γραφειοκρατικά, πραγματικά το βρίσκω γελοίο! Πολύ το βασανίζετε το θέμα! Τα πράγματα είναι απλά αν υπάρχει θέληση! Αν οχι όλα δύσκολα και αξεπέραστα!Ελληνικό εστιατόριο στο κεντρο δεν είδα αν και ο Ιωσήφ είπε πως υπήρχε ένα,που δεν το συνηστούσε όμως!

Αυτά τα ολίγα προς το παρών!
Καταγράφηκε
Glock Perfection
Ρολογάς
Μάλαμα

« Απάντηση #13805 στις: 27/11/13, 16:04 »

«Ανήκουμε στην Ευρώπη» φωνάζουν εκατό χιλιάδες Ουκρανοί
http://news.in.gr/world/article/?aid=1231275578

Υπαρχει προοπτική να ενταχθουν στην ΕΕ? Θελουν οντως Ευρωπη ή απλα ειναι μια αντιδραση προς την Ρωσια διχως τελικα να τους νοιαζει η Ευρωπη;
Φίλε Cool! Πολύ ευστοχη ερώτηση! Καλό ήταν να ακούγαμε και τη γνώμη του Ιωσήφ αν και δεν το βλέπω....
Πάντος 100.000 η και διπλάσιοι είναι λίγοι για το μέγεθος του Κιέβου...
Καταγράφηκε
cool11
Μάλαμα

« Απάντηση #13806 στις: 27/11/13, 18:06 »

Φίλε Cool! Πολύ ευστοχη ερώτηση! Καλό ήταν να ακούγαμε και τη γνώμη του Ιωσήφ αν και δεν το βλέπω....
Πάντος 100.000 η και διπλάσιοι είναι λίγοι για το μέγεθος του Κιέβου...

Αν και μαλλον διχαζονται μεταξυ του ρωσικού τους παρελθοντος (και παρόντος?) και της προσέγγισης με τη Ευρώπη, το γεγονος μιας τετοιας κινησης, δειχνει οτι υπαρχει αρκετα φιλοευρωπαϊκο ρεύμα, και αυτο μας συμφερει. Ελπιζω οι εξελιξεις να ειναι θετικες και ενδιαφερουσες.
Καταγράφηκε
Ιεραπόστολος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #13807 στις: 27/11/13, 19:07 »

«Ανήκουμε στην Ευρώπη» φωνάζουν εκατό χιλιάδες Ουκρανοί
http://news.in.gr/world/article/?aid=1231275578

Υπαρχει προοπτική να ενταχθουν στην ΕΕ? Θελουν οντως Ευρωπη ή απλα ειναι μια αντιδραση προς την Ρωσια διχως τελικα να τους νοιαζει η Ευρωπη;

Αυτοί ελπίζανε ότι θα τρέχει από πίσω ο κοντός να τους ικετεύει αλλά ο ζουπάς τους έγραψε στο παπάρι του.
Αυτοί όντας Ουκρανοί καβλώσανε και κάνανε τα γούστα του και τώρα βγήκανε και κάποιοι να γκρινιάξουνε ναζιάρικα που νιώσανε το αντριλίκι.
Κλασσικά Ουκρανιλίκια. Θέλουν αρχιδίλα για να γουστάρουνε και ο Βλαδίμηρος έχει μπόλικη.

υγ Για το ερώτημα σου. Ναι σε 5 χρόνια θα είμαστε στην ίδια ένωση... απλά δε θα λέγεται Ευρωπαική  2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
Glock Perfection
Ρολογάς
Μάλαμα

« Απάντηση #13808 στις: 27/11/13, 19:07 »

Αυτοί ελπίζανε ότι θα τρέχει από πίσω ο κοντός να τους ικετεύει αλλά ο ζουπάς τους έγραψε στο παπάρι του.
Αυτοί όντας Ουκρανοί καβλώσανε και κάνανε τα γούστα του και τώρα βγήκανε και κάποιοι να γκρινιάξουνε ναζιάρικα που νιώσανε το αντριλίκι.
Κλασσικά Ουκρανιλίκια. Θέλουν αρχιδίλα για να γουστάρουνε και ο Βλαδίμηρος έχει μπόλικη.

υγ Για το ερώτημα σου. Ναι σε 5 χρόνια θα είμαστε στην ίδια ένωση... απλά δε θα λέγεται Ευρωπαική  2funny 2funny 2funny
Εσύ άστα αυτά και πες μας αν σου έκατσε προσφάτως καμιά Ρουμάνα στριπτιτζού στο τζάμπα μόνο με τη δύναμη της γοητείας σου και του λόγου σου ...
Καταγράφηκε
Ιεραπόστολος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #13809 στις: 27/11/13, 19:07 »

Να σου πω....
Πάω και την παρακαλάω να την κεράσω ποτό, της κάνω δώρο παπούτσια και της λέω ότι είμαι ανιματερ αλβανός και καβλώνει.

Όχι είμαι εκτός δράσης μέχρι νεοτέρας. Τώρα επαναδραστηριοποιούμε στις ελληνίδες της εργατικής τάξης, πρωην κομμουνίστριες και νυν εθνικίστριες.
Δείχνει πολλά υποσχόμενος χώρος. Η εθνικιστική αφύπνιση αναγεννά τα γεννετήσια ένστικτα.
Καταγράφηκε
Glock Perfection
Ρολογάς
Μάλαμα

« Απάντηση #13810 στις: 27/11/13, 21:09 »

Να σου πω....
Πάω και την παρακαλάω να την κεράσω ποτό, της κάνω δώρο παπούτσια και της λέω ότι είμαι ανιματερ αλβανός και καβλώνει.

Όχι είμαι εκτός δράσης μέχρι νεοτέρας. Τώρα επαναδραστηριοποιούμε στις ελληνίδες της εργατικής τάξης, πρωην κομμουνίστριες και νυν εθνικίστριες.
Δείχνει πολλά υποσχόμενος χώρος. Η εθνικιστική αφύπνιση αναγεννά τα γεννετήσια ένστικτα.
Ναι...

Αν έχεις και αυτιά δορυφορικά πιάτα,κοφτό κεφάλι και βρωμάς το έχεις σίγουρα!Πιστευω ούτε κέρασμα και δώρο θα χρειαστείς!!

Φίλε cool η Ευρωπαϊκή Ένωση έχει τα θετικά της και τα αρνητικά της!Στη παρούσα καμπή μάλλον αρνητική εξέλιξη φαίνεται μιας και οι μεταρυθμισεις που ζητάει ως προϋποθέσεις εισόδου θα ειναι καταστροφικές για την πραγματική οικονομία της χώρας όπως συμβαίνει σε κάθε χώρα της ΕΕ ...
Εμείς στη τελική μια ελεύθερη είσοδο για τις Ουκρανίδες θέλουμε...´Οχι να εκφυλιστεί η χώρα...

Ρώτα και τον ierapostolus αν οι Ευρωπαίστριες Ουκρανίδες θα είναι το ίδιο καλος χώρος για παιχνίδι σε σχέση με τις παραδοσιακές Ρωσόφιλες ή αδιάφορες Ουκρανίδες Μουνάρες!
Καταγράφηκε
rod
Νέος
*

« Απάντηση #13811 στις: 29/11/13, 10:10 »

καλο συναγωνιστες?

* Vocd5FCePSY.jpg (8.8 KB, 453x604 - εμφανίστηκε 62 φορές.)
Καταγράφηκε
George G
Μάλαμα

« Απάντηση #13812 στις: 29/11/13, 11:11 »

Thumbsup
Καταγράφηκε

Ψεύτες, κλέφτες και μακρυχέριδες...ήρθε η ώρα σας!!!
Glock Perfection
Ρολογάς
Μάλαμα

« Απάντηση #13813 στις: 29/11/13, 12:12 »

καλο συναγωνιστες?

Το είδες!!!
Το  Knockin' Boots???
Καταγράφηκε
rod
Νέος
*

« Απάντηση #13814 στις: 29/11/13, 13:01 »

αυτη μου τα ετρωγε!εγω ειμαι 180 αυτη ενα τικ ποιο ψηλη απο εμενα 19 χρονων.
ωραιο το κιεβο  θα το επισκευτω παλι.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 915 916 917 918 919 920 [921] 922 923 924 925 926 927 ... 1065   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: