Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Ακούστε τι με προβληματίζει.Πρίν μια εβδομάδα είχα πάει σε πολύ γνωστό studio δε θα πω ποιόόύτε και τι κοπέλα για ευνόητους λόγους.Αφού τη πήδηξα δεν μποούσα να τελειώσω και αφού τράβηξα το προφυλακτικό με τα χέρια μου την έπαιξα καπάκι.Λέτε να χω κολλήσει κανά aids απ'τα κολπικά υγρά?
 

2 Dirty

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χωρίς να έχω τις τρομερές ιατρικές γνώσεις και χωρίς να θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου,η ποσότητα των κολπικών υγρών που είχαν τα χέρια σου πάνω είναι πολύ μικρή για να σου μεταδόσει τον ιό σε περιπτωση που η κοπέλα είχε μολυνθει.Δε νομίζω οτι πρέπει να ανησυχείς,αλλα ας μιλήσει και κάποιος συναγωνιστής που γνωρίζει περισσότερα και για ακόμα πιο σίγουρα συμβουλέυσου κάποιον γιατρό.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Και θα πρόσθετα απίθανη αν δεν έχεις κάποια πληγή ή σκάσιμο στα χέρια(φυσικά συνιστώ και μία ιατρική επιβεβαίωση γιατί δεν έχω τις ανάλογες γνώσεις).
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Όχι δεν είχα καμία πληγή.Απλά στην αρχή αρχή της έβαλα για λίγο δάχτυλο στο μουυνάκι και στο τέλος έβγαλα τη καπότα.Κι ο μαλάκας μετά έπαιξα το πουλί μου.Τι ηλίθιος...
 

2 Dirty

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή ότι και να σου πούμε εδώμέσα σίγουρα θα συνεχίσεις να το σκέφτεσαι,καλύτερα αύριο ρώτα κάποιον ειδικό για να σου φύγει τεέιως το άγχος.
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Όχι ρε δε παίζει δε πάω ντρέπομαι.
 

2 Dirty

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ή στο κάτω κάτω ρώτα από τηλέφωνο που είναι και πιό εύκολο και ανώνυμο.Καλύτερα είναι να ντραπείς για ένα-δυο λεπτά παρά να έχεις συνέχεια το άγχος.
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Τι να πω ρε παιδιά ότι πήγα σε πουτάνα και τον έπαιζα θα γελάει ο κάθε πικραμένος.
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Απλά άν υπάρχει εδώ κάποιος που είναι γιατρός ή έχει ανάλογη εμπειρία να μου πεί.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Τι να πω ρε παιδιά ότι πήγα σε πουτάνα και τον έπαιζα θα γελάει ο κάθε πικραμένος.
Πες ότι ήρθαν τα χέρια σου σε επαφή με κολπικά υγρά από κοπέλα που δεν γνωρίζεις/ες πολύ καλά.Αμάν σε μία κουταλιά νερό πνίγεσαι!!! :rockon:
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
ΜΜΜ..ναι αυτό σωστό..κάλά αν είναι θα στείλω κανά e-mail.Πάντως αν υπάρχει κάποιος απο δώ να μου απαντήσει θα το εκτιμούσα. :)
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Ή στο κάτω κάτω ρώτα από τηλέφωνο που είναι και πιό εύκολο και ανώνυμο.Καλύτερα είναι να ντραπείς για ένα-δυο λεπτά παρά να έχεις συνέχεια το άγχος.
Φίλε bourdeliaris22 ό,τι σου είπαν τα παιδιά έχουν δίκιο. Αλλά αφού φοβάσαι για την περίπτωση του 1 στο 1.000.000 καλό είναι να κάνεις εντός της εβδομάδας μια γενική αίματος. Για να σου φύγει η ιδέα και να κοιμάσαι ήσυχος. Ξέρω από ψυχολογία! Δεν χρειάζεται να αναφέρεις το λόγο. Για ένα απλό check-up και καλά. Να πας σε ένα καλό όμως που να γίνονται σοβαρές εξετάσεις. Στυλ "βιοιατρικής" για παράδειγμα. Για να ναι αξιόπιστες.Πάντως πιο εύκολο είναι να χεις κολλήσει οτιδήποτε αλλό παρά HIV. DON'T WORRY αλλά μην αμελήσεις να το κοιτάξεις...
ελπίζω να βοήθησα.

φιλικά,δικός σου
NIGHTRIDER
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Ναι βασικά έχει περάσει μια εβδομάδα και δεν έχω κάποιο σύμπτωμα,είμαι κομπλέ.Να κάνω μια απλή γενική αίματος?Θα δείξει αυτή τίποτε?
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε bourdeliaris22 ό,τι σου είπαν τα παιδιά έχουν δίκιο. Αλλά αφού φοβάσαι για την περίπτωση του 1 στο 1.000.000 καλό είναι να κάνεις εντός της εβδομάδας μια γενική αίματος. Για να σου φύγει η ιδέα και να κοιμάσαι ήσυχος. Ξέρω από ψυχολογία! Δεν χρειάζεται να αναφέρεις το λόγο. Για ένα απλό check-up και καλά. Να πας σε ένα καλό όμως που να γίνονται σοβαρές εξετάσεις. Στυλ "βιοιατρικής" για παράδειγμα. Για να ναι αξιόπιστες.Πάντως πιο εύκολο είναι να χεις κολλήσει οτιδήποτε αλλό παρά HIV. DON'T WORRY αλλά μην αμελήσεις να το κοιτάξεις...
ελπίζω να βοήθησα.

φιλικά,δικός σου
NIGHTRIDER
Φίλε NIGHTRIDER και όποιος ξέρει,εξετάσεις για αφροδίσια γίνονται σε όλα τα νοσοκομεία; :think:
Υ.Γ.Αν όχι,μήπως ξέρεις σε ποια στην Θεσσαλονίκη; :think:
 

2 Dirty

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τα συμπτώματα δεν εμφανίζονται τόσο γρήγορα.Για το έιτζ απ' ότι γνωρίζω είναι ειδική η εξέταση και για να γίνει πρέπει να περάσουνε τουλάχιστον 2 βδομάδες για τη μία και τουλ. 6 βδομάδες για την άλλη.
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
α καλά τότε ας το.Ελπίζω να μην έχω τίποτα.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καμία ιδέα για το που να γράψω την ερώτηση μου προκειμένου να απαντηθεί; :think:
Y.Γ.Φίλε Bourdeliaris22  συγγνώμη που την έγραψα εδώ!!!
 

2 Dirty

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σε ένα καινούργιο θρέντ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom