Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

<< < (14/418) > >>

CIVIL111:
Παράθεση από: kostas34 στις 27/07/09, 15:03

Το ερώτημα είναι απλό:

Τι θεωρείτε ποιο επικίνδυνο στοματικό?

1) Πουτάνα ακάποτο ΧΩΡΙΣ τελείωμα στο στόμα (δηλ. προετοιμασία)
2) Γκόμενα ακάποτο φυσικά(!), ΜΕ τελείωμα στο στόμα
3) Δεν ξέρω, δεν απαντώ

Πρώτα ψηφίστε ότι νομίζετε και μετά διαβάστε παρακάτω τα αναμενόμενα επιχειρήματα της κάθε άποψης.

Οι γνώστες του αντικειμένου ας προσφέρουν και κάποια στοιχεία παρακαλώ.
Υπάρχουν άλλα σχετικά θέματα ασφαλώς αλλά νομίζω ότι το ερώτημα αυτό σαν ψηφοφορία, βοηθάει όλους και ενδέχεται να εκπλαγούμε από τα αποτελέσματα.

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ......... :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg:

pantremenos:
Παράθεση από: kostas34 στις 27/07/09, 15:03

Το ερώτημα είναι απλό:

Τι θεωρείτε ποιο επικίνδυνο στοματικό?

1) Πουτάνα ακάποτο ΧΩΡΙΣ τελείωμα στο στόμα (δηλ. προετοιμασία)
2) Γκόμενα ακάποτο φυσικά(!), ΜΕ τελείωμα στο στόμα
3) Δεν ξέρω, δεν απαντώ

Πρώτα ψηφίστε ότι νομίζετε και μετά διαβάστε παρακάτω τα αναμενόμενα επιχειρήματα της κάθε άποψης.

Οι γνώστες του αντικειμένου ας προσφέρουν και κάποια στοιχεία παρακαλώ.
Υπάρχουν άλλα σχετικά θέματα ασφαλώς αλλά νομίζω ότι το ερώτημα αυτό σαν ψηφοφορία, βοηθάει όλους και ενδέχεται να εκπλαγούμε από τα αποτελέσματα.

Τι θέλει να πει ο ποιητής?
 :think: :think: :think:

zaxoss:
ολα τα ακαποτα εχουν το ρισκο τους..με πουτανα μεγαλυτερο ,με γκομενα σαφως μικροτερο..

epivitoras300:
Ακαποτα....μμμμμμμμμμμμμμμμ :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:μμ    και τα δυο ειναι αστα να πανε ρε Κωστα.Ειδικα με πουτανα .......Μπορει να σου ψαλουν το δευται τελευταιον ασπασμο..   Οποτε μακριααααααααααααααααααααααααααααα.

fffanatic:
Δε βγαζεις νοημα.............

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα