Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 419 420 421 422 423 424 [425] 426 427 428 429 430 431 ... 511   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πιάτσες Θεσσαλονίκης (Τραβέλια, πουτάνες)  (Αναγνώστηκε 486045 φορές)
1 Μέλος και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
treflejack
Μάλαμα
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #6360 στις: 20/01/13, 12:12 »

εννοεις μια ξανθια με κοντο μαλλι που εβγαινε συνηθως στην πιατσα με ενα παλιο ασημι alfa romeo αν δεν κανω λαθος...την επεφτε μεχρι περσι διπλα στη νινα  την τρανς.τωρα τελευταια την βλεπω ποδαρατη στην γιαννητσων αλλα δεν την πηρα ποτε.φαινεται καλο κομματι αλλα εγω δεν την ειδα για μαστουρα περισσοτερο για κρυοκωλη την εκοψα...το πρωτο πραμα που λεει οταν σταματας να τη μιλησεις,κοπελα ειμαι ετσι?αν την δοκιμασε καποιος ας μας πει γιατι απο εμφανηση ειναι αρκετα καλη!
Όχι, σίγουρα δεν πρόκειται γι' αυτή.
Καταγράφηκε

Μη φτύνεις εκεί που φιλούσες. Μη φιλάς εκεί που έφτυνες.
megas_alefantos
ειδικος-τρανσολογος!!!!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

θυμησου τον αλεφαντο τι σου λεει

« Απάντηση #6361 στις: 20/01/13, 17:05 »

Παράθεση από: mpozanis  link=topic=4191.msg4302175#msg4302175 date=1358636821
χαχαχαχαχα φίλε αυτό είναι το 10άρικο η γριά αυτί με Μάλι σαν λάχανο παίρνει 10 εύρω και γαμιέται στην διπλανή πολυκατοικία μέσα σε μια πιλοτή στα όρθια και άμα την δώσεις και ένα εύρω παραπάνω μπορεί να σε δώσει και κόλο ο άλλος που έχει μέσα στο αμάξι το παίζει νταβατζής είναι ένας τύπος γύρο στα 60 πουσταρά με μούσια και μια ζει με ναυαγό  έχει βυζιά σταμάτησα μια φορά και με λέει  έλα  να σε κάνω ισπανικό ο μπάρμπας  και μου έδειξε τα βυζιά  του !! εγώ παντός δεν θα πήγαινα ούτε με 5 εύρω σε αυτείνα καλύτερα να τον παίξω μονός μου Jerking Off Jerking Off
ο θρυλικος πετρακης ειναι αυτος πως και δεν τον παρατηρησα καλα ρε γμτ? Hmmm.... Hmmm....
εκεινει η παλιογρια κανει βιζιτες?καλα ειπα οτι σε ενα χρονο μεχρι και τα αδεσποτα στο κεντρο με τετοια κριση θα αρχισουν τις βιζιτες θα τρελαθουμε ρε γμτ Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall
Καταγράφηκε

ΤΕΛΙΚΑ Ο ΔΟΥΡΟ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΑΦΟΥ ΟΜΩΣ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ..
mpozanis
Μάλαμα

« Απάντηση #6362 στις: 20/01/13, 22:10 »

ο θρυλικος πετρακης ειναι αυτος πως και δεν τον παρατηρησα καλα ρε γμτ? Hmmm.... Hmmm....
εκεινει η παλιογρια κανει βιζιτες?καλα ειπα οτι σε ενα χρονο μεχρι και τα αδεσποτα στο κεντρο με τετοια κριση θα αρχισουν τις βιζιτες θα τρελαθουμε ρε γμτ Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall
και όμως μέχρι και εκείνη έχει πέραση έχω πετύχει πόλους  να την περνούνε  .. εγώ παντός οταν τιν βλεπω γελαω  2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

πως να  ξεκόψουμε από αυτές είναι εθισμός
FILOXENOUMENOS
Ειδήμων

« Απάντηση #6363 στις: 20/01/13, 22:10 »

για τους φαν του στοιχηματος ο Πετρακης ειναι ειδικος!
αν τον πηδηξετε καλα θα σας δωσει μια καλη τριαδουλα !!!
Καταγράφηκε

ΜΙΑ ΠΟΛΗ  -  ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ  -  ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ
megas_alefantos
ειδικος-τρανσολογος!!!!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #6364 στις: 20/01/13, 22:10 »

Παράθεση από: mpozanis  link=topic=4191.msg4303391#msg4303391 date=1358709740
και όμως μέχρι και εκείνη έχει πέραση έχω πετύχει πόλους  να την περνούνε  .. εγώ παντός οταν τιν βλεπω γελαω  2funny 2funny 2funny
πρεπει να κανει καλα τσιμπουκια η γρια διοτι οπως ειδα απο ενα χαμογελο που μου εσκασε δεν εχει δοντια 2funny 2funny
επισης εκει στην σταθμου με φορα προς το δυτικα καπου δεξια που εχει κατι σμαρτακια που πωλουνται σε μια πολυκατοικια κατω στην εισοδο βλεπω μια τυπισσα γυρο στα 65-70 συχνα και ενα βραδυ μου εκανε κατι νοημα να κανει και αυτη βιζιτες γιατρε? Hmmm.... Hmmm....
Καταγράφηκε

mpozanis
Μάλαμα

« Απάντηση #6365 στις: 20/01/13, 22:10 »

πρεπει να κανει καλα τσιμπουκια η γρια διοτι οπως ειδα απο ενα χαμογελο που μου εσκασε δεν εχει δοντια 2funny 2funny
επισης εκει στην σταθμου με φορα προς το δυτικα καπου δεξια που εχει κατι σμαρτακια που πωλουνται σε μια πολυκατοικια κατω στην εισοδο βλεπω μια τυπισσα γυρο στα 65-70 συχνα και ενα βραδυ μου εκανε κατι νοημα να κανει και αυτη βιζιτες γιατρε? Hmmm.... Hmmm....
καθόλου απίθανο ., έχει και μια άλλη γριά που συχνάζει στην πιάτσα τον τράβαλων μέσα σε ένα πράσινο αυτοκίνητο τιν ρώτησα ποσό και μου ειπε 20 τιν εχω δει οτι τους πελατες τους παει πισω απο τον καλιγουλα εκει πιδιεται μηπως λές αυτινα ?
Καταγράφηκε

megas_alefantos
ειδικος-τρανσολογος!!!!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #6366 στις: 20/01/13, 22:10 »

Παράθεση από: mpozanis  link=topic=4191.msg4303421#msg4303421 date=1358710783
καθόλου απίθανο ., έχει και μια άλλη γριά που συχνάζει στην πιάτσα τον τράβαλων μέσα σε ένα πράσινο αυτοκίνητο τιν ρώτησα ποσό και μου ειπε 20 τιν εχω δει οτι τους πελατες τους παει πισω απο τον καλιγουλα εκει πιδιεται μηπως λές αυτινα ?
οχι αυτη που λες μαλλον τρανς ειναι
Καταγράφηκε

FILOXENOUMENOS
Ειδήμων

« Απάντηση #6367 στις: 20/01/13, 22:10 »

οχι Αλε, μαλλον λεει για αυτη που καποτε ειχε ενα σταρλετ με πινακιδες κατερινης και αλλαξε αυτοκινητο
60+
γεννημενη γυναικα, οχι τρανς
Καταγράφηκε

mpozanis
Μάλαμα

« Απάντηση #6368 στις: 20/01/13, 22:10 »

δεν ειναι τρανς ξερω να τους ξεχωρίζω έχω 7 χρόνια στο άθλημα
Καταγράφηκε

megas_alefantos
ειδικος-τρανσολογος!!!!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #6369 στις: 20/01/13, 22:10 »

Παράθεση από: mpozanis  link=topic=4191.msg4303457#msg4303457 date=1358711403
δεν ειναι τρανς ξερω να τους ξεχωρίζω έχω 7 χρόνια στο άθλημα
αν εννοεις τον οπαπ πιατσα τρανς εκει δεν εχει γυναικες σιγουρα
Καταγράφηκε

mpozanis
Μάλαμα

« Απάντηση #6370 στις: 20/01/13, 23:11 »

αυτή ι γριά την πέφτει Κωνσταντίνου Μαζαράκι με Γιαννιτσών και στο ξαναλέω είναι κοντά στην πιάτσα τον τράβαλων ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΒΕΛΙ
Καταγράφηκε

mpozanis
Μάλαμα

« Απάντηση #6371 στις: 20/01/13, 23:11 »

μάγκες χθες το βράδυ περνούσα από Γιαννιτσών  κατά τις 1 ιωρα  και πέτυχα μια πάλιο ψωλα  Dancing Smiley pipa2  pipa1  ένα παταρο εκεί στο shell μαυρομάλλα και από την μια μεριά το Μάλι ξυρισμένο  . φορούσε μια φούστα με καλτσόν και η κωλάρα τις ήτανε απέξω δεν μπόρεσα να σταματήσω γιατί ήμουνα με άλλους μέσα . ξέρει κάνεις τίποτα γιαυτινα την έχει πάρει κάνεις?
Καταγράφηκε

FILOXENOUMENOS
Ειδήμων

« Απάντηση #6372 στις: 20/01/13, 23:11 »

ξεκολλα, εχει μια θεια. πολύ παλια στην πιατσα.
εδω και 15 χρονια. τοτε εκανε πανω κατω τη γιαννιτσων
Καταγράφηκε

gagarin
Μάλαμα

« Απάντηση #6373 στις: 21/01/13, 01:01 »

αυτή ι γριά την πέφτει Κωνσταντίνου Μαζαράκι με Γιαννιτσών και στο ξαναλέω είναι κοντά στην πιάτσα τον τράβαλων ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΒΕΛΙ
συμφωνω
Καταγράφηκε

paraxenos
Ανώτερος

« Απάντηση #6374 στις: 21/01/13, 04:04 »

μάγκες χθες το βράδυ περνούσα από Γιαννιτσών  κατά τις 1 ιωρα  και πέτυχα μια πάλιο ψωλα  Dancing Smiley pipa2  pipa1  ένα παταρο εκεί στο shell μαυρομάλλα και από την μια μεριά το Μάλι ξυρισμένο  . φορούσε μια φούστα με καλτσόν και η κωλάρα τις ήτανε απέξω δεν μπόρεσα να σταματήσω γιατί ήμουνα με άλλους μέσα . ξέρει κάνεις τίποτα γιαυτινα την έχει πάρει κάνεις?
τραβελι ειναι αδερφε ... μια ψηλη διμετρη δεν λες? με ενα ρωζ μινι την βλεπω συχνα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 419 420 421 422 423 424 [425] 426 427 428 429 430 431 ... 511   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: