Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 ... 146   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος  (Αναγνώστηκε 141606 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
jd
Ειδήμων
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #1320 στις: 28/03/11, 14:02 »

η λιζα ειναι ακομα εκει?

εκεί είναι
Καταγράφηκε

Respect the Elders...
vasilis_2008
Νέος
*

« Απάντηση #1321 στις: 28/03/11, 14:02 »

makran to kalitero
Καταγράφηκε
guru13
CG GURU
Global Moderator

When Hell is Full,Dead Will Walk The Earth.

« Απάντηση #1322 στις: 28/03/11, 18:06 »

makran to kalitero
σε τι πραγμα?.....
Καταγράφηκε

no remorse...
SSGT-i
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1323 στις: 28/03/11, 19:07 »

η θεοδωρα δε περναε μεσα πλεον την επιασε η γνωστη της περιοδο
Καταγράφηκε
jerry5
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1324 στις: 28/03/11, 22:10 »

σε τι πραγμα?.....
παιζει καλη μαλακια.
Καταγράφηκε
perineo
Ειδήμων

ζήτω τα γλυφοκώλια!!!

« Απάντηση #1325 στις: 29/03/11, 10:10 »

Πέρασμα με Βερόνικα. Για τα δικά μου γούστα σούπερ πιπίνι με καταπληκτικό σώμα , μοσχοβολυστο και γυαλ΄΄ακια για facial.Μέχρι Καλούτσικο μασάζ και μετά από 12 λεπτά γύρισμα.Δυστυχώς δεν το έχει.....
Καταγράφηκε
ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ
Μάλαμα

« Απάντηση #1326 στις: 29/03/11, 15:03 »

Πέρασμα με Βερόνικα. Για τα δικά μου γούστα σούπερ πιπίνι με καταπληκτικό σώμα , μοσχοβολυστο και γυαλ΄΄ακια για facial.Μέχρι Καλούτσικο μασάζ και μετά από 12 λεπτά γύρισμα.Δυστυχώς δεν το έχει.....

Είναι αξιοπρόσεκτη η ακρίβειά σου, συναγωνιστά ...!!! 2funny
Καταγράφηκε
sotomoto64
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1327 στις: 31/03/11, 10:10 »

η θεοδωρα δε περναε μεσα πλεον την επιασε η γνωστη της περιοδο

περίοδος της Θεοδώρας= δεν γουστάρω να γαμηθώ γιατί έχω τα ψυχολογικά μου Grin
Καταγράφηκε
SSGT-i
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1328 στις: 31/03/11, 10:10 »

2funny 2funny s&m_2
Καταγράφηκε
MMG
Προχωρημένος
**

ΕΧΩ ΠΑΘΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ

« Απάντηση #1329 στις: 31/03/11, 11:11 »

s&m_2

s&m_2
Καταγράφηκε
XPEP
Προχωρημένος
**

Skiny anal lover

« Απάντηση #1330 στις: 03/04/11, 12:12 »

Επισκεψη στο Φ4 ελαιοτριβειο (τεταρτη 30.3 στις 11:30) μετα την  ακαρπη προσπαθεια μου στο Κ85
Περασαν 7-8 κορασιδες και μετα λεω στην σεριφισα : ενδιαφερομαι για πρωκτικο και θα ηθελα τη Λιζα η την Βερονικα, μου λεει ειναι και οι δυο σουπερ αλλα δεν κανουν πρωκτικο . Λεω ποιες κανουν και μου στελνει 3 την Αλεξανδρα και αλλες 2
Μετα πολλα και με παζαρια συμφωνησα: να κανουμε  60 λεπτα καθαρο sexμε πολλαπλες εκτωνοσεις ακαποτο στοματικο και πρωκτικο για 150
Η αλεξανδρα ειναι μια μαυρομαλουσα ψιλη κορασιδα διαθεσιμη για PSE καταστασεις (το μονο μειον ειναι τα βυζια της οπου ειναι 3 size  αλλα ειναι πεζμενα και εχουν αισθηση  φρουι ζελε.
Κανω ντουζακι στοο κεντρικο μπανιο (γιατι του δωματιου δεν λειτουργει) και σε πεντε λεπτα μου ερχεται, αρχισουμε τα γλωσοφιλα. την γλωσσα την ψιλοεξαφανιζε αλλα οταν της ειπα :φιλα σαν ανθρωπος και αμα εισαι καλη θα σου δωσω εχτρα δωρακι ανταποκριθηκε πληρως. Μετα απο κανενα τριλεπτων φιλιων και χουφτοματος την γδινω  και την βαζω να μου παρει πιπα στα ορθια. Στα τρια λεπτα  την εχυσα μεσα στο στοματακι της , μου το τραβηξε και αρχισε να μου λεει δεν κανω cim εγω της λεω με συγχωρεις πολυ μουναρα μου αλλα δεν κρατηθηκα .... στην συνεχεια την ξαπλωνω μπρουμητα πανω στον παγκο Και αρχιζω  να κωλοσκαμπιλα και τις δακτυλοσκοπισεις με  δυο δακτυλα στην καθε τρυπουλα της. Στη συνεχεια ακολουθησε πρωκτικο sex σε ιραποστολικη σταση με  τα ποδια ψηλα , στα πλαγια και cow reverse  girl   με τοναρχοντα παντα σφινομενο στην σουφριστα της. Στα δεκα λεπτα τελειωσα,. Χαλαρωση και 5λεπτο μασαζακι , χωρις λαδια και συνεχεια για τον τριτο και τελευταιο γυρο , οπου την πηδαγα κανενα 20λεπτο και απο της δυο τρυπες καποια στιγμη που ειχα ιδρωσει  ξαπλωσα στον παγκο και την εβαλα να μου τον παιζει στην γλωσιτσα της ορθια , ενω εγω τις εχωνα δυο δακτυλακια στην σουφριτσα , οπου και ετσι ηρθε το 3 και τελευταια επυρσοκροτηση .

Συνολικα μπορω να πω οτι  εμεινα ευχαριστημενος απο την ποιοτητα των υπηρεσιων της κοπελας , δεν ειναι CT αλλα με 150 εκανα οτι ηθελα  για μια ώρα
Καταγράφηκε
athensfreelove
Νέος
*

« Απάντηση #1331 στις: 03/04/11, 15:03 »

Επισκεψη στο Φ4 ελαιοτριβειο (τεταρτη 30.3 στις 11:30) μετα την  ακαρπη προσπαθεια μου στο Κ85
Περασαν 7-8 κορασιδες και μετα λεω στην σεριφισα : ενδιαφερομαι για πρωκτικο και θα ηθελα τη Λιζα η την Βερονικα, μου λεει ειναι και οι δυο σουπερ αλλα δεν κανουν πρωκτικο . Λεω ποιες κανουν και μου στελνει 3 την Αλεξανδρα και αλλες 2
Μετα πολλα και με παζαρια συμφωνησα: να κανουμε  60 λεπτα καθαρο sexμε πολλαπλες εκτωνοσεις ακαποτο στοματικο και πρωκτικο για 150
Η αλεξανδρα ειναι μια μαυρομαλουσα ψιλη κορασιδα διαθεσιμη για PSE καταστασεις (το μονο μειον ειναι τα βυζια της οπου ειναι 3 size  αλλα ειναι πεζμενα και εχουν αισθηση  φρουι ζελε.
Κανω ντουζακι στοο κεντρικο μπανιο (γιατι του δωματιου δεν λειτουργει) και σε πεντε λεπτα μου ερχεται, αρχισουμε τα γλωσοφιλα. την γλωσσα την ψιλοεξαφανιζε αλλα οταν της ειπα :φιλα σαν ανθρωπος και αμα εισαι καλη θα σου δωσω εχτρα δωρακι ανταποκριθηκε πληρως. Μετα απο κανενα τριλεπτων φιλιων και χουφτοματος την γδινω  και την βαζω να μου παρει πιπα στα ορθια. Στα τρια λεπτα  την εχυσα μεσα στο στοματακι της , μου το τραβηξε και αρχισε να μου λεει δεν κανω cim εγω της λεω με συγχωρεις πολυ μουναρα μου αλλα δεν κρατηθηκα .... στην συνεχεια την ξαπλωνω μπρουμητα πανω στον παγκο Και αρχιζω  να κωλοσκαμπιλα και τις δακτυλοσκοπισεις με  δυο δακτυλα στην καθε τρυπουλα της. Στη συνεχεια ακολουθησε πρωκτικο sex σε ιραποστολικη σταση με  τα ποδια ψηλα , στα πλαγια και cow reverse  girl   με τοναρχοντα παντα σφινομενο στην σουφριστα της. Στα δεκα λεπτα τελειωσα,. Χαλαρωση και 5λεπτο μασαζακι , χωρις λαδια και συνεχεια για τον τριτο και τελευταιο γυρο , οπου την πηδαγα κανενα 20λεπτο και απο της δυο τρυπες καποια στιγμη που ειχα ιδρωσει  ξαπλωσα στον παγκο και την εβαλα να μου τον παιζει στην γλωσιτσα της ορθια , ενω εγω τις εχωνα δυο δακτυλακια στην σουφριτσα , οπου και ετσι ηρθε το 3 και τελευταια επυρσοκροτηση .

Συνολικα μπορω να πω οτι  εμεινα ευχαριστημενος απο την ποιοτητα των υπηρεσιων της κοπελας , δεν ειναι CT αλλα με 150 εκανα οτι ηθελα  για μια ώρα

και μετα ξυπνησες......
150 για μια ωρα δεν θα παρετε ποτε....καταλαβετε το
Καταγράφηκε
eparxiotis5
Μάλαμα

« Απάντηση #1332 στις: 03/04/11, 15:03 »

και μετα ξυπνησες......

Δεν καταλαβα τι εννοείς. Ιδιοκτήτης μασατζίδικου είσαι;
Καταγράφηκε
observer
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1333 στις: 03/04/11, 15:03 »

χμμ--Oχι ..
εννοεί ότι .. αυτοι είναι ...
Καταγράφηκε
XPEP
Προχωρημένος
**

Skiny anal lover

« Απάντηση #1334 στις: 03/04/11, 19:07 »

και μετα ξυπνησες......

πηγενε και ρωτα βρε καραγκιοζακο , εγω φταιω που σας ενημερωσα....
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 ... 146   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: