Νέα

Δεν μπορώ να χύσω άμα τραβάω μαλακία!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GetYouBarbara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.041
Κριτικές
88
Like
10.214
Πόντοι
17.815
Παιδια εχω φτασει στο ΑΜΗΝ, απο την ηλικια των 15 οποτε τραβουσα μαλακεια ποτε δεν εφτανα σε σημειο να χυσω (μονο εξωσπερματικα υγρα βγαζω). Ακομα και τωρα που ειμαι 24 τα ιδια. Εχω κανει περιτομη απο μικρος ετσι ωστε να αντεχω πιο πολυ. εχω αντεξει μεχρι και 1 ωρα με γκομενα ενω σε τανα μπορει την 1η φορα να χυσω στο 15λεπτο αλλα την 2η να μην χυσω η να χυσω μετα απο το 40λεπτο. Δεν ειναι λυση για μενα να χυνω μονο οταν κανω σεξ. Και αν τραβαω μαλακεια εεεε στην 1 ωρα εχει κουραστει κιολας το χερι μου και εγκαταλειπω την προσπαθεια. Εχει κανεις να προτεινει κατι?? μηπως ειναι ψυχολογικο?? τι να πω... ενα σιτε που ειχε προτεινει καποιος για μια συσκευη το flashlight λετε να με βοηθησει? το εχει δοκιμασει κανεις?

ευχαριστω εκ των προτερων για καποιον ο οποιος μπορει να βοηθησει με τις απαντησεις του.
 

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
να πας σε καποιον ειδικο φιλαρακι,ειναι αστειο να ζητας βοηθεια εδω και να περιμενεις σοβαρη απαντηση ;)

Φιλικα ;)
 

μπάμπης(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
απλά φίλε μου δε γουστάρεις τη μαλακία. Αν έχεις γκόμενα ποιο είναι το πρόβλημα; γάμα την καθημερινά. Αν όχι είναι ευκαιρία να εμπλουτίσεις τις εμπειρίες σου με πουτάνες. το χυσιμο εξάλλου δεν είναι αυτοσκοπός στο γαμήσι. Αν χαλαρώσεις και σου φύγει το αγχος είμαι σίγουρος ότι όλα θα τα βιώσεις πολύ πιο όμορφα και χαλαρά. Μην ξεχνάς ότι όλα είναι θέμα ψυχολόγίας. Άλλωστε μετά μια ηλικία και πέρα δε θα γουστάρεις τη μαλακία έτσι κι αλλιώς, θα θες γαμήσι.
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
76
Πόντοι
16
ενω σε τανα μπορει την 1η φορα να χυσω στο 15λεπτο αλλα την 2η να μην χυσω η να χυσω μετα απο το 40λεπτο.

Πω ρε ΜΑΝ σε καταλαβαίνω..... Θες μια περιουσία για να χυσεις ε????  15λεπτα και 40λεπτα σε ΤΑΝΑ δικέ μου!!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Εγώ δεν μπορώ να τραβήξω μαλακία μόλις χύσω, είναι παρόμοιο πρόβλημα νομίζω.  :think: :think: :think:
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
  Υπάρχει και σχετικο ανεκδοτο:

  παει ενας στο φαρμακειο που το εχει μια σαρανταπενταρα και λεει οτι περιπου λες και συ και ρωταει

  Τι εχετε να μου δώστεγια αυτο????

  και λεει η μιλφ  :boobies:

  700€ το μηνα και 30% συμμετοχη στο φαρμακειο
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παιδια εχω φτασει στο ΑΜΗΝ, απο την ηλικια των 15 οποτε τραβουσα μαλακεια ποτε δεν εφτανα σε σημειο να χυσω (μονο εξωσπερματικα υγρα βγαζω). Ακομα και τωρα που ειμαι 24 τα ιδια. Εχω κανει περιτομη απο μικρος ετσι ωστε να αντεχω πιο πολυ. εχω αντεξει μεχρι και 1 ωρα με γκομενα ενω σε τανα μπορει την 1η φορα να χυσω στο 15λεπτο αλλα την 2η να μην χυσω η να χυσω μετα απο το 40λεπτο. Δεν ειναι λυση για μενα να χυνω μονο οταν κανω σεξ. Και αν τραβαω μαλακεια εεεε στην 1 ωρα εχει κουραστει κιολας το χερι μου και εγκαταλειπω την προσπαθεια. Εχει κανεις να προτεινει κατι?? μηπως ειναι ψυχολογικο?? τι να πω... ενα σιτε που ειχε προτεινει καποιος για μια συσκευη το flashlight λετε να με βοηθησει? το εχει δοκιμασει κανεις?

ευχαριστω εκ των προτερων για καποιον ο οποιος μπορει να βοηθησει με τις απαντησεις του.
Εδω φιλε μου θα διαβασεις ολες τις μαλακιες μας,ΜΟΝΟ σε ΕΙΔΙΚΟ γιατρο να πας
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
εγο δε μπορο να τραβιξο μαλακια,εινε μικρος και δε πιανετε,μονοποντος
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
εγο μπορο να τον πιασο αλλα δεν μου κάθεται φεύγει και πετιέτε σαν δενδρογαλιά
φοναξε ενα φακιρι,αλα δε σε κοβο να νε δεντρογαλια μαλον λαφιατις θα νε,δεντρογαλιες στιν ιπεθρο,εσενα σε κοβο για προτεβουσιανο
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
φοναξε ενα φακιρι,αλα δε σε κοβο να νε δεντρογαλια μαλον λαφιατις θα νε,δεντρογαλιες στιν ιπεθρο,εσενα σε κοβο για προτεβουσιανο
χμ, τορα που το λεσ σα να χεισ δικιο  :think:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
είσαι φίλοσ, σε ξεχόρισα αμέσοσ. Στο πρότο βούλομα εδό στη γειτονιά εσένα θα επιλέξο! :rockon: :rockon: :rockon: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
μαγκα εγο δε ειμε βουλομα,αλα κινουμενη χοντρο-ταπα 1,68 100 κιλαμπιροκιλια και καμπριολε
εσι θες αποφρακτι
 
OP
OP
GetYouBarbara

GetYouBarbara

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.041
Κριτικές
88
Like
10.214
Πόντοι
17.815
αφου δε σιφερη παμε πασο
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
περισοτερη προσπαθεια χρειαζετε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom