Νέα

Χοντρές/παχουλές σε μπουρδέλα και studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 108K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
    Αφού δώσω το δέον respect στους πρωτομάστορες του site για την ανανέωση στο forum,ανοίγω θέμα με χοντρές.Έχει συζητηθεί και στο παλιό forum βέβαια αρκετά,αλλά καλώ τους συναδέλφους fans των πολλών κυβικών να καταθέσουν τί νεότερο έχει πέσει στην αντίληψή τους από πρόσφατες βόλτες.Ανοίγω το θέμα επίσης γιατί δεν έχω συχνά την ευκαιρία να επισκέπτομαι την Αθήνα παρα μόνο 4-5 φορές το χρόνο οπότε όσο ποδαρόδρομο γλιτώσεις τόσο περισσότερο θα γουστάρεις (όπως λέει και μια παλιά μεξικάνικη παροιμία).Σταθερή αξία νομίζω ότι θα παραμένει το Ιουλιανού 71 για το οποίο έχω πολύ θετική γνώμη και λόγω περιποίησης & καθαριότητας αλλά και λόγω όγκου.Βυζιά τεράστια,κώλος και μπούτια το ίδιο!!!Συναθλητές περιμένω (και πιστεύω κι αρκετοί ακόμα) με ανυπομονησία infos για χοντρές!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....μεταξυ αλκιβιαδου και ελλης παιζει μια ρωσιδα γυρω στα 45+ με τεραστιες βυζαρες και αρκετο παραπανησιο κρεας...για κανε ενα τσεκ...το ωραριο της ειναι μπερδεμενο γιαυτο και στο λεω ετσι στην αρχη....
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Φίλε kinky όταν λες μεταξύ Αλκιβιάδου και Έλλης εννοείς ότι εναλάσσεται στα δυο μαγαζιά?Αν όχι σε ποιο ακριβώς παίζει?
 

kasper

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
φιλοι χοντροφιλοι,εχω ακουσει πολυ καλα λογια για την αγαπη την ρωσιδα με τις βυζαρες,που παιζει ελλης 3,και αλκιβιαδου 16 αλλα το προβλημα ειναι οτι εχω καιρο να την πετυχω!μηπως την εχει πετυχει κανενας χοντροφιλος για να παμε να καταθεσουμε;;;; :( ???
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Η Αγάπη πρέπει να είχε πει κάποιος ότι παίζει στο Αγκύρας.Αν κάποιος το επιβεβαιώσει ας μας ενημερώσει!Στην Αθήνα θα είμαι σε καμιά εβδομάδα και ρωτάω λεπτομέρειες για να γλιτώσω ποδαρόδρομο φίλοι-συναθλητές.Σταθερες αξίες σε χοντρές θεωρώ το Ιουλιανού 71 και το Παιωνίου λίγο μέσα από Λιοσίων (και με 15 ευρώ!).Ψάχνω όμως και ποικιλία για να μην καταθέτω συνεχώς στις ίδιες!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ειναι ακριβως οπως τα ειπε ο φιλος για τα δυο μαγαζια...παλιοτερα ακανε εναλαγες σε αυτα τα 2...τωρα εχω και ρο να την πετυχω...ειναι γεματουτσικη και κανει πολυ καλο κρεββατι....καποιος ομως ειπε οτι την πετυχε αγκυρας...πρεπει να διασταυρωθει αυτο και μετα....
 

Επισκέπτης
Η Αγάπη πρέπει να είχε πει κάποιος ότι παίζει στο Αγκύρας.Αν κάποιος το επιβεβαιώσει ας μας ενημερώσει!Στην Αθήνα θα είμαι σε καμιά εβδομάδα και ρωτάω λεπτομέρειες για να γλιτώσω ποδαρόδρομο φίλοι-συναθλητές.Σταθερες αξίες σε χοντρές θεωρώ το Ιουλιανού 71 και το Παιωνίου λίγο μέσα από Λιοσίων (και με 15 ευρώ!).Ψάχνω όμως και ποικιλία για να μην καταθέτω συνεχώς στις ίδιες!!!

Eίναι αρκετά σεξουαλικές;
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
η ΑΘΗΝΑ(ΝΑΝΑ) ιουλιανου 71 ακαποτη πιπα και το καλυτερο την βαζεις απο πανω με την πλατη γυρισμενη σε σενα  της βαζεις κωλοδαχτυλο ενω την πηδας και σφαλιαριζεις την κωλαρα της
στο μαρκετινγκ σκιζει δινει καρτα στα τεσσερα πηδηματα το πεμπτο δωρεαν 
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
συναγονιστες που ακριβος ειναι η  ιουλιανου. για να παο αποψε στο 71.
 

Επισκέπτης
Εκτος απο τις παραπανω διευθυνσεις,αυτες τις μερες γνωρίζει κανεις που παιζει για γεμάτες και πληθωρικές γυναίκες;
Αλκιβιαδου εχει σε σταθερη βαση;
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Σταθερή αξία αποτελούν τα δυο γειτονικά-σχεδόν-στις κάθετες παρόδους της Λιοσίων.Το πρώτο στην Εξηκίου με τις σκάλες όπου παίζουν και στις δυο βάρδιες χοντρές.Εγώ τη μία την ξανθιά που την πήρα αρκετές φορές μ'άρεσε ειδικά ότν έρχεται από πάνω.Το άλλο είναι στην Παιωνίου όπου πολλά χρόνια παίζει η ίδια mature και χοντρή.Αξίζει πολλά αλλά για τους fans των μεγάλων και χοντρών μόνο!
 

Επισκέπτης
Εξηκιου 20;
Παιωνιου θυμασαι αριθμο;
 

vassilis19

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2006
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σε ένα από τα δύο γειτονικά-σχεδόν-στις κάθετες παρόδους της Λιοσίων είναι η χριστίνα τσιγγάνα με πλούσια προσόντα.Ηθελα να ρωτήσω πόσο ασφαλή είναι αφτα τα μπουρδέλα του 20ευρου για Aids και άλλα νοσήματα?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ξεχάσατε την πρόεδρο  ;)
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συνάδελφοι αγωνιστές επειδή πρόκειται να κάνω ένα πολύ σύντομο πέρασμα από Αθήνα ήθελα μια ενημέρωση για χοντρές που έχετε πετύχει τελευταία σε μπουρδέλα.Μιλάμε και για πολύ χοντρές έτσι?Αυτές που θεωρώ ακλόνητα στάνταρ είναι στο Ιουλιανού 71 και στο Παιωνίου 47.Για τεράστια βυζιά βέβαια στο Τροφωνίου στο μεσαίο Λάουρα ultra power.Όπως καταλαβαίνετε δουλεύω περιοχή Λιοσίων περισσότερο γιατί γουστάρω παρακμή αλλά μη φτάσουμε και σε φάση Μεταξουργείου...'Ό,τι έχει πέσει στην αντίληψή σας λοιπόν παρακαλώ καταθέστε το.Στο κάτω κάτω μπορεί κάποιοι να μην γουστάρετε χοντρές και να την κοπανήσατε αλλά υπάρχουμε κι εμείς οι λάτρεις της παρακμής και της ατέλειας και θέλουμε λίγο γηπεδάκι να παίξουμε κι εμείς!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Αγάπη, Αγκύρας στο τέρμα (όχι στο 1) πρωινή βάρδια-η Αγκύρας είναι κάθετη στην Αχαρνών. Ρωσίδα 45άρα χοντρή με πεσμένες βυζάρες. Υπομονετική, τρυφερή μπορείς να τη χύσεις στα βυζιά. Καθόλου άσχημα!
 

rogue

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
27
Like
36
Πόντοι
0
Διάβασα το προηγούμενο post και πήγα καταλάθος ο μαλάκας στην Αγκύρας 1....  :jerking:

Μιράντα....... 35-40 την έκοψα, μαυριδερή...... Στην αρχή λες ότι είναι ξένη αλλά τα ελληνικά της ήταν πολύ καλά οπότε μπερδεύτηκα..... Νταρντάνα με κωλάρα.....  Αφήνει υποσχέσεις όταν την βλέπεις αλλά δεν άξιζε και πολλά τελικά.... Δεν φέρνει αντίρησεις σε ότι της πεις αλλά συμμετοχή καμία..... Βέβαια θα μου πεις ρε μεγάλε με 15? ήθελες να γυρίσεις τσόντα; Όχι αλλά λέμε τώρα..... Στα συν ότι ο χώρος φαινόταν αρκετά καθαρός και ότι το "μαγαζάκι" είναι κάπως απομονωμένο (για τους ντροπαλούς)........ Το ωράριο της συγκεκριμένης κυρίας είναι 11:00-17:00


Υ.Γ. Η "μανατζερ" του εν λόγω "καταστήματος" πρέπει να είναι ένα βήμα πριν το θάνατο......
 

mpoxas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Θυμάται κανένας την Νία? (150+ κιλά)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ναι ναι την Νια την θεικο βαρελι ηταν και ειχε ενα πατο η πουτανα αλλα για να τον βρεις πρεπει να την ειχες πανω απο 60 ποντους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Νια 150+ κιλά?????/Που - πως - πότε -  γιατί???????Παίζει τώρα ή έχει σφυρίξει τη λήξη?Καλοί μου αθλητές πληροφορίες για ultra χοντρές είναι πολύ πολύ ευπρόσδεκτες!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom