Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 47   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Το Σαντάνσκι τη νύχτα  (Αναγνώστηκε 82769 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
jasonbecker
Ειδήμων
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #15 στις: 15/02/08, 16:04 »

Hellfire δεν παιρνουν τα f16 αλλα τα apatsi:)

Χε χε, δεν παιζεσαι φίλε μου...Αναδιατύπωση τότε.
Ντουζίνα Αpatsi και ισοπέδωση! Η τελική λύση δηλαδή.
Ασε που η κάτοικοι του μάλλον θα χαρουν ν απαλλαγουν απ τη μιζέρια τους, γιατι πραγματικά ποιο μιζερη και στεναχωρη ατμοσφαιρα απ το Σαντ. δεν έχου ξανασυναντήσει πουθενα στη ζωη μου.Και εχω παει σε ουκ ολιγα μερη.
Καταγράφηκε

Θελω να πεθανω απο βυζοασφυξια
p900
Ειδήμων

« Απάντηση #16 στις: 16/02/08, 02:02 »

καλα   που  μου ανοίξατε τα μάτια γιατί ελεγα να πάω όταν ανέβω στη θεσσαλονίκη μια που είναι και κοντά.
παίζει κάτι τριγύρω στην περιοχή εκει η όλα είναι μάπα; πετρίτσι λέει;
Καταγράφηκε
john666
Ειδήμων

« Απάντηση #17 στις: 16/02/08, 22:10 »

πετριτσι πηγα εγω...επισης μαπα!!!
μονο ενα χοτελ παιζει αλλα απο τις 6-7 γκομενες που ειδα μονο
μια αξιζε (δεν ηταν και μοντελο,απλα την πηδουσα ανετα),αλλα
εντελως επαγγελματιες και πολλα λεφτα!
ζητουσε 120 για να την παω στο Ηοτελ μου για 3-4 ωρες!
(σχεδον παντα την κοπανανε απο τις μισες!,ζητανε και τα λεφτα μπροστα)
το ξενοδοχειο λεγεται las vegas νομιζω,ναι...μην πας....
θες και 12 ευρω ταξι!
Καταγράφηκε
spatoula
Νέος
*

Καλοκαιρινές Διακοπές για Πάντα... Στο Άγνωστο...

« Απάντηση #18 στις: 17/02/08, 16:04 »

βρώμα σαντανσκι. έχω πάει 2 φορές με φίλους. τις καλές τις ψάχνεις και άμα τις βρείς. οι γύφτοι σου γίνονται βεντούζα όσο και να τους διώχνεις. εδώ με τον Άρη πήγα μεσημεριάτικα και μας πρίξανε...
Σόφια λέει να ανέβεις καμιά φορά για φτηναδούρα σε clubs,διαμονή,τουρισμό και λογικές τιμές...
Καταγράφηκε

Βουρ Για Υπόκοσμο...
Ψήνεται κανείς;
spatoula
Νέος
*

Καλοκαιρινές Διακοπές για Πάντα... Στο Άγνωστο...

« Απάντηση #19 στις: 17/02/08, 16:04 »

τι θυμήθηκα... Τον οκτώμβριο πήγα στο φιλικό Σαντανσκι - Άρης και ο γύφτος μέσα πουλούσε το μπουκαλάκι το νερό 1 ευρώ ενώ το εισητήριο του αγώνα είχε 4 λέβα (2 Ε) για αυτούς, σε εμάς το κάνανε με μαρκαδόρο το 4, 5 ΕΥΡΩ!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ. ΜΑΚΡΥΑ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΟΥΝΕ.-
Καταγράφηκε

Βουρ Για Υπόκοσμο...
Ψήνεται κανείς;
stefan00
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #20 στις: 08/06/08, 02:02 »

Στο Σαντανσκι ενα μεγαλο Χ μαγκες Smiley with an AK Uzi Firing Smiley
Καταγράφηκε
kostas725
Προχωρημένος
**

απο λουλουδι σε λουλουδι=φαινομενο butterfly

« Απάντηση #21 στις: 14/06/08, 11:11 »

Στο Σαντανσκι ενα μεγαλο Χ μαγκες Smiley with an AK Uzi Firing Smiley
περιεργο.οι συναδελφοι μου οι θεσσαλονικεις πανε.κανουν ψωνια,εστιατοριο και κανα μπανακι στα λουτρα.ειναι παντρεμενοι και μεγαλοι και εχουν ξετρελαθει με το πακετο αυτο.καλο μου ακουγεται παντως!
Καταγράφηκε

η χωρα της μαλακιας!!!! παραθεση απο δημητρακης29
γαμησι και επιστροφη στη φυση!!!! δικο μου
ari1973
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #22 στις: 14/06/08, 11:11 »

περιεργο.οι συναδελφοι μου οι θεσσαλονικεις πανε.κανουν ψωνια,εστιατοριο και κανα μπανακι στα λουτρα.ειναι παντρεμενοι και μεγαλοι και εχουν ξετρελαθει με το πακετο αυτο.καλο μου ακουγεται παντως!
για πουτανακια δεν ειπες τιποτα ομως...καλα τα μπανια αλλα καλα και τα ψωνια για χοτελ.... 2funny 2funny
Καταγράφηκε
Arion1955®
Μάλαμα

Αντωνάκη πιάσε ένα φιρίκι..

« Απάντηση #23 στις: 14/06/08, 11:11 »

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  μακριά από τους γύφτους.....................
Καταγράφηκε

kostas725
Προχωρημένος
**

απο λουλουδι σε λουλουδι=φαινομενο butterfly

« Απάντηση #24 στις: 17/06/08, 10:10 »

για πουτανακια δεν ειπες τιποτα ομως...καλα τα μπανια αλλα καλα και τα ψωνια για χοτελ.... 2funny 2funny
δεν ξερω διοτι δεν τους ρωτησα πιεστικα.αφησανε υπονοουμενα για πιπουλα στα λουτρα με 5€.και στα μπαρ η σερβιτορα σου φερνει το ποτο σαν χορευτρια.ολο και κατι θα παιζει.παρολα αυτα οπως λεει και ο arion μακρια απο γυφτους!
Καταγράφηκε

η χωρα της μαλακιας!!!! παραθεση απο δημητρακης29
γαμησι και επιστροφη στη φυση!!!! δικο μου
dddd001x
Νέος
*

« Απάντηση #25 στις: 05/07/08, 10:10 »

Για την Βουλγαρία, πράγματι υπάρχουν κάποιες καλές άκρες αλλά δεν μπορεί κανείς να δώσει πληροφορίες σε κάποιον που δεν τον ξέρει. Στο πολύ πρόσφατο παρελθόν οι δικοί μας έχουν κάνει πολλές ιστορίες εκεί. Έχουν στείλει δημοσιογράφους κανάλια κλπ. Και δεν ισχύουν αυτές οι βλακείες περί Trafficking οι κοπέλες είναι ελεύθερες. Πάντως μια επιτόπια έρευνα μπορείτε να την κάνετε. ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΣΤΟ ΣΑΝΤΑΝΣΚΙ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ. Το καλύτερο είναι να πάτε σε ένα ξενοδοχείο εκεί στο πεζόδρομο ή στον κάτω δρόμο και να ζητήσετε κοπέλα. (Δεν είναι αυτά που τις έχουν αλλά νομίζω θα σας φέρουν). Την επόμενη φορά που θα τους δω από κοντά θα τους ρωτήσω αν δέχονται να σας δώσω τα τηλεφώνά τους  με pm και το ξενοδοχείο που είναι συνήθως τα κορίτσια. Για γενικές πληροφορίες, τα «εργαζόμενα κορίτσια» δεν είναι πιο συνεργάσιμα από τα δικά μας αλλά είναι πολύ όμορφα και πολύ νέες. Θα παραδεχθώ όμως ότι έχουν βελτιωθεί πολύ. Από τιμές το συνολικό κόστος βγαίνει πάνω κάτω όσο εδώ. 50 η κοπέλα + 15 ή 20 ή 40 το δωμάτιο + το ταξί 16 ή 20 + 5 προμήθεια του ξενοδοχείου (όχι για το δικό τους ξενοδοχείο) + βενζίνη πήγαινε έλα. Προσπαθήστε να αποφύγετε το δρόμο από το Σιδηρόκαστρο στον Προμαχώνα. Είναι στημένη η τροχαία και γράφει για ψύλλου πήδημα ίσως για να ανακόψει το ρεύμα προς τα εκεί. Εγώ πήρα κλήση γιατί σε ένα δρόμο με τέσσερις λουρίδες κυκλοφορίας στο δικό μου ρεύμα και με διαχωριστικό τσιμεντένιο τοιχάκι ανάμεσα στα δυο ρεύματα πήγαινα με 62κm/ώρα. Το όριο ειδικά σε εκείνο το σημείο ήταν πολύ πιο κάτω. Δεν γράφουν στο ρεύμα προς Θεσσαλονίκη.  Κάποιες πληροφορίες μπορείτε να πάρετε και από τη σελίδα, αν και έχει μείνει πίσω σε ενημέρωση  www.worldsexguide.com

Καλή τύχη   

« Τελευταία τροποποίηση: 05/07/08, 10:10 από AssFiller » Καταγράφηκε
Nearxos
Τιμημένος

« Απάντηση #26 στις: 05/07/08, 11:11 »

Για την Βουλγαρία, πράγματι υπάρχουν κάποιες καλές άκρες αλλά δεν μπορεί κανείς να δώσει πληροφορίες σε κάποιον που δεν τον ξέρει. Στο πολύ πρόσφατο παρελθόν οι δικοί μας έχουν κάνει πολλές ιστορίες εκεί. Έχουν στείλει δημοσιογράφους κανάλια κλπ. Και δεν ισχύουν αυτές οι βλακείες περί Trafficking οι κοπέλες είναι ελεύθερες. Πάντως μια επιτόπια έρευνα μπορείτε να την κάνετε. ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΣΤΟ ΣΑΝΤΑΝΣΚΙ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ. Το καλύτερο είναι να πάτε σε ένα ξενοδοχείο εκεί στο πεζόδρομο ή στον κάτω δρόμο και να ζητήσετε κοπέλα. (Δεν είναι αυτά που τις έχουν αλλά νομίζω θα σας φέρουν). Την επόμενη φορά που θα τους δω από κοντά θα τους ρωτήσω αν δέχονται να σας δώσω τα τηλεφώνά τους  με pm και το ξενοδοχείο που είναι συνήθως τα κορίτσια. Για γενικές πληροφορίες, τα «εργαζόμενα κορίτσια» δεν είναι πιο συνεργάσιμα από τα δικά μας αλλά είναι πολύ όμορφα και πολύ νέες. Θα παραδεχθώ όμως ότι έχουν βελτιωθεί πολύ. Από τιμές το συνολικό κόστος βγαίνει πάνω κάτω όσο εδώ. 50 η κοπέλα + 15 ή 20 ή 40 το δωμάτιο + το ταξί 16 ή 20 + 5 προμήθεια του ξενοδοχείου (όχι για το δικό τους ξενοδοχείο) + βενζίνη πήγαινε έλα. Προσπαθήστε να αποφύγετε το δρόμο από το Σιδηρόκαστρο στον Προμαχώνα. Είναι στημένη η τροχαία και γράφει για ψύλλου πήδημα ίσως για να ανακόψει το ρεύμα προς τα εκεί. Εγώ πήρα κλήση γιατί σε ένα δρόμο με τέσσερις λουρίδες κυκλοφορίας στο δικό μου ρεύμα και με διαχωριστικό τσιμεντένιο τοιχάκι ανάμεσα στα δυο ρεύματα πήγαινα με 62κm/ώρα. Το όριο ειδικά σε εκείνο το σημείο ήταν πολύ πιο κάτω. Δεν γράφουν στο ρεύμα προς Θεσσαλονίκη.  Κάποιες πληροφορίες μπορείτε να πάρετε και από τη σελίδα, αν και έχει μείνει πίσω σε ενημέρωση  www.worldsexguide.com

Καλή τύχη   

Επιτέλους και ένα θετικό ποστ για Σαντανσκι. Thumbsup

Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες. Σε παρακαλώ όμως γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος. Όταν λες να αποφεύγουμε του γύφτους που σε κηνυγάνε στο δρόμο αλλά να ζητάμε κοπέλες από ανθρώπους στο πεζόδρομο εγώ μπερδεύομαι λίγο. Και αυτό διότι συνήθως γύφτοι είναι αυτοί που φαίνεται να διακινούν κοπέλες και μπορείς να τους ρωτήσεις. Σε ποιους να ρωτάμε ; Που θα τους βρούμε ; Σίγουρα δεν μπορείς να μπεις μέσα στο μαγαζί που πουλάει ρούχα και να λες «παιδιά κανά κορίτσι που θα βρω;» ούτε στις καφετέριες, ούτε στα φαγάδικα. Που να ρωτήσουμε λοιπόν συγκεκριμένα ; Μήπως ξέρεις σε πιο ξενοδοχείο είναι τα κορίτσια ; Μην μου πεις το Annelli. Δεν υπάρχει καμία εκεί πέρα, ούτε σε βοηθάνε να βρεις.

Επίσης σχολίασέ μου την Ελληνική παρουσία σε παρακαλώ μιας και πας συχνά εκεί;
Είναι όπως παλιά που ήταν γεμάτο Έλληνες και φοβάσαι μην πέσεις σε γνωστό ή πλέον πάνε πολύ λιγότερο; Εγώ πέρυσι τον Αύγουστο που πήγα Παρασκευή-Σάββατο είδα λίγους Έλληνες.
Καταγράφηκε
john666
Ειδήμων

« Απάντηση #27 στις: 05/07/08, 22:10 »

sto Amelliε εχει ακομα γυναικς αλλα σπανιζουν. εγω την τελευταια φορα πετυχα ενα μοντελο
κυριολεκτικα αλλα πρεπει να ηταν φιλη του ιδιοκτητη-νταβατζη εκει.Ηταν μοναδικη δεν ειχα αλλη επιλογη.Μαλιστα δεν καταλαβα καν οτι ηταν πουτανα αγου φαινοταν γκομενα του,ουτε γυρισε να με κοιταξει κτλ κτλ.Οταν με ρωτησε αν θελω κοπελα και του λεω ΝΑΙ που λεει.
Αυτη τι στιγμη εχω μονο ΜΙΑ! Εγω τρελαθηκα αρχικα απο χαρα αφου σκεφτηκα οτι μαλλον ειναι αυτο αστερι! Ε οντως ηταν...με μια διαφορα ομως...Ηταν τρομερα επαγγελματιας,δεν εμεινε τις
2 ωρες που συμφωνησαμε,εμεινε με το ζορι 1,τις 2 ωρες τις εκανε 2 φορες σεχ στα πολυ γρηγορα...και αν βγαλις τα 10 λεπτα σεξ ολη την υπολοιπη ωρα μιλουσε στο κινητο της,εβριζε,φωναζε και εγω αρχισα να ανησυχω με την εννοια οτι ημουν σε κυριλε χοτελ μην εχω κανα προβλημα! τις ειπα βεβαια 2-3 φορες να χαλαρωσει,να αφησει το κινητο αλλα στο μουνι της...απο οτι καταλαβα βριζοταν με το νταβατζη...την ταιζει την ποτιζει,και την αναγκαζει να το κανει ενω δε θελει γενικα...παλια ηταν το Γιουνγκ που ειχε πολλες και αρκετα καλες
μαζι με το Αμελιε. Τωρα αλλαξαν τα δεδομενα και μαζευονται σε ενα αλλο χοτελ κοντα σχετικα εκει,δεν θυμαμαι το ονομα του Ηοτελ αλλα το ειχα γραψει σε ενα αλλο ποστ μου.

Το ιδανικο μερος να μαθετε που μαζευονται καθε χρονικη περιοδο οι πουτανες ειναι το 70% των ταξιτζηδων! Μαλιστα ενας μου ειπε για 2 δικες του μπιμπελο,του ειπα φερτες να τις δω...τις εφερε...η μια Αστερι 18αρι,η αλλη 18αρι μετρια σε φατσα,καλη σε σωμα,του ειπα για την καλη,να μιλησω ομως μαζι της...μιλαω λοιπον και στα 3-4 λεπτα που μιλησα για να την "κοψω" ηταν εντελως επαγγελματιας!!!!!!!!!!! καταλαβα οτι απο οσα λεγαμε
θα εκανε με το ζορι τα μισα και θα εμενε με το ζορι τη μιση ωρα+ που ηθελε λεφτα μπροστα.
Φυσικα την εστειλα στο διαολο...Πλεον παιζω με τους δικους μου ορους σε τετοια θεματα.

Μακρια παιδια απο Σαντακσι...ΕΣΒΗΣΕ.....

* ΔΕΝ χρειαζεται να ΤΟΝΙΣΩ οτι ΜΑΚΡΙΑ απο γυφτους. Ποτε δε θα γαμησετε και παντα
θα βρουν τροπο να σας παρουν λεφτα...και επειδη πιθανοτατα θα κυνδυνεψει η σωματικη ακεραιοτητα σας λεφτα θα χασετε...μην χασετε και οτι εχετε πανω σας...ουτε μιλατε
ουτε λαλατε...προχωρατε σα να μην υπαρχουν.Επισης μακρια απο τον Πεζοδρομο μετα τα μεσανυχτα και περα...μην κυκλοφορειτε μονοι...Γινεται εμποριο Κοκας και βγαινουν μαχαιρια...
Καταγράφηκε
Nearxos
Τιμημένος

« Απάντηση #28 στις: 05/07/08, 22:10 »

sto Amelliε εχει ακομα γυναικς αλλα σπανιζουν. εγω την τελευταια φορα πετυχα ενα μοντελο
κυριολεκτικα αλλα πρεπει να ηταν φιλη του ιδιοκτητη-νταβατζη εκει.Ηταν μοναδικη δεν ειχα αλλη επιλογη.Μαλιστα δεν καταλαβα καν οτι ηταν πουτανα αγου φαινοταν γκομενα του,ουτε γυρισε να με κοιταξει κτλ κτλ.Οταν με ρωτησε αν θελω κοπελα και του λεω ΝΑΙ που λεει.
Αυτη τι στιγμη εχω μονο ΜΙΑ! Εγω τρελαθηκα αρχικα απο χαρα αφου σκεφτηκα οτι μαλλον ειναι αυτο αστερι! Ε οντως ηταν...με μια διαφορα ομως...Ηταν τρομερα επαγγελματιας,δεν εμεινε τις
2 ωρες που συμφωνησαμε,εμεινε με το ζορι 1,τις 2 ωρες τις εκανε 2 φορες σεχ στα πολυ γρηγορα...και αν βγαλις τα 10 λεπτα σεξ ολη την υπολοιπη ωρα μιλουσε στο κινητο της,εβριζε,φωναζε και εγω αρχισα να ανησυχω με την εννοια οτι ημουν σε κυριλε χοτελ μην εχω κανα προβλημα! τις ειπα βεβαια 2-3 φορες να χαλαρωσει,να αφησει το κινητο αλλα στο μουνι της...απο οτι καταλαβα βριζοταν με το νταβατζη...την ταιζει την ποτιζει,και την αναγκαζει να το κανει ενω δε θελει γενικα...παλια ηταν το Γιουνγκ που ειχε πολλες και αρκετα καλες
μαζι με το Αμελιε. Τωρα αλλαξαν τα δεδομενα και μαζευονται σε ενα αλλο χοτελ κοντα σχετικα εκει,δεν θυμαμαι το ονομα του Ηοτελ αλλα το ειχα γραψει σε ενα αλλο ποστ μου.

Το ιδανικο μερος να μαθετε που μαζευονται καθε χρονικη περιοδο οι πουτανες ειναι το 70% των ταξιτζηδων! Μαλιστα ενας μου ειπε για 2 δικες του μπιμπελο,του ειπα φερτες να τις δω...τις εφερε...η μια Αστερι 18αρι,η αλλη 18αρι μετρια σε φατσα,καλη σε σωμα,του ειπα για την καλη,να μιλησω ομως μαζι της...μιλαω λοιπον και στα 3-4 λεπτα που μιλησα για να την "κοψω" ηταν εντελως επαγγελματιας!!!!!!!!!!! καταλαβα οτι απο οσα λεγαμε
θα εκανε με το ζορι τα μισα και θα εμενε με το ζορι τη μιση ωρα+ που ηθελε λεφτα μπροστα.
Φυσικα την εστειλα στο διαολο...Πλεον παιζω με τους δικους μου ορους σε τετοια θεματα.

Μακρια παιδια απο Σαντακσι...ΕΣΒΗΣΕ.....

* ΔΕΝ χρειαζεται να ΤΟΝΙΣΩ οτι ΜΑΚΡΙΑ απο γυφτους. Ποτε δε θα γαμησετε και παντα
θα βρουν τροπο να σας παρουν λεφτα...και επειδη πιθανοτατα θα κυνδυνεψει η σωματικη ακεραιοτητα σας λεφτα θα χασετε...μην χασετε και οτι εχετε πανω σας...ουτε μιλατε
ουτε λαλατε...προχωρατε σα να μην υπαρχουν.Επισης μακρια απο τον Πεζοδρομο μετα τα μεσανυχτα και περα...μην κυκλοφορειτε μονοι...Γινεται εμποριο Κοκας και βγαινουν μαχαιρια...

Με όλα αυτά που γράφεις στο ποστς σου εγώ δεν συμπεραίνω ότι έσβησε. Απλά θέλει προσοχή και ψάξιμο. Σε σύγκριση με παλιά σίγουρα είναι πολύ χειρότερα, αλλά όχι ότι έσβησε. Εγώ μόλις βρω ευκαιρία θα ξαναπάω.

Πάντως εγώ είχα μείνει στο Anelli πέρυσι ακριβώς επειδή είχα διαβάσει σε φόρουμ του εξωτερικού ότι έχει κοπέλες. Κοπέλες όμως δεν είχε καθόλου, ούτε με βοήθησε καθόλου ο ρεσεψιονίστας (ένα παιδάκι 20-22 χρονών) όταν τον ρώτησα.

Αυτό το ξενοδοχείο που λες πόσο έξω από το Σαντάνσκι είναι ;

Δε μας είπες τίποτα για τιμές. Πες πόσο πάει τώρα σε παρακαλώ. Γενικά εσύ όταν πας σε ποιο ξενοδοχείο μένεις;
Εκείνο στο 4άστερο στη άκρη του πεζόδρομου το αποφεύγω γιατί έχει πολλούς Έλληνες και φοβάμαι μη βρω γνωστό.
Καταγράφηκε
dimitrakis29
Τιμημένος

ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗς! http://ethnikogamismos.cu.cc/

« Απάντηση #29 στις: 05/07/08, 23:11 »

Καλή τύχη   

ωραια μας τα γραφεις.οι τιμες ειναι σε Λεβα η σε ευρω?το ταξι μου φενεται λιγο ακριβο!πιστευω οτι αν ηξερες την γλωσσα θα ηταν πολυ πιο ευκολο να κανεις τα παντα εκει.η βρες καποιο Βουλγαροφωνο η Ρωσσοφωνο την αλλη φορα που θα πας εκει.θα δεις μεγαλη διαφορα σε ολα!!!!
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 47   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: