Νέα

Το Σαντάνσκι τη νύχτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 175K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά επειδή πρόκειται να πάω δώστε σας παρακαλώ πληροφορίες όσοι έχετε πάει και ξέρετε. Είδα ένα αφιέρωμα της espresso και λέει ότι εκί ζούν χιλιάδες πουτάνες και γίνεται χαμός! Γράψτε μου σας παρακαλώ ότι ξέρετε. Όχι για Σόφια γιατί έχω πάει τρεις φορές.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ρε PROF θα μας τρελάνεις εσύ!!! Πόσες φορές θα το πούμε μακρυά από κει!!! (Κύριοι mod μήπως να το πάμε για συγχώνευση; Ξέρετε πού!)
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Εχω παει και γω....ΑΙΣΧΟΣ μακρια
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
επειδη σκόπευα κι εγώ να παω, τι δεν παει καλα δηλαδη εκεί;
χάλια γκόμενες; είναι επικίνδυνα; είναι ακριβά;
τι παιζει;
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
επειδη σκόπευα κι εγώ να παω, τι δεν παει καλα δηλαδη εκεί;
χάλια γκόμενες; είναι επικίνδυνα; είναι ακριβά;
τι παιζει;

1)Aπιστευτη βρωμα παντού
2)Ξενοδοχεία αθλια
3)Πουτάνες-μπαζοθυελλα απεριγραπτη
4)Οι περισσότερες πουτανες που σου φέρνουν στα ξενοδοχεια οι απατεώνες-τσατσοι,περαν απο βρωμομπαζα ειναι και βρωμικες-κυριολεκτικα-τσιγγάνες,γύφτισσες που ειναι και μπασταρδα απο αποψη συμπεριφοράς (προσβάλλουν)
5)Αν θυμαμαι καλα, οι τιμες ειναι στα 50Ε!!!!! (ολοι η βορεια ελλάδα μετακομιζει εκει τα σουκου για να γαμήσει,εξ ου και οι παραλογες τιμες για αυτα τα μπαζα,αν πας σουκου ακους παντου ελληνικά,φαντάσου οτι οι βρωμοχωριατοβουλγαροι που εχουν τα σκατομοτελ τους εκει μιλάνε καλά ελληνικά...!)

Τι άλλο αντικίνητρο θες φιλε μου?
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Α, ξέχασα και το άλλο

Τελειωμένα γυφτάκια σε πλησιάζουν συνεχεια στο δρομο(ειδικά στον πεζόδρομο στο κεντρο)μολις πρεφαρουν οτι εισαι ελληνας και παρακαλανε να σου πουλήσουν μαυρο, κόκα ή και καμια απιστευτα τελειωμενη πουτανα, μιλαμε για πορνιδια σαπισμενα που τα λυπαται η ψυχή σου...γαμησε τα ΜΑΚΡΙΑ ΟΛΟΙ
 

mpourdeleon

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μια και διακρινω εκδηλη απογοητευση και κατηφεια για σαντανσκι ας πει κανενας για σβιλενγκραντ τιποτα οπου εχω ακουσει οτι ακομα ειναι πιο αγνα τα πραγματα.Και μενα πριν απο 2 χρονακια ενα γυφτος ετσι σχεδιο μου ταξε μουναρα και εφερε καραμπαζο.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
ΟΚ ευχαριστώ για την ενημέρωση. Μακριά κι εγω :)
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Μαγκες εγω επαθα το χειροτερο...Πριν 3 χρονια ειχα παει Σαντανσκι με τον κολλητο μου!Μας πλησιασε ενα γυφτος και μας εκανε τον ξεναγο!Μας παει σ'ενα super market που του ζητησα και καθως ψωνιζα τον εβλεπα να βαζει κατι κωλωνιες στη τσεπη του..εκλεβε ο μαλακας!Αντε τωρα να τον επιαναν και ειχαν δει οτι ειμασταν μαζι του!Τελοςπαντων, το βραδυ μας ειχε πει οτι θα μας φερει πουτανες..Ερχεται στο ξενοδοχειο απο τις 20.00 να μας παρει,εκανε το μπανακι του!!!!!! και πηγαμε πρωτα και φαγαμε σε μια ταβερνα,στο τελος ρε παιδια οτι εμεινε απο το τραπεζι το βαλε σε μια σακουλα και το πηρε μαζι!Μετα μας πηγε σ'ενα υπογειο μαγαζι και μας λεει να διαλεξουμε κοπελες..με τα πολλα διαλεξαμε!Μας ζητησε 40 ευρω για ολο το βραδυ και θα μας τις στειλει στο δωματιο γιατι εκεινη την ωρα ειχαν δουλεια!Τα δωσαμε εμεις οι εξυπνοι και μειναμε με το πουλι στο χερι!Αφαντες οι κοπελες!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Μαγκες εγω επαθα το χειροτερο...Πριν 3 χρονια ειχα παει Σαντανσκι με τον κολλητο μου!Μας πλησιασε ενα γυφτος και μας εκανε τον ξεναγο!Μας παει σ'ενα super market που του ζητησα και καθως ψωνιζα τον εβλεπα να βαζει κατι κωλωνιες στη τσεπη του..εκλεβε ο μαλακας!Αντε τωρα να τον επιαναν και ειχαν δει οτι ειμασταν μαζι του!Τελοςπαντων, το βραδυ μας ειχε πει οτι θα μας φερει πουτανες..Ερχεται στο ξενοδοχειο απο τις 20.00 να μας παρει,εκανε το μπανακι του!!!!!! και πηγαμε πρωτα και φαγαμε σε μια ταβερνα,στο τελος ρε παιδια οτι εμεινε απο το τραπεζι το βαλε σε μια σακουλα και το πηρε μαζι!Μετα μας πηγε σ'ενα υπογειο μαγαζι και μας λεει να διαλεξουμε κοπελες..με τα πολλα διαλεξαμε!Μας ζητησε 40 ευρω για ολο το βραδυ και θα μας τις στειλει στο δωματιο γιατι εκεινη την ωρα ειχαν δουλεια!Τα δωσαμε εμεις οι εξυπνοι και μειναμε με το πουλι στο χερι!Αφαντες οι κοπελες!
αετος :2funny: :2funny: :2funny:ο γυφτος ομως :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • funny_12.jpg
    funny_12.jpg
    28,6 KB · Εμφανίσεις: 96

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
H λυση για το Σαντανσκυ ειναι μια, σμήνος F-16 τιγκα στους Hellfire, και ολοκληρωτική ισοπέδωση.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Hellfire δεν παιρνουν τα f16 αλλα τα apatsi:)

Χε χε, δεν παιζεσαι φίλε μου...Αναδιατύπωση τότε.
Ντουζίνα Αpatsi και ισοπέδωση! Η τελική λύση δηλαδή.
Ασε που η κάτοικοι του μάλλον θα χαρουν ν απαλλαγουν απ τη μιζέρια τους, γιατι πραγματικά ποιο μιζερη και στεναχωρη ατμοσφαιρα απ το Σαντ. δεν έχου ξανασυναντήσει πουθενα στη ζωη μου.Και εχω παει σε ουκ ολιγα μερη.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
καλα  που  μου ανοίξατε τα μάτια γιατί ελεγα να πάω όταν ανέβω στη θεσσαλονίκη μια που είναι και κοντά.
παίζει κάτι τριγύρω στην περιοχή εκει η όλα είναι μάπα; πετρίτσι λέει;
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
πετριτσι πηγα εγω...επισης μαπα!!!
μονο ενα χοτελ παιζει αλλα απο τις 6-7 γκομενες που ειδα μονο
μια αξιζε (δεν ηταν και μοντελο,απλα την πηδουσα ανετα),αλλα
εντελως επαγγελματιες και πολλα λεφτα!
ζητουσε 120 για να την παω στο Ηοτελ μου για 3-4 ωρες!
(σχεδον παντα την κοπανανε απο τις μισες!,ζητανε και τα λεφτα μπροστα)
το ξενοδοχειο λεγεται las vegas νομιζω,ναι...μην πας....
θες και 12 ευρω ταξι!
 

spatoula

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
βρώμα σαντανσκι. έχω πάει 2 φορές με φίλους. τις καλές τις ψάχνεις και άμα τις βρείς. οι γύφτοι σου γίνονται βεντούζα όσο και να τους διώχνεις. εδώ με τον Άρη πήγα μεσημεριάτικα και μας πρίξανε...
Σόφια λέει να ανέβεις καμιά φορά για φτηναδούρα σε clubs,διαμονή,τουρισμό και λογικές τιμές...
 

spatoula

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
τι θυμήθηκα... Τον οκτώμβριο πήγα στο φιλικό Σαντανσκι - Άρης και ο γύφτος μέσα πουλούσε το μπουκαλάκι το νερό 1 ευρώ ενώ το εισητήριο του αγώνα είχε 4 λέβα (2 Ε) για αυτούς, σε εμάς το κάνανε με μαρκαδόρο το 4, 5 ΕΥΡΩ!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ. ΜΑΚΡΥΑ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΟΥΝΕ.-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom