Νέα

Bάνα-Μις Ελληνίδα Τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ypoxthonios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ειχα ξαναανφερθει σε αλλο θρεντ για αυτην κι οι υποψιες μου
επιβεβαιωθηκαν πραγματι δουλευει απο τις αγγελειες του σταρ
σε δικο της χωρο και τιμουλα 50ευρω.Εστεμμενη με ενα πενηνταρικο :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: Αν και με ειχε απογοητευει πιο παλια στο αμαξι,στο κρεβατι
ειναι φοβερη,κορμαρα το..κοριτσι..εχει θηλυκοτητα και βγαζει αστειρευτη καβλα!!!!!!
Μονο μειον οτι δυσκολα την βρισκεις στο τηλ ειναι κατειλιμενο συνεχεια
 
OP
OP
Y

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Yπαρχει στο youtube βιντεο με ονομασια athens tranny beauty contest3 που
παρελαυνει η μιςελληνιδα αναμεσα σε πολλες αλλες,οπως ντεμπορα,χαρα,ινα,αγαπη,νελλυ.Οποιος συναγωνιστης μπορει ας το ανεβασει pls
 

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Yπαρχει στο youtube βιντεο με ονομασια athens tranny beauty contest3 που
παρελαυνει η μιςελληνιδα αναμεσα σε πολλες αλλες,οπως ντεμπορα,χαρα,ινα,αγαπη,νελλυ.Οποιος συναγωνιστης μπορει ας το ανεβασει pls
[youtube=425,350]-PNdPl7WFwY[/youtube]
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
O στηςπου με την ξανθια περουκα,το ζεβρε φορεμα και το περπατημα Καραγκουνης ολα τα λεφτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και ναι εισβαλλει στον αγωνιστικο χωρο στο 1,01 του ματς η Νικολ :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
του άντρα του πολλά βασρύ μην του μιλάτε το πρωί ... τέτοιο περπάτημα είχε αυτός.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Η ΛΙΛΑΑΑΑΑΑ πως και δεν ελαβε μερος στην πασαρελα του beauty contest :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
H λίλα είναι εκτός συναγωνισμύ... βγαίνει στο ψηφοδέλτιο επικρατείας... και άσε τις άλλες να σκίζουν τα βρακιά τους
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.677
Κριτικές
3
Like
4.199
Πόντοι
606
O στηςπου με την ξανθια περουκα,το ζεβρε φορεμα και το περπατημα Καραγκουνης ολα τα λεφτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και ναι εισβαλλει στον αγωνιστικο χωρο στο 1,01 του ματς η Νικολ :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αυτος πρεπει να δουλευει οικοδομη το πρωι,πολυ σφιγμενο τον ειδα
                        :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Ενδεκαδα κανονικη κατεβηκε με το ψηλο το σεντερφορ της(Χαρα),με τα εξτρεμακια τα βραχυσωμα(Ινα,Αγαπη),με το αμυντικο χαφ τυπου Ντουντου(Νελλυ),με τον φορ τυπου Μπλανκο(Βανα)κομπλε κατεβηκε η ομαδα!Ενας καλος κοουτς τυπου Μουρινιο(προτεινω στη διοικηση Λιλα) να βρεθει και τον εχουμε τον Θρασυβουλο ΦΥΛΗΣ :2funny:
 

8anasis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είναι η Χαρά αυτή αλλά η Ντέμυ, γνωστή ως Μπάρμπι που βάζει οινοπνεύματα κλπ και που είχε βγει σε εκείνη τη συνέντευξη. Η καλύτερη απο αυτές όντως είναι η Βάνα. Και δεν εννοώ μόνο από εμφάνιση ή από σεξ. Οι πιο πολλές από αυτές είναι τρελλές. Η Βάνα είναι πολύ νορμάλ άνθρωπος και δε σε ξενερώνει με τις παπάτζες της όπως οι άλλες.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Τοτε αλλαζει το συστημα κι απο 4-3-2-1 με τριγωνο στον ρομβο,λεβιε στα αρχιδια και μπροστα εναν προωθημενο
γυρναει σε 4-4-2 με Ντεμυ παυλα Χαρα ντουετο στην επιθεση :boobies:
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Ποια ειναι ρε παιδια απο ολλες ομως?εχασα την μπαλα στο βιντεακι! :dancing:
 
OP
OP
Y

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
δευτερη ειναι η ντεμυ μετα ντεμπορα ινα και βανα!Απο κοντα ειναι πολυ γλυκια στο προσωπο και ομορφη το βιντεο την αδικει
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολα τα παιδια του θρεντ και στα κοριτσια !!!

Ευτηχως που υπαρχουν και αυτα τα βιντεο να βλεπει ο κοσμος ποιες ειναι (οι κουκλες) που μοστραρουν οι κλωνοι των αυτων κοριτσιων....

λοιπον :

Αναφερεστε σε μια βανα τοσοι και τοσοι , τοσο καιρο .... Εγω βλεπω εναν αντρα με μεγαλο κεφαλι ... που το παιζει και η μουναρα . Ελα που δεν ειναι ετσι τα πραγματα και που την θεοποιουν οι κλωννοι....
Επομενη Ινα :
Σιγα την κουκλαρα και το αστερι (και που αναφερωμε , κακως γιατι την διαφημιζω κιολας) δεν λεει μια .

Ντεμυ η berbie μακραν καμια σχεση με τους χιμπατσιδες , πλην της ομορφης Ντεμπορας..!!

Ετσι να λεμε τα πραγματα οπως ειναι...... !!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Αν εχει μεγαλο κεφαλι να της πουμε να προωθειται στα κορνερ :2funny:
Κι η Ινα αυτη να δεις τι εχει να παθει........θα την φαει ο παγκος!
 

8anasis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
μεγάλο κεφάλι;;;;
μάλλον καθιστή θα την έχεις δει
όσον αφορά για Ντέμυ και Ντέμπορα είναι και οι δύο τρελλές!
και δε το λέω από προσωπική άποψη, αλλά από πολύ καλή φίλη μου που έχει μεγαλώσει με αυτές και ξέρω τα πάντα για τις ζωές τους. Τρελλάρες!
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
μεγάλο κεφάλι;;;;
μάλλον καθιστή θα την έχεις δει
όσον αφορά για Ντέμυ και Ντέμπορα είναι και οι δύο τρελλές!
και δε το λέω από προσωπική άποψη, αλλά από πολύ καλή φίλη μου που έχει μεγαλώσει με αυτές και ξέρω τα πάντα για τις ζωές τους. Τρελλάρες!

Ετσι σε βολευει να λες..... ειναι και οι δυο πολυ πιο νορμαλ  και με το μυαλο στο κεφαλι τους . Ξερουν πολυ καλα τι θελουν και δεν δημιουργουν προβληματα.. Αντιθετα με τα μοντελακια που ειναι μεσα στα ναρκωτικα και καμενα ... οπως το μεγαλυτερο συνολο στο χωρο......
 

8anasis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
πχ ξέρω την Ίνα και δε διαφωνώ. Έχει πολύ ωραίο πρόσωπο αλλά είναι ένα πρεζόνι και μισό. Έχω πάει και σπίτι της στη Νέα Μάκρη και έχω γνωρίσει και τη μαμά της. Αλλά η Ντέμπορα και πιο πολύ η Ντέμη δε πάνε καλά. Η Ντέμη από μικρή ήταν περίεργη και υπερβολικά ευαίσθητη και την έχουν βαρέσει όλα αυτά στο κεφάλι και η Ντέμπορα έχει ένα γκόμενο τόσα χρόνια και είναι συνέχεια στα προβλήματα. Μόνο στο χιούμορ είναι καλή, αν όμως δεν έχει όρεξη φαίνεται πόσο τρελλή είναι και αυτή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom