Νέα

Πιάτσες στη Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panther26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 60K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panther26

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια μηπως ξερει κανεις καμια πιατσα στη Λαρισα????
(που ζουμε???/?)
 

dertilis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
60
Like
107
Πόντοι
0
Τα μπουρδέλα είναι στην οδό Ηφαίστου πίσω από την κεντρική πλατεία κοντά στη μπουτίκ της ΑΕΛ. Αλλά στη Λάρισα δε χρειάζεται να πας σε μπουρδέλο, οι Λαρισαίες είναι παρτόλες!
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
στο σταθμο του οσε λαρισα,βγαινει η ρια τρβ 30 ετον την πηρα ενα βραδυ και περασα οραια.
 

haio

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ξερεις τι ωραες βγαινει και που ακριβως? πως θα την εντοπισω φιλε???
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Τα μπουρδέλα είναι στην οδό Ηφαίστου πίσω από την κεντρική πλατεία κοντά στη μπουτίκ της ΑΕΛ. Αλλά στη Λάρισα δε χρειάζεται να πας σε μπουρδέλο, οι Λαρισαίες είναι παρτόλες!
το πιστευω,μετα τις σερρεες ειναι οι πιο ξετσουτσουνιασμενες
 

kasaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
κοιταξτε απο τραβεστι βγαινει η ρια στο σταθμο τρενων ομορφη 30αρα βγαζει καλα γουστα στο αμαξι η στο σπιτι τησ αν θελεισ,εγω αλλη τραβαστι δεν ειδα στο σταθμο λαρισασ.απο εκει και περα τα βραδυα ο σταθμοσ ειναι γεματο στρακια απο τα οποια μερικα αξιολογα για τουσ λατρεισ του ειδουσ.
 

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
γεια σας!τιποτα γυναικες 45+ που γουσταρουν με μικροτερους υπαρχουν στην λαρσα?και γιατι οχι μετα αμοιβης.
γνωριζεται κατι?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
γεια σασ φιλαρακια.πριν λιγω στο σταθμω μαγκεσ με περιμενε μια εκπληξη.εκει που οδηγουσα το αυτοκινητο μου βλεπω μια ξανθια κουκλαρα πωσ σε λενε τι ρωταω ποσο παει η τσαρκα στο φεγγαρι.συλβια μου λεει 30ε μαναρι μου κ τσουφ ανεβα τι λεω κ παμε πιο κατω  σε μια αλανα....μαγκεσ ενα θα σασ πω τελειο το μωρακι εμεινα καταευχαριστημενοσ φοβερη :pipa2:.και ολεσ οι στασεισ πολυ καλεσ.επισησ φοβερα :tits:.που με αφησε να τα θυλασω .πολυ καλη περιπτωση αλανια.
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
έδωσε και κώλο? τι ωρα περιπου την πετυχες? ακριβως μπροστα στον σταθμο διπλα απτην πιατσα ταξι??
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
γεια σασ φιλαρακια.πριν λιγω στο σταθμω μαγκεσ με περιμενε μια εκπληξη.εκει που οδηγουσα το αυτοκινητο μου βλεπω μια ξανθια κουκλαρα πωσ σε λενε τι ρωταω ποσο παει η τσαρκα στο φεγγαρι.συλβια μου λεει 30ε μαναρι μου κ τσουφ ανεβα τι λεω κ παμε πιο κατω  σε μια αλανα....μαγκεσ ενα θα σασ πω τελειο το μωρακι εμεινα καταευχαριστημενοσ φοβερη :pipa2:.και ολεσ οι στασεισ πολυ καλεσ.επισησ φοβερα :tits:.που με αφησε να τα θυλασω .πολυ καλη περιπτωση αλανια.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
piatsovie εννοεις στον σταθμο του ΟΣΕ??εχει πιατσα εκει??για δωσε πληροφοριες... :think: :think:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
απεναντι απο το σταθμω του οσε σταθμευουν φορτηγα φιλε,εκει την πετυχα ειναι 40αρα εγχειρησμενη γεματουλα ξανθια με βυζαρεσ σαν τησ ξενιασ κ δεν τα παραλεω εχει βυζαρεσ θεικεσ.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
απεναντι απο το σταθμω του οσε σταθμευουν φορτηγα φιλε,εκει την πετυχα ειναι 40αρα εγχειρησμενη γεματουλα ξανθια με βυζαρεσ σαν τησ ξενιασ κ δεν τα παραλεω εχει βυζαρεσ θεικεσ.
αν ειναι αυτη που νομιζω,την εχω πηδηξει σε μπουρδελο στην Υφαιστου αρκετα χρονια πριν...Ξανθια,μεγαλα βυζομπαλα κ γαμησι σπεσιαλ...μετα εμαθα οτι ειναι μεταλλαγμενο...
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μου ειπε οτι πριν 3 χρονια δουλεψε σε μπουρδελω για 3 μηνεσ κ συγκεκριμενα σε αυτο ανεβαινοντασ για φρουριο το αριστερω βυρωνοσ 8 νομιζω.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
μου ειπε οτι πριν 3 χρονια δουλεψε σε μπουρδελω για 3 μηνεσ κ συγκεκριμενα σε αυτο ανεβαινοντασ για φρουριο το αριστερω βυρωνοσ 8 νομιζω.
εγω την ειχα παρει στο μεσαιο στην υφαιστου...δεν καταλαβαινες οτι ηταν εγχειρησμενη...την γαμουσες κ αναστεναζε... :rockon: :rockon:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
οντωσ κ γω περασα σουπερ φιλε.πιπα πολυ δυνατη με αρχιδωγλυψιματα ,θυλασμα βυζιων τα απολαυσα τετοια κανωνια να τα ρουφαω σαν μικρω παιδι.βυζομαλακια επισησ σπεσιαλ μαζι με βυζοχαστουκισματα.κ ολεσ οι στασεισ χωρισ καμια διαμαρτυρια οπου τησ απολαμβανε κ αυτη δινωντασ τη κ δυνατα χαστουκησματα στην κωλαρα τησ.επισησ την ωρα τησ πιπασ πηρε τετοια σταση οπου εχωσα το δαχτυλω μου στην καλαρα τησ και αυτη εκανε κατι 8αρια surer.αξιζε το 30αρακι.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
οντωσ κ γω περασα σουπερ φιλε.πιπα πολυ δυνατη με αρχιδωγλυψιματα ,θυλασμα βυζιων τα απολαυσα τετοια κανωνια να τα ρουφαω σαν μικρω παιδι.βυζομαλακια επισησ σπεσιαλ μαζι με βυζοχαστουκισματα.κ ολεσ οι στασεισ χωρισ καμια διαμαρτυρια οπου τησ απολαμβανε κ αυτη δινωντασ τη κ δυνατα χαστουκησματα στην κωλαρα τησ.επισησ την ωρα τησ πιπασ πηρε τετοια σταση οπου εχωσα το δαχτυλω μου στην καλαρα τησ και αυτη εκανε κατι 8αρια surer.αξιζε το 30αρακι.
:rockon: :rockon: :rockon:
(τι ωρα περιπου την φόρτωσες??) :grin: :grin:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
10,30 περιπου φιλε μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom