Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 396 397 398 399 400 401 [402] 403 404 405 406 407 408 ... 1237   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...  (Αναγνώστηκε 422910 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Heelover
Τιμημένος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #6015 στις: 22/06/11, 22:10 »

μονο αυτα;
ποσα κιλα εισαι;

πρωτείνη θα πάρω σε λίγες μέρες....

55 κιλά κι 1.75 περίπου ύψος!

Ευχαριστώ παιδιά για τις συμβουλές!!!

Πιτσιλιάρη μου.... θα κανονισουμε να τα πούμε από κοντα.. χεχε....

Καταγράφηκε

CIM
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #6016 στις: 23/06/11, 02:02 »

Παιδια για να μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας,χωρις τσιμεντο(αναβολικα Cheesy)δουλεια δεν γινεται.χωρις αυτα απλα φτανεις εως ενα σημειο,μετα αν θες παραπανω τοτε ειναι μονοδρομος.φυσικα παραλληλα με σκληρη γυμναστικη-διατροφη.αλλα και τα αναβολικα μην νομιζετε οτι δουλευουν σε ολους το ιδιο.εχω δει αρκετα ατομα που δεν ειχαν τα αναμενομενα αποτελεσματα.παντως για μενα το πιο σημαντικο ειναι το γονιδιο του καθενος,κοινως το κ α λ ο υ π ι.ειναι το παν,χωρις αυτο δεν κανεις σχεδον τιποτα,και ειδικα χωρις χημεια.φαντασου με τα απλα βλ.πρωτεινη-κρεατινη κλπ.ελαφρια σκευσματα  Wink.πχ ενα τρανταχτο παραδειγμα που βλεπω στο γυμνασ.που παω.ενας 20χρονος που εχει ενα σωμα που αν δεν τον ξερεις λες σιγουρα κατι  εχει παρει.μιλωντας με τον γυμναστη που ειναι και ο ιδιοκτητης του γυμνασ.μου ειπε οτι ειναι απολυτα καθαρος,και οτι το καλουπι του ειναι σαν να εχει +5-6 χρονια προπονησης πανω του  Shocked.καταλαβατε πως το λεω.φαντασου αν συνεχισει πως θα ειναι σε μερικα χρονια.και απο διατροφη απο οτι μου ειπε το παιδι οχι τρελα πραγματα.πχ ανα 3 ωρες φαγητο και τετοια.φυσικα υπαρχουν πολλα τετοια παραδειγματα ανθρωπων.
Καταγράφηκε

Ο έρωτας ακούει στ' όνομά σου..Και στο κορμί σου κατοικεί...Κοιτάζει με τα μάτια τα δικά σου...Ο έρωτάς μου είσαι εσύ..
maris
Επισκέπτης
« Απάντηση #6017 στις: 23/06/11, 04:04 »

θελο να ξεροχισο μεσα στο πορνοσεικερ σου κτινοδεσ γκαυλεα μου! :cum:ποσ τα λεσ ετσι!!!!!!!! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!
σιμερα ετιμαζομε να ξεκινισο κουμπονο κρεατινισ του πορνογκασπαρι...
οι οδιγιεσ  και ο φιλοσ μου ,που εχι μαγαζι με σιμπλιροματα και τα περνο απο αυτον,μου ειπε ποσ πρεπει να το κουμπονο κατα τιν διαρκια τισ προπονισισ λιγο λιγο!εσι τι λεσ μιστι μου?

παρεπιπτοντοσ οπιοσ θελι σιμπλιροματα να μου πι να τον στιλο στον φιλο μου.κανι και καλεσ τιμεσ μιασ και εινια και αυτοσ μπουρδελιαρισ σα κ εμασ!

Χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν υπαρχει εστω και ενας απο εσας που να ασχολειται με το bodybuilding προκειμενου να κερδιζει χρηματα ζωντας ο ιδιος η η οικογενεια του απο αυτην του την ενασχοληση?
Καταγράφηκε
master21
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #6018 στις: 23/06/11, 04:04 »

Χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν υπαρχει εστω και ενας απο εσας που να ασχολειται με το bodybuilding προκειμενου να κερδιζει χρηματα ζωντας ο ιδιος η η οικογενεια του απο αυτην του την ενασχοληση?
εγω.
Καταγράφηκε

Πιρφορος = Αυτος που ζηλευουμε και δεν μπορουμε να ειμαστε.
LEON13
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #6019 στις: 23/06/11, 04:04 »

εγω.
???
Καταγράφηκε
sferdeklos
Nazi Punks Fuck Off
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Τι παει να πει δε ξερεις ποτε γυριζει η Πενυ;

« Απάντηση #6020 στις: 23/06/11, 08:08 »

Κι εγω. Ζιγκολικι  Cool2
Καταγράφηκε

Ο μοναδικος απεσταλμενος του Θεου Νωντα επι της γης:
Γεροντας Παστιτσιος...
http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=106700.msg4082117#m
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #6021 στις: 23/06/11, 09:09 »

εγο θελο να γινο κτινοδεσ θιριοδεσ μιοδεσ τιτανοδεσ ινοδεσ αλλα και πορνοδεσ οστε οταν πιγενο στισ δροσερεσ σαουνες να καυλαντιζουν τα δροσερα αγορια με τα πορνομουσκουλα μου  Grin Grin 2funny 2funny 2funny 2funny Headbaning! Headbaning! Headbaning!

υ/γ και πομποδεσ επισισ! Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Καταγράφηκε
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #6022 στις: 23/06/11, 09:09 »

σε τι σε βοηθαει ακριβως το animal pack;
να παρεις μυικα κιλα;
 Hmmm....
εχι πορνοδιουριτικα μεσα για να γινισ ινοδεσ!
βασικα αυτο ειναι το σκευασμα.
λεγετε ανιμαλ κατσ
http://www.xtr.gr/lipotropika/678
Καταγράφηκε
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #6023 στις: 23/06/11, 12:12 »

που ειναι οι χτιστοι?ακομα δεν ξιπνισαν?ξεκουραζετε τουσ πορνομιονεσ σασ χτιστοι μου?
Καταγράφηκε
Φυλήςυχος Πολίτης
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΠΗ - ΈΓΚΥΡΗ ΨΉΦΟΣ

« Απάντηση #6024 στις: 23/06/11, 12:12 »

Ρε συ να σου πω.

Είχες βάλει ένα πρόγραμμα διατροφής και σε είχε να τρως αμέσως πριν την προπόνηση. Δε σου βγαίνουν από τη μύτη όταν προπονείσαι; Ένα αυτό.

Και δεύτερον όταν λες "να γινο ινεσ" εννοείς να στεγνώσεις από λίπος; Διότι εγώ είμαι σε τέτοια φάση. Να γραμμώσω το σώμα μου. Σε φάση απώλειας λίπους.
Καταγράφηκε

ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΏΡΑ ΤΟΥ ΛΑΟΥ. ΜΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΕΙΣ!

ΜΑΘΕ ΤΟ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΕΙΣ: http://www.ypes.gr/services/eea/eea.htm
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #6025 στις: 23/06/11, 13:01 »

Ρε συ να σου πω.

Είχες βάλει ένα πρόγραμμα διατροφής και σε είχε να τρως αμέσως πριν την προπόνηση. Δε σου βγαίνουν από τη μύτη όταν προπονείσαι; Ένα αυτό.

Και δεύτερον όταν λες "να γινο ινεσ" εννοείς να στεγνώσεις από λίπος; Διότι εγώ είμαι σε τέτοια φάση. Να γραμμώσω το σώμα μου. Σε φάση απώλειας λίπους.
τροο καμια ορα πριν τιν προπονισι!ισοσ και λιγο παραπανο...και κουμπονο ελαφρια πορνοτροφι!ενα κοτατζ και 3 ριζογκοφρετεσ!
μετα κατα τιν διαρκια τισ προπονισισ ολα κομπλε.δεν αισθανομε να θελο να ξερασο.
ινοδεσ ενοο τιν πλιρεσ γραμοσι τον πορνομιονον... νε τσιρτσιναμπα!!!!εχισ μπι ιδι στον πορνοριθμο τισ ινασ!!
Καταγράφηκε
Φυλήςυχος Πολίτης
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #6026 στις: 23/06/11, 13:01 »

Ξέρει κανένας τα πλεονεκτήματα του πορνομαγιρα (ατμομαγειρα);

Προχθές που είχα πάει σε αυτό το κατάστημα για το δώρο γάμου πρόλαβα να λέει η πωλήτρια στη φίλη μου που τον αγόραζε για δώρο γάμου ότι δεν φεύγουν λέει οι ουσίες στο νερό όπως γίνεται όταν το βράζεις. Χρησιμοποιεί κανένας πορνομαγιρα; Ποιά τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματά του;
Καταγράφηκε

wolfakis7
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #6027 στις: 23/06/11, 13:01 »

που ειναι οι χτιστοι?ακομα δεν ξιπνισαν?ξεκουραζετε τουσ πορνομιονεσ σασ χτιστοι μου?

διαβάζουμε κιόλας  Tickedoff Tickedoff Tickedoff Tickedoff Tickedoff Tickedoff Tickedoff
Καταγράφηκε
sferdeklos
Nazi Punks Fuck Off
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Τι παει να πει δε ξερεις ποτε γυριζει η Πενυ;

« Απάντηση #6028 στις: 23/06/11, 13:01 »

Ξέρει κανένας τα πλεονεκτήματα του πορνομαγιρα (ατμομαγειρα);

Προχθές που είχα πάει σε αυτό το κατάστημα για το δώρο γάμου πρόλαβα να λέει η πωλήτρια στη φίλη μου που τον αγόραζε για δώρο γάμου ότι δεν φεύγουν λέει οι ουσίες στο νερό όπως γίνεται όταν το βράζεις. Χρησιμοποιεί κανένας πορνομαγιρα; Ποιά τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματά του;

Και να μη σ'αρεσει το φαγητο του ατμομαγειρα, πολυ ευκολα μετατρεπεται σε ενα φορητο χαμαμ... παλι κερδισμενος και στεγνος βγαινεις  Dancing Smiley
Καταγράφηκε

Ο μοναδικος απεσταλμενος του Θεου Νωντα επι της γης:
Γεροντας Παστιτσιος...
http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=106700.msg4082117#m
Φυλήςυχος Πολίτης
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #6029 στις: 23/06/11, 14:02 »

Και να μη σ'αρεσει το φαγητο του ατμομαγειρα, πολυ ευκολα μετατρεπεται σε ενα φορητο χαμαμ... παλι κερδισμενος και στεγνος βγαινεις  Dancing Smiley

Καλά, ξαναζήτα εσύ excelιά και θα δεις  The Birdman
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 396 397 398 399 400 401 [402] 403 404 405 406 407 408 ... 1237   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: