Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 118 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 130 ... 1342   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...  (Αναγνώστηκε 482186 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
wolfakis7
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #1845 στις: 26/11/09, 20:08 »

αφου σου εξηγω οτι η εφεδρινη ειναι μουφα και δεν αξιζει τι τι θες να τη βρεις?
και για να στο λεω εχω προσωπικη εμπειρια επανω της και οχι εγκυγκλοπεδικες γνωσεις
τα clen ειναι αυτα
http://el.articlesbase.com/article_94407.html

πες ότι έχεις δοκιμάσει...είδες αποτελέσματα ή μούφα όπως λες;;;

έχεις να μου προτείνεις κάποιο σκεύασμα ;;;
Καταγράφηκε
wolfakis7
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1846 στις: 26/11/09, 20:08 »

ρε συ ..αυτό από μόνο του δεν κάνει τίποτα..απαιτεί προεργασία με αναβολικά/στεροειδή και παράλληλα με την χρήση του, θέλει και την Τ3..

ΜΛΚ μου φαίνεται..
Καταγράφηκε
barozo
Ανώτερος

« Απάντηση #1847 στις: 26/11/09, 20:08 »

πες ότι έχεις δοκιμάσει...είδες αποτελέσματα ή μούφα όπως λες;;;

έχεις να μου προτείνεις κάποιο σκεύασμα ;;;

ειναι μουφα ρε φιλε, αμα ειναι για να χασεις λιγο βαρος-λυπος να ξυπνας καθε πρωι θολωμενος στο κεφαλι και σωματικα και ψυχολογικα να εισαι ρακος ειναι ΓΤΠ.
αποτελεσμα θα δεις συγουρα εδω ο μαραντονα με εφεδρινη το 94 στο μουντιαλ εχασε καμια 20αρια κιλα μεχρι να κατεβει στην προετημασια και να γινει μετα τσακωτος απ το antidoping
αλλα σου λεω οτι περα απ τις οποιες συνεπειες στον οργανισμο σε συκωτι νεφρα καρδια κτλ με την εφεδρινη εχεις να αντιμετωπισεις και το σωματικο-ψυχολογικο συνδρομο εξαρτησης που σου δινει πραγμα που για μενα ειναι αρκετα βαρυ για να ασχοληθεις μαζι της
σκευασμα οχι γενικα 2-3 φορες που δοκιμασα στο παρελθον λυποδιαλητες-συμπληρωματα κτλ αποτελεσμα δεν ειδα κανενα ή μαλλον δεν ειδα το αποτελεσμα που περιμενα να δω σε σχεση με το τι ηθελα
τωρα σε συμπληρωμα καλη δουλεια λενε οτι κανει η καρτινινη (δεν την εχω δοκιμασει) τσεκαρε
 τη http://www.bodybuilders.gr/bodybuilding.asp?dtype=4&catid=3&recid=139
Καταγράφηκε
barozo
Ανώτερος

« Απάντηση #1848 στις: 26/11/09, 20:08 »

ρε συ ..αυτό από μόνο του δεν κάνει τίποτα..απαιτεί προεργασία με αναβολικά/στεροειδή και παράλληλα με την χρήση του, θέλει και την Τ3..

ΜΛΚ μου φαίνεται..

Τ3 δεν υπαρχει κανενας λογος να παρεις και γενικα οσοι περνουν κανουν μαλακια που μπλεκουν το θηροηδη τους για τετοιες δουλειες
απο μονα τους μια χαρα δουλευουν
Καταγράφηκε
wolfakis7
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1849 στις: 26/11/09, 20:08 »

ειναι μουφα ρε φιλε, αμα ειναι για να χασεις λιγο βαρος-λυπος να ξυπνας καθε πρωι θολωμενος στο κεφαλι και σωματικα και ψυχολογικα να εισαι ρακος ειναι ΓΤΠ.
αποτελεσμα θα δεις συγουρα εδω ο μαραντονα με εφεδρινη το 94 στο μουντιαλ εχασε καμια 20αρια κιλα μεχρι να κατεβει στην προετημασια και να γινει μετα τσακωτος απ το antidoping
αλλα σου λεω οτι περα απ τις οποιες συνεπειες στον οργανισμο σε συκωτι νεφρα καρδια κτλ με την εφεδρινη εχεις να αντιμετωπισεις και το σωματικο-ψυχολογικο συνδρομο εξαρτησης που σου δινει πραγμα που για μενα ειναι αρκετα βαρυ για να ασχοληθεις μαζι της
σκευασμα οχι γενικα 2-3 φορες που δοκιμασα στο παρελθον λυποδιαλητες-συμπληρωματα κτλ αποτελεσμα δεν ειδα κανενα ή μαλλον δεν ειδα το αποτελεσμα που περιμενα να δω σε σχεση με το τι ηθελα
τωρα σε συμπληρωμα καλη δουλεια λενε οτι κανει η καρτινινη (δεν την εχω δοκιμασει) τσεκαρε
 τη http://www.bodybuilders.gr/bodybuilding.asp?dtype=4&catid=3&recid=139

το clen δεν το έχεις πάρει;;;

δεν γίνεται να μην παρατήρησες διαφορά κάπου...τι ηθελες;;; να χάσεις κιλά;;;
Καταγράφηκε
chris_r
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1850 στις: 26/11/09, 22:10 »

Παιδιά αν θέλετε να χάσετε κιλά δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος να πάρετε ούτε clen ουτε εφε ούτε Τ3 φυσικά!!
Τέτοια σκευάσματα είναι για να κατέβεις σε αγώνες,ή για να πέσεις πολύ χαμηλά σε λίπος...Η καρνιτίνη αν και δε διάβασα το άρθρο γιατί δυστηχώς δεν έχω χρόνο απο προσωπική άποψη είναι αναποτελεσματική...Με λίγα λόγια με πολύ σωστή διατροφή και πολύ σωστή χρήση της μπορεί και να δεις μια ελάχιστη διαφορά...
Για clen και εφε το μόνο που μπορώ να πω είναι ΜΑΚΡΙΑ απο πράγματα που επιρρεάζουν τους υποδοχείς της καρδιάς,χωρίς να ξέρει πρώτα κάποιος τις παρενέργειες και το ιστορικό του καθώς και την σωστή χρήση τους!!
Καταγράφηκε
wolfakis7
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1851 στις: 26/11/09, 22:10 »

Παιδιά αν θέλετε να χάσετε κιλά δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος να πάρετε ούτε clen ουτε εφε ούτε Τ3 φυσικά!!
Τέτοια σκευάσματα είναι για να κατέβεις σε αγώνες,ή για να πέσεις πολύ χαμηλά σε λίπος...Η καρνιτίνη αν και δε διάβασα το άρθρο γιατί δυστηχώς δεν έχω χρόνο απο προσωπική άποψη είναι αναποτελεσματική...Με λίγα λόγια με πολύ σωστή διατροφή και πολύ σωστή χρήση της μπορεί και να δεις μια ελάχιστη διαφορά...
Για clen και εφε το μόνο που μπορώ να πω είναι ΜΑΚΡΙΑ απο πράγματα που επιρρεάζουν τους υποδοχείς της καρδιάς,χωρίς να ξέρει πρώτα κάποιος τις παρενέργειες και το ιστορικό του καθώς και την σωστή χρήση τους!!

συναγωνιστή δίκιο έχεις...καλύτερα με φυσικό τρόπο όπως άσκηση/ καλή διατροφή κτλ παρά με σκευάσματα..

εσύ αθλείσαι;;;
Καταγράφηκε
quardeen
GYM ADDICT....
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΑΓΙΚΟ?ΘΑ ΣΕ ΠΗΔΗΞΩ Κ Θ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ

« Απάντηση #1852 στις: 26/11/09, 22:10 »

Ρε παιδια γιατι να παρετε κλεμπουτερολ και Τ3??
Τα κλεμπουτερολ εκτος οτι επηρεάζουν τους πνευμονες και θελουν ειδικες εξετασεις!
Δουλευουν μονο οταν τα επιπεδα ειναι ηδη πολυ χαμηλά σε λιπος και απλα σε βοηθουν να καψεις και το τελευταίο σταδιο στο λιπος σου βοηθώντας (ελαχιστα) τον μυικο ιστο(να διατηρηθεί).
Τα Τ3 τωρα καίνε ακομα παραπανω λιπος αλλα εκει και αν χρειάζονται ειδικες εξετασεις για ολα τα επιπεδα του θυρεοειδή. Ακομα πρεπει να ξερεις ακριβως τις δοσολογιες σου και να μην το παρακάνεις.Τελος με τα Τ3 αν δεν παίρνεις και αλλα πολλα μαζι θα σου "καψουν" παρα πολυ μυικο ιστο και δεν νομιζω ναναι το ζητούμενο κανενός.
Παιδια αν δεν κανετε διατροφή παρα πολυ σωστη και σωστή ασκηση εντατικα τιποτα δεν θα σας βοηθήσει και δεν θα εχετε αποτελεσμα. Υπομονή και όλα θα γίνουν... Wink
Καταγράφηκε

FUCK ME I'M FAMOUS BITCH....
wolfakis7
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1853 στις: 26/11/09, 23:11 »

Ρε παιδια γιατι να παρετε κλεμπουτερολ και Τ3??
Τα κλεμπουτερολ εκτος οτι επηρεάζουν τους πνευμονες και θελουν ειδικες εξετασεις!
Δουλευουν μονο οταν τα επιπεδα ειναι ηδη πολυ χαμηλά σε λιπος και απλα σε βοηθουν να καψεις και το τελευταίο σταδιο στο λιπος σου βοηθώντας (ελαχιστα) τον μυικο ιστο(να διατηρηθεί).
Τα Τ3 τωρα καίνε ακομα παραπανω λιπος αλλα εκει και αν χρειάζονται ειδικες εξετασεις για ολα τα επιπεδα του θυρεοειδή. Ακομα πρεπει να ξερεις ακριβως τις δοσολογιες σου και να μην το παρακάνεις.Τελος με τα Τ3 αν δεν παίρνεις και αλλα πολλα μαζι θα σου "καψουν" παρα πολυ μυικο ιστο και δεν νομιζω ναναι το ζητούμενο κανενός.
Παιδια αν δεν κανετε διατροφή παρα πολυ σωστη και σωστή ασκηση εντατικα τιποτα δεν θα σας βοηθήσει και δεν θα εχετε αποτελεσμα. Υπομονή και όλα θα γίνουν... Wink

μας την πέσανε οι τεφαατζούδες...ουξωωωωωωωωωωωω!!! 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny

δίκιο έχεις...αλλά ρε γμτ..το σωσίβιο πώς θα φύγει;;; Sad Sad Sad Sad Sad
άσε που θέλω να ξαναρχίσω αγώνες..
Καταγράφηκε
Γαμαικανος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

θα με βρειτε νεκρο για τον ΑΡΗ

« Απάντηση #1854 στις: 26/11/09, 23:11 »

μας την πέσανε οι τεφαατζούδες...ουξωωωωωωωωωωωω!!! 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny

γολφακι κανε οτι και ο αδελφος σου
και θα σαι πλακα Wink
Καταγράφηκε

http://www.youtube.com/watch?v=--Z45aw8b7c
{{Εαν δεν υπηρχαν οι γυναικες,ολα τα λεφτα του κοσμου δεν θα ειχαν καμια αξια.}}
chris_r
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1855 στις: 26/11/09, 23:11 »

συναγωνιστή δίκιο έχεις...καλύτερα με φυσικό τρόπο όπως άσκηση/ καλή διατροφή κτλ παρά με σκευάσματα..

εσύ αθλείσαι;;;

Στις 7 Νοεμβρίου έκλεισα επισήμως 2 χρόνια γυμναστήριο... Grin Grin Grin
η Quardeen καλυψε επαρκώς την ετιμυγορία του δικαστηρίου... Grin
Τι αγώνες θες να ξαναρχίσεις αν επιτρέπεται;
Καταγράφηκε
Ric Flair
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1856 στις: 26/11/09, 23:11 »

τα κιλα χανονται ειτε μας αρεσει ειτε οχι με ΔΙΑΙΤΑ ! οτι και να παρεις χωρις διαιτα δεν κανεις τιποτα ...
Καταγράφηκε

styling and profiling
wolfakis7
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1857 στις: 26/11/09, 23:11 »

γολφακι κανε οτι και ο αδελφος σου
και θα σαι πλακα Wink

ο bro είναι 1.95 στα 70 κιλά, νομίζω..

για να φτάσω σε σημείο τέτοιο πρέπει να φωνάζω

"που 'σαι μάνα να με δεις,
τώρα που έγινα ΛΟΚατζής"  2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny

[ άσε που αυτός είναι ουκ ]
Καταγράφηκε
Γαμαικανος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

θα με βρειτε νεκρο για τον ΑΡΗ

« Απάντηση #1858 στις: 26/11/09, 23:11 »

ο bro είναι 1.95 στα 70 κιλά, νομίζω..

για να φτάσω σε σημείο τέτοιο πρέπει να φωνάζω

"που 'σαι μάνα να με δεις,
τώρα που έγινα ΛΟΚατζής"  2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny

[ άσε που αυτός είναι ουκ ]
25 κιλα κατω απο το βαρος του....
και ειναι ουκας;
οσους εχω δει ειναι γαιδουρια
Καταγράφηκε

http://www.youtube.com/watch?v=--Z45aw8b7c
{{Εαν δεν υπηρχαν οι γυναικες,ολα τα λεφτα του κοσμου δεν θα ειχαν καμια αξια.}}
quardeen
GYM ADDICT....
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΑΓΙΚΟ?ΘΑ ΣΕ ΠΗΔΗΞΩ Κ Θ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ

« Απάντηση #1859 στις: 26/11/09, 23:11 »

Διατροφη λυκακι μου και μολις αρχισουν να χανονται τα πρωτα κιλακια και αρχισεις να δουλευεις και τους κοιλιακούς σου θα δεις διαφορα και θα αλλαξει ολη η σύσταση του σωματος σου;) Αλλα η βαση πρωτα και πανω απολα ειναι η ΔΙΑΤΡΟΦΗ και ολα θα γινουν!!! Και κομμένα τα ξίδια  Kiss Kiss Kiss

Υ.Γ. Παντως οι περισ.γυναικες το σωσιβιο οχι απλα το γουσταρουν, αλλα το αναζητάνε κιόλας Cheesy
 Γιαυτο NO STRESS  Kiss Kiss Kiss
Καταγράφηκε

FUCK ME I'M FAMOUS BITCH....
Σελίδες: 1 ... 118 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 130 ... 1342   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: