Νέα

Λίντα !!! (πάλαι ποτέ Λέλας Καραγιάννη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 271
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Την έχει κανείς υπόψιν του?
 

νιωτακης

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τη εχω παρει μια φορα καλο κρεββατι, αν και ειχ μοθ φαινεται μια εμμονη να μην πολυδειχνει το προσωπο της.
 
OP
OP
D

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ναι έχει αγοραφοβία :)
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το ξαδερφακι μου πηρε προχτες ενα τραβελι απο Λ.Καβαλας το  οποιο του εκανε τρελο γαμησι.οταν το ρωτησε για το που θα το ξαναβρει του ειπε οτι η συγκατοικος του δουλευει στο Λ.Καραγιαννη 35 απογευματα ονοματι Λιντα.τα συμπερασματα δικα σας.Παντως προχτες που εκανα τσαρκα στο συγκεκριμενο στουντιο ειδα την Λιντα η οποια βγηκε η μιση απο τη κασα της πορτας του σαλονιου και με το προσωπο μισοσκεπασμενο με τα μαλλια της.Παντως ασχετα με το πρωτο σχολιο εγω την εκανα για τραβεστι !νομιζω οτι ειναι φως φαναρι το πραγμα!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
καμια περιγραφη για Λιντα εχουμε ? καποιος ανεφερε οτι ειναι καλη στο αθλημα
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Παιδια  , την  εχω  παρει  την  συγκεκριμενη  στην  Λελας Καραγιαννη(δειτε  κριτικη).  Οταν  βγηκε  στο  χολ  δεν  ειδα  κατι  υποπτο.  Μεσα  στο  δωματιο  ειναι  πυραυλος  ,  μετα  απ'αυτην  ολες  οι  αλλες σου  φαινονται  νεκρες . Κατα  την  διαρκεια της  επαφης  δεν  σε  κοιταει  στο  προσωπο  καθολου . Το  αποφευγει  λες  και  θελει  να  κρυψει  κατι  αν  και  εχει  ωραιο  προσωπο . Ειναι  ευγενικη  και  ομιλητικη .  Τα  ανατομικα  της  σημεια  δεν  μου  φανηκαν  διαφορετικα  χωρις  να  παιρνω  και  ορκο . Στην  αρχη  μαλιστα  φοβηθηκα  γιατι  εγινε  μια  παρεξηγηση  και  πηγε  να  μου  βαλει  δακτυλο  αλλα  της  ειπα  οτι  δεν  τα  γουσταρω  αυτα  .  Εφυγα  πολυ  ευχαριστημενος  αλλα  και  προβληματισμενος , κατι  δεν  μου  πηγαινε  καλα  και  αναρωτιομουν  κι  εγω  αν  ηταν  τραβελι.
      Τελευταια  φορα  την  πετυχα  στην  Πιπινου  και  περασε  στο  χολ  απο    μπροστα    μας  σφαιρατη  λες  και  δεν  ηθελε  να  την  δουμε . Και  για  μενα αποτελει  αινιγμα.....
 
     
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Δεν νομιζω-μαλλον η Λιντα ειναι η μονη trans εκει
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ρε συν  βαλτε και λιγο την επιστημη μπροστα.......
με ολες αυτες τις αμφιβολιες αποριες που εχουν γραφτει γι αυτο το παιδι οι πιθανοτητες να ειναι γυναικα ειναι τοσες οσο να πιασεις το τζοκερ.

ΤΡΑΒΕΛΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ......αστε το στους λατρεις του ειδους.
 
OP
OP
D

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Είναι όντως τραβέλι η Λίντα?

Μπορεί να υπάρχει αλλός λόγος που δεν δείχνει το προσωπό της.
Εμένα για ρωσίδα μου φάνικη, μίλαγε σπασ΄τά ελληνικά.
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες εχει να πει καπιος κατι λογικο?ΕΧΕΙ ΚΑΡΥΔΙ?εχει μακρια δακτυλα?τα μπρατσα ειναι ανδρικα?    ΟΧΙ.οταν εχει καποιος μια σοβαρη ενδειξη ας την αναφερει,μην βγαζεται τραβελι οποια ναναι.
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
ρε μαγκες εχει να πει καπιος κατι λογικο?ΕΧΕΙ ΚΑΡΥΔΙ?εχει μακρια δακτυλα?τα μπρατσα ειναι ανδρικα?     ΟΧΙ.οταν εχει καποιος μια σοβαρη ενδειξη ας την αναφερει,μην βγαζεται τραβελι οποια ναναι.
Πολύ σωστός ο συναγωνιστής ! επίσης να βάλουμε στο παιχνίδι και το χαρακτηριστικό κούνημα της γυναικείας μέσης κατά το περπάτημα
 

Zedd

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες ένας είναι ο κανόνας δυστυχώς ...
Αν πάνω απο ένας έχει υποψία πως ίσως είναι τραβέλι ... τοτε σήγουρα είναι  :o
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Ένας φίλος μου που είχε πάει στη Γιούλη και την είχε ρωτήσει για τη Λίντα, πήρε την απάντηση ότι είναι γυναίκα.
Η αλάνθαστη μέθοδος είναι μία. Πηγαίντε στη Σόνια. Αφού τελειώσει να τη ρωτήσει για τη Λίντα. Να της πει  "ό,τι πούμε θα μείνει μεταξύ μας και δε θα το πω σε κανέναν"  :grin:
Και δε θα έχει πει ψέματα. Δε θα το "πει" σε κανέναν. Απλώς θα το "γράψει" στο φόρουμ!  :2funny:
 

Επισκέπτης
ρε παιδια στην ταινια ΤΑ ΤΡΕΒΕΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΤΙΝΑ παιζει καποια σαν την λιντα ,μηπως εχει κανει και ταινια? :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
D

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
μπορεί να κρύβετε έτσι επειδή μπορεί να είναι παράνομη, κλπ.
Εμενα πάντως δεν μου φάνηκε για τραβέλι.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
μια πουτανα σε ρδελο μπορει να σου φανει αγενης...
μπορει να σου φανει μεγαλη.......
μπορει να σου φανει χοντρη.......
μπορει να σου φανει μιζερη (μη εδω μη εκει).........
μπορει να σου φανει τρελαμενη (γενικα ντεκαβλε)....
μπορει να σου φανει ακριβη.......
μπορει να  σου φανει βιαστικη.......
μπορει να σου φανει αγαρμπη.......

και να κανεις λαθος ,και αυτο να ωφειλεται σε σενα(στη διαθεση σου)

Αν ομως σου φανει αντρας τοτε να εισαι σιγουρος οτι υπαρχει θεμα και αν εχει φανει και σε αλλον τοτε μιλαμε για 100% τρανς
 

Επισκέπτης
καλο θα ηταν να πηγενες τα πρωτα και μετα να εβγαζες συμπερασμα.
μια πουτανα σε ρδελο μπορει να σου φανει αγενης...
μπορει να σου φανει μεγαλη.......
μπορει να σου φανει χοντρη.......
μπορει να σου φανει μιζερη (μη εδω μη εκει).........
μπορει να σου φανει τρελαμενη (γενικα ντεκαβλε)....
μπορει να σου φανει ακριβη.......
μπορει να  σου φανει βιαστικη.......
μπορει να σου φανει αγαρμπη.......

και να κανεις λαθος ,και αυτο να ωφειλεται σε σενα(στη διαθεση σου)

Αν ομως σου φανει αντρας τοτε να εισαι σιγουρος οτι υπαρχει θεμα και αν εχει φανει και σε αλλον τοτε μιλαμε για 100% τρανς
:booty: :booty:
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Λαγαρος, :2funny: μαλλον πρεπει να'σαι σωστος(αν και,για να πω την αληθεια,δεν εχω ιδεα,απο προσωπικης αποψης.απλα,για το σχολιο που-ειναι πολυ ευστοχο-το λεω)
by the way καλησπερα σε ολους
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Κάνα νέο από αυτήν την κοπέλα(?)  :grin: έχετε? Χάθηκε κι αυτή...
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
περισσοτερες λεπτομερειες θα μαθετε απο την Ρανια,την <<κοπελα>> με το κοκκινο Seat Ibiza στην Λεωφορο Καβαλας πριν τη γεφυρα.μετα τις 11 το βραδυ.ειναι συγκατοικοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom