Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Tραβεστί/Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 387
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Χθεσινοβραδυνη τραβελοτσαρκα με μηχανες στις λεωφορους της ακολασιας κι ειδαμε τα εξης¨Καβαλας τρεις Βουλγαρες παρεα με την ξακουστη Αλομα απο τις οποιες η μια καλο κομματι με βυζαρες κι ωραια μαπα αλλο ενα ξανθο σε ενα μαυρο παλιο ford καλη εμφανισιακα την ψωνισε εκεινη την ωρα νεαρος επιβητορας και επι της Ιερας Οδου ξανθια γεματουλα σε μαυρο SMART εν ονοματι Φαιη καυλιαρα φανηκε με μεγαλουτσικο στηθος!Ντεκαπακ Συγγρου στο Παντειο απεξω δυο γυφτισες γυναικες 99%,μετα το BG ξανθια τραβεστι γυφτος με χρυσα δοντια  μαζι με πολυ αδυνατη τρανσ στα πρωτα βηματα της,ξανθια με κοντο μαλλι λιγο πιο κατω σε mercedes 200αρα και στυλ μανδαμ,πιο διπλα μαυρο τρανς σε γκρι PUNTO πολυ καλο κομματι εν ονοματι Ντεμπορα και παρακειθε ο βασιλιας καρναβαλος σε τραβεστι βερσιον!Προς το τελος του παραδρομου η Κουμαριανου μαζι με μελαχρινη σε λευκο peugeot καμπριο εικοσαετιας!Ελπιζω να μην κουρασα καλη συνεχεια!
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Μπράβο πιάτσα πολυ κατατοπιστικός
 
OP
OP
PIATSAS

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Και καποιες που ξεχασα να αναφερω,δυο ξανθιες μετα την express service πολυ ομορφες αλλα με υφακι εμεις ειμαστε και καμια αλλη και μετα τον παραδρομο σε κατι σκοταδια μετα την γεφυρα της Αμφιθεας μια γεματη ξανθια μετρια φατσα αλλα απιστευτα βυζια γιατι την πιασαμε στο χαβαλε και μας τα πεταξε φορα παρτιδα!
 
OP
OP
PIATSAS

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Σορρυ που επεμβαινω ξανα αλλα μου φαινεται πραγματικα περιεργο το πως γινεται ο παραδρομος της Συγγρου να ειναι τιγκα στα αμαξια που βολταρουν και τις περισσοτερες φορες ψωνιζουν κιολας τρανς και στο site να μην υπαρχει μια στοιχειωδη ενημερωση απο τις βολτες αυτες!Καλο ΣΚ να εχουμε!!
 
OP
OP
PIATSAS

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Απλα εξεφρασα μια απορια!Στη ζωη μου εχω παει με τρια τρανς και με δεν ξερω κι εγω ποσες γυναικες δηλωμενες κι αδηλωτες!Απλα το να πει καποιος οτι πηγε τραβελοτσαρκα δεν ειναι ντροπη πιστευω,σιγα το ζητημα ολοι εχουν παει!Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Χθεσινή βόλτα με φιλαράκι... τα περισσότερα ήταν μπάζα..
τα υπόλοιπα κούκλες.... :boobies:
τελικά ή θα είναι μπάζα ή κουκλες... δεν υπάρχει μέση λύση έ;;;

να ρωτήσω όποιον ξέρει...
στο ύψος της Ν. Σμύρνης, σε μια αντιπροσωπεία Opel, ήταν ένα ψηλό ξανθό
με πολύ ωραίο γαλάζιο αέρινο φόρεμα και χρυσά πέδιλα, με ωραίο μεγάλο στήθος... :boobies: :boobies:

ξέρετε κάτι;;;

από τα λίγα που θα "έσπρωχνα" ;) :rockon: :rockon:
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Αυτή φίλε είναι η Κιμ, γνωστή και ως Νικόλ, εγχειρισμένη, πραγματικά εντυπωσιακή και όμορφη αλλά ακριβή και της αρπαχτής (ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε).
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Αυτη η Μπαρμπι που ειχε βγει και στην εκπομπη ενος καραγκιοζη ("Πρωταγωνιστες") φαινεται πολυ δυνατη.
Εχει βαλει και αγγελιες στο adult.gr.
Εχει ψωνισει κανεις?
 
OP
OP
PIATSAS

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Γι αυτην που εχει φωτογραφιες στο adult την χαρα αν λεμε την ιδια εχω γραψει κριτικη σε προσκειμενο thread.Τρομερο κορμι και προσωπο προτεινεται για μια φορα!
 

wind2008

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γι αυτην που εχει φωτογραφιες στο adult την χαρα αν λεμε την ιδια εχω γραψει κριτικη σε προσκειμενο thread.Τρομερο κορμι και προσωπο προτεινεται για μια φορα!
Ναι αυτη ειναι !Ειναι ομορφη αλλα ειναι ολο μη το ενα και μη το αλλο!Ασε που ζηταει και 100 ευρωπουλα καιγια αυτα που κανει δεν αξιζει ουτε τα μισα!!!Τσαμπα λεφτα!
 
OP
OP
PIATSAS

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Χθεσινοβραδυνο μινι περασμα κατα τις 4 απο αρχες Συγγρου στο 24ωρο ηταν μια ξανθια,πρεπει να επαιζε τεσσαρι στη μικτη Κουκακιου μικρος :dancing:,μαζι με τον τζοκερ σε τραβεστι guest εμφανιση!Πιο κατω μετα την Κυπρου παλι διμετρη νταρντανα ενονοματι Μανια,τουμπανο κωλο και μπουτια,αλλα πολυ αντρας ρε γαμωτο.
 
OP
OP
PIATSAS

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
H Μανια εχει προφιλ στο adult οποιος ενδιαφερεται ας στειλει pm
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Τόσο τσαμπουκαλού που είναι , πως να την προσεγγίσεις.... :grin:
 
OP
OP
PIATSAS

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Εγω παντως οταν την πετυχα ηταν συζητησιμη.Τι εννοεις τσαμπουκαλου?
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Συζητήσιμη αρκει να συμφωνείς μαζί της...
 
OP
OP
PIATSAS

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Δεν εχω παει μαζι της,αν εννοεις αυτο,απλα την πετυχα στη πιατσα και πιασαμε μαλακοκουβεντα και μου φανηκε οκ.
 

TomTom

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2006
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Να ρωτήσω κάτι... επειδή δε μου εχει τύχει...
Τι ενοειτε πιανετε κουβέντα ? Σταματας διπλα της με το αυτοκινητο.... της λες γεια...και αρχιζεις να μιλας για κατι ασχετο για να κερδίσεις χρόνο και να τοις κοιτας απο πανω μεχρι κατω? Αυτες τι λένε ? Πάμε μωρο μου μια βόλτα ? Ρωτας ποσο θέλει και τι κάνει ?
Και αν δεις πως δε σου αρέσει τι λές? Πως τη κάνεις ? Αυτες που ειναι σε αυτοκινητο δικο τους με τη πορτα ανοιχτη... μπαινεις εσυ στο δικο τους η ερχονται αυτεσ στο δικο σου ?

Σορρυ για τις ερωτησεις παιδια αλλα δε το εχω κανει ποτε... και δε θα ηθελα να προσβαλω καμια η να πω κατι ακομψο... γιαυτο πλιζ μετεφερετε μου ενα συνηθισμενο διαλογο.... θενκς...
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες, επειδή βλέπω ότι οι πληροφορίες δίνονται με μέτρο συν το ότι κάποιοι μπαίνουν και κράζουν και αυτό το θρεντ ενα έχω να πω. Ότι η υποκρισία πάει σύννεφο. Στη Συγγρου μα από ενδιαφέρον μα για καζούρα μα για περίεργα γούστα μα για τρελά γκομενάκια που καποτε ήταν αγοράκια κάθε βράδυ γίνεται της ποπης. Δεν μπορεί λοιπόν στα αλλά θρνετσ για τις πίατσες με ζάκια και άπλυτα αλβανάκια να υπάρχουν άπειρες πληροφορίες και για τη Συγγρού που είναι η πιο γνωστή πιάτσα στην Ελλάδα αυτοί που ξέρουν να μη μιλάνε και να μην παραδέχονται ή να το παίζουν και καλά άντρες αρσενικοί που προσβάλλονται από αυτές τις επιλογές. Λες κι αν έχεις γαμήσεις τη Χειλουδακη στα νιάτα της είναι γιατί είσαι ανώμαλος κι όχι γιατί η γκόμενα ήταν σκάλες ανώτερη εμφανισιακά από όλες τις γκόμενες που αρκετοί από εμάς είχαμε στη ζωή μασ. Τέλος πάντων. Μακάρι το θρεντ να μην εγκαταλειφθει και να οργανωθεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom