Νέα

Μπουρδέλα στας Σέρρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 777
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
...ημουν καποιες μέρες στην πόλη και η συνήθεια με οδήγησε στα σπιτάκια της περιοχής Αη Γιάννη...Υπάρχουν τρία...τα δυο ειναι διπλα διπλα...μπηκα και στα δυο...απογοήτευση!!!Στο πρώτο ηταν μια αδυνατουλα μαλλον ρωσιδα, Ολγα αν θυμαμαι...με το ζώρι πιανει την βάση...το γνωστο τσιμπουκακι πισοκωλητο και τελειωσατε...στο δευτερο ηταν μια μαλλον Ελληνιδα μικροκαμομενη σαρανταρα...αρκετα υπο του μηδεν...ο χωρος και στα δυο προς το χάλια,παρακμή σε όλο της το μεγαλείο...και το θεικό ζητουν για τις απαραδεκτες υπηρεσίες τους 30 ευρω....μαυρισμα συνάδελφοι μεχρι να μας σεβαστουν....
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Πραγματικά η κατάσταση είναι απελπιστική στη σερραϊκή σκηνή των μπουρδέλων.Κι αυτά τα 30 ευρώ πια!!!!Μας τα χαρίζει κανένας και μας τα ζητάνε με τέτοια ευκολία????Το δε μόνο του μπουρδέλο απέναντι από το στρατόπεδο με μια ηλικιωμένη που το δουλεύει χρόνια ολόκληρα είναι το φολκλόρ της πόλης νομίζω!!!!Α!Και μια και λέμε για τα 30άρια να ξέρεις ότι στη Δράμα έχουν έλα 30 πλην ενός (35) και μάλιστα δεν έρχονται καν από πάνω οι κοπέλες!!!!Αν δε μάθουν να σέβονται τον πελάτη το εμπάργκο θα είναι συνεχιζόμενο!!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
απλα ειναι 3 οι επιλογες για  αυτο και οι τιμες ειναι 30!!!καλυτερα να πας στο γηπεδο να δεις τον πανσερραικο με 10Ε
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Δυστυχως αυτος δεν αξιζει ουτε 10....απορώ πως δεν ανοιγουν περισσότερα και καλύτερα μαγαζιά στην πολη...θα είχαν σίγουρα δουλεια;;;
 

fitit_serr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
στις σερρες η Ολγα που ειπε ο φιλος μας εμενα με προσεξε πολυ (ξεπαρθενιαστηκα..ναι!) και προσπαθουσε να με κανει να νιωσω ανετα. Στην αρχη ηρθε απο πανω μου και τριβωταν,μετα πιπα,απο πανω πηδημα,πισωκολητο και απο κατω μετα αυτη....ο φιλος μου δε πιστευε οτι μου τα κανε ολα αυτα!η γαμ*** τσατσα απο εξω φωναζε "αντε θα κοιμηθειτε εκει μεσα!" (ηταν 10λεπτο γαμησι και γω ειχα φθασει στο τεταρτο)...τα 30euros οντως ειναι μεγαλο τιμημα για τα παρακμιακα μπουρδελα που χουν οι σερρες αλλα ευτυχως το φχαριστηθηκα. Διπλα σαυτο ειχε ακομα ενα με μια αραπινα μεσα πολυ καβλα που και μονο η φωνη της σε εξιταρε.(στην ιδια τιμη και αυτη)
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Σε ποιο σπιτι ακριβως ηταν αυτη η Ολγα??
Και ποτε ακριβως πηγες?
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Τι να τα κάνετε ρε παιδιά τα μπουρδέλα στις Σέρρες...? Αφού οι Σερρέες ειναι γαμώ τα μουνάκια και το δίνουν αβίαστα...
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
kavliaris29 δράττομαι της ευκαιρίας να επιβεβαιώσω τον ισχυρισμό σου

Εϊναι όντως όμορφες γυναίκες με φήμη πολύ..ερωτική
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Ρε συναγωνιστές μην μπερδεύουμε τα πράγματα.Το έχω δει κι άλλες φορές να λέτε ότι "τι να τα κάνεις τα μπουρδέλα στην τάδε πόλη αφού είναι γεμάτη μουνάκια" κλπ. κλπ.Δεν αμφιβάλλει κανείς ότι κάθε πόλη είναι γεμάτη ωραία κορμάκια αλλά.....Πολλοί από δω μέσα που ρωτάνε είναι παντρεμένοι,περαστικοί από πόλεις και με ελάχιστο χρόνο στη διάθεσή τους ή στο κάτω κάτω βρε αδερφέ είναι μπουρδελιάρηδες ολκής.Τι να κάνουν δηλαδή,να την πέφτουν από καφέ σε καφέ μέσα στον ελάχιστο χρόνο τους και να παίρνουν μάτι τα πιπινάκια????Πάμε λοιπόν για τη σίγουρη δουλειά κι όχι για το μάτι.ʼλλο το γαμήσι άλλο το οφθαλμόλουτρο.Και μια και ρωτούσε ο φίλος για την Όλγα, απ'όσο κατάλαβα πρέπει να είναι στο δεύτερο μαγαζί όπως πηγαίνουμε για ΑηΓιάννη δεξιά.Ας μας το επιβεβαιώσει βέβαια και ο νεαρός fitit_serr βεβαίως βεβαίως
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
kavliaris29 δράττομαι της ευκαιρίας να επιβεβαιώσω τον ισχυρισμό σου

Εϊναι όντως όμορφες γυναίκες με φήμη πολύ..ερωτική
Συμφωνώ και επαυξάνω. Κ Ο Λ Α Σ Η σε όλα τα επίπεδα...
 

fitit_serr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Sauron: Aν ξερεις τη περιοχη που βρισκοντε τα 'δελα δεν θα χεις προβλημα.Ειναι δυο κοντα το ενα με το αλλο.Στο δευτερο οπως κατεβαινεις ειναι η Ολγα(αν λεγεται Ολγα το κοριτσι).Στη τελικη παρτα σβαρνα ολα αν ψηνεσαι πολυ! Εγω ειχα παει στις 15-1 9.45pm (ε δε θα θυμαμαι ποτε ξεπαρθνιαστηκα;!)
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπον η Ολγα ειναι στο δευτερο σπιτάκι οπως ερχεσαι απο Αη Γιάννη στα δεξια σου απεναντι απο το στρατοπεδο...Εν το μεταξυ υπάρχουν κι άλλα δυο στον δρόμο προς Αη Γιάννη στα δεξια με το που στριβεις...το ενα είναι μπροστα στο δρόμο κ το άλλο πιο πίσω μπαινοντας σε ένα στενακι...Για το πίσω μετρια πράγματα μια απο τα ίδια...Ελληνιδα με συμπαθητική εμφάνιση και προγραμμα για εκτακτες αναγκες!!!Στο μπροστα όμως ειναι η Δήμητρα απο Αθήνα,που είναι ορισμός πουτανας....καλη περιποιηση,τρελό τσιμπουκι αθηναικο οπως μου είπε και ηταν καλό, που κοντεψα να τελειώσω....και κορμάρα,με τέλειο βυζι καιπολυ καλο κωλαράκι....στο γαμηση το προγραμμα εχει και ηχητικά εφε...πολυ βογκητο ρε παιδια και προστυχο...θα πήγαινα ευχαριστως παλι....κατα γενική ομολογια όμως οτι εχει τελειώσει απο Αθήνα Θεσσαλονίκη ερχεται επαρχία για τα τελευταια ενσημα...Ευτυχώς η Δήμητρα ειναι μια καλη περιπτωση αν και δεν ξεφεύγει απο τα παραπάνω!!..Θα ήθελα ο συναγωνιστης να μας πει κατι περισσότερο για το αραπάκι....ποτε αρχησε διοτι εκει υπήρχε μεχρι τελευταια μια τελειωμένη Ελληνιδα!!!Κι όσο για γυναικες η πόλη των Σερρών έχει πραγματι και ωραιες και προθυμες,όμως δεν υπαρχει χρόνος να παιξεις το παιχνιδι τους, όποτε γαμα τα!!!Ισως καποια μέρα καποιος επαγγελματίας, νταβατζής μας λυπηθει και φέρει κι εδώ κανενα καλό κομματι σε ένα καλύτερο χώρο φυσικά!!!Και κατι τελευταιο πηρε το αυτί μου για καποιες αδέσποτες Βουλγάρες στην πλατεία Ελευθερίας....ξερει κανεις κατι περισσοτερο;;
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Λοιπον η Ολγα ειναι στο δευτερο σπιτάκι οπως ερχεσαι απο Αη Γιάννη στα δεξια σου απεναντι απο το στρατοπεδο...Εν το μεταξυ υπάρχουν κι άλλα δυο στον δρόμο προς Αη Γιάννη στα δεξια με το που στριβεις...το ενα είναι μπροστα στο δρόμο κ το άλλο πιο πίσω μπαινοντας σε ένα στενακι...Για το πίσω μετρια πράγματα μια απο τα ίδια...Ελληνιδα με συμπαθητική εμφάνιση και προγραμμα για εκτακτες αναγκες!!!Στο μπροστα όμως ειναι η Δήμητρα απο Αθήνα,που είναι ορισμός πουτανας....καλη περιποιηση,τρελό τσιμπουκι αθηναικο οπως μου είπε και ηταν καλό, που κοντεψα να τελειώσω....και κορμάρα,με τέλειο βυζι καιπολυ καλο κωλαράκι....στο γαμηση το προγραμμα εχει και ηχητικά εφε...πολυ βογκητο ρε παιδια και προστυχο...θα πήγαινα ευχαριστως παλι....κατα γενική ομολογια όμως οτι εχει τελειώσει απο Αθήνα Θεσσαλονίκη ερχεται επαρχία για τα τελευταια ενσημα...Ευτυχώς η Δήμητρα ειναι μια καλη περιπτωση αν και δεν ξεφεύγει απο τα παραπάνω!!..Θα ήθελα ο συναγωνιστης να μας πει κατι περισσότερο για το αραπάκι....ποτε αρχησε διοτι εκει υπήρχε μεχρι τελευταια μια τελειωμένη Ελληνιδα!!!Κι όσο για γυναικες η πόλη των Σερρών έχει πραγματι και ωραιες και προθυμες,όμως δεν υπαρχει χρόνος να παιξεις το παιχνιδι τους, όποτε γαμα τα!!!Ισως καποια μέρα καποιος επαγγελματίας, νταβατζής μας λυπηθει και φέρει κι εδώ κανενα καλό κομματι σε ένα καλύτερο χώρο φυσικά!!!Και κατι τελευταιο πηρε το αυτί μου για καποιες αδέσποτες Βουλγάρες στην πλατεία Ελευθερίας....ξερει κανεις κατι περισσοτερο;;


Εχω την εντυπωση οτι γαμησες τραβεστονι και δεν το καταλαβες?Αυτο το σπιτι που λες εχει πολλα χρονια να φερει κανονικη γυναικα...
Οσο για τις Βουλγαρες, τι ωρα εθεαθησαν?
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
...ισως να μην εχεις αδικο, ηταν ομως καλοφτιαγμενο....καταπληκτηκες βυζαρες και κωλαρακι στητο,δερμα μαλακο....απο τις υπολοιπες μπουρουχες εκανε το καλυτερο γαμησι και κυριως πιπα....μαλλον τραβε ηταν εγχειρισμενο....αν και δεν ειναι του γουστου μου για την συγκεκριμενη στιγμη καλη ηταν.....φερανε και μια μαυρη σχετικα μικρη διπλα στο μπλε, εχει παει κανεις;;;
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Πέρασμα από σερραϊκή σκηνή στις 31.3 βραδάκι.Δυο μαγαζιά ανοιχτά το ένα στο δρόμο για Αη Γιάννη και το άλλο απέναντι από την πύλη του στρατόπεδου που έκλεισε.Επίσης κλειστό ήταν και το παλιότερο μπουρδέλο που θυμάμαι στις Σέρρες ακριβώς απέναντι από την πύλη του συγκεκριμένου στρατόπεδου.Από κει πέρασα πριν ένα χρόνο περίπου και ήταν η κλασική τόσα χρόνια αδύνατη ηλικιωμένη κυρία?..Πάμε λοιπόν πρώτα από το ένα και μοναδικό του δρόμου προς ΑηΓιάννη.Μια πολύ πολύ ψηλή μελαχρινή κοπέλα-αγοράκι μάλλον και μέσα στα σκοτάδια ξεγελιέται εύκολα ο συναγωνιστής.Περιμένω ν?ακούσω και φωνή κι έχει μια τελείως ναζιάρικη όπως μιλάνε οι πούστηδες στην τηλεόραση.ʼβυζο πλάσμα και τελείως ψεύτικο καθόλου του γούστου μου και 30 ευρώ!!!Φεύγω για το άλλο μαγαζί.Είσοδος με θυροτηλέφωνο(!) και η κοπελίτσα μια αδύνατη νεαρή μελαχρινή με όμορφο προσωπάκι και λεπτό κορμάκι,μικρά βυζάκια και αδύνατο μικρούλικο κωλαράκι.Σε άλλους σίγουρα θα άρεσε εγώ έχω άλλα γούστα.Με λίγα λόγια δεν χαλάλισα τα 30 ευρώ κι έτσι η κατάθεση έμεινε για αργότερα?.Απογοητεύτηκα πάντως για άλλη μια φορά γιατί ο αριθμός των σπιτιών είναι ελάχιστος μπροστά στη ζήτηση που υπάρχει
 

bruno21

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
παιζει κανα call girl στα Σερρας παω για σκ να περασω καλα?????????
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
απο σερρες εισαι?
 

bruno21

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
οχι παω συχνα για δουλειες αλα δεν ξερω τιποτα θελω τα φωτα σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom