Νέα

Καριόλες Ρωσίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Ασ μιλησουμε και για ρωσίδες λοιπόν. Μουνάρες, συμφωνώ απόλυτα για πολλές από αυτές. Όμως και καριώλες, σκατόψυχες, πουλημενες στον γαμιά που θα τους εξασφαλίσει τα περισσότερα. Το συμφέρον τους πάνω απ όλα, αλλά με τρόπο. Η γνώμη σας; Θα παντευώσασταν μόνο ρωσίδα όταν ερχόταν η ώρα να νοικοκυρευτειτε όσοι τις λατρεύεται;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.219
Κριτικές
87
Like
9.949
Πόντοι
17.885
ΟΧΙ, απλή κατανοητή σύντομη απάντιση
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
89
Πόντοι
6
όχι.Όμως δεν μπορείς να εκφράζεσαι για όλες τις Ρωσσίδες.Σίγουρα υπάρχουν πολλές μαλακισμένες Ρωσσίδες αλλά αποκλείω πως είναι όλες έτσι.Είναι σαν να λες οτι όλοι οι Αλβανοί είναι απατεώνες.Και μην ξεχνάς οτι υπάρχουν πολλές Ελληνίδες που είναι σίγουρα στην ψυχή χειρότερες απο τις Ρωσσίδες.
 

Επισκέπτης
εγω και τουρκαλα παιρνω, οταν θα διαπιστωσω οτι με αγαπα και την αγαπω για αυτο που ειμαστε
και οχι για παραδες και μαλακιες.
ακομα και αραπινα σου λεω

τωρα για ρωσσιδες
μην κολλας σε αυτες που βλεπεις στα μαλακισμενα μπαρακια
δεν ειναι αντιπροσωπευτικα της ρωσσιδας αυτα.
πιστυεω οτι οι ρωσσιδες ειναι καλες στην οικογενεια τους, και αγαπαν τα παιδια και τον αντρα τους, και μπορουν να υποφερουν πιο πολλα απ`οτι η τελευταια ελληνιδα θα υπεφερε. Ιδε οτι εχουν να κανουν με τους μαλακο ρωσους και για αυτο την κανουν σιγα σιγα.
ναι, θα παντρευομουν ρωσιδα, τουρκαλα, μαυρη οτι σκατα θες
οταν θα ξεω οτι με αγαπα. τελος
η εθνικοτητα ειναι στο μυαλο του καθενος
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ετσι σκιστη πες τα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
εγω και τουρκαλα παιρνω, οταν θα διαπιστωσω οτι με αγαπα και την αγαπω για αυτο που ειμαστε
και οχι για παραδες και μαλακιες.
ακομα και αραπινα σου λεω

σωστος,το μυαλο μετραει μονο κ λιγο η εμφανιση
 

ORCA

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.276
Like
1
Πόντοι
16
Ασ μιλησουμε και για ρωσίδες λοιπόν. Μουνάρες, συμφωνώ απόλυτα για πολλές από αυτές. Όμως και καριώλες, σκατόψυχες, πουλημενες στον γαμιά που θα τους εξασφαλίσει τα περισσότερα. Το συμφέρον τους πάνω απ όλα, αλλά με τρόπο. Η γνώμη σας; Θα παντευώσασταν μόνο ρωσίδα όταν ερχόταν η ώρα να νοικοκυρευτειτε όσοι τις λατρεύεται;


λοιπον και στα γρηγορα γιατι το εχω ξαναπει......
τι να κλασει το ρωσιδακι μπροστα στο θεομουνο την ελληνιδα.....
το θεμα αυτο χρηζει αναλυσης, δεν γινεται δουλεια στα γρηγορα. θα ξαναμπω αλλη φορα για να εξηγησω διεξοδικα γιατι θα προτιμουσα την ελληνιδα και που κατ´ εμε υστερει η ρωσιδα....  
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.212
Κριτικές
10
Like
2.208
Πόντοι
3.145
Μου αρέσουν οι ρωσίδες για να περνώ καλά μαζί τους, τίποτε λιγότερο και τίποτε περισσότερο. Και σε καμία περίπτωση για να παντρευτώ με μία από αυτές....
 

s/m

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2008
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
εμενα μου αρεσουν ολες,οτι βρω το .......
 
OP
OP
S

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Έτσι μπράβω να λέμε και μερικές αλήθειες. Όσοι λένε της ελληνίδες ελεϊνές,αυτό θα πρέπει να το έχουν ως στάση ζωής. Ποτέ οικογένεια με ελεϊνή ελληνίδα, αλοιός λένε παπαρίες. Γαμάνε μερικές εντυπωσιακές ρωσίδες στα κολομάγαζα, οι οποίες αν συζήσεις μαζί τους και τις δεις εκτός δουλειάς σέρνωνται όλη μέρα και είναι σα γαμώ το κέρατο μου μέχρι να έθει το βράδυ να συνέρθουν και να πάνε για μεροκάματο, και το παίζουν γνώστες. Καλά μουνιά έχει παντού. Η αιχμή του δώρατος είναι οι δικές μας και άπαξ και αποβάλουν αυτά τα κόπλεξ που σέρνουν εκεί να δεις.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Έτσι μπράβω να λέμε και μερικές αλήθειες. Όσοι λένε της ελληνίδες ελεϊνές,αυτό θα πρέπει να το έχουν ως στάση ζωής. Ποτέ οικογένεια με ελεϊνή ελληνίδα, αλοιός λένε παπαρίες. Γαμάνε μερικές εντυπωσιακές ρωσίδες στα κολομάγαζα, οι οποίες αν συζήσεις μαζί τους και τις δεις εκτός δουλειάς σέρνωνται όλη μέρα και είναι σα γαμώ το κέρατο μου μέχρι να έθει το βράδυ να συνέρθουν και να πάνε για μεροκάματο, και το παίζουν γνώστες. Καλά μουνιά έχει παντού. Η αιχμή του δώρατος είναι οι δικές μας και άπαξ και αποβάλουν αυτά τα κόπλεξ που σέρνουν εκεί να δεις.

+100000000000
 

redviper

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μη σφίγκεσε πολύ evabb γιατί θα κλάσεις  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :dancing:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
αμα ειναι να κλασω θα σε βαλω κατω απο τον κωλο μου να νιωσεις και το αερακι να σου χαιδευει τα μαλακια
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μιλαμε τρελο ρεμαλι εισαι,χουλιγκαναρια κανονικη!!!
χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom