Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 310 32,2%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 218 22,7%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 434 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    962

TranceMedia

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
262
Like
3
Πόντοι
1
Θα προτεινα σε αυτο το thread να ανταλλασουμε πληροφοριες για στοιχημα στανταρ παιχνιδια καθως και ολοκληρα δελτια.Η αγωνιστικη στα περισσοτερα πρωταθληματα τελειωνει σημερα αλλα μπορουμε ομως μεσα στην βδομαδα που ερχεται να ξεκινησουμε.Οποιος ενδιαφερεται ας απαντησει στο thread και απο δευτερα τριτη ξεκιναμε.Αντε και καλα κερδη να εχουμε για να γαμησουμε και κανενα καλο μουνι!!!
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
παντως το καλυτερο ειναι να παιζεις μονα αποδεκτα . Τωρα στο μουντομπασκετ εχει πολυ καλα παιχνιδακια
 
OP
OP
T

TranceMedia

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
262
Like
3
Πόντοι
1
Μεσα στην βδομαδα θα σας δωσω μερικα παιχνιδια να παιξουμε συλλεγω πληροφοριες τωρα.Εαν καποιος αλλος ξερει κατι η εχει να προτεινει ας πει
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
καλημερα !!!
συμφωνω και εγω για μονα αποδεκτα και καλα πονταρισματα!!
πιστευω για σαββατοκυριακο ενα καλο ειναι η εθνικη στο ποδοσφαιρο με την μολδαβια!!!
αν δινει 1,5 αποδοση καλο ειναι να βαλουμε καμια κατοσταρα(παμε για 50 κερδος)
 

Επισκέπτης
Και πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι  θα νικήσει τη Μολδαβία;Με τον Βύντρα δεξιό οπισθοφύλακα;Πάρτυ θα κάνει η αριστερή πλευρά της Μολδαβίας...Ο Ρεχάγκελ ξόφλησε.

Προσωπικά αποφεύγω να παίζω στοίχημα σε αθλήματα που ο παράγων άνθρωπος μπορεί ν'αλοιώσει το αποτέλεσμα.Στο μουντιάλ,βέβαια,έβγαλα πολλά λεφτά,αλλά ρισκάρωντας σε ανατροπές.Όμως δεν είναι κάθε μέρα Κυριακή...Το χειμώνα με συνολικο ποντάρισμα 320? στο Αλπικό σκι,έβγαλα 2.850?!Αλλά εκεί το χρονόμετρο είναι για όλους το ίδιο...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Παίζει κανείς από δω στο ίντερνετ (αν ναι, εταιρίες) ή μόνο στον θείο Κόκκαλη????????
 

Επισκέπτης
Παίζω εγώ.Στην interwetten και στην sportingbet
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
eurobet!!!
νομιζω οτι την μολδαβια οποιος και να παιζει θα την κερδισουμε!!
τιμη και δοξα σε ρεχαγκελ!!αυτο που ειδαμε δεν θα το ξαναδουμε ποτε!!!!
 
OP
OP
T

TranceMedia

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
262
Like
3
Πόντοι
1
Mακραν καλυτερο ειναι το ιντερνετικο στοιχημα εχεις περισσοτερες επιλογες πχ μπορεις να συνδιασεις διαφορα αθληματα σε ενα δελτιο.Θα σας προτεινα να κανετε εγγραφη στο για καθε νεο χρηστη δινει 100% μπονους πχ εαν κανετε καταθεση 100 ευρω σας δινει μπονους αλλα 100.Επισης καλη και αξιοπιστη ειναι η
Oσο για την ελλαδα που προτεινει ενας φιλος δεν θα το εκανα το φοβαμαι η ομαδα μας ειναι μαυρο χαλι....Αλλα ομως ολες οι αποψεις αποδεκτες θα μελετηθουν και θα προτεινουμε ματς για να πονταρουμε
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565
Mακραν καλυτερο ειναι το ιντερνετικο στοιχημα εχεις περισσοτερες επιλογες πχ μπορεις να συνδιασεις διαφορα αθληματα σε ενα δελτιο.Θα σας προτεινα να κανετε εγγραφη στο για καθε νεο χρηστη δινει 100% μπονους πχ εαν κανετε καταθεση 100 ευρω σας δινει μπονους αλλα 100.Επισης καλη και αξιοπιστη ειναι η
Oσο για την ελλαδα που προτεινει ενας φιλος δεν θα το εκανα το φοβαμαι η ομαδα μας ειναι μαυρο χαλι....Αλλα ομως ολες οι αποψεις αποδεκτες θα μελετηθουν και θα προτεινουμε ματς για να πονταρουμε

Προσοχή στην betoto παίδες. Έχουν ακουστεί πάρα πολλά παράπονα. Κι εγώ προσωπικά τους θεωρώ απατεώνες.
 
OP
OP
T

TranceMedia

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
262
Like
3
Πόντοι
1
Προσοχή στην betoto παίδες. Έχουν ακουστεί πάρα πολλά παράπονα. Κι εγώ προσωπικά τους θεωρώ απατεώνες.

κανεις λαθος φιλε απο τις μεγαλυτερες και τις ποιο αξιοπιστες εταιριες στοιχηματος ειναι η betoto οπως και η bwin.Εαν ηταν απατεωνες δεν θα υπηρχαν ειναι μεγαλο παγκοσμιο δικτυο στοιχηματος
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565
Δεν αμφιβάλλω... απλώς έχω άσχημες εμπειρίες απο δαύτους. Και δεν είμαι ο μόνος - σε διαβεβαιώ. Η betoto χρησιμοποιεί πολλά "τρικ" για να εμποδίσει αναλήψεις κλπ. 
 
OP
OP
T

TranceMedia

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
262
Like
3
Πόντοι
1
Προσωπικα δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα.Eιμαι μελος εδω και 8 μηνες και μου εχουν κανει καταθεση στο λογαριασμο μου περιπου 4000 ευρω (κερδη μου) χωρις να γινει το παραμικρο λαθος
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565
Σύμφωνοι, αλλά επειδή ασχολούμαι πολύ καιρό με το στοίχημα έχουν ακουστεί πολλά παράπονα για τη συγκεκριμένη εταιρεία. Ψάχτο και θα δεις.
 
OP
OP
T

TranceMedia

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
262
Like
3
Πόντοι
1
πες μου κατι που σου εχει τυχειη που εχεις ακουσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom