Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Αφού δεν περιελάμβανε πρωκτικό και ακάπωτη πίπα γιαι ειναι 50 Ευρώ η Ταρίφα?
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
164
Κριτικές
24
Like
137
Πόντοι
291
Σε όλα τα στούντιο "παίζει" το ιδιαίτερο. Είναι θέμα προσέγγισης. Με 20 ευρώ επιπλέον γίνεται σπέσιαλ περιποίηση. Με αυτή την πληροφορία εγκαινιάζω την παρουσία μου εδω. Καλορίζικο το νέο forum.tr][/td][/tr][/table]
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Στη Σκρα 4 στη Καλλιθέα ποια αξίζει παιδιά?


στη σκρα βασικα εχω να παω 2 μηνες περιπου και πιστεψε με οτι το μερος δεν λεει!το χειμωνα ειχε και 2 μουνακια καλα,την ντια και μια πολωνεζα μουρλια,αλλα δεν τις ξαναειδα απο τοτε,οποτε καλυτερα θα σου προτεινα να πας ειτε μαρνης 28,ειτε συγγρου 12,ειτε αχιλλεως(π.φαληρο απεναντι απο το intersport στην συμβολη με την ελ.βενιζελου),ειτε λεκκα 19!εχεις περισσοτερες ελπιδες να σου αρεσουν αρκετες γυναικες!
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
εγω επιμενω στην μαρνης .
Τωρα οι πιο πολλες λοιπουν διακοπες.
Γαματη ειναι η ΖΑΝΑ (ειναι διακοπες απο παρασκευη θα παει ιταλια στην αδελφη της και μετα κρητη) .
ΠΡΟΣΟΧΗ να εχετε παντα μαζι προφυλακτικο.Και προσοχη επανω στην καυλα μην ξεχαστητε ( πολλεσ το βουτανε και το βαζουν στεγνα μεσα πχ ζανα )
Εαν δεν εχετε ξαναπαει απλα πεξτε το ανετος ( πχ τωρα που δεν ειναι εκει η ζανα ζητα αυτην ) Μακρια απο την αννα την ψηλη ξανθια .
Θανατος εινα η ΜΟΝΙΚΑ (ακανει πολλα αεροπλανικα και σου κανει και μασαζ με το σωμα ),καλες ρωξανη ,θεωδορα.
ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΜΗΝ δινετε παραπανω απο 50+20(70) για ολα γιατι χαλατε την πιατσα .
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Σήμερα πήγα να ρίξω βόλι Αγ.Μελετίου 37 και το κλείσανε το μαγαζί για διακοπές. Συνάδελφε kinky30 σου έδωσα πληροφορίες και λεπτομέρειες στο παλιό forum για αυτό το στουντιάκι, να το έχουμε απο δω και στο εξής στα υπόψην μας. Και έτσι κατεβαίνω κατά της 2 το μεσημεράκι Παιωνίου 10. Εκεί ήταν η 'Χριστίνα' Ουκρανέζα με μαύρα μαλλιά και πράσινα μάτια. λεπτοκαμωμένη και ομορφούλα. Η ταρίφα πήγαινε το απλό 50 Ευρώ και με πίπα χωρίς προφυλακτικό 70. Δεύτερη κοπέλα δυστυχώς δεν είχε για λεσβιακό(αν και κατα καιρούς παρέχει το μαγαζί και τέτοιο πρόγραμμα) και δεν έκανε πρωκτικό. Μην φανταστείτε κάτι το ιδιαίετερο πήγα μόνο και μόνο επειδή ήταν όμορφο μουνί. Ρωτάω την τσατσά πάντως αν θα φέρουν πρόγραμμα με 2 κοπέλλες και μου είπε απο αρχές Σεπτέμβρη θα γίνουν όλα.   

φιλε panosmpos τις διαβασα τις πληροφοριες σου και ευχαριστω...φερνει παντως και κατι βυζουδες που και που...για να δουμε...σε καμια 15αρια μερες θα ειναι ολα οκ και στην θεση τους.....
 

DL650RR

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Συγρου 79 τι παιζει ανηξε η οχι ακομα?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Συγρου 79 τι παιζει ανηξε η οχι ακομα?

ανοιξε!εδω και 1 μηνα περιπου αλλα τελικα ειναι και οι 3 μπαζα εκει περα!πρεπει να εισαι πολυ καυλωμενος για να πας εκει!!!!!!
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Συγρου 79 τι παιζει ανηξε η οχι ακομα?

ανοιξε!εδω και 1 μηνα περιπου αλλα τελικα ειναι και οι 3 μπαζα εκει περα!πρεπει να εισαι πολυ καυλωμενος για να πας εκει!!!!!!
ρε συ vaso...καμια βυζαρου αυτες τις μερες τις δυσκολες που θα πετυχουμε...για ριξε φως...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ελα ρε συ κινκυ που δεν ξερεις τωρα!λοιπον βυζαρες τρελες εχει η μια απο τις 3 στη συγγρου 79(αν και πολυ γεματη),στην μαρνης η βικτωρια,στην αχιλλεως η ζωη η ελληνιδα,στην λεκκα αρκετες κ.ο.κ.υπαρχουν πολλες με αυτο το χαρακτηριστικο,να συνοδευοταν και λιγο απο εμφανιση.......αλλα θα μου πεις:τι θε ρε,που νομιζεις οτι εισαι,στο εξωτερικο?παρε οτι σκατομπαζα πετουν οι εταιροι μας στην ελλαδιτσα και βολεψου με αυτα!!!!!!!!!!!!!σωστος? :cheesy:
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ελα ρε συ κινκυ που δεν ξερεις τωρα!λοιπον βυζαρες τρελες εχει η μια απο τις 3 στη συγγρου 79(αν και πολυ γεματη),στην μαρνης η βικτωρια,στην αχιλλεως η ζωη η ελληνιδα,στην λεκκα αρκετες κ.ο.κ.υπαρχουν πολλες με αυτο το χαρακτηριστικο,να συνοδευοταν και λιγο απο εμφανιση.......αλλα θα μου πεις:τι θε ρε,που νομιζεις οτι εισαι,στο εξωτερικο?παρε οτι σκατομπαζα πετουν οι εταιροι μας στην ελλαδιτσα και βολεψου με αυτα!!!!!!!!!!!!!σωστος? :cheesy:
αυτο ειναι ενημερωση...αν και το 2ερο σκελος ειναι απο πολυ παλια γνωστο και κατα το πως δειχνει θα συνεχιστει ακομη για πολυ!!!!!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Σήμερα πήγα να ρίξω βόλι Αγ.Μελετίου 37 και το κλείσανε το μαγαζί για διακοπές. Συνάδελφε kinky30 σου έδωσα πληροφορίες και λεπτομέρειες στο παλιό forum για αυτό το στουντιάκι, να το έχουμε απο δω και στο εξής στα υπόψην μας. Και έτσι κατεβαίνω κατά της 2 το μεσημεράκι Παιωνίου 10. Εκεί ήταν η 'Χριστίνα' Ουκρανέζα με μαύρα μαλλιά και πράσινα μάτια. λεπτοκαμωμένη και ομορφούλα. Η ταρίφα πήγαινε το απλό 50 Ευρώ και με πίπα χωρίς προφυλακτικό 70. Δεύτερη κοπέλα δυστυχώς δεν είχε για λεσβιακό(αν και κατα καιρούς παρέχει το μαγαζί και τέτοιο πρόγραμμα) και δεν έκανε πρωκτικό. Μην φανταστείτε κάτι το ιδιαίετερο πήγα μόνο και μόνο επειδή ήταν όμορφο μουνί. Ρωτάω την τσατσά πάντως αν θα φέρουν πρόγραμμα με 2 κοπέλλες και μου είπε απο αρχές Σεπτέμβρη θα γίνουν όλα. 

φίλε panospros αν έχεις ενημέρωση για το στούντιο τησ Παιωνίου 10 για το λεσβιακό ενημέρωσε όπωσδήποτε ... :grin: :grin:
 

Kardasis

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι παίζετε στα μασσατζιδικα τις 3ης Σεπτεμβρίου 25 (νομίζω) και στην παροδο επί της Λεωφ. Αλεξάνδρας (Γκύζη); Στην 3η Σεπτεμβρίου με εξυπηρέτησε η Κορίνα (Ρωσσίδα). Περίπου σαράντα χρόνών. Αν και ψαρωμένος μου έδωσε φραπεδία χωρίς καν να τις το ζητήσω. 70€ Νομίζω ότι μπορείς και να πηδήξεις αν είσαι πίο μάγκας.
Στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας πάροδος Γκύζη τι παίζετε; Πήγα και είχε τέσσερις γκομενάρες. Απο την Ρωσία πρέπει να ήταν και αυτές εκτός από μία που ήτα ελληνίδα. Κάνανε μόνο μασαζ.
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Μόλις πριν από λίγο γύρισα από Μάρνης 28 (5ος όροφος - Κουδούνι Studio για όσους είναι καινούριοι)

Ζάνα όντως λείπει για διακοπές Ιταλία, πήρα Θεοδώρα αφού η Μόνικα δεν ήταν εκεί. Ευτυχώς οι περιγραφές των συναδέλφων δεν ήταν μάπα. Όντως η Θεοδώρα από τις καλύτερες που έχω πετύχει σε μασάζ (35άρα, πολύ σφιχτή, βλέπεται στη φάτσα, καλό βυζί συλικονούχο με ρώγα μύτη).

Μασάζ από τα καλά, πίπα σβουριχτή, γαμήσι σε ότι στάση θες (φορούσε και κάτι τρελά εσώρουχα και ωραίες γόβες στιλέτο με είχε καβλώσει αφάνταστα). Δεν είπε πουθενά όχι (δεν ρώτησα για κώλο, αλλά πίπα και γαμήσι ήρθαν φυσικότατα χωρίς καν υπονούμενα).

Γενικά το μαγαζί είναι χαλαρό αυτές τις μέρες χωρίς πολύ κόσμο. Για όσους πάνε 1η φορά αν το παίξουν άνετοι και πούνε ότι παίρνουν Ζάνα αλλά ήρθαν να δοκιμάσουν και άλλες κοπέλες τώρα που είναι σε άδεια δεν θα έχουν πρόβλημα για πίπα/γαμήσι.

Κουβαλάτε και καπότες μαζί σας. Για βυζολάτρες εκτός από την Θεοδώρα που είναι οκ (για τα γούστα μου) υπάρχει και μια με τεράστια βυζιά με τα ανάλογα παχάκια βέβαια έτσι). Δεν θυμάμαι όνομα, νομίζω Αθηνά
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Μόλις πριν από λίγο γύρισα από Μάρνης 28 (5ος όροφος - Κουδούνι Studio για όσους είναι καινούριοι)

Ζάνα όντως λείπει για διακοπές Ιταλία, πήρα Θεοδώρα αφού η Μόνικα δεν ήταν εκεί. Ευτυχώς οι περιγραφές των συναδέλφων δεν ήταν μάπα. Όντως η Θεοδώρα από τις καλύτερες που έχω πετύχει σε μασάζ (35άρα, πολύ σφιχτή, βλέπεται στη φάτσα, καλό βυζί συλικονούχο με ρώγα μύτη).

Μασάζ από τα καλά, πίπα σβουριχτή, γαμήσι σε ότι στάση θες (φορούσε και κάτι τρελά εσώρουχα και ωραίες γόβες στιλέτο με είχε καβλώσει αφάνταστα). Δεν είπε πουθενά όχι (δεν ρώτησα για κώλο, αλλά πίπα και γαμήσι ήρθαν φυσικότατα χωρίς καν υπονούμενα).

Γενικά το μαγαζί είναι χαλαρό αυτές τις μέρες χωρίς πολύ κόσμο. Για όσους πάνε 1η φορά αν το παίξουν άνετοι και πούνε ότι παίρνουν Ζάνα αλλά ήρθαν να δοκιμάσουν και άλλες κοπέλες τώρα που είναι σε άδεια δεν θα έχουν πρόβλημα για πίπα/γαμήσι.

Κουβαλάτε και καπότες μαζί σας. Για βυζολάτρες εκτός από την Θεοδώρα που είναι οκ (για τα γούστα μου) υπάρχει και μια με τεράστια βυζιά με τα ανάλογα παχάκια βέβαια έτσι). Δεν θυμάμαι όνομα, νομίζω Αθηνά
συνάδερφε ξέρεις τη ώρες είναι ανοιχτό το στούντιο ;
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
συνάδερφε ξέρεις τη ώρες είναι ανοιχτό το στούντιο ;
[/quote]

Αν και δεν είμαι σίγουρος (υπάρχει η πληροφορία σίγουρα στο παλιό φόρουμ) νομίζω 11πμ-7μμ
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ωχ φιλε fylisixos μας καβλωσες μεσημεριατικα.....αν εχει και βυζουδες τοτε βουρ.... :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
τιμη για το μασατζιδικο στη μαρνης????ποσα χρεινουν??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom