Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 93 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 105 ... 2415   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Μασατζίδικα που γαμάς  (Αναγνώστηκε 2419039 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
RavenM
Επισκέπτης
« Απάντηση #1470 στις: 08/01/07, 15:03 »

Το Ομηρου ανοιξε παραρτημα Γλυφάδα (ή καποια απο εκει εκανε δικο της). Σούπερ, σε 5 λεπτα να γαμαμε και εμεις οι νότιοι χωρις να χρειάζεται να διασχίζουμε την Ποδειδώνος ακι τη Συγγρού!

Καλός χώρος, εγω τους ξεκαθάρισα ότι το μπάτζετ που δίνω για υπηρεσίες του είδους  ειναι μεγαλο και να μη μου αρχίσουν τις γνωστες μαλακίες ''να γνωριστούμε και βλέπουμε'' ή τίποτα χειρογλύκανα. Πρέπει να το είπα και ωραία γιατί η τύπισσα γέλασε και με πέρασε αμεσως στο ψητο, και μάλιστα με κοπέλα της επιλογης της (συστημενη, δηθεν). Οταν ρωτησα τι χρωτάω, μου είπε ''ότι θές'' και έδωσα ενα κατοσταρικάκι.

ΥΓ. Και το μασαζ, ήταν πολυ καλό. Πήρα την Μαρία.
Καταγράφηκε
poutanakias1970
Προχωρημένος
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

o palios panta gamaei sta masatzidika

« Απάντηση #1471 στις: 08/01/07, 16:04 »

Συμπολεμιστες καλησπερα ,θα ηθελα σαφεις πληροφοριες για μασατζιδικα που γαμας στην ευρυτερη περιοχη της κυψελης καθως και τιμες και τι προσφερουν

φιλικοι χεραιτισμοι.....καλα πηδηματα και φετος
Καταγράφηκε

psaxno orimes kiries(milf).arketa me ta xekolakia
akis1974
Νέος
*

« Απάντηση #1472 στις: 08/01/07, 16:04 »

Φιλε RavenM που ειναι περιπου αθτο το μασατζιδικο στη Γλυφαδα; Eiμαι γειτονας και εγς και θα με βολευε πολu  Smiley
Καταγράφηκε
RavenM
Επισκέπτης
« Απάντηση #1473 στις: 08/01/07, 16:04 »

Δίπλα στο Βασιλοπουλο, στην παραλία. Πάρε τα ΝΕΑ και βρες το τηλέφωνο. Είναι μιά αγγελία που λέει ''θέα στο Σαρωνικό''.
Καταγράφηκε
akis1974
Νέος
*

« Απάντηση #1474 στις: 08/01/07, 16:04 »

Thanks φιλε  Smiley
Καταγράφηκε
sankon
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1475 στις: 08/01/07, 16:04 »

Το Ομηρου ανοιξε παραρτημα Γλυφάδα (ή καποια απο εκει εκανε δικο της). Σούπερ, σε 5 λεπτα να γαμαμε και εμεις οι νότιοι χωρις να χρειάζεται να διασχίζουμε την Ποδειδώνος ακι τη Συγγρού!

Καλός χώρος, εγω τους ξεκαθάρισα ότι το μπάτζετ που δίνω για υπηρεσίες του είδους  ειναι μεγαλο και να μη μου αρχίσουν τις γνωστες μαλακίες ''να γνωριστούμε και βλέπουμε'' ή τίποτα χειρογλύκανα. Πρέπει να το είπα και ωραία γιατί η τύπισσα γέλασε και με πέρασε αμεσως στο ψητο, και μάλιστα με κοπέλα της επιλογης της (συστημενη, δηθεν). Οταν ρωτησα τι χρωτάω, μου είπε ''ότι θές'' και έδωσα ενα κατοσταρικάκι.

Που ακριβώς άνοιξε ρε φιλαράκι? εμείς από τη γλυφάδα έχουμε πήξει στο δρόμο! πες!
Καταγράφηκε
giovanisilva
Ανώτερος

« Απάντηση #1476 στις: 08/01/07, 17:05 »

Καλησπέρα παίδες..
Είμαι νέος στο site και Χίλια Εύγε για τις χρησιμότατες πληροφορίες σας....
Έχω 1-2 ερωτήσεις.
1. Παίζει κάτι σχετικά καλό όχι μόνο με "φραπεδιά" στα Β.Π.? (Καθόσον ο χρόνος μου είναι περιορισμένος, να μην τραβιέμαι στην Αθήνα).
2. Αν γουστάρεις και δεύτερη εκτόνωση σε μασατζίδικο, τί παίζει?? μονο τα ????

Καταγράφηκε

Και οι παντρεμένοι έχουνε ψωλλή....
Nick the Dick
Ανώτερος

« Απάντηση #1477 στις: 08/01/07, 17:05 »

Φαίνεται από εκεί ο Σαρωνικός;
Καταγράφηκε
NEON7
Ειδήμων

« Απάντηση #1478 στις: 08/01/07, 18:06 »

Μιας κι ο χρονος μου το επετρεπε σημερα,ημουν και για δουλειες στην αθηνα ειπα να κανω μια γυρα απο κανα μασατζιδικο να δω τι παιζει....περασα απο γ' σεπτεμβριου ηταν οι γνωριμες κοπελες και μια μαυρη..δεν την ειχα ξαναδει...μαλλον ειναι νεο αιμα...δεν εκατσα ομως...καποια αλλη φορα..
μετα εκανα μια βολτα απο μαρνης 28,ζανα σε ρολο τσατσας,η θεοδωρα αρρωστη,κ μεσα ηταν η βικτωρια,αννα κ μια καλη κοκκινομαλλα...μ επιασε να την δοκιμασω αλλα θελησα να παω στο μερος μου να απολαυσω τις υπηρεσιες του μασαζ....κ ανηφορησα για ομηρου.βασω,χριστινα αρρωστες.καποιες ηταν ηδη με πελατη και τελικα εκανα με την ελενα...δεν μ αφησε παραπονεμενο αφου πλεον με ξερει...
ελπιζω να βοηθησα στις πληροφοριες...
Καταγράφηκε
syntaxiouhos
Νέος
*

« Απάντηση #1479 στις: 08/01/07, 21:09 »

συντεκνε και εγώ με την απορια και ..την ψωλή ανα χείρας έμεινα στη Γεννηματα . το απλό με αθηνά  λεει μόνο και μονο για το μασάζ.δυο φορές έχω πάει και δεν τσιμπάει να πει για τα πιο ακριβα προγράματα ,τη μια μου τον άγγιξε καταλάθος(?) αλλα τραβήχτηκε..και ο χωρος δεν εμπνει εδώʽπου τα λέμε, ισως σε πουρα που τα σκάνε είναι αλλιώς...α! μπαζομάγαζο αυτο στη χέυδεν τελευτάια.. βυζοφραπε και κλαρίνο  κατευθείαν αλλα δεύτερη φορά δεν τα ξανασκάς..
  τη σημαία ψηλά!
Καταγράφηκε
great
Νέος
*

« Απάντηση #1480 στις: 08/01/07, 23:11 »

που ακριβως ειναι αυτο στη Χευδεν? ποσο παει το μαλλι?
Καταγράφηκε
pistossklavos
Νέος
*

η υποταγη ειναι θρησκεια

« Απάντηση #1481 στις: 09/01/07, 00:12 »

καλησπερα και καλη χρονια
πηγα παραμονη απογευμα να πω τα καλαντα γιατι ειχα φτασει ο κομπος στο χτενι
παω Γ σεπτεμβριου 25 κλειστα μαρνης 28 κλειστα
και σαν μαλακας παω Γ.σεπτεμβριου 151 βγαινει η θειτσα με το μπλα-μπλα μασαζ 45λεπτα στριπτιζ εκτονοση κτλ.
η μονη που ειχε εκει ητανε μια γιαγια η θειτσα ειταν καλητερη
κομματια να γινει ειπα και περασα σκευτικα οτι ετσι οπως ειναι κατι καλο θα κανει
μασαζ-ανακατεμα 5 λεπτα της λεω να τα βγαλει και κρυονε το στριπτιζ?ρωταω αστη να λεει οτι θελει η θειτσα  μου απανταει τη φραπεδια τις κακκιας ωρας την πληρωσα εξτρα  μαπαααααααααααααα
την επομενη φορα  φραπε μονος μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
gousgounis_athens_gr
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1482 στις: 09/01/07, 01:01 »

Μιας κι ο χρονος μου το επετρεπε σημερα,ημουν και για δουλειες στην αθηνα ειπα να κανω μια γυρα απο κανα μασατζιδικο να δω τι παιζει....περασα απο γ' σεπτεμβριου ηταν οι γνωριμες κοπελες και μια μαυρη..δεν την ειχα ξαναδει...μαλλον ειναι νεο αιμα...δεν εκατσα ομως...καποια αλλη φορα..
μετα εκανα μια βολτα απο μαρνης 28,ζανα σε ρολο τσατσας,η θεοδωρα αρρωστη,κ μεσα ηταν η βικτωρια,αννα κ μια καλη κοκκινομαλλα...μ επιασε να την δοκιμασω αλλα θελησα να παω στο μερος μου να απολαυσω τις υπηρεσιες του μασαζ....κ ανηφορησα για ομηρου.βασω,χριστινα αρρωστες.καποιες ηταν ηδη με πελατη και τελικα εκανα με την ελενα...δεν μ αφησε παραπονεμενο αφου πλεον με ξερει...
ελπιζω να βοηθησα στις πληροφοριες...

ΝΕΟ ΚΥΜΑ ΑΝΑΤΙΜΗΣΕΩΝ
Αγαπητέ φίλε έκανες την καλύτερη επιλογή
Και εγώ για Θεοδώρα  ξεκίνησα  αφού έμαθα ότι γύρισε από τις διακοπές της αλλά όπως πολύ σωστά  είπες ήταν άρρωστη
Επειδή  λυπήθηκα τα λεφτά του parking είπα να δοκιμάσω το νέο κοκκινομάλλικο
 Όνομα : IRMA από Γεωργεία μεταγραφή από Φρατζή
 Υπηρεσίες : Τα πάντα εκτός  κουλούρι από τη πρώτη φορά αφού κατάλαβε ότι είμαι παλιά καραβάνα
 Αξιολόγηση : Μασάζ  00  πιπ..0  καβαλαρία 0
 Σύνολο 000000000
Τέλος δίνω το συνηθισμένο πακέτο 50+20 και μου ρίχνει το νέο ότι από αρχές του έτους το  μασάζ πήγε στα 60 (δηλαδή 25% αύξηση) και της απαντάω ότι δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα αφού σου έχω δώσει 70 που είναι και παραπολα για τις υπηρεσίες σου και στο κάτω κάτω δεν με ενδιαφέρει πως θα τα μοιράσετε  μεταξύ σας Κάγκελο έμεινε το αλλοδαπό
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ  ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΤΕ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ  εμείς με το ζόρι θα πάρουμε  αύξηση 5-10%
Καταγράφηκε
geo60
Επισκέπτης
« Απάντηση #1483 στις: 09/01/07, 01:01 »

συναγωνιστη μια και ειμαι φαληρο μορεις να δωσεις διευθυνση ?
Καταγράφηκε
erotilox
Νέος
*

I am maried - I am not "dead" ;-)

« Απάντηση #1484 στις: 09/01/07, 02:02 »

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι άλλο, εκτός από τη διεύθυνση (αν μπορείς στείλε τη σε παρακαλώ και σε μένα):

Πιστεύεις ότι το μέρος είναι "safe"? Δεν είδες πουθενά κάμερες κλπ... Χαλαρά....?

Ευχαριστώ για την πληροφορία! Κι εγώ "Νότιος" είμαι πλέον....
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 93 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 105 ... 2415   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: