Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 246K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
2
Like
2.294
Πόντοι
456
Η ερώτησή μου είναι απλή και θα παρακαλούσα τους φίλους - μέλη του sait για σαφής απαντήσεις. Πείτε μου κάποιο καλό λιπαντικό για πρωκτικό sex. Η κοπέλα μου είχε δυσάρεστες εμπειρίες στο παρελθόν και δεν θα ήθελα να έχει και μαζί μου.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Η ερώτησή μου είναι απλή και θα παρακαλούσα τους φίλους - μέλη του sait για σαφής απαντήσεις. Πείτε μου κάποιο καλό λιπαντικό για πρωκτικό sex. Η κοπέλα μου είχε δυσάρεστες εμπειρίες στο παρελθόν και δεν θα ήθελα να έχει και μαζί μου.

Eκτός από τα διάφορα σχετικά προϊόντα που υπάρχουν στα sex shop (ένα πολύ καλό σπρέϊ θα βρεις κι εδώ, το Mr. Easy), μπορείς από ένα φαρμακείο να πάρεις την αλοιφή Κ-Υ (την χρησιμοποιούν και οι γυναικολόγοι)...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Η ερώτησή μου είναι απλή και θα παρακαλούσα τους φίλους - μέλη του sait για σαφής απαντήσεις. Πείτε μου κάποιο καλό λιπαντικό για πρωκτικό sex. Η κοπέλα μου είχε δυσάρεστες εμπειρίες στο παρελθόν και δεν θα ήθελα να έχει και μαζί μου.
.....K-Y....μακραν οτι καλυτερο παιζει αυτη την στιγμη...ζητα το σε φαρμακεια...αν και νομιζω οτι το εχει και το sex shop του σαιτ.....
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
παιδία αυτό το σπραϋ κάνει και για το μουνί ; μπορεί κάποιος να μου συστήσει ένα καλό λιπαντικό για το μουνί ;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
παιδία αυτό το σπραϋ κάνει και για το μουνί ; μπορεί κάποιος να μου συστήσει ένα καλό λιπαντικό για το μουνί ;

Συναγωνιστή δεν ξέρω για το σπρέϊ, αλλά η K-Y κάνει για όλα... ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΑ ;)
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
366
Πόντοι
36
Ένα εξειδικευμένο προϊόν (Mr Easy, KY) είναι ότι καλύτερο. Αν ξεμείνεις όμως, η παλιά καλή βαζελίνη (προσοχή: μπορεί να διαβρώσει το προφυλακτικό!!) και το Baby Oil της Johnson δουλεύουν μιά χαρά, αν και τα σεντόνια μετά η χρήση του β' (που είναι υγρό και κυλάει πολύ) είναι σαν λιγδιασμένα και χρειάζονται καλό πλύσιμο (το υγρό των πιάτων ή το πράσινο σαπούνι είναι μια χαρά)
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
ευχαριστώ παιδία
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Η ερώτησή μου είναι απλή και θα παρακαλούσα τους φίλους - μέλη του sait για σαφής απαντήσεις. Πείτε μου κάποιο καλό λιπαντικό για πρωκτικό sex. Η κοπέλα μου είχε δυσάρεστες εμπειρίες στο παρελθόν και δεν θα ήθελα να έχει και μαζί μου.

Συναγωνιστή πέρα από τα διάφορα λιπαντικά... ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΚΩΛΟ μια πολυυύ παλιά παροιμία:

Ο ΚΩΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΡΕΓΟΥΛΑ... ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΑΓΝΑΝΤΙ !!!

Δηλαδή (σ' ελεύθερη μετάφραση) ΜΗΝ ΠΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΝΑ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ... σιγά-σιγά... αφού την λιπάνεις καλά, δοκίμασε πρώτα με τα δάχτυλα ένα-δύο... και μετά η σούφρα θ' ανοίξει και θα χαλαρώσει... ενώ ταυτόχρονα μπορείς ν' απολαμβάνεις και το μουνάκι της ;)

Αντε κα-υ-λά γαμήσια κι ενημέρωσέ μας τι φάση έγινε τελικα...  :grin:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ετσι,ετσι, με το μαλακο οπως λεει και ο συναδελφος duracell...και ξερεις...αν η προσπαθεια ειναι επιτυχημενη,και της αρεσει κιολας...τοτε...ετοιμασου για μεγαλα πραγματα...γιαυτο με προσοχη,για να μην  στραβωσει η δουλεια....!!!
 
OP
OP
felixgr

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
2
Like
2.294
Πόντοι
456
ευχαριστώ για τις πληροφορίες ρε παιδια. πηρα τη K-Y και θα την δοκιμασω σύντομα. το εχω κάνει ξανά με γκόμενα απ τον κώλο και ξέρω τι να κάνω. αολά αυτή φοβάται. ελπίζω να της αρέσει γιατί διφορετικά θα περάσω δύσκολες νύχτες. ευχαριστώ και πάλι όλους για την συνδρομή τους και να είσται σίγουροι πως θα σας ενημερώσω για το αποτέλεσμα.
 

18ΑΡΗΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστώ για τις πληροφορίες ρε παιδια. πηρα τη K-Y και θα την δοκιμασω σύντομα. το εχω κάνει ξανά με γκόμενα απ τον κώλο και ξέρω τι να κάνω. αολά αυτή φοβάται. ελπίζω να της αρέσει γιατί διφορετικά θα περάσω δύσκολες νύχτες. ευχαριστώ και πάλι όλους για την συνδρομή τους και να είσται σίγουροι πως θα σας ενημερώσω για το αποτέλεσμα.
Το θεμα δεν ειναι τι οα βαλεισ στο μουνακι και κωλαρακι αλλα μπορεισ να εχεισ και αλλη μια εναλλακτικη:ελαιολαδο 2 με 3 σραγονεσ στον πουτσο σου και θα γαμασ για ημερεσ.Φθηνο και απλο.
 

18ΑΡΗΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το θέμα δεν είναι τι θα βάλεις σέ μουνάκι και κωλαράκι αλλα μπορείς να εχεις και άλλη μια εναλλακτική :ελαιολαδο 2 με 3 σταγόνες στον πουτσο σου και θα γαμάς για ημερες.Φθηνο και απλο.
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Κοίταξε φίλε πρώτα να τη παίξεις στο μυαλό,
και θα ανακαλύψεις και τα πρωκτικά υγρά...
 

gnffilos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
αερα θελει η πουτανια και το τσιμπουκι τεχνη, μα κωλο αν εγαμησες ο πουτσος σου θα ζεχνει....χχαααααααχχαχαχαχαχ
 

ggl

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
κάποτε τα είχα με μια τυπισα που δεν γουσταρε πρωκτικό. όταν έκανα ενα καλο γλύψιμο στο μουνάκι προχώρησα και έγλυψα για πρωτη φορά και το κολαράκι της. ηταν φυσικά πλυμένο και καθαρό. ε φίλε το αποτέλεσμα ήταν η τύπισα να καυλώσει τόσο πολύ που από τότε ήταν δεδομένο τό κολογλύψιμο κάθε φορά. φυσικά μετά από 1-2 φορές γλύψιμο ήταν δεδομένο και το κολαράκι της.
 

18ΑΡΗΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
κάποτε τα είχα με μια τυπισα που δεν γουσταρε πρωκτικό. όταν έκανα ενα καλο γλύψιμο στο μουνάκι προχώρησα και έγλυψα για πρωτη φορά και το κολαράκι της. ηταν φυσικά πλυμένο και καθαρό. ε φίλε το αποτέλεσμα ήταν η τύπισα να καυλώσει τόσο πολύ που από τότε ήταν δεδομένο τό κολογλύψιμο κάθε φορά. φυσικά μετά από 1-2 φορές γλύψιμο ήταν δεδομένο και το κολαράκι της.
ΟΣΟ και να γλυψεις το λαδακι το θελει,το σαλιο ειναι οξινο και κολαει και στεγνωνει.Οσο για το καθαρο εννοειται,ειπαμε κωλο γλυφουμαι οχι σκατα!
 

Nikolas_Peuki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
re mia fora gamisa mia tipisa kai gemise o poutsos mou skato... ante tin bromiara...
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
95
Like
4.677
Πόντοι
22.915
Στην αρχή θέλει καλό γλείψιμο, αρκετό σάλιο, και ξεκινάς με ένα δάχτυλο σιγά σιγά, μετά βάζεις το δεύτερο, το τρίτο κοκ. Χωρίς βιασύνη, με υπομονή, η τρυπούλα ανοίγει και χαλαρώνει. Ούτε λιπαντικό χρειάζεται ούτε κάτι άλλο. Αφιερώστε λίγο χρόνο παραπάνω και όλα θα γίνουν και θα το χαρεί κι η γκόμενα. Αυτό είναι σίγουρο. Αν νωρίτερα έχει πιει και κάνα ποτό, βοηθάει πολύ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom